Opinie o Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska w Koszalin

Tadeusz

Fragment wywiadu z Tomaszem Wojciechowskim - luty, 2021 r. "Rozmowa z Magdaleną Gąsławską, nauczycielem języka angielskiego, tłumaczem, właścicielką szkoły językowej British Word. – Czy COVID 19 spowodował spadek zainteresowania nauką języków obcych, kursami? – Wręcz przeciwnie – odnoszę wrażenie, że w dobie pandemii pragnienie pogłębiania umiejętności posługiwania się językami obcymi wyraźnie wzrosło – wskazuje na to ilość osób decydujących się na rozpoczęcie kursu języka angielskiego poraz pierwszy. Wynika to, jak przypuszczam, z pozostawienia wszystkim uczestnikom kursu wolnej woli w kwestii wyboru formy zajęć. Każda osoba samodzielnie wybrać może aktualnie preferowany sposób nauki – face to face, online lub B-learning -łączenie tradycyjnej metody nauki w klasie z zajęciami zdalnymi. Dodatkowo szkoła nie wiąże się z żadnym z uczestników jakąkolwiek umową zobowiązującą. Zatem eliminacja jakiejkolwiek presji jeśli chodzi o wybór przestrzegania określonych zasad, mających na celu maksymalną ochronę zdrowia i bezpieczeństwa, jest według mnie kluczowa.   -Zatem uczniowie łatwiej uczą się zdalnie, czy wolą jednak kontakt w grupie? - Z racji całkowitej swobody formy zajęć – którą każda osoba, jeśli tylko chce, zmieniać może w dowolnym i dogodnym dla siebie czasie – zaobserwować możemy na naszym przykładzie, że aktualnie 40% uczestników kursu zdecydowało się na formę zajęć face to face 10% na formę B-learning i 50% na formę zdalną. Większość osób nowo zapisanych preferuje zajęcia face to face. Natomiast osoby, które zdążyły już zintegrować się ze sobą w latach ubiegłych ze względu na bezpieczeństwo lub komfort związany z dojazdem spoza okolic miasta zdecydowanie wolą jednak formę online. Związane jest to również z faktem, że podczas zajęć online materiał realizowany jest w nieco obszerniejszym wydaniu. W większości przypadków tak naprawdę nauka jest sprawniejsza i bardziej dynamiczna. –A jak bardzo szkoły językowe przestrzegają obostrzeń? -Na szczęście u nas nie doszło jeszcze do żadnego zakażenia koronawirusem. Dbamy oczywiście o przestrzeganie zasad ochrony osobistej. Dodatkowym wsparciem jest „Kodeks Bezpieczeństwa”, który opiera się na podstawowym zachowaniu wytycznych przeciwepidemicznych. A są to: dezynfekcja dłoni, mebli, systematyczne wietrzenie pokoi, bezpieczny odstęp (1 m), izolacja osób z objawami chorób infekcji dróg oddechowych, utrzymanie składu grup w sali dydaktycznej do 5 osób (łącznie z nauczycielem), noszenie maseczek na terenie szkoły (również podczas zajęć), systematyczne zmienianie sali dydaktycznej w momencie zajęć online dla gruntownego wywietrzenia sal, w których zajęcia odbywają się face to face, ochrona plexi umieszczona na biurku nauczyciela oraz bezwzględne przestrzeganie obostrzeń w ramach kwarantanny wynikającej ze styczności z osobami zarażonymi wirusem COVID 19 poza siedzibą szkoły. –Proces nauki języka obcego w ogóle jest trudny? Decydujemy się częściej na poszerzanie wiedzy w dobie pandemii? -Proces kształcenia sam w sobie jest dość prosty – wystarczy precyzyjny dobór klarownie przedstawionej w podręcznikach wiedzy, która w odpowiedni sposób zaaplikowana zostanie w umysły uczniów w sposób trafny, wydajny i progresywny. Istotna jest systematyczna praca podczas zajęć, jak i dodatkowy wkład własny w formie anglojęzycznych programów, filmów, stacji radiowych, a także częste czytanie anglojęzycznej literatury, czasopism i artykułów. W dobie pandemii wiele osób odkryło również możliwość dodatkowej formy konwersacji zdalnej z native speakerami z całego świata w formie całkowicie bezpłatnej. Doba pandemii umożliwiła każdemu szerszy dostęp do możliwości, z których wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. W rezultacie proces kształcenia różnorodnego stał się przystępniejszy i atrakcyjniejszy dla wielu osób, łącznie z tymi, które wcześniej nie miały na to czasu lub fizycznych możliwości."

