Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

radzio

Brak płacenia zobowiązań, to przecież nie nowość:)

ter

Firma unika płacenia zobowiązań.

bvc

Coś ucichło na forum ;) czyżby w firmie się poprawiła sytuacja czy odwrotnie jest tak źle??

...................

a firma wcale nie jest w Jarocinie tylko w łodzi.. ;)

,,,,
@...................

tak, tak w Łodzi, na Pojezierskiej, znany temat. Życzę powodzenia bo chyba będzie Ci potrzebne.

...................

Witam, właśnie dołączyłam do zespołu Biogenedu, mam nadzieję że wasze wpisy się nie ziszczą. pozdrawiam.

pracuś

Własnie zdziwił mnie ten Jarocin ??

zuzia

o . . . a teraz Jarocin, jak to szybko się zmienia siedziby, czyżby przed czymś się uciekało? :))

zuzia

Uuuuuu....... jakie zmiany na forum, jak widzę "Cenzura" w dalszym ciągu działa :))prawie wszystkie historyczne wpisy (oczywiście te negatywne zniknęły) ciekawe ile to kosztowało ? :))i ciekawa jestem od kiedy to siedzibą firmy jest Bogumiłów a nie Łódź ?

kk

Czemu to napisałeś ? tej informacji już tam nie ma

„Obecny właściciel Biogened doprowadził do upadku swoją poprzednią firmę – Kolastynę. (usunięte przez administratora) Powyższa informacja zamieszczona przeze mnie na tej stronie 30 listopada 2011 jest nieprawdziwa, ponadto przepraszam firmę Biogened oraz wyrażam ubolewanie za zaistniałą sytuację.

Piotr, chyba jednak nie jesteś pracownikiem Biogened bo w 2012 roku była blokada routex'ów i to nie jeden raz. Była też krótka blokada telefonów !!!- 2 RAZY Naprawdę sztuczne wybielanie i udawane zdziwienie w stylu " z niczym nie było problemu " nie ma sensu- każdy kto pracuje w tej firmie już po trzech miesiącach od razu widzi co jest grane...

piotr
@Anna

routex nie działał w 2012r przez 2h i to wszystko:), tak "krótka" blokada tel była owszem...2h to nie koniec świata:); Nie jest to wybielanie, daleki jestem od tego.

realnie

(usunięte przez administratora)Znam osobiście dwoje ludzi którzy tam pracowali w 2012 roku i szybko odeszli. Bylo bardzo źle, problemy z kosztami, blokady routexów, problemy z nagrodami i ich rozliczaniem. Nie wiem kto zawiniał w firmie z Łodzi. Obie te osoby pracowały wcześniej w dużych korporacjach i do takowej pracy wrócili. Korporacje zagraniczne i powiedzieli że to może dlatego ale w takich warunkach jak w Biogened nie chcieli pracować. Pozdrawiam spostrzegawczych.

piotr
@realnie

a to ciekawe...bo w 2012r nie było blokady kart ani problemów z rozliczeniem nagród; jak już piszesz o czymś to niech to będą prawdziwe informacje.

?

Jak praca w jakimś miejscu może wpłynąć na Twoje dalsze losy? Jeśli wykonujesz swoje zadania poprawnie to chyba nikt nie powinien mieć do Ciebie w przyszłości żadnego ale? Jak to nikkt nie odbiera telefonów? Sekretarka cały czas wisi na telefonie, jest strona internetowa, można się spokojnie kontaktować.

?

Nie polecam tego pracodawcy, praca w tej firmie niszczy opinię w środowisku, ciężko później wrócić na rynek pracy. Firma w środowisku ma bardzo złą opinie głównie dlatego że nie wywiązuje się z umów względem kontrahentów i pracowników. Kultura pracy dramatyczna, od prezesa przez sekretarkę nikt nie odbiera telefonów, nikt nie liczy się z pracownikiem, ciężko uzyskać nawet podstawowe informację... Ludzie omijajcie!

korek

a mamy?

mex

Kochani, a nowego szefa sprzedaży to nie macie przypadkiem od niedawna ?

Heniek

HAHA .....HAAHA Co roku ma innych , więc chyba nie ma jednak nosa skoro tak często zmienia. Zostały może jeszcze ze dwie trzy osoby :-) z tych co by poszli w ogień. Ale prezes mają to do siebie że szybko się nudzą współpracownikami i ich wymieniają. Bo lepsze jest wrogiem dobrego ...a ci nowi czy pójdą w ogień ...wątpię.

ex, ex, ex

Znów "Prawie" dobrze :)) Ciekawe tylko czy (usunięte przez administratora) ma takie samo zdanie na ten temat ?? To że mówiła, że dla niej to Wyzwanie to naturalne, a co miała powiedzieć. Podobnie jak Wcześniej(usunięte przez administratora), która też dostała chyba w " Nagrodę" propozycję od Phenome, więc proszę nie mówić że nie były zwalniane lub musiały się zwolnić osoby które były dobre w tym co robią. Oczywiście, nie neguję słuszności zmian w stosunku do "Oszustów" i innych którzy udawali/ ły że pracują narażając firmę na duże straty, skrajnym przypadkiem była (usunięte przez administratora) wszystko wiedziała ale niestety tylko w teorii, która nijak miała się do realiów i ile firma przez nią straciła osób i kasy. Fakt to stare dzieje i nie rozdrapujmy tego, nie miejsce i czas ale mam nadzieję, że odpowiednie osoby wyciągną z tego naukę nie popełniając tych samych błędów. Nie demonizuję firmy, ale ktoś chyba zapomniał, że firma to nie mury i maszyny tylko ludzie i to oni są w niej najważniejsi .

Mary

Zaufanie się buduje latami i jeśli firma dba o aptekę to niezależnie, kto będzie pracował nie będzie nadszarpnięte. Najgorsza rzecz to naobiecywać coś i potem się z tego nie wywiązać. Albo zrobić 5 dużych zamówień i potem olać.

Mary

Zastanawiam się, jak to możliwe, że firma zwalnia ludzi, którzy "są zaangażowani w pracę i robią to, co do nich należy". Paradoks! Szef musiałby być idiotą, żeby tak robić! Zwalnia się ludzi, którzy nie spełniają standardów, nie robią planu, firma musi zarabiać, więc pracuje z najlepszymi. Ciężko po jednej rozmowie rekrutacyjnej wywnioskować, że ktoś będzie orłem, a ktoś "nierobem". To wychodzi w praniu. Są w Biogenedzie przedstawiciele, którzy robią ponad 100% planu i co miesiąc mają ambicję na taki wynik, takich ludzi się docenia i co miesiąc leci premia. Można? Można! To nie działa w ten sposób, że zwalnia się kogoś, bo ma się taką fanaberię. Rozumiem rozżalonych, też kiedyś zostałam zwolniona, ale nie piszmy, że firma to tonący statek, bo to nie prawda, kręci się i ma się całkiem dobrze. Zaufanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.