Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Seba

O co chodzi z tą całą rekrutacja w tej firmie? Poszukuja dużo ludzi na różne stanowiska. Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Witam jaka jest atmosfera w tej firmie ?

Mario

Wszystkiego najlepszego maju Dużo zdrowia szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń

Mario

Maju czy Ty naprawdę niepotrafisz odpowiedźieć??? Czy to aż takie trudne???

Mario

Maja jest moją najlepszą koleżanką napewno niemasz u niej szans więc goń się :)

Mario

Ha ha ha chciałbyś zapewniam że jest ona wspaniałą kobietą i naprawdę zasługuje na kogoś kto będzie ją szanował i nie tylko . Więc nie dla psa kiełbasa:)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Mario

Maju powiedziała byś wprost że masz (usunięte przez administratora) na mnie i tyle i temat byłby zakończony!!!

Dajek
@Mario

Mają olej go weź mi odpowiedź

Mario

. Maju wiem że popełniłem największy błąd w swoim życiu no ale ja teraz czasu już niecofne ja chciałem tylko się z tobą pogodzić być twoim znajomym powiec wprost co o mnie myślisz no i tyle .

Ja_@
@Mario

Daj tej Mai spokój na takie naprzykrzanie się komuś jest art. 190a § 1 Kodeksu karnego. To nie jest miejsce do tego , aby wylewać tu swoje żale.

@Ja_@

Ty się nieudzielaj jak niewiesz oco chodzi

Mario

Maju niby wszystko jest w pożądku A doskonale wiemy że tak nie jest. Ja chcę tylko porozmawiać proszę poświęcić mi choć 5min ja muszę ci coś powiedzieć proszę odblokuj choć na chwilę i porozmawiajmy poważnie proszę cię

Koleś_z_Podwórka

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca jako mechanik utrzymania ruchu, czy atmosfera jest spoko, czy generalnie warto.

Matys
@Koleś_z_Podwórka

No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git

Mario

Cześć Maja odezwij się proszę ja chcę tylko porozmawiać proszę

Mario

Niepotszywaj się pod osobę kturą nie jesteś bo to ja jestem Mario i nic takiego nie pisałem!!!

@Mario

I choć chcę, to wiem, że pierwsza odezwać się nie mogę.Wolę cierpieć, niż myśleć później, że zrobiłam z siebie idiotkę

@Maja

Jeżeli chcesz to sam mogę się odezwać?

@Maja

Choć mnie nienawidzisz to i tak ja muszę z tobą porozmawiać

@Maja

Odblokuj to pogadamy naprawdę szczerze

Ale co ?

@Maja

Odblokuj mnie to pogadamy naprawdę szczerze

Mario

Sprawdź dokładnie bo jestem zablokowany No chyba że Ty myślisz o kimś innym

@Mario

Faktycznie, pomyłka ...bez odbioru.

@Maja

A czy mogę chociaż z tobą porozmawiać?

@Maja

Proszę odblokuj choć na chwilę chcę tylko porozmawiać niebęde tutaj wypisywał

@Maja

Maju proszę o odpowiedź proszę

Koper

Koperek widzę już posiekany i zamrożony bo zniknął z ogródka Szybko szybko go poszatkowali

Poganiacz
@Koper

Mrożonka

Xxxx

Jupi i są wyczekiwane podwyżki .myślę że powinniśmy być zadowoleni .

@Xxxx

Jak dla mnie to za dużo

Ona

To jej oddaj tą kwotę na chore dzieci jak to za dużo

On

komu "jej"?

Xxx
@Xxxx

Są ale miało być po równo dla wszystkich a tak nie jest jak zawsze są lepsi i gorsi.

Jędrzej
@Xxx

Trzeba zastrajować????operatorzy wcale się więcej nie narobią,ktoś naprawde ma klapki na oczach.Może szefostwo przyjrzy się bardziej pracy pakowaczom a nie robić takiej różnicy w wynagrodzeniach.Nie jest to sprawiedliwe.Może jakieś zebranie by się przydalo ?dawno nie było.I tak na forum powiedzieć calej zalodze o podwyżkach.

@Jędrzej

Zebranie powiedzieć załodze kto i jak? Przecież wszyscy(usunięte przez administratora) że straci więc nici z dialogu hehee

Abc

Witam, Czy jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował jako przedstawiciel handlowy? Może się wypowiedzieć na temat tej pracy Z góry dziękuje ;-) Pozdrawiam ABC

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w YORK?

Ben

umowa o prace

Jacek 26

Cześć Interesują mnie informacje odnośnie przedstawiciel handlowego -jakie auto służbowe -czy jest gps -jaka podstawa -czy premie osiagalne -średnie wynagrodzenie -czy można używać auto do celów prywatnych Dzięki

Mario

Cześć wszystkim napewno znacie Maję jest ona najpiękniejszą kobietą w całej firmie jest naprawdę miła i uczynna zna się na tej robocie bez niej byłby problem utrzymać zmianę .

