Opinie o Flex Worx KBTi w Bleiswijk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Flex Worx KBTi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flex Worx KBTi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Worx KBTi w Bleiswijk

Grzegorz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Szukam pracy na teraz prosze o kontakt 616963278 prosze ???

Jaka umowa obowiązuje w Flex Worx KBTi podczas okresu próbnego?

gwiazda

w 2002 zaczełam tutaj prace az do 2013 było ok , miałam 5lat przerwy wrociłam na stare smieci bo jest i zawsze było ok chaty fajne prace teraz sie zmieniły ale jest spoko wole to niz opolskie biura tam to dopiero jest (usunięte przez administratora) kila i mogiła i czeski film .Jak sie komus nie podoba to zapraszam do otto albo moze Axidus!!!!!!!!!!! piszecie bzdury a potem ludzie uciekaja, skoro mi najwiekszej marudzie na swiecie sie podoba to znaczy ze jest ok :-)

Żaneta bez Brwi

Carrière
(2060 opinii)
logo firmy Team Leader
Workstead
logo firmy Praca przy pakowaniu/ sortowaniu warzyw i owoców
Bleiswijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Affgam100 Nowy wpis

Czytam te wypowiedzi I czytam, miałam nie wypowiadać się na temat tego biura jak i pracy na zakładzie z orzeszkami Ale to co się wyrabia tam to masakra. Flexx nie wypłaca wypłat, a jak już dostaniesz dniowke 50e to zaszczyt. Idziesz do pracy, pracujesz , a później okazuje się że jeden gość nie podaje Twojego nazwiska więc bach dniowka ucieta o pieniądzach możesz zapomnieć. A co do samego zakładu pracy masakra. Jako nowa osoba możesz zapomnieć o tym że ktoś Cię wprowadzi na zakład pokażę jak i co, wszyscy patrzą , śmieją się z Ciebie. Są stali pracownicy co myślą że osiągnęli już wszystko więc gnoja Cię jak tylko to możliwe. Krzyczą musisz wyrabiać tempo ,Ty przyspieszysz A sami potem nie wyrabiaja. Atmosfera katastrofa.. Nie polecam ani biura ani zakładu pracy!

Bardo

Miałem nie dodawać opinii o tym miejscu i o nim zapomnieć ale... no (usunięte przez administratora) we wtorek do mnie na firme standardowo jak co tydzień nowy transport ludzi przyjechał i co się dowiaduje a jakże bugaj dalej nic załatwić nie może, bombelka kroi na solarisach, jak zawsze bozenski kary za wszystko daje a arturek z olcia i szczurowskimi dalej mobbing na snacku uprawiają. takze ten moja opinia jest taka pracuje teraz przez E&A za 40h mam płatne 400euro w Flexworx w ostatnim solarisie jaki znalazlem za 39h mialem zaplacone 267.72. na flexie za niedziele macie platne 125% co jest możliwe tylko dzieki tygodniowym smieciowka ktore daja pracownika teraz mam kontrakt w fazie B ale nawet jak bylem na A mialem za sobote 150% a za niedziele 200%. praca z tego co gadałem z ludzmi to praca 2,3 dni w tygodniu po 80euro tygodniowo no chyba ze trafisz na snacka wtedy masz 5 dni za 210e ale UWAGA!!!! możesz mieć za 40h 267.72 musisz tylko trafić do arturka. tam jest dopiero zabawa XD macie dobrego i zlego gline wiecie 2 obozy szczurowcy zli arturek ten dobry (czasem na odwrot) ogolnie robota jak w jakiejs psychozie ciagle gonienie szybciej, szybciej j..aj za 9.64 XD przecież masz mega ważne zadanie jakim jest pakowanie orzeszków (chodzi o to ze arturek dopisuje na lewo swoim godziny jak odpowiednio duzo im zrobicie palet) pytasz sie ile masz robic zeby sie utrzymac w robocie arturek mowi ci ze 6 palet (paleta 54 kartony) potem ci mowi ze tyle robisz ale wyskakuje ci gruba szczurowska lub olka i mowi ze robisz za wolno (przez co zglupiec mozna ale tak jak mowie zly dobry glina) mobbing jak nazwą cię kur...ą to możesz czuć się skomplementowany w ostatnich dniach zwyczajnie olałem tą robote według olki 7.5 palety to było za mało. jeden byczek (pozdro (usunięte przez administratora)am nadzieje że dalej jestes w tym kołchozie to dobry rezerwat dla takich małp jak ty) spuszczony przez olke mi się odgrażał że mi zęby powybija taką na mnie ta szmula olka nagonke zrobiła XD. ale dobrze, robie sobie teraz na Xpo na słuchawce norma jest z góry ustalona (około 5 wózków na godzine ale to zalezy od zadania im wiekszy wozek tym wieksza norme ci nabija) przez system i nikt mi nie może powiedzieć że robie za wolno jak jestem 3 na liscie z 130% normy jak przychodze w niedziele mam platne 22e nie 12e do roboty chodze zjarany i nikt mi nic nie powie jak przez pierwsze 2h się budze. jak cos się stanie (np na corvee palety z godzine nie wyciągne) to nikt do mnie z morda nie wyskoczy. nikt mi nad karkiem nie stoi jak chce isc na inne stanowisko to mowie i mam (chociaz jak mnie na corvee wrzuca to caly tydzien nie ma zmiluj sie ale 11e za zbieranie pustynych skrzynek i wyrzucanie pustych palet z lokacji to mi to rybcia) Także dzięki olcia za to że tak naprawde mi pomogłaś bo u was na flexie jak dobrze wiesz wakacyjne dokladaja do kazdej wyplaty przez co gdybym robil dalej u was nie zobaczylbym 1430euro na solarisie ktory dostalem 2 tygodnie temu :) teraz jaram dzien w dzien zielsko jem co chce a i tak odkladam wiecej niz u was zarabialem za 40h no nie oszukujmy się ebania jak chińczyk :)

