Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Panna

Wiktor - 2013-01-04 16:11:21 Przychodzi baba do lekarza lekarz pyta Co Pani dolega? Baba odpowiada: Biogened! Lekarz: Aaaaaa rozumiem L4 Tak właśnie Biogened współpracuje z lekarzami :-)))))))))) HahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaHahahahahahahah dobre dobre ,taka własnie jest współpraca :)))) Brawo Wiktor celne spostrzeżenie :)

Wiktor

Kaśka

Pani (usunięte przez administratora), wiem, że było kilka osób na rozmowach, bardzo doświadczone i profesjonalne, wiem, że Szefowi się podobały niektóre kandydatury, ale niestety nie wiem, jaki jest obecnie status. Postaram się wybadać temat :-)

anna

a mnie dla odmiany interesuje opinia o rekrutacji, przestancie juz wrzucac na te firme. Czy nadal szukaja pr managera? jak wyglada rekrutacja na to stanowisko? Z góry dziękuję.

Heniek, nie zgadzam się z treścią Twojego wpisu, ale cieszę się, że przyznałeś, że są osoby, które są zadowolone z pracy tutaj, bo ja właśnie do nich należę i że atmosfera jest fajna, bo to też prawda. Reszta? To Twoje zdanie, ja mam inne i inaczej odbieram rzeczywistość. Wnioskuję, że pracujesz ze mną w tej firmie, nie wiem, kim jesteś i w jakim dziale pracujesz, mam nadzieję, że tak, jak piszesz, za jakiś czas zmienisz zdanie. Nowy Rok, zmiany na lepsze, trzeba iść do przodu, a nie odwracać się za siebie. Ponoć przyszły rok ma być jeszcze bardziej kryzysowy w Polsce, mają być cięcia, redukcje etatów, grupowe zwolnienia, nawet w dużych firmach. Ja akurat się tego nie boję, znam swojego szefa i wiem, że mnie docenia. Obyśmy wszyscy mogli się cieszyć pracą w przyszłym roku i szacunkiem, wierz mi, że to dla mnie, jak i dla Ciebie bardzo ważne.

lolita lempicki

Bojownik - 2012-12-28 11:00:17 Nie mylisz się. Biogened stworzy markę Phenome i poszukuje osób do zajmowania się i promowania tej marki w Polsce. Świadczy to przynajmniej o tym, że każda zatrudniona osoba ma z góry określone kompetencje, a nie zajmuje się wszystkim i niczym.Myslisz się ... Phenome stworzyła (usunięte przez administratora). a nie Biogened.. widać że nie pracujesz zbyt długo :) , a że Phenome pada i nie ma już pracowników , zostało to wrzucone do Biogenedu.

Heniek

Oczywiście że część osób nie narzeka na pracę w Biogenedzie i wiem że część osób jest zadowolona z tej pracy. Poczytaj posty od początku , zobaczysz jak ludzie zostali potraktowani, zobaczysz że że czekali na pieniądze za paliwo, za pracę etc. Firma była ok, każdemu polecałem , ale to co się dzieje od 2 lat ...żenada...żenada... Powtarzam że to nie jest dobra firma dla osób które mają już pracę a chcą ją zmieniać ...nie daje stabilizacji, ciągła zmiana składów ludzi w biurze w terenie etc... coraz gorsze zarobki ...a teraz własna działalność , wiadomo chodzi o nie płacenie ZUS.. Wszystkim pracującym życzę powodzenia i szczęścia , wytrwałości , być może ktoś kupi firmę to będzie ratunek dla was. W firmie wśród pracowników jest dobra atmosferta , potwierdzam. Na koniec i nie zmienię zdania... nie masz pracy idz do Biogenedu, masz pracę zastanów się nad przechodzeniem do tej firmy.. Pracujesz w Biogenedzie ...szukaj innej pracy. To czarny PR ? to są fakty na temat faktów się nie dyskutuje. Przyjmijcie prawdę i zastanówcie się nad rzeczywistą sytuacją i kondycją firmy. Życzę jak najlepiej ale w tym momencie sytuacja jest jaka jest , może za 6 mc bedę miał inne zdanie w tym temacie, wiadomo nic nie jest permanentne. Nie ma sensu zaprzeczać że było inaczej że jest kolorowo jak nie jest. Nie traktujcie tych postów jak zamach na wasze miejsca pracy, raczej osoby decyzyjne powinny wyciągać z tego wnioski i zmienić coś w firmie, przede wszytkim szanować ludzi. Powodzenia pracownicy

