Opinie o Direct Baan w Bodegraven

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Direct Baan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Direct Baan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Baan w Bodegraven

Pyska Nowy wpis

Odradzam ta agencje pracowałam u niej tydzień czasu.Na lokalizacji masakra brak zamków w drzwiach (usunięte przez administratora) w pokoju ściany brudne dziury w ścianach za takie pieniądze za zakwaterowanie w takich warunkach to masakra do pracy godzina jazdy plus odwozić ludzi nie oddali do tej pory pieniędzy za paliwo gdzie wydałam je z własnej kieszeni maja straszny bałagan odradzam ta agencje najgorsza agencja z jaka do tej pory miałam odczynienia

Jak wygląda sprawa grafiku w Direct Baan. Czy pracodawca idzie na rękę?

Artur Nowy wpis

Dziwnętrz macie podejście czytając Was z pieniedzmi nie było był problem z ludźmi nacpani nie byli w stanie iść do pracy i tel z agencji czy możesz ich obudzić co do agencji nie mam zastrzeżeń .

hotel amst Nowy wpis

Kompletnie ODRADZAM !!!! W przypadku tego pośrednika kłamstwa zaczynają się już w ogłoszeniach o pracę oraz pierwszych rozmów telefonicznych. Odpowiadając (zgłaszając się do pracy) na ogłoszenie dodane 3 godziny wcześniej umówiliśmy się na spotkanie w celu ustalenia-potwierdzenia szczegółów oraz podpisania umowy. Po stawieniu się w biurze okazało się, że ogłoszenie na które odpowiedzieliśmy było fikcją, a możliwość zatrudnienia dotyczy zupełnie innej pracy w zupełnie innym miejscu. Zaproponowano nam pracę w odległości 70 km od miejsca zakwaterowania, a na pytanie o warunki zakwaterowania oraz możliwość wcześniejszego zobaczenia go otrzymaliśmy wymijające i dwuznaczne odpowiedzi w stylu "nie będzie źle","coś wam znajdziemy". Im konkretniejsze były pytania z naszej strony tym bardziej dało się odczuć lekceważący stosunek ze strony pani (z widoczną nadwagą) pracującą w biurze oraz jej kolegi (nażelowanego, sądząc po kolorze twarzy regularnie korzystającego z solarium w obcisłej koszulce) który miał być rzekomo "odpowiedzialny" za nasze zakwaterowanie oraz transport do pracy. Na szczęście nie podjęliśmy się współpracy z tym biurem, skończyło się na zmarnowanym czasie (3h) oraz pieniądzach za benzynę, przy czym zaznaczę, że wcześniej specjalnie 2-krotnie dzwoniliśmy i upewnialiśmy się, że przyjazd do biura ma sens (podpisanie umowy, oględziny zakwaterowania) oraz że ogłoszenie na które aplikujemy jest wciąż aktualne. W 200% odradzam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Direct Baan, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kompletowanie zamówień/ produkcja sera
Bodegraven
LiderJob B.V.
logo firmy Produkcja sera żółtego
Bodegraven
READY_STEADY_GO
V jak vendetta

Agencja pracy Direct Baan w Bodegraven Holandia to najgorsza agencja na terenie całej Holandii. Koordynatorzy Michal i Tomek to dealerzy narkotykow, handluja narkotykami dla marcina "lolka' w biurze pracuja dwie gwiazdy : Marlena i Patrycha, ciemne masy co przepisow nie znaja i na kazdym kroku klamia pracownikow. Ich mieszkania to speluny z pijakami i narkomanami.W oknach nie ma szyb, myszy zdechle pod lozkami, (usunięte przez administratora) i zimno na pokojach.Za wypozyczenie starych niesprawnych samochodw kasuja ludzi po 120 euro od glowy a te złomy nie sa warte nawet 500 euro hahahahhahaa Nie daja ludziom salarisow zeby pracownik sie nie zorientowal ze go na godiznach oszukali. ta agencja to jest (usunięte przez administratora) narkotykowa, zyja tlko z handlu narkotykami. powinni ich zamknac z "lolkiem " kryminalista na czele. Ci koordynatorze sa zakreceni i na niczym sie nie znaja , mysla tylko jakby tu ci oszukac.Ta pseudoagencja to dno totalne!!!!!!! Przestrzegam przed wyzyskiem w tej agencji, ludziom ktorzy od nich uciekli nie wyplacili kasy. W robocie u nich nie ma godzin a cie jeszcze oszukuja i okradaja pracownikow. Zenada. Gnoje 20 letni koordynatorami buhahahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Baan - Bodegraven

• Jak się pracuje w Direct Baan?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Baan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Direct Baan