Opinie o Barbakan Radio Taxi w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Barbakan Radio Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbakan Radio Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbakan Radio Taxi w Kraków

Klient Nowy wpis

Uwaga na taxi barbakan (usunięte przez administratora) dałam 200 zł miałam zapłacić 49 wydał mi tylko100

Julia

Polecacie jeździć z Radio Taxi? Kierowcy są zawsze na czas? Nie jestem pewna, z której taksówki w Krakowie warto korzystać.

Takitam Nowy wpis
@Julia

Z tego co wiem kładą duży nacisk na zamówienia tzw terminowe czyli zamawiasz na 5 rano pod konkretny adres. Ja dzięki temu nie zaspałem kiedyś bo mnie obudzili dzwoniąc, że taxi już jest. Są chyba najbardziej dostępni w godzinach szczytu. Ceny przeciętne kierowcy znają krakow nie jeżdżą na nawigacji jak icar czy pseudo ecotaxi gdzie jeżdżą największe barany, które nie wiedzą jak z rynku dojechać na Kazimierz.

Kierowca Nowy wpis
@Julia

Firma się już sprzedała zagranicznemu inwestorowi. Większość kierowców przeszła do polskiej sieci icar taxi i mega taxi.

Takos Nowy wpis
@Kierowca

Jak by to był zagraniczny inwestor to nie uciekali by kierowcy. A że uciekają do icara to nie wierzę. Jeździsz w nocy za 4.6 A w udarze za pół ceny? Icar i mega są dla (usunięte przez administratora) którzy lubią być (usunięte przez administratora) Ceny jak na uberze.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Barbakan Radio Taxi?

Hahar

Mam nadzieję że będą wymagać topografii żeby (usunięte przez administratora) nie psuly i tak wątpliwej opinii...

Obużony

Zostałem (usunięte przez administratora) kierowca wykorzystał to ze moja babcia nie jest z Krakowa i pojechał okrężna drogą. W drodze powrotnej już inną firma taksówkarską cena była drastycznie niższa

Haha
@Obużony

Skoro babcia nie zna Krakowa to skąd wiesz czy ona jaka droga jechał? Może kolejnym razem jechała z pseudozłotówą bez licencji po 1.80/km Dlatego miała taniej...

Czy po rozmowie w Barbakan Radio Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
nkklkkli tak

znikaja z rynku

What
@nkklkkli tak

Kto znika z rynku?

@What

Również chciałabym to wiedzieć. Nie wiem, co konkretnie @nkklkkli tak miał na myśli, ale wygląda na to, iż Barbakan Radio Taxi dalej normalnie działa i nic nie wskazuje na to, iż miałoby się to zmienić. Ja sama bardzo chętnie poznałabym warunki pracy, jakie tam oferują. Jesteś tam może zatrudniony?

Maro

Korzystam z Barbakan Taxi, kierowcy umawiają sobie 'lewe' kursy z klientami. Sami proponują klientowi przyjazd, czekanie i odjazd, oczywiście za odpowiednią kwotę.

Peez
@Maro

Na czym polegają "lewe" kursy? Taksówkarz NIE JEST pracownikiem korporacji taksówkarskiej. Ma własną działalność i sam ponosi koszty działalności + dodatkowo musi co miesiąc zapłacić kilkaset złotych za utrzymanie centrali i prezesa korporacji. Korporacja taxi nie zapewnia nic. Zleceń jest mało. Konkurencja ogromna, a klienci najchętniej podróżowali by za darmo.

Smieszny
@Maro

Nie ma czegoś takiego jak lewy kurs. A to chyba dobrze, że kierowca proponuje, że poczeka w kwotę wskazuje taxometr lub ustala się ją indywidualnie co jest prawnie dozwolone i nazywa się to "cena umowna".

Szymon
@Smieszny

Mam nieco inne pytanie. Otóż chciałbym wiedzieć, czy firma finansuje może koszty licencji, które należy ponieść, aby móc legalnie pracować jako taksówkarz? Dajcie znać, jak to wygląda.

Real
@Szymon

Nikt tego nie finansuje. To są groszowe sprawy. 200 kurs podobnie egzamin. Najgorsze uzbrojenie auta + kasa f. Ok 3500zł. Generalnie na start musisz mieć około 5 tyś. Abonament plus wpisowe 770zl.

