Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

praktyk

Nie znam firmy, ale czytając Wasze niektóre wpisy nie można nie wyciągnąć pewnych wniosków. Piszą ci, którzy " wylecieli" z firmy - stąd ich rozżalenie i negatywne opinie. Dziwne, że gdy pracowali, to nie wpisywali się. A dlaczego wylecieli? Najprawdopodobniej dlatego, że nie radzili sobie z obowiązkami, za które mieli pobierać kasę. Oni chcieli tylko kasę i przywileje. Stąd te zdania i pytania o to jaki samochód, komórka, GPS w samochodzie (kontrola!) itd. Ani słowa o tym, czy uczciwie wykonywali pracę i jakie mieli wyniki w sprzedaży, a o to w ich pracy chodzi. "Bez pracy nie ma kołaczy" - a oni chcieli tylko lukier i spijać miód. Wstyd - NIEUDACZNIKI!

nowy

Przecież to spółka więc na pewno rada ma wgląd do zyskó, rentowności, strat itd... Jeśli firma ma tak złą sytuacje to i tak wyjdzie, skoro ktoś sprzedaje "na niby" to też będzie widać w bilansie.. Nic nikomu nie trzeba mówić w 4 oczy, wszystko cyfry pokażą

Ha ha. Dobrze że i jej się dostało. Mi sporo napsuła krwi jakiś czas temu. Uciekłem z tej firmy zanim mnie zwolniła. Dla ciekawskich przed biogenedem radziłem sobie dobrze, po odejściu od niego też sprzedaje robiąc plany.. Czy dalej twierdzicie że była taka świetna jako przełożona?! Bez "bułkowania" była beznadziejna, męcząca, nie biznesowa i do tego wstydziłem się za nią w aptekach dlatego przyszła i na nią kolei. Teraz rynek ją zapewne rozerwie ofertami pracy bo była taka świetna:) Ha ha. Na pewno. Czekam gdzie wypłynie i na jakim stanowisku...

kolejna ex

Witam. Szczerze pracowałam w tej firmie na przestrzeni ostatnich dwóch lat.(usunięte przez administratora) nie umiałam się dogadać. Ale wydawało się że ma tam pewną pozycję. Chciałabym wiedzieć czy odeszła sama (jak ja) czy dostała wypowiedzenie??

Paulina

Hej. Zostałam wydzwoniona i zaproszona na rozmowę rekrutacyjną na PH Mazowieckie- głównie Warszawa.. Pracuje w firmie farmaceutycznej, małej ale powiedzmy że mam te 2500-3000 na rękę miesięcznie. Przeczytałam wpisy i czy jest aż tak źle? Kolejna sprawa nigdzie nie ma ogłoszenia rekrutacyjnego, co mnie martwi z racji tego iż firma szuka z zamiarem "wymienienia" kogoś, bez dania mu sygnału ostrzegawczego, Beznadziejna praktyka która mnie martwi. Mam problem bo mam mieć rozmowę w czwartek z jakąś kobietą ( nie zapamiętałam nawet imienia bo mnie zaskoczyła) na wstępną rozmowę. Zastanawiam się czy to w ogóle ma sens. Opinia pracodawcy jest słaba, nawet bardzo. O rzadnej firmie w której pracowałam nie znalazłam aż tyle negatywnych komentarzy i to nie stylu "lipa", "dno" lecz rozbudowanych wypowiedzi do konkretnych osób i sytuacji. Ale jak bym się namyśliła to proszę mi powiedzieć ile się zarabia, jakim autami jeżdżą PH, czy są GPS-y lub limity km?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Heniek

to nie jest twoja firma ...ty tam tylko pracujesz, nie przyzwyczajaj się, nie będziesz potem rozżalony.