Przyszły pracownik
@Bardo

Wiesz wydaje mi się że Twoja opinia jest nierzetelna. Mało interesuje mnie zdanie sfrustrowanego szczeniaka który przyjechał do Holandii zajarac zielska i myślał że pieniądze będą z nieba same lecieć. Tak jak sam piszesz przychodzisz do pracy zjarany i przez następne godziny się dopiero budzisz. No sorry ale pracodawca płaci Ci za pracę nie za stanie i palenie glupa. I może poniekąd wcale się nie dziwię tym ludzia że darli na Ciebie jape skoro musieli robić za Ciebie za taką samą wyplate. Z tego co mi wiadomo normą jest wszędzie nawet w zakładach pracy w Polsce i niestety trzeba ją wyrobic. Co Ty myślisz że przyjdzie do Ciebie brygadzista i powie " ooo nie wyrabiasz się ? Spoko czekaj już idę zatrzymać całą produkcję " jesteś dorosły i powinieneś być odpowiedzialny a przychodzenie do pracy pod wpływem środków odurzających jest szczeniackie. Właśnie zostałem oddelegowany na firmę o której piszesz i z miłą chęcią sam się przekonam i poznam ludzi których tak tu oczerniasz. Miłego dnia

Martyna

Czy to raczej firma na stałe czy tymczasowa ?

Krystian

@Raszesz to nie ma tutaj gwarancji codziennej pracy w jednym miejscu?

Radzesz
@Krystian

No przecież wyraźnie napisałem. Jakie jedno miejsce i jakie codziennie. Np. dwa dni w jednym miejscu, cztery dni przerwy, dzień pracy w innym miejscu np 4 godziny i znowu przerwa. Najgorzej to mają te osoby co mają swój kwaterunek pracy prawie nie uświadczą. Znam osoby co nie powąchały pracy przez 3 tygodnie. Ale atmosfera w pracy jest fajna, jak się napracujesz to ci wszystko jedno, byle szybko na kwaterę i odpocząć. Kładziesz się i myślisz: Co ja tu robię z dala od rodziny i przyjaciół za te nędzne grosze. Przyjeżdżaj naiwnych potrzebują ale i optymistycznych , że teraz już w przyszłym tygodniu to się ruszy. Tak mija tydzień za tygodniem a w kieszeni pustostan.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Flex Worx KBTi?

Radzesz

Jak atmosfera i jak praca? Z łaski na uciechę dwa dni w tygodniu tak tylko by mogli sobie pobrać za mieszkanie. Praca jak już jest to na dojazd w jedną stronę trzeba liczyć ok. 2 godziny jak nie ma korków, a jak są to i dłużej. Bywa , że nieraz jest bliżej tak z godzinkę.Ludzi trzymają tylko po to by mieszkania puste nie stały. Kiszka nikomu nie polecam a sam stąd nogę daję, tragedia to mało powiedziane. Jakby kogoś interesowało to proszę 2 tydzień 2020 wynagrodzenie na konto 26 euro, 3 tydzień 71 euro, 4 tydzień 122 euro, i 5 tydzień 68 euro. Razem za miesiąc na czysto po potrąceniach na mieszkanie i dojazdy daje 287 euro. Zapraszam atmosfera w pracy będzie super hiper a w kieszeni pusto. To Ukrainiec w Polsce więcej zarabia na miesiąc niż ja tu w pożal się boże agencji, ale suweniry na dzień dobry dają. Śmieszność.

