Opinie o quality uitzendbureau bodegraven w Bodegraven

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie quality uitzendbureau bodegraven. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie quality uitzendbureau bodegraven na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o quality uitzendbureau bodegraven w Bodegraven

maciek Nowy wpis

nie polecam kwaTERY TO MASAKRA BRAK PRADU INTERNETU JAK NAJDALEJ FU...!!! KLAMIA OKRADAJA DALEKO DO PRACY LEPIEJ POD NAMIOT POJECHAC!!!!

DDReporter Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Kiedy przyjmowałem się do pracy miałem propozycję podwyżki po okresie próbnym , gwarancję extra godzin ze względu na nowo powstałą fabrykę , w ten czas najniższa stawka na najniższej pozycji była 11,75 a stawka operatora 13,25 , koordynator obiecał mi podwyżkę po 3 msc ... niestety na start zarabiałem 12,75 ! po miesiącu wykłóciłem się o wyrównanie stawki do 13,25 - oczywiście jakbym nie zwrócił uwagi to bym tego wyrównania nie miał ... wszystko było ok. do momentu zmiany koordynatora o której nie byłem poinformowany przez quality ... i tak przychodzi rok 2024 najniższa stawka z 11,75 wzrosła do 13,25 ... nie miałem podwyżki po 3 msc pracy dodam i pomimo inflacji moja stawka operatora to 13,75 czyli różnica jest mniejsza co z mojego punktu widzenia jest nieuczciwe... oczywiście po nowym roku ów firma naściągała wiele nowych osób do pracy i nadgodziny się skończyły a wraz z tym normalne wypłaty... dla dobra ludzi stworzyli grupę extra workers gdzie na jedno miejsce extra przypada ok 10 ludzi czyli szczęściarz ten kto dostanie nadgodziny :) bywa , że w tygodniu pracujemy 3 dni co wtedy ? ostatnio na moją skrzynkę powiadomień przychodzą wiadomości z informacją uważajcie na day off - to sprawia , że zaczynam się bać o moje godziny pracy , czuję się zastraszany brakiem godzin a nowi ludzie co chwilę ... czy jest możliwość podniesienia standardu płacy oraz stosunku pracownik-koordyator? firma w której jestem pracownikiem to świetna firma ale agencja która zaniża standardy sprawia , że myślę nad jej zmianą ... słowa dla Wszystkich : CZŁOWIEK NIE ZARABIA ABY PRZEŻYĆ ALE ABY ZARABIAĆ PIENIĄDZE obecnie kiedy mam 4 dni wolne muszę z moich godzin urlopowych które mam na urlop wypłacać te pieniądze na życie i utrzymanie mieszkania i auta ... pytanie : Kiedy odpocznę ? :D kiedy wypłacę cały urlop potem brak godzin i długi i poszukiwanie nowej pracy zamiast urlopu? Jestem otwarty na wszelkie formy dialogu nawet z samym menadżerem firmy :)

Czy w quality uitzendbureau bodegraven występują paczki/bony świąteczne?

@pracownik Nowy wpis

Nie polecam… dlaczego? Sam/a się przekonaj ???? nie zdziw się gdy dostaniesz 60€ tygodniówki ???? naprawdę firma „do serca przyłóż” ???????? kłamią w żywe oczy, kradną ile wlezie, pracownika mają w głębokim poważaniu, zależy im tylko żebyś robił 24/7. 500€ osiągniesz tylko wtedy gdy będziesz pracował/a 8 dni w tygodniu ???? kurnik w którym mieszkasz za 450€ (luksusowy), smród, brud i (usunięte przez administratora)5ciu ludzi na 20m2

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie quality uitzendbureau bodegraven? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kompletowanie zamówień/ produkcja sera
Bodegraven
LiderJob B.V.
logo firmy Produkcja sera żółtego
Bodegraven
READY_STEADY_GO

Naganiacz Atruras to chyba krowie spod ogona wypadł nie dość że kłamie w żywe oczy to jeszcze jak się postawisz zaczyna skakać jak przerośnięty kogucik.Tylko w papę lać tego typa.Mieszkania to porażka żyjesz w symbiozie z grzybem na ścianach kasują za wszystkie jak to mówią udogodnienia ktorych zwyczajnie nie ma.Praca na kurczakach i na serach to tam jeszcze tylko brakuję zrobić (usunięte przez administratora) i jeża wpuścić a najlepsze są umowy które celowo są po holendersku a jak się upominasz że chcesz po polsku to jest obraza majestatu i foch u tej co podpisujesz.Ta agencja jak i wszystko co z nią związane to nic dodać nic ująć samo dno i wiadro mułu ????

50 latek

Kolego jak długo tam pracowałeś. Ile zapłacili ???

