mamAUTO sp.j.

Ok
@@ 2013-09-05 18:32:28
Tam tylko za kare !!!
xxx 2014-05-23 22:42:21
Kiedyś tam pracowałem i to był błąd. Jeśli chcesz być opierniczany zazwyczaj przed wypłatą to śmiało możesz starać się tam o robotę. Zgadzam się z przedmówcami masakra i tylko za karę !!!
masakra 2014-06-10 22:53:53
ten zakład to masakra( usunięte przez administratora )itp a zarobki to takie że ten co nie pracuje to ma więcej niż ten co tam pracuje.
xyz 2014-06-11 09:02:35
Pracowac trzeba wszedzie,
Jezeli jest Ci tak bardzo zle, faktycznie taka masakra to sie zwolnij..... i wroc do podstawowki bo skladnia budowanych przez ciebie zdan pozostawia wiele do zyczenia.
gość 2014-07-21 14:26:54
Nie polecam. Kupiłem tam części, oczywiście 100% sprawne. Jednak oni tego złomu nie sprawdzają. Co z tego, że oddali kasę. Nikt mi jednak nie zwróci za koszty związane z montażem i demontażem, które musiałem zapłacić mechanikowi. NIE POLECAM !!!
Nowy 2015-01-30 10:51:11
Odradzam zakupow zdecydowanie, nie powaznie podchodza do klienta. Na aukcji towar widnieje, dzwonie czy aby maja ta czesc na miejscu, otrzymalem odpowiedz tak oczywiscie. Z uwagi ze mieszkam niedaleko 30km pojechalem a na miejscu okazuje sie ze nie ma tej czesci i ze sprzedano to 3 miesiace temu. Nie chce im sie ruszyc spod biurka zeby sprawdzic towar tylko wprowadzaja w blad ze swojego smierdzacego lenistwa. Pozdrawiam Panow zza biurka.
klient 2015-06-14 20:44:25
Żałuję, że nie czytałem tych opinii 07 04 2015 roku. Znalazłem na ich stronie potrzebną mi część , zadzwoniłem do nich i uzgodniliśmy, że wpłacę na ich konto pieniądze za część i przesyłkę. Po otrzymaniu przesyłki na poczcie okazało się, że jest ona "pobraniowa". W związku z powyższym przedzwoniłem do firmy, gdzie otrzymałem informację, że to ich pomyłka i żebym zapłacił za przesyłkę, a oni prześlą mi moje pieniądze na konto. Zapłaciłem po raz drugi i czekam. Po około dwóch tygodniach zaczęła się zabawa w ciuciubabkę- odsyłanie do innych pracowników. Musieliśmy wysłać potwierdzenia wpłaty na ich konto, co uczyniliśmy łącznie z sms-em na numer, który nam podano. Pomimo, że koszt przesyłki to tylko 40 zł, to dla mnie żenada. Firma która reklamuje się jako jedna z najnowocześniejszych w Polsce, ma taki stosunek do klientów. Pozdrawiam. Ps. Część zgodna z opisem.
xd 2015-09-28 19:32:48
Praca dobra ale szef (usunięte przez administratora)
MISIEK 2016-01-18 08:08:30
Praca spoko, kasa też.
Paweł 2016-01-21 21:45:52
KASA super ? na cały etat po 8 latach pracy nawet( usunięte przez administratora ) zł nie mam :( to proszę podać ile zarabiasz i na jakim stanowisku ? Jeżeli chodzi o atmosferę to się zgodzę ale to zależy z jakim ludźmi pracujesz .
kokle 2016-05-08 13:31:00
Firma sprawuje się całkiem dobrze @kaw, nie ma więc powodów aby rezygnować z pracy w tej firmie, sami kierowcy mają przecież zapewnioną umowę o pracę, można jedynie ponarzekać że nie ma żadnych dodatkowych szkoleń, ale z drugiej strony no taka praca, przynajmniej wynagrodzenie jest dobre
Zostaw swoją opinię o mamAUTO sp.j. - Rypin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mamAUTO sp.j.