Anita

Super !!!

Dobre rozwiązania :)

Szymon

Krzysztof

Aktualności z oficjalnej strony British Word: "W ostatnim czasie w grudniu 2021 r. szkoła British Word gościła wyjątkową osobę - byłego mistrza karate, autora wielu bestsellerów, duchownego, grającego również jedną z głównych ról aktorskich w filmie, pt. "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" - ks. Dominika Chmielewskiego."

Wojtek

Solidny kurs, porządne przygotowanie do egzaminów. Ład i porządek. Dobra organizacja, a przede wszystkim jakość pod każdym względem. Dla mnie petarda. Pani Magda wymiata.

Ola

Zgadzam się.

Adaś

Popietam !!!

@Wojtek

Polecam Panià Madzię :)))

Wiktor

Dokładnie. Polecam :)

Tomasz

Aktualności z oficjalnej strony British Word: "Serdeczne podziękowania dla Miłych Gości z USA - Andreaea'i i Charles'a - którzy złożyli dziś kilkadziesiąt ofert pracy Uczniom British Word w nowo otwartej firmie amerykańskiej w Koszalinie. Jednocześnie informujemy wszystkich pełnoletnich Uczniów British Word na poziomie B2/C1, że ustnieje możliwość nawiązania współpracy z amerykańską firmą na terenie Koszalina (możliwość pracy biurowej od rana i w godzinach popołudniowych). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ms Magdaleną Gąsławską..."

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Hani mama

Hanka jest zachwycona. Już po pierwszych zajęciach z Panią Magdą wyszła uradowana i w bardzo dobrym nastroju. Zaskoczona jestem ilością materiałów przerobionych w ciągu godziny. Jak dla mnie sporo - warto przekonać się samemu. Dzieci Panią Magdę po prostu uwielbiają.

@Hani mama

Ładnie :)

Renia

Bardzo dobra szkoła. Syn bardzo szybko zaczął mówić. Pani Magda jest ekspertką jeśli chodzi o motywację. Ma też w sobie dar przyciągania do siebie ludzi. Syn jest dość nieufny i szybko się zniechęca. Pani M (usunięte przez administratora) rozszyfrowała jego słabe strony i skierowała uwagę na mocne. Z każdą lekcją syn jest podbudowany, dowartosciowany i pewniejszy siebie. Pani Magda nie tylko jest doskonałym pedagogiem, ale i dobrym psychologiem. Bezcenna.

Zosia

Też jestem tego zdania

Popieram

@Renia

Polecam Panią Magdą - idealna dla osób, które wiedzą po co przyszły do szkoły. Spory nacisk na mega szybkie rozbudowanie słownictwa i klarowne wyprowadzenie na prostą pod względem gramatyki. Przy tym zajęcia prowadzony są w sposób unikatowy, okraszone nietypowymi, ciekawymi, szokującymi opowieściani z życia wzięte. Nie tylko ciężka, intensywna praca dla osób, które wiedzą, jaki jest cel kursu językowego, ale i wspaniała, fantastyczna rozrywka, spora dawka mądrego pokierowania życiowego, zdrowego rozsądku i przede wszystkim pozytywny wpływ na ucznia.

@Adam

Popieram. Polecam.

