Opinie o arval.pl - Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arval Service Lease Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arval Service Lease Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arval Service Lease Polska w Warszawa

?

ciekawe... podaj imię tego handlowca... na trzeźwego z nim rozmawiałeś???

gagamaga

Arval jako pracodawca jest ok, ale jest \"podarval\" czyli klita zwana działem handlowym, BACK OFFICE. Nigdy, przenigdy tam nie idźcie!!!! zarobki marne, niekompetentny szef z MAŁYM EGO ( klasyczna \"zielona warszawa\"), brak szacunku dla pracowników. reszta działów ok.

xxxxxxx

Witam was, mam pytanie do pracowników tej szacownej firmy, rozważam podjęcie pracy w Arvalu ale chciałbym się trochę dowiedziec o warunkach, jaki socjal, czy są samochody służbowe, a jeżeli są to czy realne jest korzystanie z nich, jakie mniej więcej wynagrodzenie... Byłbym zobowiązany za odpowiedź i pomoc

Nie sfrustrowany pracownik

Nie polecam tam pracy...może tylko osbom którzy są świeżo po studiach i chcą nabyć doświadczenia aby iśc dalej... Jak dla mnie była to wielka fabryka w której jesteś pionkiem bez prawa głosu a jeżeli nawet masz własne pomysły i chciałbyś je wygłosić zostajesz szybko uciszony...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Arval Service Lease Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
lala

Witajcie, właśnie wybieram się na rozmowę ws pracy w Arval, widzę jadnak, iż bardzo "polecacie" pracę w Arval, wiem, że rozmowa to jeszcze nie praca ale chyba oszczędzę sobie w takim razie faktygi...naprawdę jest tak źle?

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie; chcecie.... pracujecie... nie chcecie.... odchodzicie.... Jestem pracownikiem Arval, nie podoba mi się to, co się tu teraz dzieje... szukam sobie innej pracy. Zamiast smarować komentarze to albo idźcie porozmawiać z prezesem, wtedy może zobaczy gdzie jest problem albo sami zacznijcie szukać sobie pracy....

Dorka

[usunięte przez moderatora] Zgadza się firmy nie polecam [usunięte przez moderatora]

Gaude Mater

no niestety... i co zrobić ? :/ ja to próbuję coś innego ogarnąć - ale jest taka lipa na rynku pracy, że szok... albo za słabo szukam heh :)

Abum

Macie racje. To co się teraz tam dzieje, to istny koszmar. Kazdy boi się cokolwiek powiedzieć. Nie mowie juz o pisaniu maila. To nie jest Arval - to bussinesleas i leasplan rządzi.... ta firma upada na dno... a to jak traktuja pracownikow nadaje się do prasy...z opisem

Zostaw merytoryczną opinię o Arval Service Lease Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Arval Service Lease Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arval Service Lease Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arval Service Lease Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arval Service Lease Polska
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Arval Service Lease Polska