Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Opinie o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Potwierdzam opinie wyrażone w poniższych komentarzach. Feudalny system zarządzania ludźmi, nie dla ludzi myślących.

Julita

Pracujesz może obecnie w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski, czy wypowiadasz się z poziomu już byłego pracownika tej firmy? Mógłbyś swoją wypowiedź uzupełnić o szczegółowy opis tego, jak wyglądają zarobki za pracę w tym miejscu? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Pracownik Roku
@Julita

Ja nie wiem co tu narzekać. Praca jak praca jeżeli ty dobrze pracujesz to i pracodawca cie doceni. Nie ma tu żadnej filozofii.

Daro
@Pracownik Roku

Imprezy firmowe też organizują?

Przemysław
@Daro

Widzę, że chciałbyś dowiedzieć się, czy firma organizuje imprezy firmowe. Czy jest to główny czynnik, który wpłynąłby na Twoje ewentualne zadowolenie z pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Zastanawia mnie, czy Twoje pytanie skierowane jest pod kątem tego, iż rozważasz aplikowanie do pracy w tym miejscu? Obecnie nie znalazłem żadnych aktywnych ofert o pracę dodanych przez pracodawcę, więc mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis i powód zainteresowania tym pracodawcą.

Mechanik Były
@Pracownik Roku

Większość wpisów to prawda bo nie da się tam uczciwie pracować by utrzymać rodzinę. Trochę lat tam byłem ale nie dało się atmosfera wynagrodzenia i czas pracy to złe strony tej firmy. Jedynym plusem było cukierki dla dzieci na święta. Jak ktoś ma nerwy i nic go nie rusza to może sobie spokojnie dybać w tym zakładzie pracy.

Żenujący poziom umówionej rozmowy o pracę. Panowie nawet nie raczyli się przedstawić. Wywnioskowałem, ze rozmawiał ze mną Dyrektor oraz Prezes salonu. Witając się z nimi przedstawiłem się każdemu z osobna, a gdy usiadłem to i tak zapytali mnie "Jak się nazywasz?" Nie wspomnę już o braku pofatygowania się udania po moje CV, które jak stwierdzili było piętro niżej. Przygotowanie do rozmowy totalne 0. Jeden z Panów zaczął rozmowę od słów "Jakie masz auto?" Powiedziałem, że posiadam dwa samochody. Na tą informację chwila ciszy i tekst "To musisz być bogaty", rozmawiał jeszcze dosłownie chwilę po czym włożył nos w przeglądanie CV i wykonał telefon do kolejnego kandydata, więc kolejny siedzący daleko z prawej strony włączył się w rozmowę. Chamskie odzywki, wręcz zniechęcenie do dalszej rozmowy i podjęcia pracy. Unoszenie się w trakcie rozmowy ze strony jednego Pana, prawdopodobnie Dyrektora. Szanowny Panie Dyrektorze, gdyby Pan słuchał co ma do powiedzenia kandydat, wówczas nie podnosiłby Pan głosu i nie używał zwrotów typu "Czy Ty słuchasz co ja mówię?" Wiele rzeczy musiałem tłumaczyć, ponieważ to Pan nie słuchał, a jeśli słuchał to bez totalnego zrozumienia. Widać, że osoba z doświadczeniem w handlu i dobrą sprzedażą nie ma u Was czego szukać. Na pytania o możliwości rozwoju i uzyskania ewentualnych benefitów po dłuższym stażu pracy poleciały teksty typu "Po co wybiegasz w przyszłość? Nawet jeszcze nie jesteś na okresie próbnym" Przepraszam bardzo, ale kandydat na pracownika Waszym kolegą nie jest. Jest natomiast obcą osobą, do której należy zwracać się per "Pan" i ma prawo zapytać o ścieżkę rozwoju, kiedy przychodzi na rozmowę i traktuje pracę poważnie oraz nie zmienia jej co kilka miesięcy. Totalny brak profesjonalizmu, osobom tak wysoko postawionym zwyczajnie nie przystoi, ale widać każdy ma inną szkołę. To rekruter powinien prowadzić rozmowę i nie dopuszczać do niezręcznej ciszy, to on powinien być ciekaw kandydata, co ma do zaoferowania, a nie wychodzić w połowie rozmowy z gabinetu i zwyczajnie nie wracać, ponieważ zadzwonił telefon. Tak rozmowa o pracę Panowie nie wygląda. Wydaje mi się, że spotkanie o zatrudnienie do kiosku jest owiane większym szacunkiem, zainteresowaniem oraz chęcią pozyskania pracownika niż do Waszego salonu. Tylko z kultury i szacunku nie wyszedłem w trakcie rozmowy. Śmieszne są Wasze tłumaczenia na komentarze w opiniach Google, jak to zależy Wam na zadowoleniu pracowników i szacunku. Zwyczajnie NIE zależy, skoro już na etapie rozmowy pokazujecie swoje prawdziwe "ja" Zresztą po małym rozeznaniu tematu zauważyłem, że stawiacie na osoby świeżo po szkołach bez żadnego doświadczenia i są to głównie kobiety.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Babol

Ja impreza z Twojej pensji co roku, a wyjazdy na własny koszt ????

