Opinie o Agencja Ochrony Justus w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Kraków

LerekTrelek

Jak dla mnie wszystko w porządku, nie mam zastrzeżeń. Praca jak praca

Sarcia

Wszystkim szukającym pracy w okolicach Tarnowa polecam współpracę z koordynatorka z tamtych rejonów, bardzo miła i rzeczowa kobieta. Zawsze się można z nią dogadać. Pozdrawiam

odp Sarcia
@Sarcia

a kto jest Twoim kordynatorem jesli p. Justyna to czuje tu klamstwo. Najgorszy kordynator - klamie klamie i jescze raz klamie.

@odp Sarcia

Nie znam żadnej Pani Justyny z tej firmy. Moja koordynatorka inaczej się nazywa. Pozdrawiam :)

Sarcia-odp
@Sarcia

to sie ciesz ze masz normalna osobę my nie stety trafilismy na osobe dzieki której odechciewa sie pracowac, ale na cale szczescie ludzie ida po rozUm do glowy i nie zwracaja na nia uwagi mamy nadzieje ze jej dni sa policzone w JUSTUS.

@Sarcia-odp

Szkoda słyszeć, miejmy nadzieje, że uda się wyjaśnić tę sytuację :)

Zbyszko

Pozdrawiam wszystkich z ekipy na obiekcie w Nowym Sączu. Polecam firmę!

Stefcia

Jestem pracownikiem serwisu sprzątającego w Olsztynie. Pracuje się całkiem dobrze, jestem zadowolona.

Koordynator

Rekrutacja przebiegająca w kilku etapach. Rozmowy profesjonalne i konkretne.

Doświadczenie Praktyka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Mirek

Jak dla mnie wszystko super, pracuje w Katowicach, wszystko tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej.

Tracer

Według mnie najlepsze firma ochrony z jaka współpracowałem

Tymek

Polecam szczególnie obiekty w samym Krakowie, pracuje może nie za długo, ale jak na razie wszystko jest super, szczególnie lubię czasem odwiedzić biuro, fajny kontakt z pracownikami

norbi

Pracowałem w firmie pare lat, same pozytywne odczucia, firma godna polecenia

Klaudiusz

Pracuje już bardzo długo, wszystko zawsze na czas, jasny przejrzysty grafik, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie w porządku. Pracowałem na obiekcie we Wrocławiu. Pozdrawiam moją Panią Koordynator.

Byly klient

Uwazajcie na tych (usunięte przez administratora)- ochroniarze pracuja za 5 PLN i nie zapewniaja zadnej ochrony. Nas napadli i zniszczyli posiadlosc bo przestepcy przekupili ochroniarzy. Sprawa w prokuraturze okregowej w Katowicach.

Tererere

Praca sama w sobie całkiem ok, pieniądze dobre, warunki przyzwoite. Ale moja opinia dotyczy pani zajmującej się pomocą w wypełnianiu wniosków i ulg. Bardzo miła, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia, nawet po kilka razy bez nerwów czy znudzenia.

Grzywka

Justus to kompletne (usunięte przez administratora) tam faworyzuje się półgłówków, a jedyne ich umiejętności - o ile dany koleś jakieś ma - to kopać w worek treningowy. oni nie mają bladego pojęcia o ochronie zapewnić komukolwiek bezpieczeństwa nie są w stanie - tylko robić bijatyki dyskotekowe, ale to nie jest fachowe ochranianie ... Mają szczęście, ze nie ma już licencji II stopnia, bo wśród ich kadry mało kto ją miał, a mimo to byli szefami :)

Kucyk
@Grzywka

Ten wpis brzmi trochę jakbyś nie dostał tam pracy i wylewał tutaj swoje żale na firmę.

Janusz wroclaw

pracowalem pol roku firma nie vsolidna wynagrodzenie nie jest wyplacane w terminie,Wyplata nie zgadza sie z przepracowanymi godziny mnie brakowalo piniedzy bo mialem 240godzin miesiecy to mialem za 200godzin wyplacane 40godzin mialo byc wyrownane w nastepnym miesiacu,Dzwoniac do ksiegowej do krakowa,Przewaznie nikt telefonu nie odbieral Jak pani ksiegowa odebrala to dziwnie tlumaczyla sie .Ucieklem z firmy,Mialem wyplate do 25dostac dostalem 4dnia nastepnego miesiaca i wyplata nie zgadzala sie z faktycznie wypracowanymi godzinami.Firma kiepsko przedzie ma jakies dlugi,duzo obiektow traci.p.koordynator z wroclawia mila jak potrzebuje do pracy tylko

aa
@Janusz wroclaw

oj tak Pani Justyna mila jak cos potrzebuje podobno super jej sie powodzi nowe autko dostala to pewnie premia za poobcinane pensje pracownikow jeszcze duzo musi sie nauczyc co najwazniejsze rozmawiac z ludzmi taktu i kultury brak bardzo zle opinie na wroclawiu i poza

bbb
@aa

niestety wyrzej wspomniana pani hmm zero wiedzy podobno ma uklady w Katowicach i dlatego przymykaja oko na jej wybryki stracili teraz kolejne obiekty przez Paniom Justyne oby wyleciala.

ccc
@Janusz wroclaw

A mnie się dobrze współpracuje z Panią Justyną, co prawda jest zabiegana, ale kto nie jest w tych ciężkich czasach. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tą koordynatorką.

