Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Dawca

Osiem godzin - tyle się pracuje wg KP... Gdy napisałem w ankiecie, że 8 godzin chcę pracować u potencjalnego pracodawcy, to mnie nie zaprosili już na II etap. A koleżanka wpisała, że chce pracować 12 godzin i co? Została zaproszona ... Uważam, że Gość ma poczucie humoru - tylko czemu służy taki wpis?

Czytając powyższe wpisy to ja osobiście nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy, ale czekać te 8 godzin na wyjście to już lekka przesada.

Dawca

Witam, w pt (ten pt) zostałem zaproszony na rozmowę do firmy. Z Prezesem ... Mam pytanie - czy warto pracować wśród ludzi, którzy tworzą tę firmę? Czy raczej sobie darować? Dodam, że nie cierpię firm o podjazdowej atmosferze, o niejasnych zasadach działania, wpływów i niewypłacalności wobec pracowników i klientów... Właśnie z takiej firmy chcę odejść. Ogólnie na podstawie informacji z forum wyciągam wniosek, że raczej macie nieciekawy zespół, tzn. działający mało profesjonalnie (w sensie współpracy). Dzięki za informację.

Aldona

Widzę,ze atmosfera w firmie nadal toksyczna...Ciągłe pretensje,zmiany,bałagan brak stabilizacji kąsanie żmij we własnym gnieździe.Firme tworzą ludzie a tu jasno widać z jakimi ludźmi mamy doczynienia! Smutne to naprawdę zero wyciągniętych wniosków zero pokory.Życzę wszystkim miłego dnia i więcej zyczliwosci wobez siebie!!!!

tak tak .. racja ..bardzo długo...zgadzam się. ..sory za zamieszanie

lila

Niestety to prawda...dalszy komentarz jest zbędny!!

Koleżanko, czy te zmiany idą na dobre to czas pokaże, ale nie chcąc nikogo dyskredytować, biuro i teren to dwa odrębne światy. To przedstawiciele jak żołnierze na froncie walczą o każde zamówienie i generują zyski między innymi na wypłatę dla biura i żeby KOZA (Koszty OgólnoZAkładowe) mogła być wypłacalna. Poza tym większość zapytań dotyczy zmian przedstawicielskich, a jak sama wspomniałaś w terenie pracuje się nieco gorzej. Jeśli chodzi o zmiany to chyba warto było by o to zapytać (usunięte przez administratora) która za zwiększenie sprzedaży, rozkręcenie Dermedic w nagrodę dostała KOPA do Phenome. Fenomenelna osoba w Phenomenalnej firmie tylko ciekawe czy ona czuje się tak fenomenalnie ? (usunięte przez administratora)jakby nie było to chyba ich ludzie.

pracowniczka - 2013-01-10 23:03:13 Dla tych którzy szukają zwykłej informacji o pracy w Biogenedzie: ja pracuje tu od 2 lat i jestem calkiem zadowolona. Wykonuje pracę biurową także nie sa znane mi problemy odnośnie rozliczania paliwa itp. Raz wykorzystałam prywatny samochód do celów służbowych i dostałam zwrot za paliwo. Trochę to trwało fakt, ponad miesiąc, ale w końcu się udało, to najważniejsze. W ostatnich 6 miesiącach było dużo zmian, szczególnie presonalnych, ale z tego co widzę są one na dobre. Pojawiło się tu w biurze wiele nowych młodych osób i jakby czuć że coś się dzieje, coś rusza do przodu. Bo fakt przez pewien czas firma miała spore problemy. Może faktycznie w terenie nieco gorzej się pracuje. Ale jeśli chodzi o biuro to z tego co wiem nikt nie ma większych zastrzeżeń. Symaptyczni ludzie, dobra atmosfera, dobry dojazd autobusem.. Finansowo nie sa to kokosy, ale na Łódź całkiem przyzwoicie.Koleżanko, czy te zmiany idą na dobre to czas pokaże, ale nie chcąc nikogo dyskredytować, biuro i teren to dwa odrębne światy. To przedstawiciele jak żołnierze na froncie walczą o każde zamówienie i generują zyski między innymi na wypłatę dla biura i żeby KOZA (Koszty OgólnoZAkładowe) mogła być wypłacalna. Poza tym większość zapytań dotyczy zmian przedstawicielskich, a jak sama wspomniałaś w terenie pracuje się nieco gorzej. Jeśli chodzi o zmiany to chyba warto było by o to zapytać (usunięte przez administratora), która za zwiększenie sprzedaży, rozkręcenie Dermedic w nagrodę dostała KOPA do Phenome. Fenomenelna osoba w Phenomenalnej firmie tylko ciekawe czy ona czuje się tak fenomenalnie ? (usunięte przez administratora)

carlo

Błagam, odpowiedzcie czy kogoś zatrudniono na Business Development-Licensing Manager?

