Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Rybnik

Opinie o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

anonim 2015-10-13 00:32:40
Tak firma istnieje... odradzam jesli chcesz byćtraktowany jak człowiek i miec imie to cieżko tam o to :)
Obecny pracownik 2015-10-16 18:31:23
klarowna nie słuchaj anonima. Pracuje w tej firmie już pare ładnych lat i sprawa wygląda w ten sposób, że jak ktoś chce pracować i pracuje to nie może narzekać a nawet będzie sobie chwalił bo może się rozwijać zawodowo i prywatnie. Ludziom tutaj przychodzącym (ANONIMOM) wydaje się, że samo przyjście do pracy tak jak w urzędzie dostaną pieniądze. Takie opinie jak anonim to piszą zwyczajne nieroby. Przykładem na to, ze nie jest tak źle jak co poniektórzy (ANONIMY) piszą jest stałą kadra pracownicza, która pracuje w niektórych przypadkach od początku istnienia tej firmy. Zmieniają się tylko Ci co nie chcą pracować a jak wiemy takich w naszym kochanym kraju nie brakuje.
Jered 2015-11-13 18:21:35
A może jakieś konkrety bo takie owijanie w bawełne nic nie wnosi,Proszę o jakieś konkretne wypowiedzi
hmm 2016-03-16 11:33:32
MASZ RACJE ALE NIE W 100%. W TEJ FIRMIE AKURAT LUDZI TRAKTUJE SIE PRZEDMIOTOWO!!!
nowe. auta.po malowania i gradzie :) 2016-04-06 22:10:38
hmm jeśli ktoś lubie jak się mówi do niego " ej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; "darmozjadzie" "zrozumiałe" "można" ""widzisz" no i "ku..ch"
to na pewno dobry wybór :) pracowałem 3,5 roku i jest to największy mój błąd w życiu :( bo lepiej bym miał w MC czy KFC chyba nawet lepiej tam płacą :)po 3 latach premia 0,17 brutto :)
dziadzy z opla 2016-04-06 22:31:37
są konkretne kwoty ... najniższa średnia karajowa, pytasz o widełki yyy to nie ma ale konkretny widelec :)
monika 2016-05-17 11:32:24
też tak sądzę, praca jako sprzedawca samochodów wymaga ogromnego poświęcenia
Zostaw swoją opinię o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski