Opinie o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk w Słupsk

ABC

NAJGORSZY ZAKŁAD W KTÓRYM PRZYSZŁO MI PRACOWAĆ!!! Nikomu nie polecam, ABSOLUTNIE NIKOMU NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU, zakłamanie, fałszywość! Ciągła rotacja!

Ktoś

"Lola" Pani Elżbieto, przynajmniej mogłaby Pani podpisać się imiennie :-)

berżek

Napiszę tylko kilka słów to co wypisujecie o tej firmie i Szefostwie to staje się już nudne i żałosne żygać już się chce od tych wpisów,opanujcie się desperaci i nie wykrztałceni ludzie bez ambicji.

Lola

czytam i nie wierzę ludzie opanujcie się kiedy i gdzie te awantury? kogo poniżają?,kogo nie szanują? chyba pracujemy w innych firmach ,dajecie się wkręcać jak małe dzieci,a podłość ludzka nie ma granic,analizując te wpisy widać ,że pisze ktoś dla zemsty lub też osoba z zewnątrz,generalnie- analizując wpisy mogą to być te same osoby w kółko MACIEJU to SAMO NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ ,najpierw jechali na szefów potem sami się opluwają ,myślę,że zależy komuś aby skłócić cały zakład ,może p."kierowniczka" Iwonka ze szwalni nie może się pogodzić z tym,że w Gino nie da się tak mieszać i buntować ludzi,może się okazało ,że nie jest tak różowo jak obiecywali,i nadal nie odpuszcza?,albo jej koleżanki donosicielki?LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ! PRZESTAŃCIE KALAĆ WŁASNE GNIAZDO!Atmosferę w zakładzie tworzą sami pracownicy ,ani brygadzista,ani szef nic nie pomogą jak będziecie się tak nakręcać opowiadać plotki ,wyssane z palca historie,postarajmy się o spokój bo tylko spokój nas uratuje ,a pobożne życzenia aby firma zbankrutowała są nie na miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
viola

pracują tam tylko ludzie którzy nie mają szans na zmianę w swoim życiu zawodowym, ludzie bez wykształcenia i własnych ambicji, którzy nie wiedzą że są w słupsku normalne zakłady pracy, które szanują wieloletniego pracownika, nie obrażają nikogo bez powodu. ludzie obudźcie się. dramat w tej firmie się zaczął jak przyszło rządzić młode pokolenie. strasznie żal prawdziwego właściciela bo zakład powoli idzie na dno.

ppp
@viola

Myślę, że ludzie, którzy tam jeszcze pracują mają ambicję, większość z nich to bardzo sympatyczne osoby, a zwłaszcza na montażu. Pewnie boją się zmian, przyzwyczaili się, dlatego dają się poniżać i znoszą wszystkie wrzaski, awantury, humory i walenie pięścią w stół młodego "szefa". Co do samej pracy, to robota faktycznie, jak każda inna. Przeszkadza jednak brak jednego, konkretnego zdania, często każdy z szefów ma inne, brak zorganizowania (wszystko robione na ostatnią chwilę, na łapu capu), a także takiego zwykłego, ludzkiego szacunku. To w końcu ludzie, którzy tam pracują zarabiają na firmę, szkoda, że nie jest to doceniane.

berżek

Zgadzam się Osobami powyższych opinii,tylko nie rozumię jednego skoro Wam było tak zle w tej firmie to po co pracowaliście tyle lat w niej a teraz wypisujecie bzdurne teksty,ta firma to nie (usunięte przez administratora) pracodawcy tej firmy to nie (usunięte przez administratora) nie przywiązują pracowników do maszyn i nie karzą siedzieć i pracować na siłę.Każdy miał prawo wyboru odejść lub zostać w tej firmie.Nie szkalujcie pozostałych pracowników że są desperatami.

xxxx
@berżek

Osoby które narzekały na ta Firme odeszly , ale niestety nadal pracuja tacy ktorzy beda gadac zle poza plecami. Nie maja odwagi powiedziec glosno co mysla.Czysta hipokryzja.

Lola

To prawda to nie budżetówka ,a zdesperowani są Ci co tu ciągle wypisują te głupoty tak bardzo chcą się zemścić,jeżeli chodzi o pozostałych pracowników to myślę,że mają swój rozum .

braveheart

Co za wpisy..Firma jak kazda inna.Wszędzie raz lepiej a raz gorzej bywa.I nie ma co sapać ani zbytnio sie napinać.To nie budżetówka gdzie za samo bycie w godzinach pracy zbiera sie nagrody.

