Barbakan Radio Taxi

Kraków

Opinie o Barbakan Radio Taxi

anonim 2011-03-31 15:25:38
dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
potwierdzam 2011-04-11 12:38:44
ta firma upada, kasują abonament nie dając nic w zamian!!!!
anonim 2011-05-21 06:23:54
potwierdzam - 2011-04-11 12:38:44

ta firma upada, kasują abonament nie dając nic w zamian!!!!

wyrobnikom z icara już dziękujemy.Zaśmiecajcie sobie swoje forum.
450zl abonamentu za nic!!! 2012-01-08 16:40:39
2 lata i barbakan zostanie z 200 autami a klienci odzodza caly czas do megi icara
byly barbakaniarz 2012-01-08 16:42:28
poczekjaie jak icar bedzie mial wjazd od sterfy wszyscy jak przejada na txi jak barbakanowi uciekna firmy i wtedy dopiero sie zacznie
Klientka 2012-05-07 02:56:49
byly barbakaniarz - 2012-01-08 16:42:28

poczekjaie jak(usunięte przez administratora) bedzie mial wjazd od sterfy wszyscy jak przejada na txi jak barbakanowi uciekna firmy i wtedy dopiero sie zacznie
Witam. Jechałam ostatnio z taksówkarzem z tej korporacji. Jak żyję takiego syfu jaki był w tym aucie i smrodu Tego obleśnego "KNURA" to jeszcze nie doświadczyłam ! Mam nadzieję że ktoś to wszystko kontroluje ??? Dramat !!!
GTY 2013-12-22 22:13:33
2 lata minęły i nici z twoich przepowiedni
gt 2015-11-22 00:31:00
jechałem dziś tą "taksówką". Z Placu Nowego w Krakowie na Bieżanów. Zapłaciłem 41 zł (ok 10 km). Złodziejstwo. U konkurencji nigdy nie zapłaciłem więcej niż 25zł. Już nigdy nie skorzystam i wszystkich znajomych o tym poinformuję.
Poszkodowana Klientka Barbakanu 2015-11-30 22:53:28
Witam Wszystkich,

Chciałam Państwa przestrzec przed jednym z krakowskich taxówkarzy z firmy Barbakan - p. Zbigniewem W.
Jeżdżę taxi bardzo często, ale z czymś nawet w małej części podobnym, do tego, co mnie spotkało 27 listopada 2015 roku nigdy się nie spotkałam.
Jechałam taxi Barbakan z panem Zbigniewem W. Na koniec kursu, po zapłaceniu przeze mnie kwoty, którą wskazał licznik p. Zbigniew W. stwierdził, iż to jest za mało, iż powinnam mu dać napiwek. Stwierdził, cytuję: 'nie wie Pani, że napiwek daje się każdemu: fryzjerowi...' i tutaj wymienił kilka innych zawodów. Będąc wprawiona w szok i osłupienie, nie mając drobnych dałam owemu panu 10,00 zł (podczas, gdy całość kursu wynosiła 15,20 zł). On zabrał te pieniądze i kazał mi jak najszybciej wysiadać, bo marnuję jego cenny czas. BYŁO TO AGRESYWNE WYMUSZENIE NAPIWKU! Jeszcze byłam w samochodzie, a On już ruszał i wycofywał samochód. Jego niegrzeczność, bo nie chce tutaj używać mocniejszych wyrazów i agresja były niepojęte. Nie można tak traktować drugiego człowieka, nie można tak traktować klienta! Złożyłam w Barbakanie formalną skargę na owe zachowanie p. Zbigniewa i mam nadzieję, że przynajmniej zarząd firmy wykaże się uczciwością i wyciągnie wobec tej osoby konsekwencj
3 2016-06-25 14:42:19
@tomasz, a co chcesz wiedzieć? na pewno jest to krakowska czołówka jeśli chodzi o taksi także na pieniądze nie będziesz narzekał, a nawet widzę że mają fajne promocje studenckie więc kursów też nie zabraknie
Zostaw swoją opinię o Barbakan Radio Taxi - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barbakan Radio Taxi