Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Norbert Dentressangle - ND Logistics. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Norbert Dentressangle - ND Logistics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Rzeszów

Dom Nowy wpis

Cześć jak tutaj mają się sprawy z ogłoszeniami o pracę?

piotruś Nowy wpis

na razie ja nie widziałem od nich ciekawych ogłoszeń, wiec nie wiem moze coś Cię zainteresuje na co ja nawet nie spojrze, różnie to wygląda moim zdaniem, wiec też dobrze by było jakbyście napisali na jakie stanowisko byście aplikowali to by bardzo pomogło, bo firma ogólnie działą w branzy logistycznej.

mops Nowy wpis

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Norbert Polska Sp. z o.o. i warto zajrzeć. Firma ND Polska, należy do Grupy NORBERT DENTRESSANGLE – to europejski lider w branży logistyki i transportu. Ś... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5727690?keywords=&region=

gość

jak wygląda proces rekrutacji? można się np. dostać bez doświadczenia?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Snajper

Omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka! Nic dobrego was tu nie zastanie, kariery też tu nie zrobicie jeśli nie macie nikogo znajomego. Banda nieudaczników kurczowo trzymających się swoich zapierdziałych stołków. Każdy patrzy żeby kogoś podpieprzyć i zdobyć szacunek u swojego (dyrektora). Konfidencja na najwyższym poziomie.

xxx

Jak masz jakiegoś znajomego który cię poleci to na maszynę może cię przyjmą, na wyższe stanowiska to tylko i wyłącznie z polecenia dyrektorów... Ogólnie praca spokojna i atmosfera też nawet ok

ian

Nie wiece na jakie stanowiska szuka Norbert Polska do pracy, bo na stronie maja formularz aplikacyjny, ale ofert brak.

Kręcina

A co to za jakaś opcja z 50 wpisami? Czyżby właściciel własnoręcznie podbijał sobie gwiazdki na goworku?

kob

Beznadzieja. Wszystkim i wszystkimi rządzi Ryszard M. ma ich w swojej wielkiej garści.

laluhaha - 2011-08-16 05:52:04 Jaka cisza nikt nie ma nic do powiedzenia czy ta firma jeszcze działa??? Czy już wszyscy się ewakuowali. cisza przed podwyszkami... heee JAKOŚĆ puki nie pilne! ale gdzie tak niejest!!!!

laluhaha

A bardziej szczegółowo to mowa o ankiecie którą uzupełnił 50razy (usunięte przez administratora) czyżby bał się prawdziwych wyników a one nie były najlepsze!!!! Prawda boli :)

matematyk

No jasne a teraz magiczene 50 wpisów. Oczywiście same superlatywy. Dla wtajemniczonych cyfra 50 nie będzie żadnym zaskoczeniem..

przemo

A co wy tam wiecie, wcale nie jest tak źle. Marudzić tylko potraficie weździe się ludzie do roboty a nie tylko glupoty po forach wypisujcie.Eusebius burge

pracuś

Ale się ubawiłem, w końcu ktoś prawde o firmie napisał polece strone swoim kolegą w pracy. Teraz to się zaczną jaja.

wujek Nowy wpis
@pracuś

Kolego, w tym przypadku nie mówi się 'kolegą' tylko 'kolegom'.

wskowiec

Kiedyś na początku staralem się do tej firmy. Niestety - stety nie udało się, jestem nadal tu dzie jestem i dziękuję ..... wiadomo komu. Jak teraz słyszę co sie dzieje w tej firmie to rece opadają. Ale może to tylko plotki. Choć w każdej plotce trochę prawdy. Coś mi się wydaje, że po hucznym początku może być cichy koniec. Mimo wszystko życzę wszystkim pracownikom NP dużo szczęścia. Ja zostaję w swojej firmie - może i moloch ale pewny.

nico

A ja wam mówię z daleka (usunięte przez administratora)

Nie narzekajcie wszędzie są pseudo kierownicy nie tylko uwas. Ale swoje wiem i zostaje tu gdzie jestem bo u was nikt nie zna dnia ani godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Rzeszów

Norbert Dentressangle - ND Logistics