pracowniczka

Oddech Biogenedu

Witali wołali, wołali witali, kwiaty, krawaty pompa i puc Lakierki szpalerki, miliony ton /stali/ , wrzaski oklaski, pan prezes pan WÓDZ Tu wywiady a tam /radary/ mieszkanie ubranie technika i cud Pakiety, zalety, grupy, / sztandary/ , wrzaski oklaski pan prezes pan WÓDZ Kasa dla niego, przemowy dla /czerni/ , WÓDZ a za wodzem wierni Wywiad, on wielki biznes i /socha/ , socha w muzeum, on i my Wiadomo, on przecież bardzo nas kocha, on pośród nas w codziennej siermiędze On miedzy nami w codziennym kłopocie, my w strumieniu lejącej się łezki SNY O POTĘDZE, Sny o potędze, kamera oklaski oklaski oklaski Kasa dla niego, uśmiechy dla czerni WÓDZ a za wodzem wierni On właśnie on powiedziane z pietyzmem, On druga firma i firmy sprawa, on znaczy firma jego ojczyzna On to jest firma i jego sprawa, Phenome, Biogened, Biogened, Phenome Reklama i patos, to jego biznes, krawaty i kwiaty / jego nie pryskać/ Kasy i Igrzysk, igrzyska, igrzyska. Kasy dla niego, Igrzyska dla czerni, WÓDZ a za Wodzem wierni Co jeszcze?............co jeszcze, zza węgła niedobra wiadomość i jego dosięgła Podchody i kłótnie i broń bratobójcza prezencik o wodza, od wójcia Kto winien? .......on milczy, Kto winien? .........nie On On wzrusza się nagle w tym ciepłym lokalu, On biedny, on smutny on jest na urlopie, On wzrusza ramieniem jak gdyby nic, WÓDZ a za wodzem PIC On wzrusza ramieniem jak gdyby nic, WÓDZ A ZA WODZEM NIC......... minimalnie przerobiona piosenka Trzeciego Oddechu Kaczuchy pt Wódz, ale jak aktualna :))

Kaśka

:))) Mocna trójeczka jest czasem lepsza niż słaba czwórka!

Heniek

miałem trójeczkę z angielskiego ..ale mocną :)

Kaśka

Heniek, zaimponowałeś mi! ;-) Aż takiej wiedzy o języku nie mam, a angielski trochę znam :)

zomza

Show must go on

masakra

heniek tak się mówi "must-have" np "must have tego sezonu"

Kaśka

Ech, Heniek, Ty to potrafisz humor poprawić ;)

Heniek

Kaśka - 2013-01-07 17:03:27 Na tym stanowisku (PR) liczą się przede wszystkim szerokie kontakty z mediami, umiejętność redagowania tekstów, dobra autoprezentacja, świetna komunikacja z otoczeniem, ta osoba ma być wizytówką marki w kontaktach z mediami. Nie ma znaczenia, czy to kobieta czy mężczyzna. Jest rozmowa po polsku, angielski również może zostać zweryfikowany i najczęściej jest, bo Phenome rozwija się na zagranicznych rynkach, ale angielski dzisiaj to już chyba must-have na niemal każdej rozmowie... ;)powiedziałbym have to be , zamiast must-have, to chyba nie ma się czym martwić tą rozmową po angielsku. :)

Tomasz

Witam, słyszałem o rekrutacji na stanowisko PR'owca. Czy ktoś się orientuje czy do takiej branży preferowana jest raczej kobieta czy to nie ma znaczenia? rozmowa kwalifikacyjna jest odbywana w jęz. polskim? czy sa jakies testy? czy raczej standardowo jest to spotkanie z szefem, który chce dokładnie poznać potencjalnego pracownika i jego wiedzę oraz sposób komunikacji? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.