Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Produkcja

Czy są jakieś stanowiska produkcyjne które wymagają tutaj jakiś specjalistycznych umiejętności?

Nwm
@Produkcja

"Specjalistycznych" czyli jakich np?

@Nwm

Chodzi mi głównie o jakieś umiejętności manualne, czy potrzebne uprawnienia do pracy. Czy jakoś jest to sprawdzane wcześniej czy dana osoba się nadaje, czy raczej wychodzi to w trakcie pracy

apto
@Produkcja

na produkcji raczej przyucza się już w trakcie pracy nie wymaga niczego specjalnego na wstępie

apto
@Produkcja

ale umiejętności manualne oczywiście mieć należy :)

@apto

A to wiadomo, praca przy roletach może mieć swoje wymagania, dzięki w takim razie. dobrze że to przyuczenie w trakcie pracy jest i można sobie to na spokojniej ogarnąć wszystko

@Produkcja

Tak, przy czym najpierw to jeszcze muszę być przyjęcia do pracy, a chyba z tym cienko :/

@Produkcja

CHyba, że agencje jakieś przyjmują...

@Kasia

Owszem, ale na razie nie mam parcia na przyjęcie się już w tej chwili, zaraz święta

@Kasia

ja niestety nic nie wiem o żadnych agencjach

W Pl jest tylko produkcja czy tez dział projektowy?

Brus
@Zainteresowany

Właśnie.. znam tą firmę wiem co robi, ale tak szczerze to ciężko znaleźć o niej jakoś więcej informacji, nawet nie trafiłem na ich stronę. Mają coś i ja nie widzę czy faktycznie nie ma?

@Brus

Jest strona przecież...

@Brus

http: //www .markisolgroup. com/ masz linka

@eee

usuń sobie spacje tylko. moze nie usuna w takiej formie

Brus
@eee

to ja nie wiem jakim cudem jej nie znalazłem...

Zyzio
@eee

nie powinni juz kiedys tak probowalem dodawac i zostalo. a w koncu jestesmy na stronie tej firmy no to juz bez zartow to nie sa zadne reklamy

@Zyzio

różne rzeczy już widziałem, więc nic mnie tu nie zdziwi

?
@Zainteresowany

no a jest w końcu ten dział projektowy czy nie?

xyz

NIE POLECAM 'PRACY" W MARKISOLU ,ZWŁASZCZA PRZEZ SMIESZNĄ AGENCYJKE POSREDNICTWA PRACY ILVES , atmosfera słaba ,ludzie fałszywi zwłaszcza kobiety co chwilę dochodzi tam do sprzeczek , firma pośredniczącą ilves ma w (usunięte przez administratora) swoich pracowników i wcale nimi się nie interesuje , zgłaszając np L4 lub inne nie informuja markisolu, na wszystkie mailowe zapytania czy sms również nie odpowiadają. "Praca" w markisolu to przede wszystkim (usunięte przez administratora),marnowanie czasu i całego etatu, nic tam się nie robi, łaskawie czeka sie na zainteresowanie ii zadanie od brygadzistek które nigdy nic nie wiedzą ,ogólnie premia to fikcja i brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. jeżeli lubisz (usunięte przez administratora)za najniższa krajową zamkniety w głosnej hali to cos dla cb (usunięte przez administratora)

Mmmmmmm
@xyz

Rzeczywiście są tacy co jak im się palcem nie pokaże to sami nic nie zrobią. Premie dostaje się za pracę , jak ktoś przychodzi sobie do pracy jak prezes , i ledwo się rusza to premi nie dostaje , wracaj do poprzedniej pracy w Rumii

xyz
@Mmmmmmm

Coo ? nie pracowałam nigdy w żadnej rumii ? Ale widzę że co niektóych prawda boli co być niewolnikiem w XXI wieku ?

hehe
@xyz

Czyli jak ktoś się z tobą nie zgadza, to "boli go prawda" a nie, że ma po prostu odmienne zdanie? ciekawa hipoteza, taka nie za prawdziwa.

Hi
@xyz

Jak agencja taka zła, nie przekazuje informacji to czemu nie wezmiecie sobie numerów do brygadzistek czy kogokolwiek z firmy żeby poinformować o waszych nieobecnościach

pytanko

ile pracowników jest w markisolu tak około?

majli
@pytanko

Nie liczyłem, za dużo, koło 400 może? może mniej, może więcej

dopowiem
@majli

no też tak mi się wydaje że między 400 a 500 ale nigdy nie przyszło mi do glowy żeby to liczyć albo sie jakoś bardziej interesować

pytanko
@dopowiem

ok ok. ja też tak ogólnie informacyjnie, nie muszę znać dokładnej liczby. dzięki

jestesszpiclem?
@pytanko

a z ciekawości po co ci to wiedzieć?