kolega z pracy

Heniek wiesz dlaczego wre tu jak w kotle ? bo ludzie ktorzy pracuja w Biogenedzie lubia swoja prace i firme. I nie chca zeby byla szkalowana .i na tym koniec . I nikt z nas nie ma placone za wchodzenie tutaj robimy to bo chcemy. to nie jest wybielanie tylko obrona miejsca pracy. robimy to bo mocno nas juz wkurzyles tym co wypisujesz .Glupoty wyolbrzymienia jakis zaslyszanych nie wiadomo gdzie historii. nie pozwolimy na to mozesz byc pewny.bedziemy sie bronic. Jest nas tu wystarczajaco duzo zeby pokonac ciebie platnego specjaliste od czarnego pr albo zgorzknialego typa na kuroniowce .

Buhahahaaa....

Aż żal na to wszystko patrzeć, o czytaniu nie wspomnę... Tak to już niestety jest, że jak ktoś nie dobiegnie do mety, to albo bieżnia za śliska, albo buty za duże, albo w ogóle- za silny wiatr wiał... Ludzie- weźcie się do roboty, bo za posty na gowork'u póki co nikt nie płaci, zamiast wylewać żale na to że "byłem za cienki", "że mi się nie chciało" no i kurcze "te telefony dzwonią i dzwonią" i w ogóle przerąbane bo trzeba z łóżka wstawać, polecam zweryfikować SIEBIE na rynku pracy. Czasy lansu służbową furką, albo facebook'owania za cudze pieniążki dawno się skończyły, na co dowodem są gigantyczne restrukturyzacje nie tylko w branży farmaceutycznej. ...i na koniec takie przesłanie Noworoczne- jak jesteś dobry, potrafisz, wyciągasz wnioski, uczysz się= pracujesz= proste! Spoglądając na posty, widać gołym okiem, że ktoś ma baaaardzo dużo czasu...nie na prace bynajmniej...

Edek z fabryki kredek

Po przeczytaniu opinii na temat firmy Biogened stwierdzam,że najwiecej do powiedzenia mają osoby ,które nie dały sobie rady na polu bitwy i poległy.Wylewają stęchłą żółć z wątroby,wyolbrzymiają problemy,uskuteczniają działanie na biednego misia z oczmi kotka ze Shreka i wszyscy w koło sa skazani na współczucie takowym....Nie żal mi was wcale,widocznie na rozmowie wstępnej nie mieliście pojecia na czym polega sprzedaż dermo kosmetyków,a desperacja i widmo bezrobocia uczyniło z was zajedobrych aktorów ,co pozwoliło odnieść sukces na rekrutacji,niestety aktorzy w aptekach to lipa.....Dla mnie jestescie niedojdami zyciowymi,zawsze mozecie sie przebranżowic i zacząć sprzedawac marchewke na święcie dyszla.Firma Biogened nie jest dla mnie ani gorsza,ani lepsza od innych i wszystko na ten temat.A jesli potrzebujecie wiarygodnych informacji,słuchajcie wszystkich zainteresowanych tematem stron,a nie tylko biednych misiów na kuroniówce.

Jeśli dla Was nazywanie rzeczy po imieniu to inwigilacja, zastraszanie i manipulowanie to świat stanął na głowie... Po raz kolejny napiszę tutaj, że bardzo dobrze pracuje mi się w Biogenedzie, czy to jest obłuda i manipulowanie??? Nie jestem PAŃIĄ OD PR, a pracownikiem, to jest moja opinia przeciw Waszej. Też znam prawdę o tej firmie i nie pozwolę na jej oczernianie, nikt mnie źle nie traktuje, nie łamie moich praw, nie wiem, w ogóle o czym piszecie, w głowie mi się to nie mieści...

Maciej

Ludzie Tu pisza prawde nie po to by oczerniać firmy tylko po to by dac innym obraz jej funkcjonowania.Jesli prawda w oczy kole Biogened niech cos zrobi z panującymi tam warunkami pracy i sposobem postepowania wobec pracowników.Bez pracy nie ma kołaczy tyczy się obu stron.Znani jestescie z waszych chorych metod działania nawet jak człowiek szedł na rozmowę do innej firmy wszyscy z ironia stwierdzali: nawet nie pyatm dlaczego nie pracuje Pan/Pani w Biogenedzie :-) Wizytowke jak i opinię wyrobiliście sobie sami.Ehhh szkoda gadać