Rozpalona Żona

20 lat to można pracować ewentualnie w urzędzie, teraz rynek pracy wygląda troszkę inaczej, choć wiadomo, że fajnie jest w jednym miejscu się zadomowić i popracować. W zespole sprzedaży jest mnóstwo młodych ludzi, ale są też osoby, które już zagrzały miejsce na stałe, mają stabilną pozycję i uwaga, uwaga, realizują plany!!! Od tego są handlowcy, żeby robić cyfrę, taki zawód, tego się od nich oczekuje. Zostają najlepsi, to chyba nie jest zaskoczenie?

ireq

Chcę aplikować na KM ale zastanawiam się czy w tej firmie się pracuje czy tylko narzeka? Zamiast pisać imiennie o ludziach, czy może ktoś napisać rzeczową opinię o firmie? Podać plusy i minusy i uzasadnić? Nie wierzę że nie ma żadnych plusów, bo gdyby było bardzo źle to nikt by tam juz nie pracował. Mam prawie 20 lat stażu pracy i jeszcze nie spotkałem pracodawcy, który zapłaci za brak wyników. Jak ktoś jest stworzony do wyższych celów to po co tam siedzi? Świat jest pełen wyzwań. A z tego co tu czytam, to firma zatrudnia bardzo elokwentne i pewne siebie jednostki. Interesuje mnie: czy pensje są na czas, czy jest system premiowy, jaka struktura organizacyjna - ilu osób KM ma nad sobą? Jakie raportowanie? Ile potrąca się za użytkowanie samochodu do celów prywatnych? Ile trzeba robić wizyt? Czy są poza płacowe benefity? Czy są szkolenia produktowe i sprzedażowe? Czekam na merytoryczne wypowiedzi.

Guuu

to prawda, nie jest :D

rekrut

Witam wysłałem aplikacje do tej firmy po przeczytaniu opinii nie najlepsze ma poparcie....Możecie powiedzieć coś na świeżo czy jak wygląda teraz tam praca jakie zarobki etc.

Heniek

To nie jest zła kasa(usunięte przez administratora) netto

Pawel

Dzięki, zastanowię się jeszcze. To co piszesz, to własnie tego chce uniknąć.

Pawel

W sprawie ogłoszenia PH do aptek w malopolsce tez jestem zainteresowany. Czytając te wszystkie wpisy nie mam informacji ile jest wizyt dziennie, jakie samochód można dostać, czy jest GPS w samochodzie i najważniejsze ile jest "pracy" po pracy czyli raporty, maile itp. w domu.

ciekawy

No cóż. Ciekawe czy poprawia się sutuacja wewnątrz firmy czy dalej to co w opisach z 2012 roku

zima

na małopolskie jest poszukiwany PH ponieważ poprzedni awansował więc nie ma się chyba czego bać :)

Do qss poczytaj sobie najpierw o firmie a druga kwestia ustal czemu znow jest poszukiwany PH? W tej firmie nie ma przypadku

qaz

witam, pojawilo sie ogloszenie o prace na malopolske, napiszcie Ile jest wizyt dziennie, wynagrodzenie,premie miesieczne/kwartalne, kierownik tego regionu?

nieistotny

Hej a o co chodzi z tym phenom?? Jakis projekt ktory Ona ma rozkrecic?? Marne szanse z tego co o niej wiem, ale moze sie wkoncu sprawdzi w jakim temacie. Powodzenia dla wytrwalych. Co do firmy to szkoda ze kolejna Polska firma przez słabe zarzadzanie się rozpada

wiosna

ja dostaję pensję na czas - o co chodzi????

Ewelina

Wydaje mi się (może się mylę), że Gość użył tutaj pewnej ironii... Co do Twojego pytania, akurat ja uważam, że pracuję z profesjonalistami, zasady są jasne i w moim zespole panuje atmosfera przejrzystości, mogę zawsze wyrazić swoje zdanie i zostanie ono uszanowane. Uważam, że to ludzie tworzą firmę, więc dla mnie jest ok. Odnośnie 8 h pracy dziennie, ostatnio miałam dyskusję ze znajomymi na ten temat. Nastały takie czasy, że nadgodziny to norma i przymus siedzenia po pracy jest tak uwewnętrzniony, że sam siedzisz, bo sądzisz, że tak trzeba. Badania pokazują jednak, że to nie przekłada się na efektywność i tylko równowaga między pracą zawodową i życiem osobistym przekłada się na sukces w pracy. Grunt do dobre zarządzanie i właściwy podział zadań. Ja chyba dobrze trafiłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.