@Real

A kobiety chętnie przyjmują? Przeprowadzają w ogóle jakąś rozmowę rekrutacyjną? Czy jak to wszystko przebiega w Barbakani?

zbyszek

jak ściągnąć aplikację

AGATKA

NIE MOZNA NIC DOBREGO POWIEDZIEC O TEJ FIRMIE PANIE NA TELEFONIE PRACUJACE SA NIESTETY ALE ZBYT ZAJETE OBRABIANIEM (usunięte przez administratora) KOLEZANKA ZE SWOJEJ ZMIANY I KIEROWCOM JAK I PREZESOM DO TEGO NIE SZANUJA KLIJENTOW . NIE POLECAM PRACY ANI KOZYSTANIA Z ICH USLUG

Najlepsze sieć w Krakowie. Ikarowcy i te całe eco to ludzie nie znający miasta.przeważnie gówniarze,a w Barbakanie doświadczeni taksówkarze,znający miasto i nie gapiący się w nawigacje. Polecam !!!

taxi
@Monika

tak znaja miasto a jezdza trasami okreznymi,prawdziwi oszusci

@Monika

Nie rozumiem, czy spoglądanie na nawigację stawia kierowcę w gorszym świetle? Nie rozumiem, dlaczego kierowcy mieliby nie korzystać z nowych technologii. To nie jest średniowiecze kobieto, masz z tym problem, to proponuję "wawelo" i po sprawie. Ty sobie życie utrudniasz? Chyba nie.

@Monika

A tak na marginesie. Jeśli jesteś klientką, to usiądź wygodnie z tyłu i nie interesuj się kierowcą, niech nie interesuje Cię w co spogląda. Ma bezpiecznie zawieźć klienta we właściwe miejsce. Jeszcze raz proponuję rower.

eko drajwer
@Monika

Moi klienci mówią, że do tego syfu nie wsiądą. Mnie też cofa jak widzę środek, ale tłumaczę kumpli po fachu że pijanych nocami wożą albo angoli na krześle do burdeluuuu, a oni na czystość nie zwracają uwagi. Eko jest czyste.

Polak
@eko drajwer

Hahaha

Jan Radecki
@Polak

Orlińskiego-Krolewska. 24-30zl. bo korki. Tak Ci odpowiem. Znam Barbakan. Samochody jak ikar a cena o wiele wyższa. Kierowcy w ciszy nie dowiozą. Gadki szmatki o pirdolach.

Mariana

Czesto korzystam z uslug tej firmy i zawsze bylam zadowolona do dzisiaj, kiedy hamski okrutny kierowca zaczal sie drzec na mnie przy 1,5 dziecku, ktore triche tam sniegiem zabrudziolo siedzenie, przy tym ze nie zdazylam wstrzymac synka, bo szukalam kase za przejadz, grzecznie przprosilam, a on dalej jak nienormalny, to powiedzialam ze ja tez wsiadlam do auta, na siedzeniu byl snieg i tez musialam to czyscic i nic sie nie odezwalam, " przemily" kierowca Henryk Dyrda. Nie mowie juz o tym, ze mialam szczescie jechac z nim w tym dniu dwa razy. Reszty tez nikt nie wydaje, bo 10 gr to przeciez nie pieniadzy. Do tej pory trafialam na bardzo milych kierowcow, wiec z tym (usunięte przez administratora) juz nie pojade.

Zuzanna

@Polak, Twoja wypowiedź nie wnosi nic konkretnego do forum. Wątek ma na celu pomagać osobom zainteresowanym firmą w wyciągnięciu odpowiednich wniosków o niej. Dlatego zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoimi doświadczeniami związanymi z Barbakan Radio Taxi.

Zuzanna

Sporo wypowiadacie się o jakości usług świadczonych przez Barbakan Radio Taxi. A czy jest na forum może ktoś, kto mógłby się wypowiedzieć bardziej na temat Barbakan Radio Taxi jako pracodawcy? Jak widać są osoby (jak np. @Luidzi) które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z Barbakan Radio Taxi. Czy możecie podpowiedzieć jakie firma oferuje warunki? Jaki rodzaj umowy? Jaki system wynagradzania?

Luidzi

Jakieś wskazówki o pracy w firmie moglibyście wrzucić na forum.

Zuzanna

@Barbaruch, nie rozumiem Twojej wypowiedzi skierowanej w moją stronę. Ponadto, nie pracuję w Barbakan Radio Taxi i nie jest mi znane, to, co dzieje się w tym momencie w tej firmie. Chcę Ci również przypomnieć, że na tym forum powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie uwzględniające regulamin.

