Opinie o Eurotemp Polska w Gouda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurotemp Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurotemp Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurotemp Polska w Gouda

mr.hajs

Zbieranie olejow.Praca ciezka fizycznie i psychicznie.Praktycznie caly tydzien spanie sranie i gotowanie w malej solowce.Oleje zbiera sie po restauracjach w centrum miast.Czasem nie wiadomo gdzie i jak podjechac i beczki ciezkie czasem po schodach pchasz wozek z beczka ale mniejsza z tym bo najgorszy to ten (usunięte przez administratora) i zarcie sranie w solowce.

Antifa ma HiV-a!
@mr.hajs

Dzięki za informacje. Domyślam się że tak właśnie tam jest. Pracowałem w Holandii w innej firmie transportowej i tak jest jak kolega napisał. Ludzi mają za nic. Myślą że w Polsce jest głód i będziemy pracować i cieszyć się za miskę zupy! Mam nadzieję że w Polsce będzie coraz lepiej i nie będziemy musieli wyjeżdżać do takich gównianych prac! Pozdrawiam!

Levy

Nie Polecam Pan które zapraszają na rozmowę do biura gdzie oferują człowiekowi pracę (szczególnie Panią ,,Dianę) gdzie uważa się za pępek świata ludzie poważni szukają pracy a ona ma tych ludzi gdzieś ,,dosłownie gdzieś!!!’’ Nie polecam nikomu pracy przez ta Agencje pracy która w moich oczach nie powinna istnieć Pozdrawiam !!!

Maciej

Mógłbyś bardziej szczegółowo opisać zatrudnienie, które zaproponowała Ci ta agencja pośrednictwa i co spowodowało, że masz taką opinię. Pracowałeś w Polsce, czy w Holandii? Liczę, że się odezwiesz.

Chce pracować
@Maciej

Idź bądź przepracuj trochę a sam się dowiesz jak wyglada praca w Holandii przez to biuro

On.,,,

Nie Polecam pracy w eurotemp niepoważni ludzie a szczególnie kobiety które są pseudo rekrutantkami gdzie nie powinny siedzieć wogole w biurze gdzie dostają pieniądze za nic ludzie chcą pracować a nie ma niby pracy jak ta praca faktycznie jest Nie polecam nikomu pracy przez to pseudo biuro

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurotemp Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Stefan

Praca za granicą nie jest lekka bo przeważnie fizyczna i to każdy wie i może wybierać!

Nowe pracownik

Zadzwoniła do mnie babka z Holandii z propozycją pracy w ocnkowni wypytałem ją o stawki i nie spodobało mi sie że pobierają za dojazdy 4 euro dziennie , podziekowałem za współpracę tymbardziej że do busa wchodzi trochę osób.

cyk

mieszkania chlew.porozwalane szafy itp.brak pokojow jednoosobowych.

gogus

kierowca C, CE przy zbieraniu oleju nie polecam.ciagle szukaja nowego pracownika.gnijesz w budzie przez caly tydzien.przerypane z tym olejem zbierasz po restauracjach itp.beczki ciezkie.szukasz adresow dojazdy ciezkie .odradzam.

Mazia0720

Nie polecam Pani z biura wydzwaniała do męża żeby jak najszybciej przyjechał bo potrzebują ludzi po czym przerobił tydzień i nikt go nie poinformował że nagle nie ma pracy dla niego siedział tydzień na domku czekając na ofertę od nich i dzisiaj Pani z biura zadzwoniła że jednak nie mają dla niego oferty i musi opuścić mieszkanie ludzie stamtąd uciekają do innych firm mają pracowników za śmieci nie polecam

kk
@Mazia0720

a za te dni wolne mial potracone za lokum?

koleżka

Firma ma dobre opinie jako pracodawca. Natomiast w kwestii mieszkań to niektórzy powinni spojrzeć na to co robią zanim zaczną tu pisać!!

Dobra robota, dom i wynagrodzenie

Antifa ma HiV-a!

Hej! Czy ktoś wie jak wygląda praca dla kierowcy przy transporcie oleju w Holandii? Jakie warunki itp?

Gosc
@Antifa ma HiV-a!

Ponawiam pytanie

Cos
@Gosc

Dołączam sie.Mozna stracic kase na wyjazd gdy firma jest nie utrzciwa

porazka
@Antifa ma HiV-a!

kila i mogila na mieszkaniu cpuny i alkocholicy imprezy i chlanie.a rbota przerabana.zawinalem sie po dwoch dniach.beczki ciezkie trzeba dzwigac jedna na druga.

Emil.

Pani z którą sie kontaktowałem ma do mnie pretensję że nie pracuję u nich a tylko zgłasam swoją kandytaturę i napisała mi żebym nie wysłał swojego CV już więcej. Oczywiście oferta nie była spójna z informacjami przedstawionymi w ofercie stad też moje wycofanie a ponad to brak umiejętności pertraktacji. Szantażowała mnie że ma kogoś innego na moje miejsce jeżeli nie podejmę szybko decyzji o podjęciu współracy i przestawała się odzywać co wygladało na zajęcie danego stanowiska. Później jak już wspomniałem urojone pretensję że nie jestem zdecydowany :D. Życzę wszystkim innym więcej szczęscia jak i ostrożnosci w podejmowaniu decyzji o współpracy z takimi osobami :) Pozdrawiam

Iwona

@anonymous jak wspominasz pracę przez te 1,5 roku? Warto, abyś opowiedziała szerzej o warunkach pracy i samej jej organizacji oraz kontakcie z Eurotemp Polska. Agencje zatrudnienia cieszą się popularnością wśród poszukujących pracy za granicą, więc każda informacja jest tu cenną wskazówką, zwłaszcza, że Eurotemp Polska cały czas jest aktywna w poszukiwaniu nowych pracowników na: https://www.eurotemp.pl/oferty-pracy/

o eurotemp w ermelo mam jak najgorsze zdanie dostaniesz pokuj w spelunie za 300 euro na jedna osobe miesiecznie do tego ubezpieczenie zabieraja pomimo ze masz swoje co tu duzo mowic Eurotemp to banda (usunięte przez administratora)pracowalam dla nich 1.5 roku przeszlam na swoje mieszkanie to juz pracy dla mnie nie ma bo nie czerpia zyskow

Grażyna

Czy jest jakiś powód, że tak cicho na forum?

Gutek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Iwona

@rickirick, a jak dokładnie wygląda zakwaterowanie oferowane przez Eurotemp Polska? Czy praca jest ciężka? Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Eurotemp Polska? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

rickirick

ta treść jest ustosunkowana do ludzi którzy chcą zarobić nie jedźcie omamią was te panie z biura jak nie mieszkasz na terenie Holandii tym bardziej bo gdzie się podziejesz jak przyjedziesz z Polski a na domkach impreza albo zaczniesz tak samo imprezować i nic nie odłożysz albo stracisz prace bez niczego winne jest biuro

Iwona

@anonymous, przez 5 lat wiele mogło zmienić się w firmie. Czy w umowie nie miałeś zapisu o konkretnych stawkach wynagrodzenia i pozostałych warunkach? Czy ktoś z Was także pracował w Eurotemp Polska? Na stronie internetowej widziałam wiele ofert pracy w tym miejscu - wszystkie znajdziecie tutaj: https://www.eurotemp.pl/oferty-pracy/ Będzie aplikować na któreś ze stanowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotemp Polska - Gouda

• Jak się pracuje w Eurotemp Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotemp Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotemp Polska?

Eurotemp Polska