Opinie o Mat-Mor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mat-Mor Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mat-Mor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-Mor Sp. z o.o. w Warszawa

Ruti

Najgorszy pracodawca na rynku!!! Wszędzie przekręty i próba wyzyskania pracownika na wszelki możliwy sposób!!! Przede wszystkim FINANSOWYM!!! (usunięte przez administratora)firma i tyle.... Mówię jako były pracownik po 1,5 roku!!!

Urszula
@Ruti

Nie da się ukryć, że nie masz najlepszego zdania na temat pracodawcy, jakim jest Mat-Mor. Postawiłeś firmie bardzo poważne zarzuty. Jeśli faktycznie dzieją się tam takie rzeczy, to należałoby zgłosić to do Inspekcji Pracy. Nie myślałeś o tym?

tfu

(usunięte przez administratora) Ostatnio pochwaliłam ale to wynikało z mojego podejścia do ludzi , uprzedzam się później. Nigdy wiecej. Są jeszcze normalne sklepy

srik

Chcę być sprawiedliwa . Nie wnikam w warunki zatrudnienia - zapewne nie są dobre- to sprawa zawodowo a nie prywatnie. Dziś Pani szukała mojej ulubionej saskiej orzechowo karmelowej wtedy kiedy ja już odpuściłam.... Nie oczekiwałam tego. Znalazła się. Fajnie, miło . Proszę przejrzeć kamery na pewno dałam Pani 100zł . Można . można? Tylko jest jeszcze kwestia motywacji itp. zapewne to była nowa Pani. Tak, wiem to nie jest portal dla klientów.

Prawda

Praowałam i nie polecam.Po pierwsze (usunięte przez administratora)dają ci 10 zł na godzine czyli 120 zł za 12 godz.Umowa pół etatu a ty zasówasz półtora.Wyzyskuje ludzi ,ale mam nadzieje że nie długo sam bedzie się czołgał .Bo już ludzi nie ma a za nie długo to on będzie ludzi całował żeby u niego pracować.

Rozmowę kwalifikacyjną w Mat-Mor Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca - Dostawca?
Nikola

