Opinie o Berndson Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berndson Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berndson Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berndson Sp. z o.o. w Kraków

GuessWho

Znając strukturę Berndson i skład osobowy pewnej innej firmy, bardzo łatwo wywnioskować kto pisze, które komentarze :) jest w składzie jednej z firm pewna "złotousta", której kreatywność w rysowaniu rzeczywistości nie ma sobie równych. Ostatnie komentarze to tak na prawde walka między ludźmi z jednej i drugiej firmy. Trenerzy raczej nie mają czasu na wypisywanie komentarzy, bo zajmują się SWOJĄ ZAROBKOWĄ PRACĄ, co inni też mogliby zacząć czynić. Amen.

shirin
@GuessWho

ta złotousta ma bardziej wykreowaną wyobraźnię niż sam Prezes a i teraz nowa Pani Prezes. Ale nie ważne jak się mówi, ważne żeby się mówiło.

M.
@GuessWho

Maja Trenerzy czas, mają, zwłąszcza jak ich złość rozsadza, ze nie moga grubych tysięcy odzyskać, bo sobie Prezesi !!! - nie jeden dwóch - upadłość wymyslili, a długi od dwóch lat rolowali, skandal - teraz są chronieni przez upadłość i nasze prawo !!!

No ale skąd masz takie informacje? To raczej dziwne ...

@Kasia

Zapadł 25.04.

A skąd takie wiadomości?

Haircut

Firma właśnie ogłosiła upadłość. W końcu.

mona
@Haircut

jeszcze nie zapadł wyrok w tej sprawie

trener oszukany przez B
@Haircut

co ty opowiadasz, jaka oszukana. Przecież to dyrektor sprzedazy i członek zarządu. Osobiście brała udział w przekretach Berndsona. Osobiście orzmawiała z trenerami i namiała ich na szkolenia, wiedząc że nie dostaną za to pieniędzy

Trener

Współpracuję od niedawna. Rekrutacja przyjazna, profesjonalna choć wymagająca. Warunki finansowe oszczędne ale dobre, wszystko zapłacone co do dnia. Kreatywna atmosfera .

Trenerka

Pracowałam z nimi, zostałam oszukana na wiele tysięcy złotych. Wysyłano mi sfałszowane potwierdzenia przelewów, sprawa w sądzie. Koszmarnie traktują i trenerów i klientów, Omijać szerokim łukiem. A firmę Maciołek i Wspólnicy założyła osoba tak samo oszukana jak trenerzy. :/ Nie należy osądzać bez dokładnego sprawdzenia faktów.

do ameli

Tak coś jest na rzeczy zwłaszcza, jeśli piszecie nieprawdę i nie macie żadnych podstaw do takich wniosków. Na szkalowanie i psucie wizerunku jest odpowiedni paragraf. (usunięte przez administratora)

Amelia54

Pełnomocnik prawny M&W straszy osoby na forum, próbując zamknąć im buzię. Czyli coś w tym jest. Ciekawe. Nie dajcie się zastraszyć. Jak macie konkrety piszcie proszę. Niech to będzie ostrzeżenie dla innych. Wielu trenerów pewnie faktycznie szuka pracy, lepiej powinni wiedzieć skąd wywodzą się firmy, których nazwy wyżej wymieniono. Wtedy podejmą świadomą decyzję. A swoją drogą ciekawe że w dobie internetu, powszechnej wiedzy, plotkarskich portali, takie firmy jak Berndson i inne, mają rację bytu i ciągle naciągają trenerów rolując dług.

Hairlong

To oszuści. Zapraszają do współpracy i nie płacą. Przestrzegam i mam na to dowody. Zalegają z wynagrodzeniami bardzo wielu osobom.

Kancelaria Prawa LEX

Szanowni Państwo, Podajemy poprawny adres kontaktowy tj. kancelaria_prawna_lex@o2.pl i przepraszamy za pomyłkę. Z wyrazami szacunku Kancelaria Prawa LEX

Kancelaria Prawa LEX

Szanowni Państwo, Z którymi przedsiębiorstwami BERNDSON SP. Z O.O. współpracuje ? Proszę o informację na na adres kancelaria_prawa_lex@o2.pl Z wyrazami szacunku Kancelaria Prawa LEX

gregory

no firma bergway to jest dopiero ciekawy przypadek wszystko identyczne jak w berndson, zauważyliście ze jak tylko w berndson zniknęli eksperci to w bergway sie pojawili i ta zbieżność nazwy , chyba juz kolejna spółka to krycia berndsona . Nieźli są....najpierw puszczają w rynek ze z kluczowymi trenerami się sądzą a potem na ich nazwiskach kolejne firmy zakładają . nawet osoby są identyczne , tam nie ma ani jednego trenera, który by w berndson nie pracował . Moim zdaniem startegia jest taka ogłosić upadłość berndson a bergway sobie bedzie działał no i ta siła marki

były prezes / były trener / były pracownik / były

I tak dalej..i tak dalej..a za siedmioma płotami porośniętymi żywopłotem i siedmioma zasuniętymi roletami siedzi sobie strateg(usunięte przez administratora)

trener

Hm....M&W o dziwo jest firmą założoną na męża wyżej wymienionej osoby, a dlaczego? Bo owa osoba była udziałowcem w firmie Berndson, zatem żeby nie było gdzie się czepić, ciekawe jest, że M&W chwali się Klientami Berndsona, z którymi owa osoba współpracowała, ciekawe, ciekawe bardzo ciekawe, ale cenami jakimi rzuca M&W długo nie pociągną, warto też się przyjrzeć firmie BergWay...byli trenerzy w tym największy wierzyciel firmy B.

do pana prezesa s.....

Panie Prezesie.........tak wiemy ze jedyna osoba która pracowała na Pana długi odeszła i raczej nie jest to informacja którą ja na Pana miejscu chwaliłbym się na forum . Jako trener sprzedaży mam dla Pana radę: proszę chwycić za telefon i ruszyć się do klientów na spotkania i proszę samemu zarabiać na swoje długi. Przecież to takie proste............problem polega na tym że Pan Prezes nic w życiu nie sprzedał i nie ma o tym biznesie zielonego pojęcia. no ale cóż tak się kończą wizję po .......mokrych procentach .....

trener

na szczęście rynek sam weryfikuje takie informacje ja po rozeznaniu juz wiem co i jak i każdemu proponuję zrobić to samo

@trener

Powiązania są jedynie osobowe. Osoba, która jest współzałożycielem, oszukiwała trenerów, zapraszając ich do współpracy i doskonale znając sytuację. Gdy pojawiły się problemy z płatnościami, zero odzewu tel., mailowego - jakiegokolwiek. Zły to prognostyk dla nowej "firmy". Na wszystko mam dowody i złożony pozew. Pozdrawiam

M&W

Szanowni Państwo, spółka Maciołek & Wspólnicy nie ma żadnych powiązań z firmą BERNDSON. W przypadku pojawienia się kolejnych postów, które uderzają w dobre imię firmy M&W portal go to work zostanie wezwane do udostępnienia numeru IP autorów. Pełnomocnik Prawny spółki M&W

lola66

widac ze berndson działa na forach , żenujące .

amelia54

Słyszeliście! Założyli nową firmę Maciołek & Wspólnicy...

trener

Czy ktos z Was informowal firmy, ktore korzystaja z ich usług(usunięte przez administratora)

navi

Chętnie nawiążę współpracę z byłymi trenerami :)Jesteśmy właśnie w trakcie rekrutacji, zapraszam :) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Berndson Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Berndson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berndson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berndson Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berndson Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berndson Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berndson Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 139 ocen.

Berndson Sp. z o.o.