Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar

Chrzanów

Opinie o Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar

Klient z Chrzanowa... 2011-07-18 04:54:17
A ja nie polecam tej restauracji,byle jak podawane jest jedzenie, mylom zamówienia ,jednym słowem porażka jest ta restauracja,niech Turek wraca do siebie,a my kożystajmy z naszych Polskich restauracji i polskiego jedzenia:-)
anonim 2011-10-20 06:41:35
Daruj sobie takie nacjonalistyczne teksty. Jedzenie jest bardzo dobre i szybko przygotowywane, a co do personelu i mylenia zamówień to zdarza się to rzadko, w końcu każdy z nas ma gorszy dzień, ale to nie jest powód żeby tak kogoś obsmarować. Ja polecam ten lokal, jedzenie jest naprawdę smaczne.
Lisica73 2011-10-29 06:02:49
A ty kliencie z Chrzanowa najpierw naucz się pisać a potem komentuj!!!!!! Błędy ortograficzne są dla Ciebie ważniejsze niż jedzenie!Hehehehe. Ja polecam jedzonko z Antalyi. Smaczne i dużo!
ktos 2012-05-25 14:18:15
Ciekawa atmosfera:-) dobre... jak może panować ciekawa atmosfera w takim barze, uważajcie aby nie nabawić się zatrucia. Niejeden już się przekonał na własnej skórze.
ktos 2012-05-25 14:20:14
ochocho chyba ktoś to pisze, komu zależy na dobrej opinii tego lokalu wbrew jego prawdziwemu obliczu.
2013-10-01 10:43:08
syfiarskie jedzenie, turku z BmKi siódemki i kobieto wracajcie do Niemczech, nasze polskie jedzenie jest najlepsze,a nie to wasze [usunięte przez admina],prawdziwy kebab jest z mięsa Baraniego ,a wy co tam macie jakie odpadki pieczecie na tym obrotowym badziewiu??pytam się ja klijent polskich restauracji i polskiego jedzenia,[usunięte przez admina]sprzedajecie i dziwie się ludziom że to jedzą...
marek77 2015-03-11 19:58:34
jak dla mnie nie ma w chrzanowie lepszego zarcia, zdarzalo sie ze myla zamowienia ale mieso jest prawdziwe a nie mielone
weekend 2016-05-15 17:22:37
z tego co wiem to oni mają najwyższą stawkę godzinową dla kelnerów/ek w rejonie, a napiwki wiadomo często są wysokie, zwłaszcza w weekendy
Zostaw swoją opinię o Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antalya Restauracja Małgorzata Tulgar