Kowalski

Ludzie przestańcie słuchać plotek ! 90% z poniższych komentarzy jest nieprawdą. Jak się komuś nie chce pracować to wszędzie znajdzie minusy. Ja pracuję i nie narzekam , praca jak każda inna. Ja polecam.

Elżbieta
@Kowalski

Okej, rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami o tej firmie. Szkoda, że sam nie piszesz nic o tym, jak się tam pracuje. Jakie są Twoim zdaniem plusy tej pracy?

Babol
@Elżbieta

Nie odpowie Ci bo to je(usunięte przez administratora) :) pójdź i się przekonaj jak tam je.(usunięte przez administratora)Po prostu miód malina :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski na stanowisko Elektromechanik - Mechanik samochodowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna do Rybnika - nie zapoznajac sie z moim CV. Na wstepie uslyszalam pytanie czemu Pani z Katowic do Rybnika chce dojezdzac? Po czym właściciel przyznał, że nie wiedział , iż jestem z Katowic. Pokazuje to brak szacunku dla poswieconego czasu na dojazd oraz pieniedzy PALIWO.Żenujący poziom rozmowy. Proponuje bardziej wczytywać się w CV skoro nie stac was na dojazd pracownika.

Daro

A jakieś imprezy dla pracowników firma organizuje ?

Jan

Bardzo nie uczciwa firma , naciagacze.

Jasiu

Mimo zapłaconej faktury za naprawę samochodu salon ciągle upomina się o pieniądze, komornik blokuje konta, sprawa skończy się w sądzie. Szczerze nie polecam tego salonu . Moje sugestie dla Fijałkowski Stanisław Fijałkowski: Nieogar w papierach . Wymuszanie pieniędzy od klientów i problemy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zrobić porządek w papierach i zwrócić pieniądze

Julita

@szymik, co konkretnie jest ok? Twoja wypowiedź dotyczy pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski, czy może jest z poziomu klienta, który korzystał z usług, które oferuje ta firma? Sprecyzuj to, co napisałeś w swoim komentarzu.

szymik

wszystko ok ! nawet lepiej !

Julita

@sąsiad, możesz bardziej szczegółowo opisać 3 miesiące swojej pracy na rzecz firmy Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Jakie obowiązki miałeś na zajmowanym stanowisku? Czy od początku przygody z firmą byłeś zatrudniony na podstawie umowy o pracę, czy może przez okres próbny obowiązywała umowa zlecenie? Zarzuciłeś również firmie poważne przestępstwo jakim jest mobbing, dlatego chcę, abyś szczegółowo opisał, jak wyglądały sytuacje, które według Ciebie klasyfikują się pod to pojęcie. Sprecyzuj to, co napisałeś w swojej opinii.

sąsiad

Parę lat temu pracowałem... przepraszam wytrzymałem w tej firmie 3 miesiące. Podziwiam ludzi tam tam pracujących jak mogą pozwolić sobie na takie poniżanie ze strony dyrektora M. W tej firmie nie panują mobbing TO JEST TERRORYZM!

Julita

@Beti, dlaczego tak uważasz? Z Twojego komentarza w wątku opinii o pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski można odnieść wrażenie, że masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu. Czy to prawda? Możesz w swoim imieniu wypowiedzieć się o warunkach pracy i Twoich spostrzeżeniach na temat pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Gregor

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!

Beti
@Gregor

Czyżby Pan dyrektor ?

Julita

@Milena, posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Jeżeli tak to proszę podziel się swoją opinią na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Jak ocenisz atmosferę jaka panuje w tej firmie oraz współpracę pomiędzy pracownikami? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

janek

Proszę o jakieś opinie, z tego co słyszałem znowu szukają pracowników.

Milena

Nie bez przyczyny wciąż poszukują pracowników, widac jest rotacja.

Julita

@Jasiek, a możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @anonymous, dziękuję za odpowiedź. Czy mógłbyś jednak doprecyzować ten temat ze zmianami w firmie? Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży?

Jasiek

Niestety sami sobie robimy kiepską atmosferę a później narzekają niektórzy!!

Julita

@Rozczarowany, czy gdyby w firmie coś się zmieniło, rozważałbyś powrót do Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Co, Twoim zdaniem, powinno ulec zmianie? Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka aktualnych ofert pracy (zarówno w Rybniku, jak i w innych lokalizacjach). Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://opel.fijalkowski.pl/kariera/

@Julita

Tak, oczywiście dlaczego nie, co powinno ulec zmianie oczywiście wiem to gdyż już mam doświadczenie życiowe i zawodowe i z takich osób pracodawca powinien korzystać a nie pozwalać zwiewać do innych zakładów pracy.

@Julita

apropo powrotu to szefowie mają moje namiary bo nie trudno ustalić moje dane na podstawie tego co napisałem i można przystąpić do negocjacji

Zostaw merytoryczną opinię o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski - Rybnik

• Jak się pracuje w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fijałkowski Stanisław Fijałkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fijałkowski Stanisław Fijałkowski