Basia
@Adam

Potwierdzam. Rewelacja. Polecam Panią Magdę!!!

Wiktor

Katarzyna

Super szkoła. Córki mają zajęcia z właścicielką szkoły - Panią Magdą. Są zachwycone. Obydwie co roku startują w olimpiadach i przechodzą eliminacje. Ciekawa, mądra dziewczyna. Dobrze układa młodzieży w głowach podczas zajęć konwersacji. Świetny psycholog i dobry mentor. Ze świecą szukać takich nauczycieli. Pani Magda jest poza ligą.

@Katarzyna

Brawo :)))))

Karoliny mama

Pięknie rozwijająca się szkoła - wspaniałe podejście pedagogiczno-psychologiczne zwłaszcza ze strony PANI MAGDALENY trafnie postrzegającej słabe i mocne strony każdego z osobna i bazującej na uzupełnieniu braków będących kluczowym źródłem wszelkich blokad i nawarstwiających się problemów w komunikacji dalece zaawansowanej. Precyzyjny i ponadprzeciętny styl nauczania. A przede wszystkim niespotykana umiejętność PANI MADZI do zaszczepienia i uruchomienia trwałej motywacji do samodzielnego progresu i rozwijania - nie tylko językowo, ale i życiowo. Szacunek.

Ala

Prawda

Małgorzata J

Racja

Brawo !!! Polecam :)

Bardzo wysoki poziom nauczania - dostosowany do maksymalnych możliwości ucznia. Żadna godzina nie jest stratą. O każde 60 minut wychodzę maksymalnie naładowany nowym słownictwem, zwrotami, idiomami. Jednocześnie w tak krótkim czasie jest jeszcze okazja na osłuchanie się z licznymi nativami w formie nagrań lub w konwersacji na żywo z radia w biblliotece, w której spokojnie poczekać można na ssoje zajęcis wracając ze szkoły i nie marnując czasu na zawijanie do domu... przy tym każda lekcja wiąże się z ciekawostkami z ust Pani Magdy prowokującymi do szczerych i emocjonalnych dyskusji na tematy bieżące i aktualne... aktualnie m zajęcia u kilku nauczycieli j.angielskiego jednocześnie, w tym z native speakerem... zajęcia z Panią Magdą bez porównania - najbardziej efektywne. W godzinę ogarniamy tyle, co z pozostałymi lektorami dobrze nie ma ma szans nawet w kilka dobrych. Idealne zajęcia dla osób, które nie pozwolą sobie na stratę czasu. Klada 100% profesjonalizmu.

Uczeń
@Marcin

Podpinam się. Nic dodać nic ująć

Bezwzględnie. Polecam :)

Super atmosfera, ciepło i blask biją po oczach od samego progu. Świetne podejście lektorki. Już od samego początku da się wyczuć zapał, pasję, otwartość serca i dobro. A przy tym zajęcia jakościowo ponad normą. Poziom prowadzenia lekcji nie do podrobienia. Atutem szkoły jest przede wszystkim racjonalnie wyselekcjonowana tematyka, jakiej noe sposób znaleźć w podręcznikach, które są jedynie marginalnie realizowane, ale w rzetelny systematyczny sposób. Każda niemal lekcja buduje, umacnia, wspiera i naprowadza na odpowiednie tory. Poziom języka bez zarzutu. Szkoła na medal.

@Marta

Opinia jak najbardziej zgadza się.Jestem tego samego zdania.Szkoł profesjonalna

Anka
@Marta

Świetna szkoła. Pełen profesjonalizm. Bardzo szybko można nauczyć się mówić. Pai Magda potrafi zaciekawić grupę nie tylko oryginalnymi materiałami w formie genialnych filmików i artykułów, ale i pociągnąć każdego za język do żarliwej dyskusji... nie wiadomo kiedy język sam się odblokowuje i zaczynasz mówić jak w języku ojczystym. Super podejście, metody rewelacyjne. A przy tym da się odczuć doszlifowany w każdym calu plan działania i umiejętność pchnięcia każdego ucznia do aktywnej pracy nie tylko na lekcji, ale i w domu... Pani Magda potrafi zmobilizować do samodzielnej nauki poprzez oglądanie anglojęzycznych programów, czytanie wartościowych książek, które można wypożyczać z biblioteki w tej szkole... jak dla mnie nauczyciel z powołania - z pasją, stuprocentowym zaangażowaniem i celem, aby w bardzo krótkim czasie pchnąć ucznia na jak najwyższy poziom.