Nina

Taki spokój na forum jest spowodowany dobrą pracą? Warto aplikować?

Gogol

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Trochę niepokojące są opinie.

Mała

Witam jak wygląda praca teraz są godziny czy raczej w domu się siedzi mam zamiar wyjechać na dniach proszę o info dziękuję

Iza

@#BlastFromThePast, czy mógłbyś napisać coś o samej pracy przez Flex Worx, KBTi? Czy jest to praca ciężka i wyczerpująca? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy, czy pracownicy są do siebie życzliwie nastawieni? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy. Warto im pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Iza

@ADM, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Czy możesz napisać coś więcej o zakwaterowaniu? Jaki standard obowiązuje? Czy można liczyć na bezpłatny transport do miejsca pracy? To są ważne czynniki dla niektórych pracowników!

#BlastFromThePast
@Iza

Nie można liczyć na nic bezpłatnego. Transport o ile się nie zmieniło w tym sezonie to 3E/dzien co znacząco obniża "wynagrodzenie", które oferują t.j. 9.11E . Zakwaterowanie w domkach na odludziu najczęściej ale w przyzwoitym standardzie

Dzidek

Byłem w zeszłym roku. Może miałem pecha bo trafiłem na martwy sezon. Robota jak robota, za siedzenie nikt nie płaci. Słabe było to, że dla zatrudnionych już pracowników nie było pracy, a co chwila zjawiali się nowi. Przez pół roku nie było miesiąca, żeby salaris był w porządku, wiecznie jakieś błędy, obcinanie godzin czy magiczne podatki, które wprowadza Bombel. Ludzie różni, zdarzała się patola, ale z tymi co pracowałem nie miałem jakichś większych zgrzytów. Stawka z reguły najniższa dopuszczalna. Kokosów tam się nie zarobi. Generalnie jedyne co wspominam miło z mojego kontaktu z flexem (czy jak to się tam teraz nazywa), to ludzie z którymi na początku mieszkałem. Ale poza tym to zniechęcili mnie strasznie i do Holandii i do pracy za granicą w ogóle. A, nie przyznawajcie się że znacie jakiś język, bo będą was wysyłać jako tłumaczy, co sprowadza się do tego że będziecie zgarniać jo.by za wszystkich.

Iza

Czy ktoś orientuję się jak wygląda proces rekrutacji w tym przedsiębiorstwie? Ktoś był może na rozmowie ostatnio i chciałby się podzielić opinią, spostrzeżeniem na temat pracy oraz samego pracodawcy? Wasze komentarze na pewno będą bardzo przydatne osobom aplikującym do pracy w Flex Worx.

Jack

Bożena VanVliet z flexa wygląda jak Anna grodzka....porażka dziś od nich zjechał powiem tak omijać to szerokim łukiem. K.restwo się tam szerzy na naszych oczach bomelka (usunięte przez administratora) wybudował dom za nasze pieniadze (usunięte przez administratora).ludzie na orzechach myślą że tylko jest jedno biuro. Boją się odezwać bo zależy im na pracy Bozna wmawia ludzia ze z numerem Sofii idzie opinia co jest bzdura zmieniła plec wyjeżdżając do Holandii znalazła jakiegoś dziadka co mógłby być jej ojcem.Przemyscie ludzie zanim wyjedziecie.Znajdziecie inne lepsze biura co mają fajne i leki prace a nie je.ac najpierw 4h na kontenerze a potem jechać na 3h na następna prace tez kontener.odradzam

gwiazda
@Jack

zal mi ciebie,pewnie robic ci sie nie chciało

stary pracownik

pracuje we flexie od xxxx czasu nie wiem o co wam ludzie chodzi , nie podoba sie to sa inne firmy , wiadomo sezon jest jest robota jak wszedzie, a Darek i Bartek sa ok Jesli chodzi o KBTi to fakt nie polecam

#szaryCzłowiek

Firma jak wiele innych. W high seasonie trudno o odpoczynek. Godziny są, pieniądze na czas. Bywa, że coś się nie zgadza na salarisie ale sprawę można załatwić. Pracę, które najczęściej proponują to inpack, rozladunek kontenerów, produkcja. Po sezonie sytuacja diametralnie się zmienia. Wiele osób nie pracuje - dotyczy to glównie kobiet. Niektore pracują rotacyjnie 2-3 dni w tygodniu. Firma ma problem z płynnością finansową w tym okresie. Pozdrawiam Znajomych

Podpowiedzcie jak się współpracuje z firmą? Jak organizują pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Worx KBTi - Bleiswijk

• Jak się pracuje w Flex Worx KBTi?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Worx KBTi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Worx KBTi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex Worx KBTi?

Kandydaci do pracy w Flex Worx KBTi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex Worx KBTi