Opinie o Eurotemp Polska w Gouda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurotemp Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurotemp Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotemp Polska w Gouda

Nie polecam totalne dno na domkach cpaja zapasci dostaja ludzie nerwowi szukaja niewolnikow pracowalem 5 lat temu nic sie nie zmienilo zostaniesz oszukany wrocisz bez pieniedzy nawet dla desperatow nie naprawde nie jedzcie tam ja pojechalem drugi raz bo mam cos w głowie i szybko ich rozgryzłem nigdy wiecej nie polecam naprawde nie masz tam poco jechać tylko stracisz zdrowie naprawdę poszukaj pracy gdzieś indziej

ania

jako firma nie jest zla tylko koordynatorzy coniekturzy do (usunięte przez administratora) leniwi i wygodni trzeba z Larsem rozmawiac bezposrednio

Iwona

@Andrzej Wernerski na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam więc zapoznać się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś mógłby pozostawić opinię na temat Eurotemp Polska?

Iwona

Pracujesz w Eurotemp Polska? Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurotemp Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
dfgh

faktycznie super sprawa takie wysokie wynagrodzenie..a powiem Wam ze w dalszym ciagu mozna u nich znalezc zatrudnienie na przyklad jako elektrk przemyslowy w Amsterdamie oferuja kontrakt holenderski,40 h pracy/tydzień + możwlie nadgodziny (do 50 h )

rico

Pracowałem w euro tempie prawie cały poprzedni rok , praca się skończyła wraz z nowym rokiem . Nikt nic nie wie czemu się skończyła ponoć o kasę się rozchodzi . Jeśli chodzi o kwestie finansowa to tyle ile powiedzą to będzie , ale mieszkania nie zbyt bo zatrudniają dużo pijaków i wiadomo jak jest -syf nad syfem . Reasumując da się pracować . Powodzenia

przerażona zuza

w wielu krajach już pracowałam ale w holandii jeszcze nie, dlatego interesuje mnie ta agencja Eurotemp Polska. jest zima ale wiecie może czy obecnie tez wysyłają do tego kraju za zatrudnieniem? bo ja bym bardzo chciała. boję się tylko czy jak wyjade to będzie jakiś kontakt dobry z agencją w razie problemów ewentualnych?

kris

pracuje może ktoś na produkcji lub pracował w obróbce metali proszę o opinie na ten temat

Bolek

witam.Jak jest w eurotepie w razie wypadku ,najcześciej nie ma dla poszkodowanego pracy bo nie potrzebują problemów .Ta firma wyróżnia sie od innych tylko dwiema rzeczami ze jest solidna w wypłatach pieniądze na czas i tym ze jak masz stała prace w jednej firmie czyli jesteś nie zastąpiony to nie masz problemu z firma.Czesto bywa tak ze ludzie nie dają sobie radę no i wtedy pracodawca dziękuje klientowi po pierwszym dniu pracy wtedy pretesja tylko do siebie ,w Polsce tymbardziey za darmo forsy nie dają .Kwatery w eurotemp ,rożnie zależy od miejscowości i mieszkańców .Jak to sie mówi jak dbasz tak masz ,proste jak dwa razy dwa.Ogolnie rożnie w tej firmie bywa .

maiki

Euro temp na swojej stronie napisało, że organizują zakwaterowanie dla pracowników. Zawsze starają się ulokować pracowników jak najbliżej miejsca pracy. Pracownicy są zakwaterowani najczęściej w domkach jednorodzinnych. Każde mieszkanie jest komfortowo urządzone, posiada pełne wyposażenie i nadaje się na dłuższy pobyt. Oferowane zakwaterowanie jest różne, a więc ilość osób, z którymi pracownik dzielić będzie lokum, też jest różna. Zwykle w jednej sypialni śpi nie więcej niż 1-2 osoby. Pracownicy ponoszą wkład własny w koszty zakwaterowania. Każda osoba wyjeżdżająca do pracy zostanie odpowiednio wcześnie poinformowana o opłatach oraz miejscu zakwaterowania. Aktualnie koszt zakwaterowania wynosi € 65,- i jest cotygodniowo odliczany z wynagrodzenia brutto pracownika. Ile jest w tym prawdy?

Bogdanbeata

Witam. To prawda ze traktują nas jak śmieci ale za to możemy podziękować naszemu rządowi ze nas skazał na tułacza żebraczkę.A najgorsze jest to ze my Polacy sie za granica nie szanujemy i nie trzymamy sie razem wręcz przeciwnie jestesmy wobec siebie wrogami.To nas w pracy wykorzystują poniżają mało tego gardzą nami bo na nasze miejsce jest wielu innych szukających pracy .Dlatego mogą sobie pozwolić na wymianę pracownikow.Nie zdajemy sobie sprawę jakie pieniądze biuro zarabia na nas oni nie maja po 250 e tygodniówki co najmniej 2'5 raza więcej inic nie robią dla nas ani koło nas

oszukany

Witam. Byłwm kilka dni temu jako murarz i wróciłem po kilku dniach do domu. Obiecywali 9euro, a tak naprawde jest 6,70 euro. Właściciel w miarę, ale jego syn- to kawał(usunięte przez administratora)traktuje ludzi jak śmieci, albo gorzej. Nawet nie chcieli dac na powrót do domu, nie mowiac juz o przepracowanych kilku dniach, za ktore nie zaplacili. Ostrzegam wszystkich nie warto..... traktuja ludzi jak niewolnikow......praca dotyczy Holandii.......

Bogdanbeata

Firma jest wypłacalna w100procentach nie oszukują na wypłatach .Przyjezdza się tu pracować jak się chce zarobić ,chyba ze ktoś przyjeżdża na wczasy .Tylko jest jeden mankament nie odpowiedzialna rekrutorka która myśli ze to jest jej prywatne biuro i ma pracownikow za nic.Zapomina się ze to my pracownicy eurotepu na jej wypłatę pracujemy ,Jak jestem w tym biurze takiej szopki nie było.Np.dzis przyjezdzasz do pracy jutro daje do ręki 60e ispowrotem do Polski,albo obiecuje dużo pracy a tu 2 dni raptem,no i mieszkanie zapłacone? A ty sobie smaruj głowę co dalej,tu w Polsce rodzina czeka ze coś przywieziesz grosza a ty tu jesteś na wczasach zafundowanych przez rekrutorka ,Wiele można przytaczać przykładów.Wiele ma stała prace gdzie jej macki nie sięgają to w spokoju pracują .Wybor rodaku należy do Ciebie.

Opinia eurotempr

Bogdan

UWAGA NA DOMKACH GRASUJE JEDEN "JASTRZĄB" POLEWA SWOJE OFIARY WODĄ ZEBY ZAMOCZYĆ IM SKRZYDŁA A SZCZEGÓLNIE UWAŻAJCIE NA MACIEJA PSEUDONIM "ŻURAW" NIEGDYŚ ZNANY POD PSEUDONIMEM "WILGOTNY MACIEK"

Agencja wypłacalna ale niestety opinie psuje koordynator w Harderwijku (usunięte przez administratora) obiecuje długoterminową pracę a siedzi się tygodniami w domu ,nawet daje ogłoszenia na niedzieli,dobra rada trzymajcie się z daleka od niego raczej nie zarobicie ani nie popracujecie.nie jest to odosobniony przypadek nie jedną osobę tak załatwił namawiał na podpisanie umowy ,a jak się potem okazywało zostawało się skoczkiem lub pracowało raz w tygodniu lub wcale. Zdecydowanie nie polecam może kierownictwo zastanowi się nad zmianą koordynatora na kogoś wiarygodnego i kompetentnego

bbbbbbb

Witam proszę jechać na spawanie światłowodów w ERMELO lub ZEWOLDE jak wam po pracy zaspawają z tyłu światłowód to będziecie potrzebować większy rozmiar ,pozdrawiam ludzi z bydgoskiego srebrnym golfem w Ermelo .

Zlodzieje i syf

Witam serdecznie pracowalem w eurotempie kiedys powiem krotko na tych drzewkach to jest wyloacznie syf rzadza nami jakies slazaki i czuja sie szefami a pracujesz za marne pieniadze a charujesz za 4 . Tragedia na waszym miejscu bym nie jechal na zielen .. Moze bym proponowal ISS miejska zielen niz te dzewka nie narobisz sie duzo ale lepsze to niz dzewka bo tam jest tragedia pracowalem tam i nie proponuje tego .. male zaronki a traktuja jeszcze (usunięte przez administratora) ... Tragedia jesz na polu .. moze czasem na kantyne pojedziesz i zjesz w baraku ... Proponuje zielen miejska niz te krzaki kiedys pracowalem tam i tam w eurotempie ale teraz nie jedze bo nie mam zamiaru wykorzystuja ..

kon bogdan - 2010-03-15 18:19:00 pracowalem w tej firmie badziew warunki syf kila i mogila zarobki co o (usunięte przez administratora) rozbic nie oplaca sie jechac robilem na drzewkach w zieleni i paczkach wyzysk ludzi i nowa dyrekcja w holandi sami popaprancy ma pan racje ja chyba pana znam pan jest z opola bo ja z koszalina

kon bogdan

pracowalem w tej firmie badziew warunki syf kila i mogila zarobki co o dupala rozbic nie oplaca sie jechac robilem na drzewkach w zieleni i paczkach wyzysk ludzi i nowa dyrekcja w holandi sami popaprancy

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotemp Polska - Gouda

• Jak się pracuje w Eurotemp Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotemp Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotemp Polska?

Eurotemp Polska