Zgadzam się z Heńkiem! A 3 powyższe wpisy to inwigilacja,zastraszanie i manipulacja ze strony Biogenedu który nie potrafi przyjąć prawdy na barki i wyciągnąć właściwe wnioski w celu polepszenia jakości pracy,jej kultury oraz zasad jakie powinny panować.Wstyd patrzeć na to wszystko jakim trzeba byc obłudnikiem żeby dalej brnąć w te bajki grubymi nićmi szyte.Tragedia!!!!!!!!!!!!!

heniek

moim zdaniem jest odwrotnie , jedna dwie osoby wybielające Biogened i a cała reszta to byli lub obecni pracownicy. Mówisz że opinie są szkalujące .. one nie są szkalujące, są może dla Biogenedu przykre ale prawdziwe więc nie ma mowy o szkalowaniu a o faktach. Dlaczego wre tu jak w kotle? Ano dlatego że Biogened zatrudnił osobę do PR która ma wybielić firmę i daje tu wpisy zupełnie z księżyca tak jakbyśmy nie znali tej firmy, tego co tam się dzieje i jak traktowani są ludzie. I właśnie dlatego ludzie którzy znają prawdę o Biogenedzie nie pozwalają na wybielenie firmy w ten właśnie sposób.

Zośka

Jak działa czarny PR? Polecam artykuł w onecie... "Dlaczego firmy wolą inwestować w dyskredytowanie konkurencji zamiast postawić na promocję swoich produktów? To bardzo proste. Z badań wynika, że pozytywną informację konsument przekazuje średnio 3 osobom, podczas gdy negatywną od 8 do 10. Przede wszystkim szkodzić! Czarny PR, bo o nim mowa, to manipulowanie informacjami w celu zdyskredytowania przeciwnika w oczach ważnych dla niego osób, a nawet całych środowisk. Czy to poprzez rozsiewanie nieprawdziwych informacji, czy też za pomocą zręcznie zakamuflowanych niedopowiedzeń. Liczy się cel, którym jest zniszczenie konkurencji. A przynajmniej sprawienie, by stracili w oczach opinii publicznej." To tylko fragment, wiecej można poczytać na http://m.onet.pl/biznes,ygnd3

Zośka

Marta, dokładnie tak. Dobrze to podsumowałaś. Niedobrze się robi od tych wpisów szkalujących naszą firmę. Może powinniśmy poszukać jakiejś pomocy u administratora na gowork? Albo zgsić to do prawnika? Przecież nie może tak być że jakiś wynajęty spec od czarnego PR pracujący dla konkurencyjnej firmy może sobie pisać w nieskończoność co mu się żywnie podoba.. przecież widać, że jedna i ta sama osoba to wszystko wypisuje. Koleś ustawił sobie powiadamiacz o nowych wpisać i jak tylko wskoczy jakiś pozytywny post to on od razu atakuje. Może poprosimy, żeby nasz prawnik zgłosił to do prokuratury to chyba sprawdzą dane z jego komputera i wreszcie dadzą temu kres, nie uważasz? Przecież takie rzeczy się w ten sposób załatwia. W końcu żyjemy w państwie prawa, gdzie przestępcy nie mogą działać bezkarnie. Moja przyjaciółka mówiła mi, że jej fima ma specjalne procedury prawne w takich sytuacjach, bo oni też są nagminnnie atakowani przez specjalistów do czarnego pijaru na różnych portalach. Koncerny załatwiają to ponoć bardzo szybko i wiekszość przypadków trafia do sądów. Myślę że tak trzeba zrobić bo szkoda naszego czasu na przesiadywanie tutaj, mamy przecież przyjemniejsze zajęcia.