@Janusz wrocław
@ccc

@Janusz wrocław ile ci zaplacili za napisanie tego komentarza nie oklamuj prosze i nie wybielaj bo ten kto wspolpracuje z p. Justyna niestety nie ma dobrego zdania kazdy i nie mowie tego po zlosci tylko po prostu, umow brak wyplaty poobcinane klamie ciagle notorycznie nie stety tak jak nas traktuje tsk my ja

Ccc
@@Janusz wrocław

Ja mówię tylko na podstawie mojego doświadczenia, nie mam w tym żadnego celu, po prostu ja nigdy nie miałem z nią problemów

Andżeju jak ci na imię

Do pracy w ochronie idą głównie tacy, którzy nie nadają się do niczego lub półgłówki trenujące sztuki walki i na siłowni. Rozsądni i wartościowi ludzie traktują taką pracę, jako chwilową np. studiują albo wiążą przyszłość z podobną pracą to idą służyć w policji itp. Agencje ochroniarskie sprzedają iluzję bezpieczeństwa za prawdziwe pieniądze, a w tej branży wszelkich dziwolągów udających postaci z filmów sensacyjnych klasy "B" lub nawet "C" jest cała masa - wystarczy obserwować medialne popisy detektywa Ostrowskiego nie mylić z Rutkowskim (takich jak on jest znacznie, znacznie więcej). Generalnie warto zastanowić się na montażem alarmu itp., ale "łochroniarzy" omijać szerokim łukiem - można ochraniać się samemu postępując w sposób przemyślany, nieuki niech idą na budowy - póki jeszcze można :)

rekrutacja

Witam ma ktoś wiedze ile można u nich zarobić jako kierownik na obiekcie ???

Tereka

Byłam na rozmowie o pracę jako Asystent Przedstawiciela Handlowego, Dialog raczej rzeczowy, pomimo luźniej atmosfery pytania były konkretnie związane ze stanowiskiem. Warunki też brzmią zachęcająco. Aktualnie czekam na odpowiedź :)

Piotrek

Ida ma ksywę gnida jeszcze z City Seciurity nazwali ją tak w almie w Piasecznie. Wstrętna (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy u niej na Auhan Piaseczno, wszystkich przyjmuje na chwilę, a potem tnie kasę. Rozmowa o pracę jest żenująca, prubuje zrobić wrażenie koleżanki a jak przyjmie to wychodzi z niej zołza. Po za tym mogła by o siebie zadbać, w jakąś fryzure zainwestować. Ubrać się przyzwoicie. Patrząc na nią morzna sobie zobrazować działanie firmy. CZŁOWIEKU NIE PCHAJ SIĘ TAM, BO TO CYRK!

makos
@Piotrek

Witaj Ja pracowalem z Idą na almie w Warszawie.1,5 roku pracowalem jest jaka jest ma.swoj charakter ale dało sie z nia wytrzymac jak przyjedzala na obiekt.

SUPER MEZCZYZNA
@makos

A POTEM JUZ NIE /NORMA NIGDZIE NORMALNYCH LUDZI TAKA PRAWDA NIESTETY

OCHRONA
@Piotrek

Przy podpisaniu umowy jest inaczej niż w zeczyeistosci co się pracuje Ida jest oszustką W Auchan Piaseczno to jest naprawdę (usunięte przez administratora) wyplaty sa co 2 miesiące nie polecam tej pracy nikt by niechcial pracowac bez pieniędzy eiec tez rezygnuje

remarke
@OCHRONA

Co ty pitolisz, Wypłaty są zawsze punktualnie z etatu 10 następnego miesiąca ze zlecenia 25 następnego miesiąca. Nigdy się nie spóźnili z wynagrodzeniem, jak dzień wypłaty wypada w weekend wypłacają kasę wczesniej. W grudniu zachowali się super ! Wypłacili 19 wynagrodzenia za Listopad a 30 wynagrodzenie za Grudzień, żeby nikt nie został bez kasy po świętach ! (oczywiście w styczniu z tego powodu nie było wynagrodzenia za grudzień) Ale kilka osób z mojego obiektu napisało do nich, że nie chcą przelewu w grudniu to im wypłacili w 25 stycznia.

Stefek
@OCHRONA

Ja pracowałem na obiekcie u Pani Idy i zawsze było ok, pieniądze na czas. Na obiekcie też długo byłem, a teraz zasłużona emerytura i wypoczynek

Marek S

Ja oceniam całkiem pozytywnie, pracuje na obiekcie w Katowicach, koordynator konkretny człowiek, z biurem też bez problemów.

biba
@Marek S

Marek S wszystko zalezy jaki obiekt i koordynator

Marek S
@biba

Pewnie tak, ja mówię jak to u mnie wgląda

Rysia022

Jestem pracownikiem ochrony w Bydgoszczy. Całkiem fajnie się pracuje, nie mam większych zastrzeżeń, wszystko raczej do dogadania.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony Justus?

Mirek

Ja mogę się powiedzieć w kontekście pracy ochroniarza. Ekipa zgraną dobrze się pracuje, z koordynatorka mamy dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 36 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Justus?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Justus napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Justus