Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Opinie o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski

Rozczarowany

Pracowałem w tej firmie dosłownie parę miesięcy, praca bardzo mi się podobała bo lubiłem robić to co robiłem, natomiast stosunki miedzy ludzkie NIE. Dlatego z dnia na dzień złożyłem wypowiedzenie nie czekając do końca umowy. Na biurku przełożonej pozostawiłem fotografię wielkiego myśliciela i jego cytat, by pani trochę to dało do myślenia /w co nie wierzę, ale mam nadzieję/, pani która w ostatni dzień mojej pracy nawet nie przyszła powiedzieć do widzenia /bardzo żałosne, a w tym ostatnim dniu pracy byłem jedynym doradcą serwisowym w oplu- to o czymś świadczy/. A fotka była śp. Ludwig von Mises a jego myśl jakże aktualna w dzisiejszych czasach brzmi: Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. To tyle co chciałem wszystkim przekazać.

Kamil

Czasami nie widzimy , że nie spełniamy oczekiwać naszych szefów i mamy wiele złości . Nie wszyscy mają predyspozycje!!!

Zabawne, .ze 90% negatywnych opinii jest usuwanych z tego forum ;) Moja tez została usunięta pomimo, że sensownie i z kultura wytłumaczyłem dlaczego nie warto pracować dla pana Stanisława

Byłem na wymiany gwarancyjne olei itd. na następny dzień po serwisie okazało się że moje auto niema hamulców, ciekawe jak wymienili płyn hamulcowy i odpowietrzyli hamulce.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fijałkowski Stanisław Fijałkowski na stanowisko Elektromechanik - Mechanik samochodowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
monika

też tak sądzę, praca jako sprzedawca samochodów wymaga ogromnego poświęcenia

nowe. auta.po malowania i gradzie :)

hmm jeśli ktoś lubie jak się mówi do niego " ej (usunięte przez administratora) quot; "darmozjadzie" "zrozumiałe" "można" ""widzisz" no i "ku..ch" to na pewno dobry wybór :) pracowałem 3,5 roku i jest to największy mój błąd w życiu :( bo lepiej bym miał w MC czy KFC chyba nawet lepiej tam płacą :)po 3 latach premia 0,17 brutto :)

dziadzy z opla

są konkretne kwoty ... najniższa średnia karajowa, pytasz o widełki yyy to nie ma ale konkretny widelec :)

Jered

A może jakieś konkrety bo takie owijanie w bawełne nic nie wnosi,Proszę o jakieś konkretne wypowiedzi

Obecny pracownik

klarowna nie słuchaj anonima. Pracuje w tej firmie już pare ładnych lat i sprawa wygląda w ten sposób, że jak ktoś chce pracować i pracuje to nie może narzekać a nawet będzie sobie chwalił bo może się rozwijać zawodowo i prywatnie. Ludziom tutaj przychodzącym (ANONIMOM) wydaje się, że samo przyjście do pracy tak jak w urzędzie dostaną pieniądze. Takie opinie jak anonim to piszą zwyczajne nieroby. Przykładem na to, ze nie jest tak źle jak co poniektórzy (ANONIMY) piszą jest stałą kadra pracownicza, która pracuje w niektórych przypadkach od początku istnienia tej firmy. Zmieniają się tylko Ci co nie chcą pracować a jak wiemy takich w naszym kochanym kraju nie brakuje.

hmm
@Obecny pracownik

MASZ RACJE ALE NIE W 100%. W TEJ FIRMIE AKURAT LUDZI TRAKTUJE SIE PRZEDMIOTOWO!!!

Tak firma istnieje... odradzam jesli chcesz byćtraktowany jak człowiek i miec imie to cieżko tam o to :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fijałkowski Stanisław Fijałkowski - Rybnik

• Jak się pracuje w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fijałkowski Stanisław Fijałkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fijałkowski Stanisław Fijałkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fijałkowski Stanisław Fijałkowski