Zuzanna

@HUN, co spowodowało, że tak szybko odszedłeś z Barbakan Radio Taxi? Proszę Cię o uargumentowanie swojej wypowiedzi. Czy przez trzy dni już byłeś w stanie poznać pracę w firmie? To nie była zbyt szybka decyzja? Chętnie zapoznają się z Twoja opinią inni użytkownicy forum.

Barbaruch
@Zuzanna

Pracuje ktos w tej sieci I moze sie konstruktywnie wypowiedziec jak tam sie kreci w dobie uberszmaty zlodziejskiej?

Zuzanna

@elwira, w dwójkach? Rozwiniesz myśl, którą zamieściłaś na tym forum? Jeżeli pracujesz lub pracowałaś w Barbakan Radio Taxi, to inni użytkownicy chętnie dowiedzą się o Twoich doświadczeniach i opinii wynikającej ze współpracy z tym pracodawcą przed ewentualnym rozważaniem aplikowania do tej firmy.

Poszkodowana Klientka Barbakanu

Witam Wszystkich, Chciałam Państwa przestrzec przed jednym z krakowskich taxówkarzy z firmy Barbakan - p. Zbigniewem W. Jeżdżę taxi bardzo często, ale z czymś nawet w małej części podobnym, do tego, co mnie spotkało 27 listopada 2015 roku nigdy się nie spotkałam. Jechałam taxi Barbakan z panem Zbigniewem W. Na koniec kursu, po zapłaceniu przeze mnie kwoty, którą wskazał licznik p. Zbigniew W. stwierdził, iż to jest za mało, iż powinnam mu dać napiwek. Stwierdził, cytuję: 'nie wie Pani, że napiwek daje się każdemu: fryzjerowi...' i tutaj wymienił kilka innych zawodów. Będąc wprawiona w szok i osłupienie, nie mając drobnych dałam owemu panu 10,00 zł (podczas, gdy całość kursu wynosiła 15,20 zł). On zabrał te pieniądze i kazał mi jak najszybciej wysiadać, bo marnuję jego cenny czas. BYŁO TO AGRESYWNE WYMUSZENIE NAPIWKU! Jeszcze byłam w samochodzie, a On już ruszał i wycofywał samochód. Jego niegrzeczność, bo nie chce tutaj używać mocniejszych wyrazów i agresja były niepojęte. Nie można tak traktować drugiego człowieka, nie można tak traktować klienta! Złożyłam w Barbakanie formalną skargę na owe zachowanie p. Zbigniewa i mam nadzieję, że przynajmniej zarząd firmy wykaże się uczciwością i wyciągnie wobec tej osoby konsekwencj

taxi
@Poszkodowana Klientka Barbakanu

w zarzadzie sa jeszcze gorsze buraki

elwira
@Poszkodowana Klientka Barbakanu

W dwojkach to nie do pomyslenia1

Wściekła

Dno!!! Kobieta odbierająca zgłoszenia nie zna się na swojej pracy!!! Żąda od klienta by podał ulice gdy nie zna jej a podaję najbardziej rozpoznawalny punkt Jaki może być! Jest opryskliwa i arogancka. W samochodach śmierdzi potem i starym jedzeniem. Jest brudno. Auta się spozniaja a dodzwonić się by je zamówić to tragedia! Ceny gigantyczne. Brak kultury i hamstwo! Nie zamawiajcie

iza
@Wściekła

ty szukasz pociagu i peronu czy pociag szuka ciebie??na kazdej ul w krakowie jest tablica z nazwa ulicy,troche inicjatywy

geddeon
@Wściekła

chamstwo przez CH "chrabianko"

elwira
@Wściekła

bo trzeba zamawiac taksowki w dwójkach, tam wszystko jest tip top

Cezary

Jak się pracuje w firmie? Warto starać się o pracę?

HUN
@Cezary

Nie warto, odszedłem po 3 dniach

Zuzanna

Zachęcam do aktywności na tym forum osoby aktualnie zatrudnione w Barbakan Radio Taxi. Jak w tym momencie zorganizowana jest Wasza praca? Czy firma zapewnia Wam podwyżki lub jakiś system premiowy? Każda Wasza uwaga i spostrzeżenie będą brane pod uwagę przez tych wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości rozpocząć pracę w niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbakan Radio Taxi - Kraków

Barbakan Radio Taxi
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Truszkowskiego 52
    31-352 Kraków