Opinie o mamAUTO sp.j. w Rypin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy mamAUTO sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mamAUTO sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mamAUTO sp.j. w Rypin

-@

Masakra

Maniek
@andy

Nie wiesz co mówisz . Atmosfera w pracy jest super tak jak szefostwo i kierownictwo

-@

Masakra

Xxx91
@-@

Dziadostwo jednym słowem, atmosfera i podejście kierownika magazynierow totalnie dno, i przede wszystkim tych dwuch cymbalów co siedzą w biurze i na kamery patrzą, i z (usunięte przez administratora) potrafią ryja drzeć, jedyny spoko człowiek to Tomek, reszta dno

@Xxx91

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami, ale swoją wypowiedzią łamiesz regulamin, który zaakceptowałeś dodając opinię. Obrażanie kogokolwiek lub podawanie danych osobowych innych osób, po których można ich rozpoznać jest zabronione. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli chodzi o monitoring, o którym piszesz działa on obecnie w większość firm ze względów bezpieczeństwa. Napisz kilka słów na temat wynagrodzenia i dodatków oferowanych przez pracodawcę. Na stronie https://mamauto.pl/praca/ firma szuka pracownika obsługi magazynu części samochodowych. Może kogoś zainteresuje to ogłoszenie.

andy
@Maja

Nie polecam, atmosfera w pracy kiepska.

Maniek Nowy wpis
@andy

Zdarza się, że są rekrutacje na handlowca? W tym roku coś się szykuje może? Ciekawią mnie zarobki, auto służbowe i możliwości zdobycia premii lub prowizji.

Nawiedzony Nowy wpis

Kupiłem pompowtryskiwacze wykresy że sprawne jak nowe, po włożeniu okazało się że totalny szrot, jeszcze gorsze jak moje bo auto nawet nie chciało odpalać, problem ze zwrotem, cześći zaznaczone przez nich których nie przyjęli ponownie, nie polecam tej firmy totalny brak szacunku dla kupujących, pracowniki jak by byli za karę, NIE KUPUJCIE TAM PIENIĄDZE WYWALONE W BŁOTO!

@@

Czy to prawda że szef nie ma nic do pracowników, nawet szacunku?

@@@

Może szef nie wie co to szacunek. Może ktoś musi mu to wytłumaczyć. Może ktoś musi go tego nauczyć.

Izabela Nowy wpis
@@@

A skąd te podejrzenia? Czego innego oprócz wspomnianego szacunku nie ma szefostwo wobec pracowników? Trochę nie rozumiem co dokładnie miałeś na myśli. Wiesz może czy z wejścia wszyscy dostają umowy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie mamAUTO sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Mam sie obawiać ??? Czy inzynierowie maja se mózg odmóżdżać ??? Prezesi doszłam tak daleko :)

Daria

Firma sprzedaje części ? To mała firma ?

nie zadowolony klient

Robią problemy z oddaniem nie działającej części oraz brak kompetencji z strony pracowników. To był ostatni tam zakup. nie polecam

Klient

Nie polecam a zachowanie przedstawicieli i sprzedawców beznadziejne.Części prawdziwy szrot.+

Florian

To forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym dla klientów!

Dziadek

Kupiłem w tej firmie z gwarancją 30 dniową i okazuje się że to kłamstwo Firmy mam auto której pracownicy podczas reklamacji najpierw stwierdzają że brakuje oznakowania ich towaru. Po dokładnym wyczyszczeniu okazuje się że znajduje się na mim grawer i po ponownej reklamacji pracownicy beszczelnie wmawiają że został wykonany teraz prze zemnie.Ogólnie brakuje tam kultury obsługi oraz osoby odpowiedzialnej za to.Kupując w tej firmie radzę się dobrze zastanowić a ich gwarancja to o kant .........czegoś takiego nie ma sam się przekonałem .Nie polecam.

Benek

Właściwie mogę tylko powtórzyć, że praca w firmie jest jak najbardziej ok. Firma dobrze prosperuje, polecam.

Heniek

Czy teraz kogoś potrzebują? Jakie wymagania i jak płacą?

Ty
@Heniek

Czuje się jak duże dziecko. Ktoś coś ?

Praca OK, Idzie się dogadać.

Czarek

Zawsze można zmienić pracę tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie dobrze się pracuje!

Nie polecam, części nie sprawdzane przed sprzedażą, ogólnie inne firmy mają lepsze warunki w tej chwili, nie polecam zakupów.

Onim

Pracowałem i to był błąd, nie polecam kierownicy tylko potrafią opierdzielac, jak by się człowiek nie starał to jest zawsze źle i nie dobrze, musieli by się kierownicy zmienić żeby było dobrze, jedynie ten się tam utrzyma co donosi na drugiego, zarobki może nie najgorsze ale są takie jak wszędzie żaden rarytas, nie odpowiednie ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, przez jakiś tam okres bardzo dużo ludzi się przewinelo, co do części to pisane że są sprawdzane, a tak naprawdę nie są nikt tego nie ogląda przykład sprężyn wymontowanie z uszkodzonym zwojami czy też amortyzatory wysłane, pieniądze tylko w jedną stronę, NIE POLECAM PRACY

Maja

Na stronie mamAUTO prowadzone są rekrutacje: http://www.mamauto.pl/firma/praca-2. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś z obecnych pracowników chciałby wypowiedzieć się jakie są warunki zatrudnienia na podanych stanowiskach? Jaka atmosfera panuje w pracy? Myślę, że odpowiedzi na te pytania byłyby przydatne dla osób zastanawiających się nad pracą w firmie.

Kia ceed

Kupiłem przedmiot klasy A (Gotowy do montażu) okazało się klasy D do .... Wszystkie gumy wymagały wymiany łożyska rozpadły się w dłoniach czujniki abs chamsko przecięte tarcze kotwiczne jedna zagięta o 180C drugiej brak brak regulatorów od ręcznego i tak dalej i dalej Nie polecam tego użytkownika nawet faktury nie potrafi wystawić a co dopiero poprawnie przedmiot opisać który sprzedaje bo jak to był stan A ( Jakość A - Część sprawna, gotowa do montażu ) to bym nie chciał widzieć innej klas

Tedy

Generalnie pracuje sie tu dobrze, szczególnie jeśli lubi sie taka pracę!!

Maja

@kokle piszesz, że mamAUTO nie zapewnia pracownikom szkoleń. A jakie szkolenia uważasz, że pomogłyby Ci na rozwinięcie kwalifikacji i lepsze wykonywanie pracy? Jeśli jest taka potrzeba, warto zgłosić ją do przełożonego.

Zostaw merytoryczną opinię o mamAUTO sp.j. - Rypin

• Jak się pracuje w mamAUTO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy mamAUTO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mamAUTO sp.j.?

mamAUTO sp.j.