Agata i Ania
@Marta

Ładnie - faktycznie. Choć najważniejszy jest klimat - a tu naprawdę panuje jakaś magnetyczna aura. Aż chce się przychodzić. Mi odpowiada. A nawet bardzo. Naprawdę lubię to miejsce.

Rafał

Rewelacja

Basia

Fajnie

10 pkt na 10 :)))

Natasza

Wspaniały sposób nauczania, podejście i opanowanie nauczeciela. Syn w zeszłym roku rozpoczął naukę w British Word, ponieważ kiepsko mu szło w szkole. Po pierwszym semestrze podniósł ocenę o dwa stopnie w górę. Jestem zachwycona. W tym roku wysyłam do Pani Magdy młodszego syna. Mam pełne zaufanie i spokój serca, że posyłam dziecko w odpowiednie ręce.

Mama Hanusi
@Natasza

Dokładnie.. Polecam Panią Magdalenę, właścicielkę British Word. Córka po roku nauki swobodnie posługuje się na wyjeździe za granicą językiem w restauracjach, sklepach, na bazarach. Hania ma dopiero 8 lat. Pierwszą styczność z dodatkowym angielskim miała rok temu w British Word. Nauczyła się bardzo dużo. Polecam wszystkim.

Bartek
@Mama Hanusi

Wspaniała atmosfera, przesympatyczni uczniowie, przemiła Pani Nauczycielka... Zajęcia bardzo dynamiczne, aczkolwuek na luzie, co jest dużym plusem :) Sporo konwersacji, duży nacisk na słownictwo, ciekawa tematyka... Polecam !!!

Zgadzam siè :) Polecam

Julia i Kuba

Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne. Bardzo dużo konwersacji zachęcającej do przewartościowania dotychczasowego podejścia do życia. Metoda rozwoju osobistego wpleciona w zajęcia językowe - mega trafny pomysł. Bardzo treściwe, mądre, życiowe filmiki you tube puszczane na lekcji, które motywują do głębokich rozważań i rozmów podczas zajęć. Ogrom dobrych wartości i mnóstwo materiałów do rozbudowy słownictwa. Wspaniała, ciepła, cudowna atmosfera i klimat. Piękny, atrakcyjny wystrój wnętrza. Czysto, schludnie, pachnąco środkami do dezynfekcji :) ogólnie szkoła budzi poczucie bezpieczeństwa i przekonania, że trafiło się do właściwego, dobrego miejsca. Ogólne wrażenie i ocena: 10 na 10

Karol J

10 pkt na 10

Tamara

Dokładnie. Polecam

Radek

Zgadzam się - polecam

Super :)))))

Tadeusz

Informacja z dnia 18 marca, 2021 - z oficjalnej strony British Word: "AKTUALNOŚCI Ilość NOWYCH UCZESTNIKÓW którzy zdecydowali się na rozpoczęcie kursu j.angielskiego w British Word w roku szkolnym 2020/2021 na dzień 18 marca, 2021: 60 --- Całkowita ilość NOWYCH UCZESTNIKÓW kursu, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie kursu w latach ubiegłych: maks. 60 osób/1 rok"

Rafał

Gratulacje!!!

Eliza
@Tadeusz

Pięknie :) Super!!! Brawo.

@Tadeusz

Aktualności z oficjalnej strony British Word z dnia 8 październik, 2021 "Mamy przyjemność podzielić się radosną nowiną. Dnia dzisiejszego - 8 październik, 2021 - trafiła do British Word od początku pierwszego pełnego szkolnego roku pandemii przypadającego na 1 wrzesień 2020 (czas kryzysu i niepewności) SETNA OSOBA zdeterminowana do rozpoczęcia w British Word swych pierwszych zajęć językowych. Świętujemy dziś piękny, wyjątkowy i głęboko zapadający w pamięci moment. To dzięki Wam, Waszym ciepłym, sympatycznym rekomendacjom i ogromnemu trudowi włożonemu przez Wszystkich Naszych Uczniów cieszyć możemy się tak Dobrymi, Cudownymi i Niesamowitymi Owocami. Serdecznie dziękujmy !!!"

Marzena

Super :) Gratulacje !!!

Patrycja

Pięknie :))

Brawo !!! Good job ;)

Anka

Jestem pod wrażeniem. Niesamowity komfort. Szkoła ma kilka sal, w których uczniowie poczekać mogą na swoje zajęcia, gdy są w szkole wczesniej przy włączonym radiu w j.ang. Tym samym na korytarzu jest bardzo bezpiecznie podczas pandemii, nie ma tłoku ani niebezpiecznych zgrupowań osób przychodzacych do jednego budynku z róznych szkoł, klas czy miejsc pracy. Pelna odpowiedzialność, dezynfekcja non stop... higiena i bezpieczenstwo zdrowotne jest tu priorytetem... jestctez odrębna sala izolacyjna w razie przeziębień, jedli dziecko zostawione zostalo bez rodzica w szkole. Dla mnie to szkoła, która przede wszystkim mysli o bezpieczenstwie i zdrowiu uczniów nie licząc sie z kosztami wynajmu sal strikte pod kątem zachowania wytycznych z sanepidu, które ignorowane są przez inne szkoły nastawione na zysk prywatny. 10 pkt na 10. Szacun.

Mąż Ani
@Anka

Nie spotkałem się jak dotąd z tak mądrym i dojrzałym podejściem właścicieli. Również grupy są celowo pomniejszone, aby na lekcji zachowany był zdrowy, bezpieczny dystans. Jakby odczas kryzysu sxkoła zupelnie nie stawiała na zysk lecz na dobro, zdrowie, pełne bezpieczenstwo a jednoczesnie w pełni jakościowe porządne wyedukowanie osób zdeterminowanych na naukę w tej własnie szkole. Z pełnym spokojem zostawiam tu dzieci. Uwazam, ze British Word to aktualnie najbardziej racjonalna, życiowo mądra i w pelni odpowiedzialna szkoła w całym mieście. Dla mnie pierwsza klasa.

Radek

Milena J.

That's right :)

Janek

@Mąż Ani

Brawo ! Pięknie. Gratuluję.

Robert

10 pkt na 10

Uczeń

Polecam :)))

A teraz szkoła działa zdalnie?

Tak.

Marysia
@Michał

W zależności od preferencji ucznia i rodziców. Szkoła jest otwarta dla 100% uczniów o każdej porze - mają całkowitą wolność uczestnictwa online lub face to face z racji tego, że grupy liczą do 4 osób (z wyjątkiem 1 5-osobowej, która ma zajęcia w trybie face to face (2-3 osoby w klasie) i online (reszta osób w domu). Idealne rozwiązanie dla każdego, kto sam lubi decydować o sposobie nauki - zdalnej lub w klasie :) Pani Magda na prośbę jedbego z dziennikarzy pisze o edukacji w trakcie pandemii artykuł, który ma się ukazać na po Nowym Roku :) Piękny początek 2021 roku dla British Word :)

@Michał

Szkoła pięknie rozwija się w czasie pandemii - w zasadzue zainteresowanie jest większe niż zwykle. Z tego co wiadomo, od Nowego Roku 2021 tworzą się nowe grupy - swoboda wyboru formy zajęć przy konsekwencji obustronnych obostrzeżeń, zmaksymalizowanej higienie, prawidłowym zachowaniu odstępów między ucznuami a nauczycielem, niewidzualne niemal plexi podczas zajęć face to face, głośne i wyraźne nagłośnienie płynące z głośników podczas zajęć face to face plus online - to tylko nieliczne z podstawowych sposobów parcia do przodu pomimo pandemii w British Word - fantastyczne podejście, precyzja myślenia, poszanowanie wolności ucznia - a jednocześnie 100% bezpieczeństwa. Rewelacja.

@Michał

Zajęcia grupy z Bronka i Dubois - online z własnego wyboru - jest to wspólna decyzja całej grupy, natomiast grupa godzinę przed na pewno w całości przychodzi, a grupa godzina po - 2 osoby uczą sie zdalnie, 2 kolejne w klasie, a piąta raz zdalnie raz w klasie w zależnosci od własnej woli i możliwości. Klasy są systematycznie wietrzone podczas zajęć w klasie i naprzemiennie w trakcie zajęć online, które odbywają się podczas wietrzenia w jednej z klas wolnych, które podczas poprzedniej godziny wietrzyły się bez obecności uczniów. Idealne rozwiązanie, super pomysł - zdrowy rozsądek właścicieli.

Obserwator
@Michał

Bardzo ciekawe są te pytania, które pojawily się tuż po odejsciu Pani (usunięte przez administratora)z British Word od początku wakacji pisane piękną polszczyzną - nie tłumaczone z j.angielskiego - zaskakujące są równiez odpowiedzi udzielane dokładnie kilka godzin po lub 1-2 dni później - jakby ktoś dokladnie szukał tego pytania, aby celowo na nie odpowiedzieć w sposób próbujący umniejszyć wartośc British Word lub pozostawiając pytanie bez odpowiedzi, lecz zadane w taki sposób, aby wzbudzić powszechne wątpliwosci co do jakości szkoły... nigdy wcześniej przed odejściem Pani (usunięte przez administratora)z koncem czerwca 2020 r.od początku założenia szkoły w 2012r. przez Panią Magdą tego typu zachowania wśród żadnego z lektorów, uczniów, czy rodziców nie było...

Gratulacje :)))))

Uczennica

Miałam zajęcia z Panią (usunięte przez administratora)w dual system od dobrych kilku lat. We wrześniu przeszłam do szkoły nativa na dwie godziny. Po kilku tygodniach wróciłam do Pani (usunięte przez administratora)na jedną godz. Po pierwszych zajęciach dotarło do mnie, że w trakcie jednej godz.z Panią (usunięte przez administratora)robię znacznie większy progres niż z nativem w trakcie dwóch - po tygodniu odeszłam od nativa raz na zawsze.

@Uczennica

Bez wątpienia Ms Magdalena jest nie do zastąpienia :)

Karol

Informacja o British Word w dobie pandemii (usunięte przez administratora)

@Karol

Wspaniała osoba - Pani Magda - cudowny nauczyciel, niesamowite lekcje, niesamowity wachlarz nietypowych historii opowiadanych podczas zajęć, charyzma, intelekt ponad miarę, unikatowy nauczyciel, tłumacz, przedsiębiorca. Pani Magda jest kopalnią pomysłów - jedynych w swoim rodzaju. Ciepła, wrażliwa, przychylna, wyrozumiała. Doskonały psycholog, pedagog, przyjaciel. Idealny wzór nauczyciela. Życzliwa, sympatyczna, dowcipna. Bardzo trudno dostać się do niej na zajęcia w określonych godzinach, bo jej grafik pęka w szwach. Niestety nie każdy ma szansę na wolne miejsce u niej w dogodnym dla siebie czasie.

