Opinie o Alstom Polska Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alstom Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Alstom Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alstom Polska Sp. z o.o. w Elbląg

a wy w tym Elblągu się niczym nie różnicie tez bule robicie takie jaki we Wrocławiu

buble alstomu

Alstom to bub larze panowie robicie we Wrocławiu coraz więcej bubli niż dobrych gen np jakiś zardzewiały DATELN pakiet co to jest to jakaś porażka jak tak dalej będzie szlo to ta firmę zamkną a simens was zdepcze bo już to robi amatorzy

wkuraona
@buble alstomu

szansa na prace i awans tylko dla pociotków

niezdecydowany

A czy ktoś wie jak sieę pracuje w dziale informatycznym tzn mozliwe że zostane administaratorem i nie wiem czy warto dla Alstomu zrezygnowac z obecnej pracy i zmienic miejsce zamieszkania.

dominik

tak spawacze we wrocławskim Alstom maja stawki od 4,5 tys burto do góry to prawda wiem bo mam tam kolegów którzy bardzo dobrze zarabiają spawaczy i sobie bardzo chwalą.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
FANATYK ALSTOMU:)

do pracy panowie tyle krajów czeka. Rosja-Moskwa Brazylia-Rio Algeria=? Włochy-? no i oczywiście z dawna czekana ANGLIA!!!! NIE NADAWAc!!!!!!DO ROBOTY !

X

A czy tu masz pogaduszki i oceny WROCŁAWSKIWGO ALSTOMU BARANIE? myśl co robisz

wrocławski alstom

słyszałem we wrocławskim Alstom spawacze chyba zarabiają najlepiej ktoś wie jakie maja stawki pozdrawiam marko

X

yyyyy Komando Foki?

KOLEŚ

PRAWDA ZA NAMI JUŻ NIC-EWENTUALNIE URZĄD PRACY-SZACUN DLA MONTERKI I SPAWALUCHÓW

qq

ALSTOM.Tyle obietnic, tyle pracy miało byc, mieli byc najlepsi niby KOMANDO FOKI za nami mialo juz nie byc nikogo a teraz praca pod energo na wiecej ich nie stac problem złapac kontrakt.SZACUN DLA WIELU LUDZI Z TEJ FIRMY

Zostaw merytoryczną opinię o Alstom Polska Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alstom Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alstom Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alstom Polska Sp. z o.o.