Opinie o Kilian Master Smak Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kilian Master Smak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kilian Master Smak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kilian Master Smak Sp. z o.o. w Złotniki

Osoba pracująca

Im dłużej pracujesz w tej firmie tym mniejsze zarobki, pracodawca wgl nie bierze pod uwagę jakie są czasy i że pracują u niego ludzie a nie zwierzęta tym bardziej że przychody się nie zmniejszyły. Ale może inspekcja pracy zadziała coś w tym miejscu

@Witold

Premia uznaniowa? Śmiech na sali. Dają niby premie a co dochodzi do wypłaty to dostajesz najniższą krajowa razem z tą niby premia ????im więcej się wykazujesz tym bardziej jesteś wykorzystywany. A o awansach nie ma co myśleć nawet

Julia Nowy wpis

Jakieś zapotrzebowanie na cukierników w sezonie komunijnym może mają? Ile się jako cukiernik zarabia? Mam działalność, specjalizowałam się w tortach i babeczkach, ale trochę mam dość i szczerze, to chciałabym zająć się wyrobem, a nie ogarnianiem firmy i odpowiedzialnością za administrację. Może tutaj? :)))

Pracownik Nowy wpis
@Julia

Proszę złożyć CV

Hanna
@Osoba pracująca

No raczej Inspekcja nic by tutaj nie zdziałała, jeżeli firma płaci pracownikom, no bo jeśli stawki są niskie ale nie mniejsze niż najniższa krajowa to nie jest to żadne wykroczenie. No ale wracając do zarobków, to podasz jakie są w takim razie u nich widełki płacowe? Nie ma szans zgłosić się po podwyżkę?

@Hanna

12 zł na godzinę, do najniższej krajowej uzupełniają sobie ,, premią uznaniowa " wyjęta z kapelusza

Witold Nowy wpis
@Osoba pracująca

No to chyba kwota nawet niższa niż przewidują przepisy. No ale jak premia uznaniowa to wyrównuje to chociaż tyle. Ta premia ma jakiś maksymalny pułap, który można osiągnąć? Poza nią jeszcze są jakieś dodatki? Tak mnie jeszcze zastanawia, co z osobami, które się wykazują i są doświadczone. Awanse bywają?

Ja Nowy wpis
@Witold

Dzidek

Nie polecam w tej firmie pracy początek oki a później i tak nie szanują pracowników traktować jak pionków do wymiany

Hanna
@Dzidek

A jaka jest przyczyna tego, że na początku jest wszystko w porządku, a potem pojawia się ten brak szacunku do pracowników? Skoro podchodzą powierzchownie do pracowników i wychodzą z założenia, że można ich wymienić to na jakim poziomie jest u nich rotacja w firmie?

Jak długo trwa proces awansu w Kilian Master Smak Sp. z o.o.?

U nas w firmie nie ma awansów. Mogę cię przenieść na inne działa to będzie twój awans.????????????????????????

Alicja

O to zawsze coś w formie jakiegoś rozwoju wtedy? Ale co każdy ma tu tę sama stawkę i taka migracja niczego nie wnosi czy jak to wygląda? Często ludzie się tak przenoszą? Jeśli tak to z których stanowisk na które?

Xx
@Alicja

Ludzie sami się nie przenoszą zostaje przenoszenia przez panią (usunięte przez administratora)w ramach kary jak ktoś się za dużo odzywa. Stawka od zatrudnienia ciągle taka sama. Czyli 10 zł na godz. Tylko nowi pracownicy którzy są zatrudniani dostają wyższą stawkę niż pracownicy którzy pracują po kilka lub kilkanaście lat.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kilian Master Smak Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Gosia

Firma porażka... Na pracownika zrzucane są obowiązki których nie powinien wykonywać ( zwykły robol robi wszystko). Co do płacy w tej firmie to inspekcja pracy miałaby co robić, im więcej zysku przynosi sklep tym mniejsze wynagrodzenie. O socjalu to można zapomnieć, myślą że jak dadzą kilo ciasta na święta to są kimś. Jak na takie czasy nie polecam tego pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Renata
@Gosia

A jednak ludzie tu pracują i zastanawiam się czemu? Może jednak jakiś plus jest? Atmosfera między pracownikami jest ok?