Zgadzam się w pełni, ktoś w końcu podsumował słusznie to wszystko, rynsztok! Rozumiem, że z jakiegoś powodu ktoś założył Gowork, ale chyba idea była inna? Żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego o firmie, a nie wylewać pomyje! Na Boga, podziwiam zawziętość i zapalczywość niektórych ludzi, którzy jadą po Biogenedzie, naprawdę, szacunek, że macie na to czas! Dajcie mi go troche!!! Albo mamy do czynienia z grupą rozgoryczonych, sfrustrowanych byłych pracowników, którzy tylko czekają jak na zmiłowanie na maila z nowym wpisem o firmie, bardziej, niż na nowego lajka na Facebooku albo mamy świetny przykład działania czarnego PRu na czyjeś zlecenie. Nie znam drugiej takiej firmy, gdzie tak szybko pojawiałyby się nowe negatywne wpisy, to działa jak jakiś automat! Wybaczcie, ale inteligentny człowiek zauważy, że piszą to ciągle te same osoby, wystarczy spojrzeć na styl wypowiedzi. Moim zdaniem 2-3 osoby góra. Przecież to można łatwo sprawdzić. Sorry, ale pisanie, że firma -nagminnie łamie prawa pracowników- zakrawa pod paragraf, jakbym była szefem, to bym coś z tym zrobiła. Zlitujcie się, ciągle tylko "przyjdzie kryska ma matyska" i "już każdy powiedział to, co wiedział", to zaczyna być nudne! Jaki macie w tym interes? Pracujecie na zlecenie konkurencji, czy wylewacie swoje żale? Chcecie jak Dobrzy Samarytanie uratować świat przed Biogenedem? Po co? Każdy sam ostatecznie podejmuje decyzje i jeśli ma choć trochę oleju w głowie nie będzie się sugerował tymi szykanami. Dobrze napisane, nie podoba Ci się - nikt Cię nie zmusza do pracy, nie dajesz rady, jest milion innych możliwości! Polska jest taka wielka, praca przecież leży na ulicy! Są tacy, którym się w Biogenedzie dobrze pracuje, są tacy, którzy do niego wrócili po latach, a będą też tacy, którym będzie tu źle. Witek. powiesz, że odradzasz pracę w tej firmie, a ja powiem, że polecam! I co teraz??? Fakty są takie, że na Goworku piszą wyłącznie ludzie niezadowoleni, to nie jest portal to wpisywania pozytywów. no ale bez przesa

Witek

"Pracownik" ciekawę tezę wysnułaś bądż wysnułeś tylko dlaczego większość pracowników sama rezygnuje z posady w Biogenedzie skoro wszystko jest cacy?! Widać 90% z ludzi tu przewijających się to obiboki,leniwce i banda pasożytów do tego mało ambitnych i na bezrobociu plujących bezpodstawnie jadem z zawiści i bez perspektyw...Powiem krótko ŻENUA!!!! ODRADZAM PRACĘ W TEJ FATALNEJ FIRMIE fakty i wpisy mówią same za siebie!

Czytam te wpisy z zażenowaniem, bo portal służący do zamieszczania opinii stał się rynsztokiem, w który wylewane są pomyje.Nie ma tu, żadnych istotnych informacji, które potwierdzałyby rzeczywistość w tej firmie. Apeluję do rozgoryczonych, żeby szukali pracy gdzieś indziej, a do bezrobotnych, żeby przeznaczyli swój czas na wysyłanie CV, bo szkoda czasu i goryczy, którą przesiąkacie. Teraz kilka faktów dla zainteresowanych: pensje- wypłacane na czas bez względu na formę zatrudnienia; premie- są przyznawane i wypłacane - za coś konkretnego; czas pracy- dla tych, którzy potrafią planować swoją pracę standardowy, poza wyjątkowymi sytuacjami, które w każdej firmie sie zdarzają; atmosfera- to tworzą ludzie, jeśli wiedzą, że grają do jednej bramki jest OK! i tak jest tutaj w większości działów; wymagania- duże! są ambitne plany i duże wymagania wobec wszystkich, wobec czego praca tutaj jest rzeczywiście dla wybranych! podsumowanie- nikt nikogo nie zmusza do pracy w Biogenedzie, nie dajesz rady - nie pracuj, nie podoba Ci się z różnych względów- szukaj pracy takiej, która jest zgodna z Twoimi potrzebami i możliwościami. Mam nadzieję, że o takie informacje chodziło. Zastrzegam, że nie odpiszę na żadne prowokacyjne komentarze.

Agnieszka

Wszystko się zgadza tylko firmę bez wzgledu na wielkość tworzą ludzie! Biogened ma to do siebie,że nagminnie łamie prawa pracowników, nie szanuje klienta a wszechobecny bałagan w każdym z działów tworzy ten negatywny oddźwię ludzi tam pracujących i współpracujących z tą firmą.Nigdzie nie ma idealnie to prawda i nie znajdziemy ideałów jednak w tym przypadku ocieramy się o łamanie prawa...Na to żadna szanująca się korporacja nie pozwoli sobie natomiast mała polska firemka jak Biogened czuje się bezkarna i ciągnie ten schemat w nieskończoność...Do czasu moii drodzy do czasu...Przyjdzie kryska na matyska!

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.