heh
@jestesszpiclem?

niektórzy lubią wiedzieć czy idą do dużej czy małej firmy, ale to tylko moje przypuszczenia

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Bonifacy

Ile jest hektopaskali na hali produkcyjnej i jaka jest wilgotność powietrza ? Są zamontowane jakieś nawilżacze powietrza ? Jestem alergikiem. Są owocowe czwartki ?

abc

Rozne widze opinie ale mi akurat atmosfera odpowiada, mile dziewczyny starsze mlodsze zawsze jest z kim zamienic slowo praca raczej nie ciezka

Benek
@abc

a faceci jacys w tej firmie pracuja czy tylko kobiety?

abc
@Benek

Nie no są też, ale ja się bardziej z dziewczynami trzymam, facetów jest mniej ogólnie

Benek
@abc

czyli ktoś tam by się dla mnie znalazł do towarzystwa, chociaż i tak raczej staawiam na prace niż znajomości

XXXWWO

Nie polecam tej firmy chyba że rezerwa z rezerwy. Zatrudniony byłem przez firmę invest na rozmowie o pracę bajki bajeczki ile pracy tam jest oczywiście praca na stałe itp :D I prowadzenie po firmie przez panią bhp profesjonalne...jak tu jest super jak można się wybić wspaniali ludzie itd :D TYPOWE KŁAMSTWA!!!! Ludzi zatrudniają na chwilę bo mają zamówienia. Mimo że się starasz myślisz że będzie dobrze bo oczywiście wszyscy tak mówią że pełno roboty itp z dnia na dzień kopa dostajesz bo nie jesteś potrzebny. I broń borze koszulki nie oddaj to z ostatniego wynagrodzenia potraca jak za dres pumy:D Ludzie fałsz na fałszu...polowa to typowi celebryci . Nie polecam tej firmy TYPOWE (usunięte przez administratora)

Czy w Markisolu zatrudniają osoby niepełnosprawne?

Spider

Myślę, że nie ma przeciwskazań

Sam

Jeśli tylko ta niepełnosprawność nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków na stanowisku to przecież to nie jest żaden problem

Bolek

Markisol ma więcej niż jeden zakład w Pl czy tylko ten w Wejherowie?

Na ile zmian praca i w jakich godz?

Hermiona
@Aś

praca jest zmianowa w godzinach od 6-14 i od 14-22 :)

@Hermiona

Dzięki :) Czyli nie ma nocek, super :)

Hermiona
@Aś

nie ma, również uważam to za ważny plus, którym kierowałam się wybierając pracę

Witam,jaka panuje temperatura na hali produkcyjnej?

Jojo

Markisol spoko firma, dobrze mi się pracuje ogólnie polecam jeśli ktoś chciałby podjąc pracę to myślę że będzie zadowolony

@Jojo

hejka a wiesz czy do pracy przyjmują

@Kos

Wydaje mi się że na ten moment nie ma żadnej oferty pracy

Maro

Spróbuj przez agencje

@Maro

jaką agencje? wspominali już gdzies o tym? to poszukam sobie

@Maro

tylko chce wiedzieć czy jest czego szukać ;P

Rodi
@Kos

wspominali już na pewno i to pewnie nie raz, szukaj szukaj

odp
@Kos

Wpisz "agencja zatrudnienia Wejherowo" i od razu ci wyjdzie po prawej ta o którą chodzi

@odp

wielkie dzięki wam za podpowiedzi ;)

@jojo na jakim jesteś stanowisku?

@Michał

Na przygotowaniu produkcji a co?

co się tam robi?

@ciekawy

Składa się podzespoły do rolet, montuje, pakuje, kroi się rolety

@Jojo

brzmi spoko, bardzo to skomplikowane?

@ciekawy

Może na początku takie się wydawać, ale szybko idzie załapać wprawę

@Jojo

na początek jest jakieś szkolenie stanowiskowe itd?

@ciekawy

Przecież nikt nie da Ci roboty do rąk i powie "masz i rób" nikomu nie zależy na tym, żebyś stał jak kołek i nie wiedział co robić, oczywiście, że będziesz przygotowany :)

@Jojo

a wiadomo to, czasem lubią tak wrzucić na głęboką wodę żeby sprawdzić jak ktoś sobie poradzi. lepiej zawsze zapytać

@ciekawy

No to tu nie ma takich praktyk, zapewniam.

@Jojo

w takim razie dziękuję bardzo za odpowiedź, o to mi właśnie chodziło

Ex

firma godna polecenia. trzeba tylko pracować i chcieć, a nie obijać się i czekać z rozłożonymi rękami, aż coś w nie wpadnie. pozdrawiam.