@Mario

Też mi się podoba chciałbym do niej zagadac ale się boje

Mario

No to musisz spróbować jest to najlepsza kobieta jaką znam to jest najszczersza prawda

Mario

I tu się grubo mylisz ja jestem byłym kolegą Maji ona napewno by sobie takich rzeczy nie pisała bo jest ona naprawdę świetną kobietą

kłamstwo yorka względem PIP

CO ZA TCHÓRZOSTWO CO CHWILĘ USUWA NIEWYGODNĄ DLA YORKA PRAWDĘ: pewnego razu na rozmowę kwalifikacyjną do yorka przyszedł kandydat na pracownika. rozmowę rekrutacyjną prowadziła z nim grażyna m. z kadr. w trakcie rozmowy była niezmiernie ucieszona że chce on pracować w tej firmie. parę dni później kandydat otrzymał telefon od dyrektora yorka który również był wielce uradowany że pracownik chce pracować w tej firmie i zgodził się go przyjąć. następnego dnia kandydat miał wizytę u zakładowej lekarki medycyny pracy. najpierw rozmawiała ona z nim w naturalny sposób ale kiedy kandydat powiedział że leczy się przewlekle i na co się leczy lekarka zaczęła odnosić się do niego po chamsku i bezczelnie. kandydat miał donieść lekarce zgodę swojego lekarza na podjęcie pracy w yorku. chwilę po wyjściu z firmy otrzymał on telefon od grażyny m. - tej samej z którą rozmawiał pierwszy raz. zaczęła ona bezczelnie i perfidnie kłamać że pracownik którego miejsce miał zająć w ostatniej chwili zgłosił że wraca z L4 i dlatego kandydat nie zostanie przyjęty. sprawa została zgłoszona do PIP. kiedy Inspektor pracy wkroczył do firmy został okłamany że wspomnianego kandydata nie przyjęto ze względu na to że nie doniósł zgody od swojego lekarza. PIP został okłamany jedynie po to aby york nie musiał płacić kary finansowej za dyskryminowanie pracownika ze względu na stan zdrowia. być może firma york w podobny sposób traktuje innych ludzi i dlatego mało kto chce tam pracować? może dlatego dyrektor był taki wniebowzięty i grażyna m. też bo wreszcie znalazł się desperat? ktokolwiek został tak potraktowany powinien zgłosić się czym prędzej do PIP

Pelican

Pelican też już odleciał no proszę jak to szybko idzie załatwić, szybciej niż podwyżkę hehe

Enzet

Firma ma wy…… w pracowników niestety ;)

Mr dean
@Enzet

(usunięte przez administratora) W was zbierzcie te 10 osób wiem że to mało ale w tej firmie znaleźć 10 zaufanych roboli to jest ciężko bo same Konfidenty ale siła w magazynie tam zawsze stawiali na swoim. Następnie konfederacja pracy i jedziecie z nimi nie dajcie się wiecznie dawać popychać od tyłu

Gandalf broda

Widać że firma umiera wchodzisz na produkcję a tam cisza pusto w koło maszyny stoją to chyba przez brak doświadczonych osób były i się zmyły teraz nie ma komu robić wszyscy uciekają ale nią martwcie się na koniec wam zrobią nowe sracze przed odejściem możecie się wypróżnić do 0 żeby nic z tamtad nie zabrac Da się zauważyć że to upada Pozdro dla Zinstytucjonalizowanych roboli Obudźcie się już czas!!

jo
@Gandalf broda

(usunięte przez administratora) przeciez za te siano tyrać w tym jorku. (usunięte przez administratora) klade na ta robote. wydajnosc spadla o 500% i wam wszystkim rowniez polecam

Jędrzej
@jo

Jaka praca taka placa,tak trzeba podejść do niby podwyżek,ktorych jakos nie odczuwamy.Niech idiotów robią z siebie nikt nie bedzie tyral za ta kasę.

@Jędrzej

Ale jakoś zwolnień nie widać .widocznie ludzia to odpowiada

Easy
@Ona

Zwolnień nie widac? Przepraszam a gdzie pracujesz?

@Easy

No chyba masz na myśli Ukraińców za których przyjeżdżają następni i stan osobowy się zgadza Żaden z Polaków się sam nie zwolni bo gdzie będzie mial lepiej

krusfil
@Ona

No Polacy się nie zwalniają bo y o r k to przecież cudowna firma dla nieudaczników Kto by się chciał z tamtad zwalniać 1,2 lata i po. Firmie

@krusfil

Cofnij się wstecz w komentarzach ludzie parę lat temu pisali że już po firmie i jakoś tego nie widać

Luluś
@Jędrzej

Bo w tej pracy od wieki wieków szukają (usunięte przez administratora) i mocnych pozdr

Miki

Bo tak jest

blazej

Witam. Wie ktoś może jakie zarobki na LINIA KLEJENIA?

X....

Chwila prawdy .... już niebawem

k

nie pchaj sie tam nawet

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK