Porta Nova

Waddinxveen

Opinie o Porta Nova

anonim 2011-02-15 18:10:07
Pracuje w tej firmie i opinia jest dobra ... Kasa na czas mozna nawet niezle dorobic ..... Jedno co meczy to praca w cioeplym klimacie ale niestety nie wymyslono jeszcze pracy gdzie sie lezy a ktos placi ....opini 10 pkt na 10 mozliwych...
ZED 2015-04-17 06:56:41
Bardzo źle się u was dzieje

U mnie z 4 drzwi zostały zamontowane tylko jedne, bo aż trzy ościeżnice ktoś ordynarnie podrapał gwoździem w fabryce Porta. Te jedyne, zamontowane były drzwiami węższymi (jakoś przemknęły niezauważenie przez łapy frustrata)

Gdzie jest kontrola jakości PORTA?! Tam większość pracowników musi być mocno sfrustrowanych, bo nie wierzę, by taki proceder, na taką skalę (w tym roku było już kilkanaście takich przypadków) pozostał przez innych niezauważony. Znajomy montował drzwi PORTA już jakiś czas temu, i też miał ościeżnicę w ten sposób porysowaną.

Reasumując - firma nie ma ŻĄDNEJ kontroli jakości, ani ŻADNEGO nadzoru nad swoimi pracownikami. PRODUKCJA JEST PUSZCZONA SAMOPAS.
Gdybym o tym widział to wybrał bym inną firmę.

Odradzam jeśli ktoś nie chce mieć problemów terminowych z montażem drzwi.

A na miejscu pracodawcy wywalił bym na zbity pysk całą kontrolę jakości oraz całą brygadę kontroli końcowej i osoby pakujące w/w ościeżnice.

Zgodziliście się przyjąć za psa, to teraz macie szczekać, a nie swoje frustracje przelewać na innych.
Zostaw swoją opinię o Porta Nova - Waddinxveen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porta Nova