@Ex

Święte słowa! Mam dosyć świętych krów, które boją się przysłowiowo ubrudzić rączki, a jak ktoś na nie głos podniesie to od razu obrażają się na cały świat. Ludzie, to zakład produkcyjny, a nie kwiaciarnia. Twardym trzeba być i robić swoje! :)

Bit
@123

w kwiaciarni też się trzeba napracować przecież :D ale nie no ogólnie to się zgadzam z wami

@Bit

No nie umniejszam kwiaciarni broń boże, ale jednak porównanie ciężkości pracy nie wyjdzie równomiernie ;)

filozof
@123

życie to w ogóle ciężka praca

@filozof

hahah no faktycznie, bardzo to głębokie, ale coś w tym jest

Hm

Polecam zająć się starszymi paniami co strzelają foszki bo przychodzą nowe osoby do pracy i trzeba im pokazywać co jak się robi. Oczekują że będzie się zasuwac po jednym dniu tak jak one po roku czasu.

swd
@Hm

starsze czyli ile lat ? :D

Pytanko

W jakim wieku tu ludzie pracują? młody jestem to odnajdę się jakoś?

@Pytanko

jest duża rozbieżność, ale jest sporo młodych ludzi, także się nie martw

@Faun

e to jak są jacyś młodzi to faktycznie luzik, bo bałem się że sama starsza ekipa i dziwnie mógłbym się czuć

@Pytanko

nie no, tu i tak idziesz do roboty i robisz swoje, nie ma większego znaczenia wiek pracowników, ja jestem młody, a z każdym się mogę dogadać także spoko

@Faun

no to też prawda, nie wiem po co się martwię na zapas w sumie

@Pytanko

nowe miejsce to zawsze jakieś zmartwienia się pojawiają nie ma się co dziwić w sumie

Golec
@Pytanko

Daj znać jak uda Ci się coś załatwić konkretnego, ciekaw jestem przebiegu i możliwości

@Golec

pewnie, postaram się nie zapomnieć :)

Ezo

Można się zatrudnić do pracy? Szukają może?

Vitkac
@Ezo

no pewnie że można się zatrudnić tylko ofert nie ma :D

Kolon
@Vitkac

A bywają wgl czasem czy raczej rzadka sprawa z rekrutacją?

Kolon
@Vitkac

bo tak szczerze mowiac to od jakiegos czasu juz poszukuje ofert i ciągle nic nie ma, tutaj profil też już obserwuje chwile dluzej

Perła

są jakieś wakaty?

Mig
@Perła

ja o żadnych wolnych na ten moment nie słyszałem ale może ktos inny cos wie

@Perła

Zatrudniają przez agencje ileś na deptaku

Godi
@Anonim

skąd masz tą informację? Gdzie powinienem jej szukać?

Rabuś
@Godi

Nooo w tej agencji? Pisano o niej tu milion razy. Nazwę usuwają, ale nawet jak wpiszesz tą z literówką co wyżej, z dopiskiem wejherowo to od razu wyjdzie jako pierwszy wynik

Narazie pracuje miesiąc, zobaczymy czy przedłuża mi umowę. Praca podoba mi się, jednak maja ludzie racje - ludzie fałszywi, możesz się starać jak najlepiej ale nie zostaniesz doceniony. Chodzę każda sobotę dodatkowo, robię za 2 osoby na stanowisku, inni się nie wyrabiają po mnie, a brygadzistka przychodzi i - No może ci pomogę bo kolega nie ma co robić. A leżąca obok minęło sterta zrobionego materiału to co? Nie ukrywam ze chciałabym pracować tu dalej. Jednak z tego co słyszałam to są tu osoby z agencji od marca a wciąż maja z miesiąca na miesiąc nowe umowy nie kończące się.

Zing
@Marta

Najważniejsze, że praca Ci się podoba i jesteś ogólnie zadowolona, bo to jest dobry argument, który moze przebijać inne i zostaniesz. Ja życzę żeby wszystko się dobrze rozwiazało

Pytanko

Jakie są godziny pracy? Ile zmian?

Izmir

2 zmiany poo 8 godzin. 6-14, 14-22 - raczej standardowo

@Izmir

Czyli nie ma nocek? Super, dziękuję :)

Izmir
@Pytanko

No z tego co napisałem wynika, że ich nie ma :D też mnie to cieszy

Nie rozumiem tej podzielności premii nie wstyd dać komuś za miesiąc pracy 100 zł ? Gdy wypłacane jest do 600 zł

Kij

Jeśli ktoś nie zasłużył to dlaczego ma dostawać tyle co ktoś kto cieżko na to pracował?? Za lenistwo i nieróbstwo nie dostaje się premii

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol