Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Ruch Chorzów

Z tego co wiem to z tego kwartału niewiele osób dostanie premie a jak dostanie to może będzie 500zł.

kds
@Ruch Chorzów

i z tego co wiesz i okazało sie ze nic nie wiesz...kazdy dostal wiecej niz przypuszczal i wyrównali wszytko i jeszce wiecej

Pytacz

Moze ktoś by sie jednak pokusił obywatele dane poparte np. Nazwiskiem i funkcja. Prowadzenie rozważań o niczym do niczego nie prowadzi. Co do zmian jakoś nie zauważyłam aby przez 3 lata nastąpiła jakaś większa zmiana w terenie. W biurze owszem ale bardziej wiązało sie to z poszerzaniem ilości naszego społeczeństwa lub zakończeniu stażu. Jak dla mnie wymiana raz na 3 lata Ok 12% zasobów firmy jest wzorcowa. W coca cola Polska to 31% według danych giełdowych zatem chyba nie jest zle. A REP w CC tez zarabia mniej a jesli sie doliczy wszytko inne oraz paliwo i możliwość korzystania z samochodu plus Benefits to już robi sie ponad średnia grubo.

uuuuuu

Szkoda ze realia są inne niż informacje na go work. Co tu obliczać premia 1800 na kwartał nie jest to masakra pod warunkiem że tak będzie. Ale w chwili obecnej jest znacznie mniej za wykonanie planu. Oczywiście jest szansa, że może ktoś z firmy pójdzie po rozum do głowy. 3 lata ludzi przewinęło się bardzo bardzo dużo osób w terenie, biurze. Nie da się oprzeć wrażeniu iż handlowców traktuje się jako zło konieczne

pracuss

ciekawe jak to obliczyles/las skoro nie było jeszcze wypłaty za III kw a IV dopiero wymogi zostana przedstwione? Jak wszystkim przez 3 lata tak źle jak twierdzisz to czemu trwają na stanowiskach - może mów za siebie i nie tworz zlej passy. Odejdz i daj pracowac - przy BN można zarobić dużo więcej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
uuuuuu

4600 netto ale dowcip.

Ti

Za ten kwartał, bo premia jest kwartalna to raczej nie wiele osób dostanie premie. 4600 netto jest możliwe ale tylko w momencie jak dostanie premie kwartalna. A tą trzeba podzielić jeszcze na 3. dodatkowo premia została bardzo obniżona a skutkiem tego jest to że ludzie rozglądają się za inna praca. Jedna osobę udało się powstrzymać przed odejściem a co zresztą. Pracuss to ciekawe że wiesz bo inni nie mają pojęcia o czym świadczą te wpisy

Pracuss

Wiem co mam i będę miał - za ten kwartał i następny przy BN. Jak jestes cienki to masz tyle na ile zasługujesz.

angel

Powiem tak.Dzieje się trochę w firmie ale nikt oficjalnie nic nie chce powiedzieć.Za to nieoficjalnie wszyscy wiedzą o co chodzi.

no

Nie klam. Nikt tyle z ph nie ma. W ostatnim kwartale średnia ph max.2700

Pracuss

No bez przesady - ja mam w miesiąc miesiąc min 3,6 -3,8 na rączkę i luz wszystko zaplanowane skoordynowane a jak przyciśnie to w zezonie 4,6 na rączkę - fura, benefit plus inne

no

Ostatnio to o tą 3 ciężko. Dlatego ludzie uciekają z terenu i biura

bu

Wiem ile zarabia się w Verte. pytanie czy Verte wie ile się zarabia w innych firmach. handlowcy w innych firmach potrafią zarobić i to może być zaskoczeniem 4-7 tyś. Co do zwalniania to ponoć tam co chwile jest ktoś nowy.W Verte jest dużo mniej. Jeżeli ktoś uważa zarobki na poziomie nieprzekraczającym 3 tyś na rączkę to praca dla niego jeżeli szukasz pracy jako ph to w tej firmie z tego co wiem za dużo z ph praca niema wspólnego raczej raczej jako serwisant.ale fury maja zajebiste. Co ciekawe kogoś awansowali jak chciał się zwolnić. Kolejna osoba bez doświadczenia na kierowniczym stanowisku.

Albert

A kto odszedł, przeciez awansował i pracuje dalej

Pracus

Gdybys wiedział ile sie zarabia to bys nie hejtowal - skoro przychodzą z innych społek pracować nawet z wyższych stanowisk to jednak coś w tym jest. A hejt to tylko głos flustrata

bu

Najlepsi w rankingach odchodzą, ale czy są tacy dobrzy to nie wiem bo kasa w tej firmie to minimum jakie się zarabia. Jak by byli tacy dobrzy to bysie nie godzili na robotę za minimum.Ludzie przychodzą i odchodzą w tej firmie dość intensywne są wymiany.

Poszukiwacz

Czyli nikt nie odchodz? Myslalem, że sie jakieś mijsce zwolniło to bym aplikowal.

Poszukiwacz

Podobno najlepsi uciekają z firmy, wie ktos coś o tym, co się dzieje?

KDS

Ja jestem pod wrażeniem dynamiki rozwoju firmy. Idziemy jak wielka lokomotywa - i wiem co mam robić - robię płacą i wymagają dużo ale się chce.

Robert

Dla mnie jest super. Mam wszystko zgodnie z obietnicami. I mocno sie rozwijam - ja i firma.

Kadry

Żaden pracownik nie ma umowy o dzieło - tylko umowę o prace, samochód, telefon, komputer - target, premie i ew. prowizje.

abc
@Kadry

"Żaden pracownik nie ma umowy o dzieło - tylko umowę o prace" dodajmy, że owszem umowę o pracę, ale na czas określony, a po 2 latach jak już jesteś niepotrzebny to na bruk powodzenia życzę podczas rekrutacji :)))

kadry
@abc

To musiałeś/musiałaś być bardzo złym pracownikiem - sprawdziliśmy w aktach nie ma takiego przypadku :((

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Verte Corporation Sp. z o.o.