logo Norbert Dentressangle - ND Logistics

Norbert Dentressangle - ND Logistics

Rzeszów

Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics

anonim 2011-02-13 03:31:34
Nie narzekajcie wszędzie są pseudo kierownicy nie tylko uwas. Ale swoje wiem i zostaje tu gdzie jestem bo u was nikt nie zna dnia ani godziny.
nico 2011-02-15 01:19:50
A ja wam mówię z daleka ( usunięte przez administratora )
wskowiec 2011-02-22 08:26:02
Kiedyś na początku staralem się do tej firmy. Niestety - stety nie udało się, jestem nadal tu dzie jestem i dziękuję ..... wiadomo komu. Jak teraz słyszę co sie dzieje w tej firmie to rece opadają. Ale może to tylko plotki. Choć w każdej plotce trochę prawdy. Coś mi się wydaje, że po hucznym początku może być cichy koniec. Mimo wszystko życzę wszystkim pracownikom NP dużo szczęścia. Ja zostaję w swojej firmie - może i moloch ale pewny.
pracuś 2011-02-24 06:26:38
Ale się ubawiłem, w końcu ktoś prawde o firmie napisał polece strone swoim kolegą w pracy. Teraz to się zaczną jaja.
przemo 2011-03-03 11:48:27
A co wy tam wiecie, wcale nie jest tak źle. Marudzić tylko potraficie weździe się ludzie do roboty a nie tylko glupoty po forach wypisujcie.Eusebius burge
matematyk 2011-03-04 07:57:15
No jasne a teraz magiczene 50 wpisów. Oczywiście same superlatywy. Dla wtajemniczonych cyfra 50 nie będzie żadnym zaskoczeniem..
anonim 2011-03-04 10:51:29
A bardziej szczegółowo to mowa o ankiecie którą uzupełnił 50razy ( usunięte przez administratora ) czyżby bał się prawdziwych wyników a one nie były najlepsze!!!! Prawda boli :)
laluhaha 2011-08-16 05:52:04
Jaka cisza nikt nie ma nic do powiedzenia czy ta firma jeszcze działa??? Czy już wszyscy się ewakuowali.
anonim 2011-09-02 21:15:41
laluhaha - 2011-08-16 05:52:04

cisza przed podwyszkami... heee JAKOŚĆ puki nie pilne! ale gdzie tak niejest!!!!
kob 2013-12-13 11:17:14
Beznadzieja. Wszystkim i wszystkimi rządzi Ryszard M. ma ich w swojej wielkiej garści.
Kręcina 2014-03-26 07:05:24
A co to za jakaś opcja z 50 wpisami? Czyżby właściciel własnoręcznie podbijał sobie gwiazdki na goworku?
ian 2014-04-02 11:46:50
Nie wiece na jakie stanowiska szuka Norbert Polska do pracy, bo na stronie maja formularz aplikacyjny, ale ofert brak.
xxx 2014-05-28 03:10:32
Jak masz jakiegoś znajomego który cię poleci to na maszynę może cię przyjmą, na wyższe stanowiska to tylko i wyłącznie z polecenia dyrektorów... Ogólnie praca spokojna i atmosfera też nawet ok
Snajper 2014-06-18 11:41:04
Omijajcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka!
Nic dobrego was tu nie zastanie, kariery też tu nie zrobicie jeśli nie macie nikogo znajomego. Banda nieudaczników kurczowo trzymających się swoich zapierdziałych stołków. Każdy patrzy żeby kogoś podpieprzyć i zdobyć szacunek u swojego (dyrektora). Konfidencja na najwyższym poziomie.
gość 2014-07-12 00:26:17
jak wygląda proces rekrutacji? można się np. dostać bez doświadczenia?
mops 2014-12-19 16:03:05
Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie Norbert Polska Sp. z o.o. i warto zajrzeć. Firma ND Polska, należy do Grupy NORBERT DENTRESSANGLE – to europejski lider w branży logistyki i transportu. Ś...
piotruś 2015-02-10 13:29:17
na razie ja nie widziałem od nich ciekawych ogłoszeń, wiec nie wiem moze coś Cię zainteresuje na co ja nawet nie spojrze, różnie to wygląda moim zdaniem, wiec też dobrze by było jakbyście napisali na jakie stanowisko byście aplikowali to by bardzo pomogło, bo firma ogólnie działą w branzy logistycznej.
Dom 2016-05-12 14:23:38
Cześć jak tutaj mają się sprawy z ogłoszeniami o pracę?
Zostaw swoją opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics