Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Opinie o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Jak wygląda praca w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski? Czy można liczyć na premię?

B

Pracowalem w tej firmie do niedawna, jak sie nie wyklocisz o swoje to nie bedziesz mial.... A pracownicy niby spoko, ale mam wrazenie ze traktuja nowe osoby z góry...

@B

Szanujemy swoich pracowników i wykłócanie się nie jest najlepszym sposobem komunikacji, zwłaszcza w firmie zatrudniającej ponad 80 osób. Nowy pracownik wykazujący chęć współpracy, zaangażowanie oraz zrozumienie otrzyma wsparcie każdej osoby znającej tematykę działu a zwłaszcza pomoc Kierowników.

W

Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, ale wszystkim się nie dogodzi. Pracuję w tej firmie ponad dwa lata i mam porównanie z tym co było wcześniej, a tym co jest teraz. Przede wszystkim jest możliwość rozmowy, wyraźnie można odczuć, że jest się częścią firmy i każdy traktowany jest z szacunkiem. Także polecam 100%

Warrior
@W

Jeśli zmiana nastąpiła po zmianie dyrektora to gratuluję, Pozostaje jeszcze kwestia jaki wpływ na zarządzenie ma właściciel. Na zgłaszane problemy reagowano uśmieszkiem i komentarzem o "zmianie postrzegania rzeczywistości", a rzeczywistość jest taka, że rotacja pracowników wykracza ponad normę.

@Warrior

Wręcz przeciwnie - nie dokonujemy zwolnień pracowników, a jedynie poszukujemy osób z doświadczeniem, by wzmocnić grono naszej kadry ze względu na większą liczbę klientów.

ANONIM

Polecam firmę Opel Fijałkowski. Atmosfera panująca w firmie bardzo przyjazna, można liczyć na pomoc Kierownika i Dyrektora. Firma daje możliwość rozwoju. Warto się przekonać samemu.

Eks

Czy dyrektor G.M. dalej na stanowisku? Przez tego człowieka praca tam jest niemożliwa, jeśli ktoś chce mieć zdrowie psychiczne w porządku.

Eks2
@Eks

Już nie. Teraz dyrektorem jest(usunięte przez administratora) ale praca w tej firmie dalej jest na podobnym poziomie.

Eks2
@Eks

Już nie. Teraz dyrektorem jest M.S, ale praca w tej firmie jest na takim samym poziomie.

Kamil
@Eks2

A czy ten sam dyrektor jest w salonie KIA obok, czy tam to lepiej wygląda? Wiem, że to jeden właściciel i kiedyś pracownicy wymieniali się informacjami.

M.S.
@Kamil

Firma AUTO JUNIOR Sp. z o.o. Sp. K. jako salon samochodowy marki KIA jest zarządzana przez innego dyrektora, uważam, iż warto przekonać się osobiście jak wygląda tam praca, pracują tam młodzi ambitni ludzie tworzący zgrany zespół. Polecam.

@Eks2

totalnie się z tym nie zgadzam. Bullshit! Jak zawistnym trzeba być człowiekiem, żeby tskir rzeczy pisać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski na stanowisko Elektromechanik - Mechanik samochodowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Jolka

Bardzo utrudniony kontakt, czekanie na połączenie z serwisem ponad godzinę. Nie można bezpośrednio zadzwonić, tylko Pani, która jest niekompetentna odbiera telefon.

@Jolka

Witam serdecznie, przykro mi, że nie zostały spełnione Pani oczekiwania, dokładamy wszelkich starań by nasi Klienci byli obsługiwani na najwyższym poziomie, dlatego też Pani uwaga została szczegółowo omówiona z naszymi Pracownikami co pozwoli nam poprawić standard obsługi naszych Klientów. Z wyrazami szacunku: Firma FIJAŁKOWSKI

Miła i profesjonalna obsługa

Joe4917

Polecam pracę w firmie Fijałkowski. Znam realia panujące w wielu salonach samochodowych i w tej branży nikt nie płaci za siedzenie na (usunięte przez administratora) taka prawda.. Jeżeli wykazujesz zaangażowanie i robisz to co do ciebie należy to i kasa się zgadza. Firma z dużym potencjałem, super młodą załogą i wiele ostatnio zmieniło się na plus.

czy to ważne

Pracuje w firmie od jakiegoś czasu i zdziwiony jestem negatywnymi opiniami , zapewne pochodzą od osób które już nie pracują. Niestety dziś nikt nie daje kasy za samo przychodzenie do pracy...taka prawda. Firma stabilna a to w dzisiejszych czasach ważne, cały czas się rozwija, wynagrodzenia na czas, fajna atmosfera. Jeśli jesteś ambitny/ambitna i chce ci się pracować to ta firma jest dla ciebie.

