British Word Magdalena Gąsławska

Koszalin

Opinie o British Word Magdalena Gąsławska

Agnieszka 2012-07-05 07:30:12
Jestem zadowolona, syn systematycznie podnosi swoje umiejętności. Coraz lepiej włada językiem. Posiada wiedzę lepszą od nie jednego studenta filologii.
Beata 2012-07-05 07:38:42
Szkola na wysokim poziomie.Z niesłychanie przyjaznymi nauczycielami.Kiedy masz jakiś problem z materiałem,nigdy nie zostawiaja samemu sobie.
Wioleta 2012-07-05 07:42:58
Szkoła jest bardzo dobra zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.
Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera.
Jako rodzic jestem zadowolona z winików nauki mojego dziecka
polecam tę szkołę każdemu kto chce się nauczyć bardzo dobrze języka !!!!
Jadwiga 2012-07-05 08:02:03
Największą zaletą jest bardzo mała grupa. Nauczyciel może poświęcić dużo czasu dla ucznia i do daje pożądane efekty. Polecam.
uczeń 2013-04-07 13:44:05
Jadwiga - 2012-07-05 08:02:03

Zgadzam się z tą opinią. Byłem uczniem tej Szkoły. Maturę zdałem na 5.
notext007 2015-11-04 13:49:40
Mała kameralna grupa, urozmaicone metody i bardzo miła atmosfera na zajęciach. A jednocześnie Pani Magda potrafi zdyscyplinować "uczniów". Może nie tanio ale osobiście uważam, że są to dobrze wydane pieniądze. Polecam
wiola 2016-05-18 22:23:31
Każdy woli zapytać przed złożeniem cv nie dziwię się @cvbn.. słyszałam, że podobno dodatkowo jeśli znasz jakiś język oprócz angielskiego to na pewno masz szansę na zatrudnienie. Czy to prawda? Dajcie znać koniecznie
Zofia 2016-11-24 05:18:27
Podzielam opinię. Jestem bardzo zadowolona.Dzieci osiągnęły wysoki poziom wiedzy.Z całym sercem polecam. Mama dwójki dzieci.

student 2016-11-24 05:24:57
ja chodziłem do tej szkoły i mi się podobało. metoda nauczania mi odpowiadała, mobilizowała do samodzielnej pracy (a to ważne, bo przecież nauczyciel nie nauczy się za mnie np. słówek). szybko zaczyna się mówić w tym systemie, więc dla mnie było praktycznie :) mogę polecić wszystkim, którzy poważnie podchodzą do nauki języka :D
Zostaw swoją opinię o British Word Magdalena Gąsławska - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie British Word Magdalena Gąsławska