Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

amelia

A jak pracuje sie w laboratorium? Jaki pani Kierownik?

dracula

Dermedic jest już na i-perfumy.pl hahahah. Chyba nie wymaga to komentarza :). Niektóre apteki z tej marki się wycofują :)

pietia

Nawet najlepsza reklama, spot, pr nie zatuszuje atmosfery pracy w tej firmie. :)))

beata

cóż...byli i przedstawiciele, którzy planów nie robili ...a pracowali...:)) byli i tacy, którzy siedzieli pod apteką i raportowali, że niby są na wizycie byli/są i tacy, za których kierownik regionalny sprzedawał/ sprzedaje- kpina ta firma to jedna wielka niewiadoma:) swoją drogą...co warte są kremy, sprzedawane w Superpharmie wciąż w promocji 9,99- 19,99 zamiast ok 40 zł :) a ten tzw płyn micelarny? ok, super cena i to wszystko; jak nie zmywał makijażu dokałdnie tak nie zmywa ahhaha- nawet dermokonsultantka w złotych tarasach to mówi :)

@beata

Czyli jak zwykle, wszystko po staremu :)), wniosek jest tylko jeden, w tej firmie nigdy nic się nie zmieni, nie ma na co liczyć że będzie lepiej jeśli w ciągu ostatnich 5 lat nic się nie zmieniło. Po prostu, "..takie gospodarstwo jaki gospodarz"..

Dermo ma 10zl brutto/h - wyplaty sa juz o czasie - 21 dni od wplyniecia do firmy - tak jak jest na umowie; PF - 10 wizyt apt + 2 medyczne; 2300 netto; telefon; popsuty komputer, fiesta - limit 3 tys km/m-c + 500km prywatnych w weekendy. Jak nie robisz planow co miesiac to wylatujesz po okresie probnym. Nie ma umow na nieokreslony...

jaśko

Cześć, napisze mi ktoś konkretnie- bez lania wody: jaka jest podstawa dla handlowca- Przedstawiciela Farmaceutycznego? Jakie są dzienne targety? Macie bazę klientów, czy samemu się ją tworzy? Jakie są plany- realne do zrobienia? Jak rozliczane są premie? Jakie narzędzia pracy: telefon, tablet, laptop? Jakie auto- czy można użytkować prywatnie? Pozdrawiam i czekam na konkretną odpowiedź.

recerz
@jaśko

Podstawa jaką sobie wynegocjujesz...:)2000- 3000 netto 10-12 wizyt za moich czasów niby jakaś baza była ale samemu sobie targetowac trzeba było- co akurat było dla mnie ok planowanie i raportowanie w FP telefon Sony Xperia auto ford fiesta oklejony z gpsem, 500 km prywatnych laptopy Samsung( niby były nowe ale wadliwe)

ex,ex

mika, lepiej też daj sobie spokój z pracą na Dermo w Biogenedzie. To umowa zlecenie, kasa za ilość sprzedanych preparatów, u jednego przedstawiciela do wypracowania około 100 godz w miesiącu (przynajmniej tak było kiedyś), a teraz jak sama widzisz ten wątek to chyba z wypłacaniem może być problem, lepiej poszukaj w innych firmach, L'oreal, Avene, AA,

Jurek

Stawki czasami się zmieniają. Wciaż nerwówka...bo na kasę długo się czeka...Raz zdarzyło się 3 miesiące czekania na wypłatę. Zaznaczę, że dermokonsultantka wypełniła dokumenty na czas i dostarczyla PF. Więc kogo stać aby czekać na pieniądze i wciaż się o nie upominać? Inne firmy płacą na czas.Aha i firma nie zwraca za dojazdy ( dotyczy to biletów mpk, pks, paliwa) !! Dobre dziewczyny same porezygnowały z w.w. powodów. Zatem naprawdę nie warto, szkoda zdrowia.

Jurek

Znalazłem coś takiego DERMOKONSULTANTKA.!. Zatrudnię rzetelną, pracowitą z podejściem do ludzi osobę do sprzedaży dermokosmetyków znanej marki w aptekach. praca 4-5 dni w tygodniu(elastyczne godziny pracy)najlepiej osoba po farmacji lub kosmetologii. Mało co nie spadłem z krzesła ahhahaha....po farmacji jest najlepsze.... Zapomniano napisać o czasie oczekiwania na wynagrodzenie hahahah ach i o stawce :)

ex,ex

Czyli lata lecą i nic się nie zmienia:)), tom nie chcę Cię zniechęcać ale skoro masz takie pytania to daj sobie lepiej spokój, nawet jeśli się dostaniesz to nie wróżę Ci jakiejś długiej kariery, 3-4 miesiące, ale decyzja należy do Ciebie :)

misza

to chyba oczywiste,że musisz znac produktu firmy, do której aplikujesz Z tymi koordynatorami to śmiech na sali....menagerowie od siedzenia w galeriach handlowych aby nakarmić gps hahaha..żal!

tom

jakich pytań można się spodziewać na rozmowie na PH? czy będę przepytany dokładnie z produktów?

tomek

jola..bardzo dziękuję za odpowiedz..a czy na rozmowie będę przepytany dokładnie ze znajomości produktów?ogolnie chwalisz sobie ta prace?

tomek

jak przebiega rekrutacja już u prezesa w Łodzi na stanowisko przedstawiciela handlowego? sa jakies testy czy normalna rozmowa? jakich pytań można się spodziewać?

jola
@tomek

Jakie testy? Prezes nie ma pojęcia co się dzieje na poszczególnych terenach. Nie ma pojęcia w ogóle o specyfice pracy przedstawiciela. Jest nieco oderwany od rzeczywistości. Rozmowa normalna. Lubi ludzi, którzy świat i sprzedaż widzą w różowych barwach, bez problemów...Wszędzie gdzie wejdziesz ....sprzedaż Dermedic...bo farmaceuci biją się o niego hahaha ( żarcik)

ex,ex

...oczywiście że nie chodzi o "Złą Karmę" tylko o Złe Zarządzanie co potwierdza Twój wpis, za moich czasów było podobnie, "Góra" zachowuje się jak "Rozkapryszona Panienka" co innego mówi a co innego robi i wiecznie niezadowolona

witkacy

Cóż..zła karma powraca...hahaha

@witkacy

To już nie jest "Zła Karma", Tytanic toną wolniej, dziś już poniżej 9 PLN za akcję

rambo
@ex,ex

Jak to mówią: traktuj kogoś tak jak sam chciałbyś być traktowany... Okręt Biogenedu tonie...9 pln hahha....akcjonariusze też zwijają żagle.... A....po Kolastynie niczego się nie nauczył...tra la la....

bury

Identyczna droga do "sukcesu" jak w przypadku Kolastyny. Brak komunikacji, dobrych menagerów...a aspiracje jak w korporacji hahaha

ex,ex,
@bury

dokładnie, obecnie kurs na New Connect poniżej 10 PLN za akcję czyli poniżej kursu emisji.

ex,ex

Czyli bez zmian, czas leci, akcje na NewConnect też :)) teraz już po 11PLN jeszcze trochę to spadną do poziomu emisji, a sytuacja w firmie taka jak wcześniej, i nowe przysłowie Biogened sobie kupi, przed szkodą i po szkodzie ...głupi :))

someone

Paweł co LG ma do firmy farmaceutycznej ? A na forum ucichło bo prezes na urlopie i jest spokój w firmie :P a tak serio, to wg doniesień prasowo-medialnych w firmie jest ok, ale z głosów z Pojezierskiej jest kompletnie inaczej ;/ Szkoda bo firma ma naprawdę duży potencjał i mogłaby przebić konkurencje na rynku. Tylko płatności, płatności, płatności...

ex

Mile to są wspomnienia ale nie firmy tylko ludzi, ktorzy tam pracuja. Pozdrawiam

ex,ex,
@ex

raczej tych co pracowali

emo
@ex,ex,

Ludzie, którzy coś robili dla tej firmy już nie pracują, trzeba było swoich powsadzać.Zatem zostały same lizidupce, panienki pijące kawki w galeriach(gps trzeba nakarmić) i robiące plan na 1 kliencie hahaha Tak patrząc na to, co się dzieje w polu, to aż dziw ,że A. tego nie widzi nadal, jak ludzie go w (usunięte przez administratora).ładują.

@emo

Czyli jednak bez zmian, (A) dalej się bawi swoją własną firmą, mówi jedno a robi drugie. Kiedyś miałam okazję z nim rozmawiać osobiście, jak wtedy niby bronił ludzi i że to ludzie są najważniejsi a chwilę potem pozwolił zwolnić właśnie tych Najlepszych, oddanych firmie i znających swój fach, bo potrzebna jest "Świeża Krew", w jego przypadku chyba dosłownie :)) Poobsadzał ważne stanowiska ludźmi bez doświadczenia w branży i efekt jak na załączniku, a plan przecież trzeba zrobić, więc będą ciągle nowi, nowi, nowi zanim się czegoś nauczą to już ich nie będzie.

koala
@ex,ex

Może nie tyle potrzebna "świeża krew"...co świetny efekt manipulacji pewnych osób. A. nie ma własnego zdania, ulega chwilowym emocjom, nie szanuje ludzi, nie ważna wiedza, doświadczenie, relacje i opinia w polu,wyniki....niestety taka prawda. "Swojaki" pewnych osób lub/i kombinatorzy muszą mieć "job", więc pozbywamy się tych "starych". Co do marketingu....hahaha...jaki marketing...nie liczę już ile osób w tym tzw dziale pracuje/pracowało :)))

ex, ex,

Jak cicho, jak w kościole na kazaniu,:)) pozwalniali wszystkich czy co ?? :))

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.