Nikola

wpisz nazwę pracodawcy wpisz nazwę miejscowości Lokalizacja Szukaj Mat-Mor Sp. z o.o. Mat-Mor Sp. z o.o. Adres: Orzechowa 11, 02-244 Warszawa NIP: 5222442899 KRS: 0000150304 2 68 Opinie Oferty pracy Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcachMat-Mor Sp. z o.o.Opinie o Mat-Mor Sp. z o.o. Udostępnij Opinie o Mat-Mor Sp. z o.o. Filtruj opinie po kryteriach: srik 24.05.2019 00:37 Nazwa działu: Handlowy Firma oszustwo , nie polecam ani jako pracownik ani klient......Może jakaś ukrainka się złapie albo jakaś (usunięte przez administratora) z pipdowa i będzie się czuła się (usunięte przez administratora) bo jest w stolicy , żenada.... paw Pomocna?TakNie anonymous 03.08.2018 12:05 Najgorsza praca w moim życiu wytrzymałam 4 msc.to i tak dużo .Uważam że bardzo źle płatna i zero szaczunku dla pracowników.Nie polecam. Pomocna?TakNie Ja 20.08.2018 21:02 @anonymous 03.08.2018 12:05 Możemy o tym porozmawiać zabrano mi tysiąc złotych ,okazało się że pół miesiąca za darmo się pracowało ,wspólna odpowiedzialność a nawet kamer nie sprawdzają ,żałosne ,to było na nowoursynowskiej Pomocna?TakNie oszukany 04.09.2018 11:16 @Ja 20.08.2018 21:02 U mnie ta sama sytuacja, również zabrano mi prawie tysiąc złotych. Zgłosiłeś ich gdzieś? Pomocna?Tak4Nie Zły 07.09.2018 14:16 @oszukany 04.09.2018 11:16 Jeśli czytać komentarze od 2013 r. Nic się nie zmienia, oni sobie robią z pracownikami co chcą , a te wszystkie negatywne opinie to jest najprawdziwsza prawda. Podpisują na poł etatu umowę a z reszty zabierają ile chcą , Pomocna?Tak1Nie Zły 07.09.2018 14:18 @Zły 07.09.2018 14:16 Gdzie jest inspekcja pracy od tyłu lat ludzie przeciw Mat -Mor pozwy piszą , i nic. Czyżby kolesiostwo w Urzędach? TO SĄ Monopolowe Nowa Era Świat Alkoholi sklepy Pomocna?TakNie Były Pracownik 07.09.2018 14:36 @oszukany 04.09.2018 11:16 Ludzi jest tyle pokrzywdzonych że na pewno ktoś im nie podaruje, skoro ludziom nie płacą . Zresztą dziwny jest fakt że od tyłu lat ludzie z nimi się kłócą a oni dalej sklepy otwierają . Gdzie Inspekcja pracy ? Pomocna?TakNie Były pracownik 16.05.2019 19:14 @Były Pracownik 07.09.2018 14:36 Akurat w tym się nie zgodzę bo też pracowałem po 300h i więcej a pensja była bardzo dobra ponad 5 tyś. I pisze to jaki były pracownik a nie ktoś z firmy chociaż w to i tak nikt nie uwierzy. Robota ciężka jak to w sklepie nocnym kto pracował to wie. Pomocna?TakNie Nikola 24.05.2019 15:53 Nazwa działu: Handlowy @Były pracownik 16.05.2019 19:14 Nikt kto pracował w tej firmie nie miał takiej stawki. Chyba że doliczyć premie za wyrobienie utargu,ale wyrabiało go mało sklepów. Prawdą jest to że kierowniczki nie sprawdzały kamer gdy ktoś zgłaszał kradzieże. Od tego była "funkcyjna" aczkolwiek nawet gdy to sprawdziła i tak z tym nic nie robiono. Braki na sklepie były liczone na trzy osoby co tam pracowały i odtracone od wypłaty. Do tego też można się doczepić...bo cóż...towar często był źle liczony przez kierownictwo. Panie które pracują jako kierownik powinny znać asortyment na sklepie ale bywało z tym różnie. Umowy także były lewe,na pół etatu. Na cały etat umowy miały tylko wybrane osoby. Co do inspekcji pracy to księgowość wszystko robiła tak aby się zgadzało. Nikt z pracowników nie był przypisany do danego sklepu. Działało to na zasadzie wypożyczania pracowników aby inspekcja się nie dopatrzyła. Z wekslami było podobnie. Każdy kto tam pracował podpisywał lewe dokumenty często z braku wiedzy. Brak szacunku dla pracowników i wyrozumiałości. Tyle w temacie.

srik

Agacia

Jak wygląda aktualnie zatrudnienie w tej firmie? Byłabym zainteresowana :)

@Agacia

Lepiej kible lizac tam pracowac. Mam przepukline kręgosłupa przez ta durna firme.(usunięte przez administratora) Wodke po 10 gr sprzedaja po 23 zl. Policzcie razy parenascie kartonow. Razy 12 szt. Razy parenascie sklepow. Do tego pracownik na kamerach udowadnia ze wspolpracuje z narkomanem i zlodziejem na sklepie i pracownik prosi o pomoc i rozwiazanie sytuacji. Co robi kierowniczka? Obciaza cala zaloge i (usunięte przez administratora)dalej pracuje. Mianowicie: dno dna.

Zadowolony

Firma bardzo dobra. Atmosfera również. Pensja wysoka i na czas. Nic tylko tam iść. Pozdrawiam i mam nadzieję że się spotkamy.

@Zadowolony

Kpina. Zarty. Wyzysk. Przez nich mam kłopoty z kręgosłupem jak sie pracowało ponad 300 godzin i łaske robili że wolne dali.

@Zadowolony

zastanow sie czlowieku co Ty piszesz i pisz prawde a nie glupoty piszesz ze fajna atmosfera jak tam pracuja kocmoły i wyzyskiwacze. Kołchoz, zarobasy, oszuszci. Najwieksze dno jakie mozna sobie wyobrazic. Na dodatek oszukują państwo na wszystkie sposoby a dalej prosperują na rynku. Dno dna. Dolina. Szkoda internetu i energii na was.