Yolo

Jakie pytania rekrutacyjne zadaja wiecie może ?

@Yolo

Witam, pytamy o dotychczasowe doświadczenie oraz wykształcenie, zainteresowania i jak Kandydat na pracownika widzi swoją przyszłość oraz jakie ma oczekiwania. Pozostałe pytania uzależnione są od stanowiska na jakie aplikuje Kandydat.

SIWA

Firma oferuje pracownikom, stabilizację, możliwość podwyższania kwalifikacji, pracę w wykwalifikowanym gronie. Panuje u nas przyjazna atmosfera! Polecam!

zie3535

Praca w tej firmie jest jak najbardziej pozytywna. Przyjazna atmosfera, jeśli czegoś potrzebujesz każdy kogo spytasz ci pomoże, potrafią iść ci na rękę, większość na plus.

Polecam pracę w firmie Fijałkowski. Jest dużo lepiej niż rok temu.

Jack

Polecam pracę na dziale sprzedaży. Na dzień dobry 2500zł na rękę, gdzie wszyscy inni dają najniższą. Nie musisz nic umieć, uczą Cię i jeszcze za to płacą. Mieszkając u rodziców, nawet jak nic nie sprzedasz jest fajna kasa. Po takiej płatnej nauce bez problemu znajdziesz pracę gdzie chcesz.

Wiecie czy Fijałkowski Stanisław Fijałkowski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Opel FIJAŁKOWSKI

Witam, w chwili obecnej obostrzenia dla branży motoryzacyjnej nie wymagają pracy zdalnej.

Biorą do firmy po zawodówce ?

Co wchodzi w socjal Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Poszkodowany

Dobrym pytaniem byłoby zapytać czy w tej firmie jest socjal i raczej można spodziewać się odpowiedzi, że NIE. Brakuje nawet podstawowych elementów, a całość przypomina lata 90.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Skarb życia

Na długopis, ale musi go pilnować. A tak serio to krzesło i dostęp do komputera, no i maseczkę.

Normalny

jak widzę te oferty pracy z opla fijałkowski to mi sie chce wymiotywać szczególnie że oferują atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.(usunięte przez administratora) prawda. Atrakcyjne wynagrodzenie to najniższa krajowa, a stabilne zatrudnienie śmiechu warte. Ludzie przychodzą z zapałem do pracy a po jakimś czasie widząc co się tam dzieje to (usunięte przez administratora) gdzies indziej. Właściciel nic nie wie o tym co dzieje się w jego firmie bo rządy objęli dyrektor G i kierowniczka M. Uważam że odpowiednie władze powinny przetrzepac tą firmę porządnie inaczej nic tam się nie zmieni.

Mira

Miła i profesjonalna obsługa, firma godna polecenia.

Ciekawy

A dało się tam zarobić?

Nicki

Dlaczego tam zatrudniają samych młodych świeżo po szkole?

Bezet

Czym się przejmujesz? Skoro tak im tam dobrze... :) Niech pójdą tam pracować i spytają się ludzi ile tam pracują... Prócz kierownictwa wiadomo jakiego... (usunięte przez administratora) Jest kilka osób ok, ale na palcach liczyć... Po prostu samo życie, pójdzie to się przekona jakie wyzwiska tam lecą :) a nie, słyszałem, że mieli ostatnio kontrolę to teraz jest troszeczkę mniej wyzwisk, po prostu ideolo ^^

Zostaw merytoryczną opinię o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski - Rybnik

• Jak się pracuje w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fijałkowski Stanisław Fijałkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fijałkowski Stanisław Fijałkowski