Szok to było to wszystko przeczytać o tej firmie ale to jest prawda. Ja tam spędził....m wiele lat i to jest naprawdę prawda. Brak szacunku dla wieloletniego , sprawdzonego, zaufanego pracownika ze strony zarządców. Brak komunikacji pomiędzy nimi , a to wpływa na całą organizacje pracy. Nie ma się co dziwić że szwaczki uciekły do innego lepszego pracodawcy. tam ludzi doceniają. tylko ludzie naprawdę zdesperowani powinnini tam pracować

xxx
@12345678

I chyba tacy tam jeszcze pracuja. Zdesperowani......!!!!!

XYZ

Wstyd to jest pisać " niekturzy"....

Do XYZ : odejście tych osob spowodowało oczyszczenie atmosfery, zbyt dużo zajmowały się politykowaniem zamiast pracą. Prawda jest taka, że niekturzy nie potrafią się dogadać a tylko pod ukryciem wypisywać swoje żale, wstyd ..

XYZ

No właśnie może pora w końcu wyciągnąć wnioski... Większość tych komentarzy to glos pracowników.... Ci którzy odeszli może i piszą z goryczą ale w każdym komentarzu jest ziarno prawdy...

Szwaczka

Zgadzam sie z powyzszymi opiniami. Faktem jest , ze nie szanuje sie tam pracownikow. Nie ma ludzi idealnych { chyba ze sa to własciciele tej firmy,bo za takich sie maja} Istnieja dzieki ludziom ktorzy tam jeszcze pracuja. Ludzie odchodza to nie dlatego, ze nie chce im sie pracowac tylko kto wytrzyma taka presje jaka panuje w tym zakładzie. Nie sztuka jest zmieszac kogos z błotem i powiedziec ze cos zle robi ,sztuka jest byc czlowiekiem na POZIOMIE i miec KLASE ! Rozmowa to podstawa .....Nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe.

XYZ

Szwaczki już odeszły z tego zakładu,zaraz odejdzie reszta.Pora zamknąć ten zakład.

Brak komunikacji między "rządzącymi" + zero szacunku dla pracowników = upadek firmy.... tyle w temacie...

Michalina

No właśnie, dziwne to wszystko.Dziwne, że jeszcze nie wstydzą się zamieszczać ogłoszenia. Zdaje się, że opinii na swój temat nie czytają. Wystarczy przeczytać kilka zamieszczonych tu opinii i wyciągnąć wnioski...

Karol
@Michalina

Znowu ukazało się ogłoszenie. Masakra!!

ABC

Gdybym jako pracodawca zmuszona była do szukania pracowników średnio trzy razy w miesiącu wciąż na te same stanowiska, to zastanowiłabym się, dlaczego tak się dzieje. Dobrej pracy ludzie się trzymają latami. A tam? W biurze jest ogromna rotacja, na produkcję także wiecznie kogoś potrzeba. O czymś to świadczy. Według pracodawcy dzieje się tak, bo ludziom nie chce się pracować... Dziwne, że u innych im się chce.

Aga

Mnie zastanawia częstotliwość zamieszczanych przez ten zakład ofert pracy, tzw. biurowej: ds. logistyki, ds. obsługi biurowej. Bardzo często są te oferty. Dziwne.

Frank
@Aga

Ten Mały jest jakiś dziwny. Wiecznie zdziwiony. No i coś chyba z intelektem u Niego szwankuje, bo nawet w prostych sprawach wykazuje focha. Mały robi im pod górę i to bardzo.

xxl

Omijać szeeeerokim łukiem....

zdumiona

Zdumiewające tu są opinie. Płaca rzeczywiście jest ok, ale..... na ww komentarze chyba odpowiadali pracodawcy, którzy uważają że wszystko im wolno. To w jaki sposób traktują pracowników, jakie awantury robią za (oczywiste sprawy), no i jak napisano powyżej kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. Praca po godzinach nie jest regulowana w pensji. Choćby chciało się wiele zrobić w tej firmie to nie da rady. Szacunek dla "młodego" właściciela za pracę którą wkłada- natomiast jeszcze niewiele wie o prowadzeniu firmy i relacjach z pracownikami! Co do głównych właścicieli- nie będę się wypowiadać... Jeśli ktoś chce tam iść do pracy musi mieć stalowe nerwy!!! Bo nerwowa sytuacja jest tam na porządku dziennym i nie jest to wynik pracy a pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk - Słupsk

• Jak się pracuje w Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Trio-Skorpion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elżbieta Mielewczyk Andrzej Mielewczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • ul. Stefana Starzyńskiego 11
    76-200 Słupsk