Pośrednictwo Pracy GLOBALIS

Rybnik

Opinie o Pośrednictwo Pracy GLOBALIS

Merryx 2012-12-06 21:08:28
Witam pracuję w firmie Globalis od roku. Jako, że znam język niemiecki bardzo dobrze i to i zarobek jest konkretny. Współpraca z firmą przebiega bardzo pomyślnie. Wynagrodzenie na czas, gdy mi ciężko zawsze mogę liczyć na opiekę biura zarówno w Niemczech jak i w Polsce.
maria 2014-03-06 13:23:05
Nie mam zadnych zastrzezen, wyplata na czas, zawsze wszystko w terminie. Przed wyjazdem tez wiedzialam do kogo jade, kim sie bede zajmowac, jakie schorzenia ma moja babcia. Rodzina super, wszystko jest w porzadku. Panie w biurze tez sa mile, zawsze pomoga. Pozdrawiam z Niemiec.
Gienia 2014-07-18 14:41:35
Ja również jestem bardzo zadowolona z Globalis i polecam wyjazd za pośrednictwem tej agencji wszystkim paniom i panom ;-)
hkadt 2015-01-12 20:27:53
ta firma jest niekopetentna działa na swoich zasasdach które niezawsze są poprawne z prawem jeżeli chcesz podiąć tam prace to się zastanów bo możesz wykiwany bo nie zapłacą tobie a prace podejmujesz u ludzi niemieckich chamów.
Ula 2015-02-17 16:37:06
Traktują opiekunki jak bydło, kłamstwa o ofertach aby tylko wyjechać a potem szok ( kłamią o ofertach ),a pieniądze to zgroza.
daga 2015-02-28 15:00:22
Też nie mam dobrej opinii o nich. Złe traktowanie ludzi, kłamstwo i chamstwo przede wszystkim.
damian 2016-04-22 12:24:55
firma zajmuje się pośderdnictwem pracy, ale nie widziałem teraz do nich ofert do pracy w Niemczech do opiekunek, chyba już trochę gorzej im idzie z tego co wiem, ale można tez do nich wysłać zawsze na zapas CV.
Zostaw swoją opinię o Pośrednictwo Pracy GLOBALIS - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pośrednictwo Pracy GLOBALIS