Hania
@Karol

Świetna lektorka - cudowna, ciepła, wrażliwa osoba. Doskonale wyczuwa, czego uczniowi trzeba, nawet wtedy, gdy przyszedł on z zupełnie innymi oczekiwaniami. Trafia w samo sedno braków i idealnie je wypełnia, nawet wtedy, gdy uczeń zupełnie nie ma tego świadomości. Idealny psycholog.

@Hania

Pełen profesjonalizm. Polecam.

Tamara

@Karol

Fantastyczny zespół, wspaniali ludzie, przesympatyczny personel, niesamowita atmosfera :)

Ada

Biuro Tłumaczeń w British Word - rewelacja - tłumaczenia dla Aquaparku pelen profesjonalizm. Pan Piotr, Pani Magda i reszta zespołu tłumaczy - fachowcy pierwszej klasy.

@Ada

Rewelacja - polecam :)

Mariola

Bardzo dobrze taktycznie dobrane materiały, nakierowane na nawydobycie z ucznia potencjału, o którym nie miał pojęcia. Trafny sposób przybliżania ucznia do możliwie jak najwcześniejszej płynnej komunikacji. Doskonałe rezultaty w dość szybkim czasie... oczywiście przy odrobinie dobrej chęci ucznia do współpracy. Świetne metody zaszczepiania w uczniach mobilizacji do samodzielnego procesu uczenia się poza zajęciami. Fantastyczne podejścia do każdego z osobna. Wrażliwość, klasa i poziom - gratulacje dla właścicielki szkoły, Pani Madzi.

Ala
@Mariola

Olek
@Mariola

Dokładnie

Wera

Wspaniały klimat... najlepszy jest pokój, w którym uczniowie poczekać mogą na swoje zajęcia... można się w nim osłuchiwać z językiem sluchając stacji angielskich i amerykanskich... za kazdym razem inny program, inna tematyka... dla mnie pomysł - strzał w dziesiątkę...

@Wera

Waiting room bije na łeb :) batdzo fajny pomysł. Chodzę do kilku szkół językowych - ta jest lepsza od innych, jesli chodzi poziom, jakość o ilosć przerobionego materiału.. a przede wszystkim bijący optymizm, którym czy chcesz, czy nie się zarażasz. Nie wiem jak inni, ale ja zawsze wychodzę z zajęć z tej szkoły spokojnjejszy, bardziej opanowany, podbudowany i nastawiony na chęc do życia i na działanie. Bije stąd naprawdę dobra energia i power. Jak dla mnie szkoła z na poziomie i z wartosciami godnymi uwagi.

@Wera

Wspaniała szkoła, fenomenalne zajęcia z Panią Magdą, śliczny wystrój, wyjątkowo przyjemna atmosfera. Znakomite zajęcia, w pełni wykorzystany czas co do minuty. Doskonały program nauczania - oryginalny, bardzo rozwojowy i mobilizujący do samodzielnego działania. Genialny wybór dodatkowych materiałów, a jednocześnie sporo materiału przerobionego podczas zajęć. Polecam.

Bartek
@Wera

Dzieci czekając na swoje zajęcia mogą sobie pograć lub porozwiązywać różne łamigłówki, a jednoczesnie w tle lecą stacje anglojęzyczne... dodatkowy czas nasiąknięcia brytyjskim i amerykańskim środowiskiem w towarzystwie kolegów i koleżanek na totalnym luzie... świetnie!!!

Kaśka
@Marek

Super szkoła

Anka i Robert

Oczywiście

Super pomysł

Janek
@Wera

Fajna rozrywka przed zajęciami. Nie trzeba czekać na korytarzu. Można się zrelaksować, pograć w coś, poukładać... lub zwyczajnie posiedziec, odrobic lekcje, posluchac radia... dla doszlifowania angielskiego nq żywo

Super szkoła

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska - Koszalin

• Jak się pracuje w Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Studio Języka Angielskiego BRITISH WORD Magdalena Gąsławska
  • 1 Maja 22a/3