Pa-Co-Bank Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo-Pożyczkowe

Pabianice

Opinie o Pa-Co-Bank Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo-Pożyczkowe

nola 2012-10-29 16:36:39
15 lat w Banku Spółdzielczym przepracowałam. Praca lekka, nawet z podstawowym wykształceniem przyjmują, szczególnie na filie na wsi. Ogólnie praca łatwa jeśli nie chce się nic robić.
Ewa 2014-09-25 12:55:02
była posłanka z ojcem i znajomi królika mają bank który umoczył w WUKO dużo pieniędzy ciekawe czy wiedzą o tym ci co mają tak ulokowane pieniądze ?
rekruter 2015-12-14 18:21:55
zatrudniają za beznadziejnie niskie stawki, szkoda czasu, przekonałem się dwa razy, haruj jak wół za marne grosze, to ich dewiza
rekruter 2016-02-04 17:24:35
do wanda: jako osoba po technikum ekonomicznym nie możesz mieć na dzisiejszym rynku pracy dużych wymagań, poza tym, fakt, by firma płaciła na czas i dawała umowę. Jak popracujesz kilkanaście lat na samodzielnych specjalistycznych stanowiskach i skończysz studia zmienisz swój punkt widzenia, bez sensu podawac ci teraz tą niską stawkę bo i tak nie zrozumiesz, popracuj i przekonaj sie
młody 2016-04-24 13:20:49
no trochę racji @rekruter masz, jednak studia wyższe mają to do siebie, że dobrze je mieć czy w zawodzie się pracuje, czy też nie, ale nie każdemu jest to potrzebne
Zostaw swoją opinię o Pa-Co-Bank Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo-Pożyczkowe - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pa-Co-Bank Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo-Pożyczkowe