Nelka
@Gosia

Niestety z tym się zgodzę cała prawda

- _-

Czy kierownictwo i pracodawca podchodzą z szacunkiem do pracowników i wynagradzają im w postaci wynagrodzenia ich ciężką pracę?

Aaaas
@- _-

To zależy jaki kierowców jest na zmianę a szef daję premie od sprzedasz produkcji itp.

Beata
@Aaaas

A iluż was tam jest, tych kierowców, że tak podkreślasz Waszą rolę w Kilianie? A może pytanie buźki było o wypłatę cukierników na produkcji, bo to chyba najważniejsza część tego biznesu.

Aaaas
@Beata

To zależy ile masz na godzinę i jak masz umowę.

Alicja

tu ktoś pisał, że zależy od tego ile się ma na godz i jaka umowa. od czego obecnie stawka by zależała? ile max na uop można mieć?

Czyli dla kierowniczki są równi i równiejsi? Rozumiem że nie z każdym się można zaprzyjaźnić ale pracownicy powinni być traktowani równo. Ktoś zgłaszał ten problem gdzieś wyżej?

On
@Michał

A komu to niby zgłosić? Szef nie widzi w niczym problemu. Udaje że nic nie widzi i tyle. Zresztą kierownictwo w nicz nie widzi problemu. Wszystko każą załatwiać z (usunięte przez administratora)z którą tak naprawdę nie da się normalnie pogadać.

Renata

A czemu to uważasz za największy problem? Jest jakaś niefajna atmosfera? Może warto o tym porozmawiać w firmie, a nie na forum?

To tylko plotki.

A kto tak mówi???bo jesteśmy ciekawi

Gieniu

Jaki socjal oferuje firma?

Ccc
@Gieniu

W tej firmie nie ma funduszu socjalnego.

@Ccc

A dla pracowników jakieś benefity lub premie są brane pod uwagę?

@Piotr

O wczasach pod grusza to możesz zapomnieć nic nie dają tylko zabierają !!!!!

@????

A to całe zabieranie to jak konkretnie wygląda?

Aga
@Alicja

Poprostu tak ci naliczają wypłatę żebyś dostala jak najmniejszą,nic od siebie nie dadzą więcej,wszystko na najniższym poziomie .Jak masz nadgodziny to zabierze ci premie więc wychodzi na to samo.Ludzie jak można dać się tak (usunięte przez administratora)

@Aga

Z tą premią to tak na poważnie? Czyli po prostu nie opłaca się nadgodzin robić i tyle? To chętnie je robią?

Jojo
@Alicja

Oczywiscie ze nie chętnie,ale jaknodmowisz to jestes na przegranej pozycji.Taki szantarz

@Alicja

To wszystko pisze byli pracownicy Oni też są winni. Jak nie umiesz po rozmawiać to już twoja wina.

Alicja

No dobrze... Skoro tak to rozwiejesz moje wątpliwości w tamtym temacie? Bo rozumiem, że zakładasz, że napisał nieprawdę?

Agus

Mam nadzieję ze słynna(usunięte przez administratora) czyta te komentarze i coś zmieni bo żal jest tych osób które tam pracują za takie pieniądze i nie są w tych czasach za to docenieni.Jak można przyjść w niedzielę i święta do pracy za dzień wolny w tygodniu???Za niedzielę powinno być płatne minimum 100 procent,a nie za dziękuję i jeszcze premia zabrana. Wytrwałości dla pracujących.

Blebl.

Śmiechu warte jak może być 10 zł na godz. To jest wogule nie zgodne z prawem.A jeżeli się idzie wyjaśnić dlaczego tak mała wypłatę otrzymałeś to twierdzą że jest wszystko ok i nie masz nic do gadania.Traktuja ciebie jak śmiecia.