@Zadowolony

A co to za brednie? Chyba sam prezes albo jakas kiero napisala te glupoty no blagam. Ale klamstwo fuuuu

mat-srom

Ktoś zgłaszał gdzieś tę firmę? Nadal robią to co im się żywnie podoba okradając wszystkich w okół?

@mat-srom

NIkt nie zgłosi bo musisz podpisac weksel. a jak sie zwolnisz to nie oddaja żadnych dokumentów ktore podpiszesz.

cid

może zatrudniajcie tam ludzi chociaż po podstawówce bo ci co są teraz to tylko człowieka oszukać a jak się nie da to wariat - przestrzegam , od dawna staram się omijać ten sklep

prawdziwa.

Umowa na pół etatu, a praca po 300 godzin. Kierowniczka chamska, bez kwalifikacji (pomyliła się przy remanencie na około 1000zł, trzyma w pracy osoby pijące podczas zmiany, nie sprawdza kamer pomimo skarg). Kiedy zwalniają pracownika, osądzając go o kradzież (bez absolutnie żadnych dowodów, pomimo próśb o sprawdzenie kamer) to zamiast 2000zł pracownik dostaje 500zł. Zdecydowanie polecam się trzymać z daleka, szczególnie, że jest masa sklepów które zatrudniają na normalnych warkunkach i podchodzą z szacunkiem do pracownika.

Były Pracownik
@prawdziwa.

Ta kierowniczka nie nadaje się do niczego, żałosna kobieta.

Dickens
@prawdziwa.

U mnie okazało się że przez pół miesiąca za darmo pracowałam. Bo towaru brakowało ,a nawet nie byłam przy inwentaryzacji.Kamer nie sprawdzono. Ale tak sobie widocznie oszczędzają. Co z tego że za świętą płacą więcej jak i tak zabierają na koniec miesiąca jakieś kwoty bo towaru brakuje.Wiecznie im coś brakuje ,każdy pracownik może kradnie??? AAle kamer nie sprawdzają coś jest nie tak.....

@prawdziwa.

Trzymaja pijakow i narkomanow pracy. Na kamerach sie udowadnialo i nic. Z taka jedna pracowalam co brala narkotyki podczas pracy.rozdawala towar na prawo i lewo.i co ? Osoby uczciwie ciezko pracujace w tym moja osoba musiala ucierpiec finansowo. 800 zl na 3 osoby obciazenie za remanent. Trzymaja pijakow i obciazaja cala grupe pracujaca w sklepie. (usunięte przez administratora)

@prawdziwa.

Przez ta firme mam uszkodzony kregoslup. I bede to pisac do znudzenia. Nie wybacze tego ze normalnych pracownikow traktowali bez poszanowania. Trzymaja pijakow narkomanow. Nie wyciagaja konsekwencji w nalezyty sposob. Zlodzieje ludzkich praw, uczuc ,pieniedzy i godnosci.

@Były Pracownik

Kierowniczka wykonuje polecenia tego prezesika. Bo jakby zachowywala sie inaczej to by ja wywalil. On je trzyma w garsci. Jakby mialy troche godnosci i mozg to by gdzie indziej pracowaly. A tak to razem z nim okradaja nie winnych ludzi z godnosci i ciezko zarobionych pieniedzy. Bo pijaki sie myla i kradna. A uczciwy pracownik najgorzej na tym wszystkim ucierpi

Szczera

Potwierdzam w 100 % !!! Jak najdalej od tej firmy

Rozczarowana

Szkoda słów. Kierowniczki umieją tylko zrobić sobie paznokcie . Remanenty są tak robione aby tylko po 500 z wypłaty obciąć. Zero życia prywatnego. Brak urlopow. Nawet na zwolnieniu trzeba pracować i ich to nie obchodzi . Trzymajcie się z daleka. Firma to dno. O wypłatę trzeba się upominać co miesiąc. Pracowałam prawie rok.

Nikt

Ja mialam okazje raz pracowac 324 h. I wiele razy po 300h. Pensja za taka prace jakby ktos naplul w twarz. Dzieki tej firmie mam kregoslup w rozsypce i ledwo chodze. Czlowiek dzwigal staral sie i zadnej wdziecznosci. Lepiej pracowac w kamieniolomach. Pozdrawiam

K.W.

To są sklepy Nowa Era sklepy monopolowe, uważajcie na stos dokumentów które podpisujecie przy umowie. Pamiętajcie żeby je czytać .

Oszukana

Ja znam ich manipulacje pracownikami! SPECJALNIE OBGADUJĄ PRACOWNIKOW ,SKŁÓCAJĄ, NIE SPRAWDZAJA KAMER.po co? Po to by komuś podziękować zabierając 1000 zł czy 800 czy ile chcą ,by zwalić na remanent który jest co miesiąc ,bo co tyle jest ktoś nowy , by w razie co nazwać kogoś (usunięte przez administratora) ,pijakiem !! Im o to chodzi!! Zniesławiając ludzi na koniec.Zamiast sprawdzić kamery ludzie podejrzewają siebie o kradzieże itd. To jest chore! Do tego ich komputery się zacinają . Oni sobie reperują budżet pracownikami bo się przyzwyczaili że nowe osoby jeszcze miesiąc dwa popracują może będzie dobry remanent ,na początku 100 zł 200 zł ,na 3 osoby można się podzielić w brakach ale później nagle 800 zł czy 1600 braki przez tydzień na wódkę ??? No ludzie !!! Doszło do tego że torebki sobie sprawdzali współpracownicy

Agata

@Dawny pracownik a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju w firmie Mat-Mor ? Posiadasz informacje na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Napisz, co sądzisz na ten temat z chęcią się dowiemy.

Dawny pracownik
@Agata

Taka że masz wspólna odpowiedzialność. Jeszcze samemu wprowadzasz towar więc jak ktoś źle wprowadzi Ty też za to płacisz . Ludzie wytrzymują tam po 4 miesiące . Ciekawe czemu... Robią z ludzi durniów , i bazują na tym że umowa jest na pół etatu

Mariola
@Dawny pracownik

Taka prawda ,3 osoby są na sklepie , i jedna jest kierownikiem tak zwanym ktory sprawdza od czasu do czasu kamery a inne osoby nie mają dostępu do kamer cyfrowych co jest bez sensu jeśli jest wspólna odpowiedzialność. Co jakiś czas znajdzie się ktoś komu potrąca cają pieniądze bez żadnej postawy

Aga
@Agata

Uważajcie ludzie co podpisujecie, czy Wam weksla nie podsuną przy stosie tu chodzi dokumentów!!!!!

Agata

Niewiele informacji w internecie można znaleźć na temat firmy Mat-Mor. Z tego co widzę, to firma nie ma nawet własnej strony internetowej. Dlatego właśnie chciałabym Was spytać o to, w jaki sposób można skontaktować się z firmą? Jeżeli ktoś posiada takie informacje, to zachęcam do podzielenia się nimi na forum. Wielu użytkowników będzie Wam na pewno wdzięcznych.

Dawny pracownik
@Agata

Ta firma nadaje się tylko do inspekcji pracy , na początku wszystko dobrze ,a później zrobią z Ciebie złodzieja bo towaru brakuje nawet kamer nie raczą sprawdzić ale Cb oosądzić, i remament jest co miesiąc bo tak się zmieniają pracownicy , dziwne że na kilku sklep ach zawsze brakuje podobna suma,nic dziwnego jak robią wałki i wzbogacaja się kosztem pracownika ,renamenty są przeprowadzane nie przez pracowników którzy podpisali wspólna odpowiedzialność tylko przez jaką kobietę i kierowniczkę a i tak potrącają tym co nie było podczas renamenty, ludzie uważajcie co podpisujecie ,t

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką umowę proponują? Jakiś socjal macie?

@Tomasz

Odradzam pracy w tej firmie , pół etatu ,podpisujesz wspólna odpowiedzialność , i popracujesz 5 miesięcy a na koniec okazuje się że zabierają Tobie nawet 8 stów ,

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Mor Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mat-Mor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mat-Mor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mat-Mor Sp. z o.o.?

Mat-Mor Sp. z o.o.