Micky

Biuro samo sobie wystawia dobre opinie , najprężniej działa Litwin Arturas i atakuje każdego kto to neguje. Realia ; 1 .Nie płacą dodatków....serio , godziny po 18 są tak samo opłacane jak ranna zmiana , solarisy kompletnie się nie zgadzają , walą na czym mogą. 2. Nie zwracają za czipy , choobowę etc. 3. Praca cięzka , w najgorszych serowniach z samymi obcokrajowcami. , bez ustalonych grafików. 4. Tragiczne lokacja , zdemolowane małe mieszkania , napchane ludźmi za ciężkie pieniądze. Nie polecam nawet bezdomnym !

50 latek
@Micky

Witam wierze w to co napisałeś Chciałem tam pojechać . Ale te z biór rekrutorki bardzo zachęcają ale to co piszę lub mówią to trochę prawdy o pracy A reszta się okazuje jak się dojedzie na miejsce i rozczarowanie . Długo tam pracowałeś. Może być tak że Agencja mówi to co im karzą a firma robi to co chce . Pozdrawiam

Krystyna

Chociaż byście napisali jakie mają stawki np. na tych serach, człowiek poczytał o kwaterach, dojeździe i ok, ale dobrze wiedzieć, ile płacą, żeby decydować wtedy jechać czy nie jechać.

Rolly
@Krystyna

(usunięte przez administratora) na każdym kroku! Mają niskie stawki, 10.14 brutto i nie oddają kaucji za klucz i chip! Rozliczenie godzin pracy dostajesz w języku Niderlandzkim tak aby nie wiadomo było za co są różne potrącenia a jest ich bardzo dużo! Fatalne warunki mieszkaniowe! Pracownicy biura są bez kultury. Traktują pracowników jak przedmioty! Nie pchać się w ten szajs!

@Rolly

Z tym językiem to chyba żartujesz? A to taki duży problem, żeby przetłumaczyć skoro wiedzą kogo zatrudniają?

Victor
@Kamila

Rolly ma rację. Umowy są tak napisane w języku Niderlandzkim aby było ciężko je przetłumaczyć. Potrąceń jest bardzo dużo. Pobierają kaucję za klucz i chip a później tego nie oddają mimo, że wszystko zwracasz. Pracowników traktują jak przedmioty. Litwin Arturas jest najbardziej aroganckim pracownikiem biura. Niskie stawki 10.14 za godzinę. Fatalne warunki mieszkaniowe. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

@Victor

no o tych potrąceniach właśnie to cały czas wspominacie. czyli ta zbiorczo na które należy w razie czego uważać? zastanawiam się po prostu czy są sposoby na ich uniknięcie skoro ludzie dalej jeżdżą i pracują?

Dzien dobry

Mój mąż pracuje przez to biuro, ale niestety w innej firmie. Mogę powiedzieć tyle, ze jak długo tak pracuje to jeszcze nie mieliśmy żadnych większych problemów... kasa zawsze na czas, wypłacana co tydzień w piątek, zwrot kosztów dojazdu, wakacyjne i urlopowe wypłacane każdorazowo na naszą prośbę. Minusem jest to, że nie dają fazy c, a w fazie b kontrakty przedłużane są co 3 miesiące, a po 8 takich kontraktach idzie się na pół roku na zasiłek... Oczywiście znam osoby, które na tę agencję narzekają. My jesteśmy zadowoleni.

Dziękuję i polecam wszystkim, Pozdrawiam

Dobry

Miły

Stanowczo nie polecam tej agencji , na mieszkaniach nie ma internetu . Czekaliśmy 3 tygodnie i nawet żadnego zwrotu mimo że w umowie widnieje zapis na temat tego że internet jest wliczony w cenę. Koordynatorzy to zwykle cha.y gdy zwracasz się do nich z prośbą traktują cię jak psa . Klamią na każdym kroku ( nagrywajcie sobie rozmowy w biurze i zapisujcie maile ) każda osoba mówi co innego i tylko przeciąga o kolejny dzień albo tydzień wasza sprawę .Rozmowa z dyrektorem też nie przyniesie żadnych rezultatów ponieważ też ma was tylko za mięso do zarabiania pieniędzy. Ciągle dodatkowe niby przez przypadek potrącenia na pasku z wypłaty mimo że już za to raz zapłaciłeś. Jak jeździsz prywatnym samochodem to nie chcą zwracać za paliwo. Współczuję każdemu kto trafił na tą agencje . A PAMIETAJCIE agencja QUALITY , DDD PERSONEEL i STRIPT to tak naprawdę ta samą agencja i ten sam walsciciel . Na szczęście w Holandii macie masę urzędów i agencji rządowych które radzą sobie z takimi biurami . Więc jeżeli was oszukają tak jak nas to nawet nie czekajcie tylko odrazy zgłosicie to do której z nich . Powodzenia w Holandii

@Miły

Piszesz o prywatnym aucie i braku zwrotek za paliwo, to oni w sumie oferują, że wypożyczą auto i wtedy płacą za dojazd czy jakby to wyglądało?

Victorini
@Miły

Ostrzegam przed tą agencją! Nie szanują pracowników. Pierwsza wypłata dopiero po 3 tygodniach. Nie zwracają kaucji pobranej za chip i klucz do mieszkania. Pracownicy agencji są bezczelni. Zero kultury, zwłaszcza niejaki Arturas- szczyt arogancji. Niskie stawki 10.14 euro brutto za godzinę, zarobki tygodniowe do tylko 250 euro!

@Victorini

Tę kaucję to deklarują, że zwrócą? Ile wynosi? I z tymi zarobkami to tak na poważnie wychodzi?

Dobry

Kamila

Były pracownik trolluje? W sumie to miałbyś do tego powód?

Pozdrawiam

Wypowiem się na temat samej rekrutacji i organizacji tej agencji. Mieliśmy przyjechać na sery do Bodegraven, dojazd do pracy miał być autem, mój chłopak miał być kierowcą, język miał nie być wymagany. Przyjechaliśmy na miejsce, w biurze spędziliśmy dobre 5-6 godzin. Pan A. chodził cały czas gdzie chciał i robił co chciał zamiast zająć się nami. Praca miała być dla par w tych samych godzinach, w tej samej firmie. Cała umowa była w języku holenderskim bez tłumaczenia, a opis pracy itd w języku angielskim! Tak jak podstawy potrafimy, tak tego co tam było napisane nie mogliśmy zrozumieć! Musieliśmy wszystko tłumaczyć i za to spędziliśmy tyle czasu w biurze. Oczywiście zostaliśmy z bagażem zawiezieni na zakwaterowanie, ale auta nie dostaliśmy, mieliśmy chodzić przez tydzień 4 km do pracy. Pierwszego dnia idąc do pracy zlał nas deszcz, na miejscu poprosiliśmy o ciuchy pracownicze na przebranie, ponieważ nasze były całe mokre. Każdy zdziwiony dlaczego my nie chcemy pracować w swoich na chłodni. Odesłali nas do biura W TEN DESZCZ, w biurze odesłali nas do domu CZYLI jakbyśmy sobie zrobili taki spacer, po którym jesteśmy chorzy. W drodze spotkaliśmy Pana A., który nas wyzywał jak tylko to możliwe. A po powrocie do domu dali nam godzinę na spakowanie się. Jesteśmy na ulicy. Czekamy na transport. Dzisiaj jest 29.06.2021 zastanówcie się porządnie czy chcecie się tu pakowac

Ta agencja to jakaś porażka kłamią podczas zatrudnienia ludzi aż miło.Osoba odpowiedzialnaza naganianie pracowników to jakiś wynalazek podrzędnego szczebla.Na serach pracują sami Polacy a wymagają języka na kurczakach sami Rumuni Bułgarzy i inne wynalazki a twierdzą że sami Polacy których jest tam jak na lekarstwo o (usunięte przez administratora) szafkę musisz się bić każdego dnia praca w chłodni bez możliwości zwolnienia bo nie jest płatne co jest bzdura.Zabieraja pieniądze za klucz od mieszkania za chip oraz za buty których później nie zwracają.Umowa na mieszkanie z 2 tygodniowymi wypowiedzeniem co jest kolejną farsą.Na jednej z lokacji w Bodegraven sama patologia się przewija bicie dziewczyn przez ich facetów i odwrotnie jest czymś normalnym.Policja nic z tym nie robi jak i sama agencja.Przymykaja oko na takie zachowanie bo przecież jesteś tam po to żeby zarabiać dla nich pieniądze a Ciebie jako pracownika mają osobiście w d.....Samo Bodegraven naładowane Polakami którzy tylko patrzą jak zarobić pieniądze bez większego wysiłku czytaj Walą w ryja i z tego żyją.Nie polecam tej agencji jak i wszystkiego co z nią związane chyba że ktoś chcę później biegać po sądach i ma na to czas i pieniądze

Agnieszka

nie polecam! umowy i dokumenty tylko w jezyku holenderskim, nie chca wytlumaczyc o co w nich chodzi bo nie ma czasu bo szybko...zakwaterowanie ponizej krytyki, mieszkanie zostalo wybudowane w latach '80 i do tej pory nawet nie zostalo odmalowane nie mowiac juz o innych niedogodnosciach: brud, lozka polamane, nie ma szafy, a nawet szafek nocnych, wszystkie rzeczy trzeba trzymac w walizkach, jedna mala lodowka na 7 osob, brak zamrazalki itd. jezeli chodzi o prace to np masz na godz 15 a o 12 dostajesz telefon ze masz byc na 13. zenada! umowy podpisywane grubo po czasie od rozpoczecia pracy, czyli 2 tyg pozniej. Nawet nie masz wlasnych kluczy od domu, jeden komplet na kilku mieszkancow (ja nie dostalam swojego). w biurze nie pracuja Polacy, tylko litwince takze gdy masz problem nawet nie mozesz w swoim jezyku dokladnie wyjasnic o co chodzi. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o quality uitzendbureau bodegraven - Bodegraven

• Jak się pracuje w quality uitzendbureau bodegraven?

Zobacz opinie na temat firmy quality uitzendbureau bodegraven tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w quality uitzendbureau bodegraven?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

quality uitzendbureau bodegraven

quality uitzendbureau bodegraven