Xxx
@Blebl.

Oni tam mają swoje prawo. Twierdzą że wszystko jest dobrze liczone i tak wychodzi z przepracowanych godzin. Śmiech na sali.

Czy pensja w wysokości 3600 w mieście Wejherowo jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Sprzedawca?

Alicja

No a pod jakimi przykładowymi pretekstami to robi z tą premią? A jakby jej nie ruszała to wtedy ta kwota osiągalna?

@Alicja

Jak np jej coś odpowiesz nie tak to ci ją zabierze .A z premia i tak nie dostaniesz 3600

Jeżeli już nie pracuję w tym zakładzie to po co piszecie tak opinię.To znaczy o tobie. Bo źle was traktowali a WY JESTEŚCIE BEZ WINY. Pamiętaj karam zawsze wraca. Jeżeli wy nie umiecie pracować pod presją to wasz problem. Musicie się dostosować do pracy w tym zakładzie i do warunków jak są. P.s. Z panią Arleta trzeba umieć rozmawiać. Tak jak resztą pracowników w tym zakładzie Wszyscy co pracuję w tym zakładzie są ok. To nie wiem po co piszę ten negatywne opinię Bo wam się tam nie podobało i tyle.

Henio

Ładnie to pani napisala pani arletko

@Henio

Po co miałaby pisać o sobie w trzeciej osobie? ;p Serio nie ma ani jednego pracownika według Ciebie, który mógłby miło o firmie powiedzieć?

On

Powiedział co wiedział nadworny dupowłaz kierowniczki

Ggg
@Alicja

Sa takie osoby ktore mogly by milo powiedziec o firmie,sa to przyjaciolki arletki ktore maja przywileje w pracy.sa tez takie osoby ktore sa wykonczone psychicznie przez arlete bo wymaga rzeczy niemozliwych np uczennice.w sytuacji gdy ktos sie przeciwstawi wspomnianej kierowniczce bedzie mial zabrana premie.

@Ggg

A kto ma takie przywileje? jeżeli można wiedzieć co? Jak pani już zaczeła na ten temat to proszę go skończyć.bo jesteśmy ciekawi.

@Ggg

Proszę odp. Bo jesteśmy ciekawi pani/pan Odp.

A

Tomeczku sam powinnaś to wiedzieć ????

Ggg

Sąto te osoby z ktorymi kierowniczka nad morze jezdzi za firmowe pieniądze

Ktosia

Grubson.Moze jak się wszyscy pozwalniaja to (usunięte przez administratora) zobaczy z kim tej firmie jest problem,bo wszyscy odchodzą tylko przez jedną osobę więc coś jest na rzeczy.Zero szacunku dla pracownika,zero podwyżek i wypłata śmieszna.Od lat tam nie było podwyżek i się pewnie nie zanosi.POZDRAWIAM!!!

Xxx

O podwyżce to można zapomnieć. Ludzie pracują za 10 zł/h. Gdy idziesz po podwyżkę to pani kierownik twierdzi że jak da więcej na godz to nie znaczy że będzie lepsza wypłata!

Ktos

Ta firma to porażka. Wyzysk człowieka i nic więcej .W niedzielę i święta do pracy za dzień wolny w tygodniu.Jezeli masz nadgodziny to Pani Arleta zabiera premie bo przecież nie możesz mieć więcej wypłaty.Nikt tam już nie chce pracować ,ludzie zwalniają się tam jeden po drugim. Nie idzie wytrzymać fizycznie i psychicznie bo tyle masz na głowie ,żeby wszystko ogarnac bo produkcja przecież musi być zrobiona.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie .A o socjalnym można tylko pomarzyć.A i jeszcze jedno zakaz telefonu przy sobie co jest chore w dzisiejszych czasach....

H
@Ktos

Prawda

????

Domyślam się Zosiu samosiu chodziło o.pytamie czy stosuje(usunięte przez administratora)wobec pracowników? Tak stosuje robi często po złości nie idzie się dogadać nie można mieć swojego zdania bo jeśli tak jest postawisz się raz to ma się przerąbane dobrze mają tylko tam przydypasy (usunięte przez administratora) reszta jest traktowana jak gorsze społeczeństwo ????

Dawid

A co ona konkretnie robi? Już o niej wspominano, ale zawsze bez konkretów żadnych. Piszesz, że rozwala firmę, ale to przecież nie ona jest właścicielką. Ma pozwolenie na takie, a nie inne traktowanie pracowników? Czy właściciel nic o tym nie wie? Pytam, bo szukam roboty, a nie zamierzam się z nikim w pracy użerać. Chce zrobić swoje w miłej atmosferze, dostać za to godną zapłatę i resztę czasu spędzić nie myśląc o robocie nawet przez minutę.

????

Tak czytając wypowiedzi zgadzam się niestety ????coraz gorszą atmosfera tam panuje ludzie sie zwalnija nie wytrzymują takiego stresu złego traktowania..... dobrzy są tylko ci co chodzą do kierowniczki kabluja w (usunięte przez administratora) włarza inaczej tego nie idzie określić szef nie wie tak naprawdę dlaczego kilku odeszło w tak krodkim czasie ileż można być poniżanym ????????wypłaty też coraz to marniejsze

@????

Jak to czytam to naprawdę brzmi okropnie. Nie rozumiem tylko jednego. Jak szef może o tym nie wiedzieć niby jaki jest powód odejść? Przecież to jego firma, nie powinien we wszystkim rzetelnie się orientować przypadkiem?

@Dawid

O godnej zaplacie mozesz zapomniec.funduszu socjalnego brak.a wracajac do arletki-to jest kobietavsamo zlo,zawistna i msciwa.czesto wymaga rzeczy nie mozliwych a kto sprubuje sie odezwac automatycznie ma zabieraną premie

@Alicja

Dokładnie byle pretekst już zabiera (niby zekoma )premie z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza wyplata porażka dlatego ludzie uciekają zła atmosfera do tego kasa coraz mniejsza tak nie może być w pracy ????????????

W mieście Wejherowo poszukiwano Sprzedawczyni. Jakie tam proponowano zarobki?

Alicja

Tzn., no 12 to normalna zmiana tak jakby raczej nic nielegalnego? Co do świąt i niedziel to może też niewygodne no ale też raczej zgodne ze wszystkim. Dzieje się tu w ogóle cokolwiek niezgodnego z prawem?

Stasia
@Alicja

Skoro pasuje Ci praca po 12 godz i w święta to jest to idealna praca dla Ciebie,tam takich potrzebują hehe za 2700 na rękę ale to też "nic nie legalnego" pozdrawiam

Ktos

Ta firma to porażka.Wyzysk człowieka i nic więcej.W niedzielę i święta do pracy za dzień wolny w tyg..żenada i pośmiewisko.Jezeli masz nadgodziny to Pani Arleta zabiera premie bo nie możesz mieć więcej wypłaty.Nikt już tam nie chce pracować,ludzie zwalniają się jeden po drugim a jak zobacz niska wypłatę to idą na l 4.Nie idzie wytrzymać fizycznie i psychicznie,bo tyle masz na głowie żeby wszystko ogarnąć.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.A o socjalnym można tylko pomarzyć.A i jeszcze jedno zakaz telefonu przy sobie bo jak Słynna Pani Arleta zobaczy że masz tel to go zabiera i zanosi do biura. Najlepiej mają wybrane dziewczyny z linii które wchodzą Arlecie wiadomo gdzie ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Kilian Master Smak Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w Kilian Master Smak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilian Master Smak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilian Master Smak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kilian Master Smak Sp. z o.o.
  • Krzemowa 1
    62-002 Złotniki

Kilian Master Smak Sp. z o.o.