Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Dariusz

Trochę to smutne o ile zgodne z rzeczywistością. Mam zamiar aplikować i ???

Belzebub

Brakuje kursów i wsparcia pracownika. Nie można się rozwijać, człowiek cały czas stoi w miejscu. Co ambitniejsi po prostu rezygnują. IMN jest firmą wyjątkową... Podczas gdy cały świat stawia na ludzi młodych, pomysłowych, ambitnych, chętnych do działania to IMN płynie pod prąd i stawia na ludzi starych, skostniałych, niechętnych do jakichkolwiek zmian, wyznających zasadę, że jest jak jest, emerytów i osoby odliczające dni do emerytury. Jeśli masz mniej niż 40 lat i 15 lat stażu w IMN to nie masz nic do powiedzenia, nie jesteś jeszcze odpowiednio doszlifowana/ny do formy. Rozmowa kwalifikacyjna w imn... Pracodawca ubiera to w ładne zdania typu: Zarobki uwarunkowane doświadczeniem z wysokimi premiami. Atmosfera w pracy pozwala na rozwój i uczenie się. Stek bzdur w każdej ofercie pracy wysłanej przez Instytut metali nieżelaznych . Ludzie nie warto!!!!

Santa Claus

DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA BĘDĄ UBOGIE. CZAS WYPISAĆ SIĘ Z TEGO PACHNACEGO FEKALIAMI ZWIĄZKU ZAWODOWEGO. A DYREKCJI PRZESYŁAM ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE ŚRODKOWYM PALCEM!!!!

Gniewny

Na wstępie zaznaczę że moja Opinia ma charakter jedynie informacyjny . Pracuje w Instytucie od blisko 20 lat i nie mogę powiedzieć że zakład ten jest dobrym miejscem pracy. Gdyby nie mój wiek na pewno bym tu nie pracował. Malwersacje i kombinacje finansówe osiągnęły już taki poziom że nawet dyrekcję już się w tym nie łapie. Jak mówi stare powiedzenie Ryba psuje się od głowy... w dodatku bezczelność i arogancja dyrekcji lub kogoś z tego kręgu który usuwa negatywne opinie na forum, żenada nie macie żadnego poczucia wstydu oraz wlasnej godności. Teraz czas na zmiany- nowa władza, nowy ustrój. Liczę na to że całe kierownictwo dostanie kopniaka w 4 litery. Trzęsą portkami bo nic oprócz krętactwa nie potrafią ,boją się że hossa się skończy. ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA!!!!!

Dekiel
@Gniewny

Ciekawe gdzie bedziesz pracował jak wszystko się posypie geniuszu. Zachowaj te informacje dla siebie bo do innych i tak nie trafiają. Żal.pl. A jak masz jakiś problem to się podpisz kasztanie a nie anonimy jakieś pociskasz bezsensowne. 20 lat pracy a (usunięte przez administratora) w głowie.

Weźmiesz mi z połykiem
@Dekiel

Wal się (usunięte przez administratora)

@Dekiel

Będziesz miał żal.pl jak Ci CBŚP o 6 rano na kwadrat wjedzie ty nędzny i żałosny kierowniczka.

Brałeś udział w rekrutacji do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Albert

Premie od dyrekcji za ciche siedzenie i nie mieszanie się do problemów pracowników , związki zawodowe na terenie zakładu opłacane przez dyrekcję są nic nie warte , gdyby to było tak jak w USA , gdzie związki zawodowe mają biura poza zakładami pracy i zrzeszają całe branże tak że dyrekcja zakładu pracy nie ma pojęcia czy ich pracownik należy do związków czy nie , to z takimi związkami pracodawca się liczy , a u nas razem chlają z dyrekcją razem planują w razie czego strajki razem potem udają że negocjują i robią pracownika w konia .Walić takie związki zawodowe .

Dyzma
@Albert

Proponuję aby głos zawierali Ci, którzy mają pojęcie o realiach firmy. To nie są opinie tylko wymysły i ogólne pretensje do całego świata. Żałosne.

Czester
@Albert

Proste miałbyś psa który pyskuje to ... nie trzymasz go na swoim podworku tylko za bramą.

nick
@Albert

z tego co wiem, dyrekcja składa się po części z niepijących, więc kłamiesz kolego

Paulina

Nick 2 pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Wypowiedzi takie jak Twoja są niezgodne z regulaminem. Forum ma na celu wymienianie się opinią na temat pracy w danej firmie, nie obrażając innych osób. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy to chętnie dowiem się co sądzisz o pracy w firmie. Wiesz jakie warunki zatrudnienia panują obecnie w Instytucie Metali Nieżelaznych?

Wielebny
@Paulina

Paulina ty jesteś normalna ?! Czy jak ktoś ci ukradnie pieniądze to ja go nazywasz, że pożyczył czy ukradł . (usunięte przez administratora) będzie zawsze (usunięte przez administratora) Pewne rzeczy trzeba po imieniu nazywać tyle w temacie.

@Wielebny

@Wielebny Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie doświadczenia masz z Instytut Metali Nieżelaznych? Byłeś pracownikiem? Masz smutne wspomnienia? Podziel się z nami, będzie to bardzo pomocne dla osób interesujących się pracą w tej firmie.

związkowiec
@Paulina

Jeśli jeszcze się szanowna moderacja nie zorientowała - nikt nie napisze prawdy i nie podpisze się, bo ludzie boją się przewodniczącego. Czemu się bardzo dziwię, bo wystarczy napisać do władz związku albo do prasy i nagłośnić temat - ludzie, nie jesteście sami! Działajcie! Jeśli ten człowiek traktuje was niewłaściwie, podejmijcie odpowiednie kroki - związek oraz dyrekcja nie zostawią was samych.

Obiektywny

Nie zgadzam się z tymi wszystkimi wpisami. Uwarzam, że przewodniczący NSZZ jako jedyny dba o ten zakład. nawet bardziej niż dyrekcja. Dzięki niemu zakład jeszcze istnieje. Robi dla pracowników więcej niż ktokolwiek. Sam znalazłem się w trudnej sytuacji i tylko pan Zbyszek mi pomógł. To dzięki niemu macie paczki na święta, zabawy i wycieczki. Ale oczywiście nikt tego nie docenia. Potraficie tylko narzekać i obrażać.

Prawda
@Obiektywny

Obiektywny??? Sam nick zdradza że jest to próba wybielenia się . Dzięki związkowcowi zakład istnieje , a gdzie podziała się dyrekcja zakładu???koń by się uśmiał.. Sam znalazłeś się w trudnej sytuacji tzn.co przyszedłeś do roboty na "podwójnym gazie" czy zajumałeś coś??? i co przepustkę ochrona zabrała??? Żenada.. Paczki - śmiech za 50 zł składki - szkoda że zdjęć nie można dawać, Zabawy i wycieczki odpłatne , Nie ma się naprawdę czym chwalić.. Przede wszystkim to ludzie nie pracują dla takich bzdur tylko po to żeby zarabiać pieniądze.

Zbyszek farbowany czarny baran
@Obiektywny

Błazenada w tym zakładzie osiągnęła już chyba maksymalny możliwy poziom, przewodniczący związków trzyma (usunięte przez administratora)z dyrekcją i na wszelkie możliwe sposoby broni swoich czterech liter. Na nic nie ma pieniędzy wiecznie słychać że nie ma na premię nie ma na to na tamto. Ale wystawne imprezy w Qubusie za kasę zakładową to się robi "hutnicy za dychę" jeszcze księdza zapraszają - maksymalny (usunięte przez administratora)

związkowy
@Obiektywny

Ha! Ha! Ha! Porównaj sobie cenę paczki i wartość składek za cały rok. Gdzie jest reszta?

Marcon
@związkowy

Jak to gdzie jest reszta, na budowie u Vel hrabiego przewodniczącego.

związkowiec
@Obiektywny

Zarząd związku powinien na koniec roku przedstawić na walnym sprawozdanie finansowe, jesteście naiwni, jeśli tego od nich nie żądacie

Paluch

Chory zakład. Taka polska w miniaturze. Kierowane nieudolnie i dojone na lewo i prawo przez kierownictwo. Pieniadze sa przeciętne , a szkodliwe za małe i nie mówię o ołowiu tylko o typowo wrednym postępowaniu jednego( dość szeroko opisanego w komentarzach) kierownika bez szkoły. Sama praca potrafi być bardzo wyczerpująca i widziałem wielu co utrzymywali sie dzień dwa i nie pojawiali się już więcej. Chcesz sie sprawdzic to aplikuj A ja znowu będę miał ubaw jak zobaczę kolejnego artystę co wymięka po pierwszym dniu. Wszyscy co piszą że praca tu jest ok, to z 15 letnim doświadczeniem, powiem że nie jest. Panie w biurach niby mile ale totalnie oderwane od rzeczywistosci. Pewnie niektóre nawet nie wiedzą jak wygląda praca na wydzialach. Drugi raz bym tu nie przyszedł do pracy.

Aleksander
@Paluch

Dzięki za opinię. Napisałeś, że pracujesz w tym instytucie już 15 lat, a mimo tego dosyć negatywnie oceniasz tego pracodawcę. Muszą być jednak jakieś plusy pracy w tej firmie, które sprawiają, że jednak warto zostać. "Pieniądze są przeciętne", tzn. na jakie wynagrodzenie możesz liczyć i na jakim stanowisku?

zdziwiony
@Paluch

Był dobry wpis z 04.11. dotyczący zakładu ale w całości wycofany więc co można wpisać .Pan Paluch pisze prawdę co do starej dyrekcji i niektórymi kierownikami pracownicy czekają na porządną kontrolę wyższych władz może się doczekają i będą wieżyc w sprawiedliwość.

@zdziwiony

Odpowiedz na pytanie "dziwny układ " IPN Wr 0017/2719 teczka personalna na tajnego współpracownika (usunięte przez administratora) Wszystko w temacie. (usunięte przez administratora) Miłego wieczoru:-)

@Aleksander

Plusy..... pracuje tu tak długo że po prostu się zasiedziałem. Znam wszystkich przynajmniej z widzenia. Przyzwyczailem sie i tak pracuje. Moze nowy dyrektor cos ogarnie. Nadzieja jest. Nie wiem jak jest w innych zakladach. Tutaj póki co (usunięte przez administratora) brud a kasa nie adekwatna do zostawianegp zdrowia.

Obiektywy

Nie polecam tam pracy.W ogromnej większości wpisy czy opinie o Imn legnica to czysta prawda.

Dziewczyny jaki styl panuje w Instytut Metali Nieżelaznych?

Zależy o co pytasz? Ogólnie rzecz biorąc bardzo głęboki PRL!!! Jeżeli chodzi o nastróje to fałsz i obłuda. Dla rozluźnienia atmosfery zagadka... ...przychodzi do pracy godz około 8-9 razem ze swoim Konkubinem i mówi w korytarzu głośno CZEŚĆ DZIEWCZYNY... Dodam że wszyscy już dawno w pracy. (usunięte przez administratora)

jolcia
@Anna

zakładem powinien uczciwie zapoznać się cbś a w szczególności przewodniczącym solidarności jego (usunięte przez administratora) wulgarne zachowanie do podwładnych --pracowników .Pogubił się i za pozwoleniem starego dyrektora ( dziwny układ)jakie jego i gdzie miejsce w zakładzie. zachowuje się jak nominowany dyrektor.Jestem ciekawa jak sobie poradzi nowy dyrektor. z chamstwem.

jolcia

jaki styl panuje w zakładzie to zależy jaki wydział poziomu zaangażowania kierownictwa. każda z nas chce pracować jak najlepiej jeżeli się nie przeszkadza.ale niestety podcina się skrzydła i nie można się rozwijac .Dużo mądrych pomysłów poszło do kosza .. To kierownictwo-dyrektorskie uważna że ma monopol na rozwiązania techniczne produkcyjne. Jest dyskryminacja kobiet co do zarobków a wykonywaną pracą i odpowiedzialnością. Nowy dyrektor jestem pełna optymizmu uzdrowienia zakładu że przeglądnie każde stanowiska -zakres prac,odpowiedzialności i zarobnki jakie są obecnie przy każdej osobie (wykształcenie ,lata pracy,zakres kontroli)

Legniczanin

Dyrekcja robi w portki jak usłyszy, że zwiazkowiec ma zły dzień... Nikt normalny, kto coś wie i chce robić tu nie wytrzyma...ostatnio nawet zlikwidowali stanowisko gościa, który najwięcej zrobil w tym zacofanym zakładzie. Tak się robi z niewygodnymi

Ręka sprawiedliwa

Konflikt między bycia zwiazkowcem a kandydatem na radnego. .. Statut solidarności polecam poczytać Boże módl się za nas i chroń nas przed takimi idiotami...

Iga

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Gruby
@Iga

Tak jesteśmy pewni ,absolutnie nic dobrego nie można pisać, niestety stracone lata życia

M

Normalnie komunistyczna propaganda sukcesu. Nic się nie zmieniło. Kasę za tę propagandę weźmie czapa, a ludzie którzy chcą po prostu normalnie, spokojnie pracować będą musieli poszukać innej pracy bo stworzyli korpo, tylko że w sieci płace są bliskie płacy minimalnej i bez trzynastki i bez premii.W zakładzie łamie się prawa pracownicze,oszukuje się wyniki badań pomiarów szkodliwych czynników stanowisk pracy. Polega to na tym że badania przeprowadza się na maszynach które pracują na tzw"sucho" bez przerobu materiału. Park maszyn to same stare złomy i rzęchy. Związki zawodowe czyli Vel.Hrabia "przewodniczący" to już temat na osobny komentarz. Jego obowiązki sprowadzają się do udostępniania w godzinach pracy postów radiamaryja i tygodnika solidarności Tysol na Facebooku oraz gaszenia światła w kiblach. Żalosna jest również postawa samego związkowca który nie ma ani wykształcenia/kultury osobistej jak również wiedzy merytorycznej by piastować stanowiska kierownika logistyki. W dodatku chodzą słuchy że ma finansowe "udziały" w firmie która świadczy usługi na plecach. Dziwi fakt że pracownicy tak łatwo wierzą w ten jego bełkot,głosują na takich ludzi. Dzisiejsza solidarność to zlepek , nierobów , wrednych i fałszywych politycznych przydupców pod wodzą zomowca. Pracownikom wmawia się że jest ciężko i kryzys a tymczasem wyprowadza się pieniądze na wszelkie możliwe sposoby. Głupie niepotrzebne zakupy lub remonty= na pewno za tym idzie tzw"łapówa". Ostatnio nawet nie ma na TP napojów regeneracyjnych bo jest kryzys.?! GDZIE JEST INSPEKTOR BHP?!!?!?... ...oczywiście oblizuje zadek dyrekcji i przyklepuje z przyklaskiem ich decyzję . Naprawdę nie ma sensu się do nikogo odzywać. Acha typowy kandydat na ... pracownika/mistrza powienien być - głupi jak but z lewej nogi bo im głupszy tym lepszy materiał z niego w przyszłości na pracownika. Przestrzegam przed podjęciem pracy w tym zakładzie .Narażacie zdrowie i życie na poczet bandy krętaczy za nędzne grosze. I proszę nie pisać bzdurnych komentarzy że ludzi to nie interesuje bo właśnie że interesuje, po to jest ta strona a ponad 27 tyś wyświetleń o tym świadczy.

JELONEK

SZKODA CZASU I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA. LEPIEJ POSZUKAĆ INNEJ PRACY. NA FORUM NIKT NIE KOMENTUJE BO NIEREFORMOWALNI STARCY RZADZĄ TYM ZAKŁADEM. CI CO PISZĄ ŻE JEST DOBRZE ITD. NAPEWNO PRACUJĄ LEKKO TZN.ZA BIURECZKIEM. TA FIRMA NIEDŁUGO SIĘ ROZLECI.

wszystkienickizajete
@JELONEK

Podobno łatwiej jest tam na produkcji. Praca po 4h na zmianę, z czego na całą godzinę można uciec na śniadanie, żyć nie umierać! Sam pracuję za biureczkiem w urzędzie i zastanawiam się czy nie złożyć papierów do iemenu. Tylko na produkcję, inaczej się nie opłaca!

Momo
@JELONEK

Święta racja!!!

Ludzie na produkcji ogólnie w porządku, gorzej z nieogarnietym kierownictwem. Nikomu na niczym tu nie zależy. Każdy patrzy tylko swojego interesu. Brak premii, Brak np.kart Multi sport , Niskie zarobki oprócz kierownictwa, Przeterminowana profilaktyka, Brak talonów na święta , Brak dodatkowego urlopu zdrowotnego warunki pracy na to nie wskazują . Ogólnie daje sobie spokój i odchodzę, jest wiele innych możliwości na rynku pracy dużo bardziej atrakcyjnych.

Paulina

@wszystkienickizajete, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie pracujesz w Instytut Metali Nieżelaznych. Zatem, czy Twoja opinia oparta jest o doświadczenia pracowników firmy? Czy została gdzieś zasłyszana? Na forum istotne jest by informacje w nim zawarte były rzetelne i merytoryczne.

Ernest1742

Zdecydowanie nie polecam tej firmy p. Zbyszek wydaje pieniądze na magazyn. Gdzie wszystkie pieniądze zarobione zarabia hala!!! Okradają pracowników co robią w weekendy i święta! Ludzie ciężko pracują w pocie czoła, a Zbyszek wydaje pieniądze na koparki!!! Ciężko pracujemy, a 14 siedzi cały dzień i nic nie robią ( nie mają zysków). Zdecydowanie nie polecam tam pracy. Dużo ołowiu w organizmie.

Paulina

@JELONEK, czy Twoja wypowiedź została napisana z perspektywy obecnego pracownika Instytut Metali Nieżelaznych? Proszę, napisz na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co należy do wykonywanych przez Ciebie zadań? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie.

Tomasz

Zastanawiające jest to wasze milczenie. Myślę, że gdyby było źle to forum by wrzało a jak jest ok to cisza!

Stach

Bardzo różne opinie piszecie i zastanawiam się dlaczego? Chciałbym tun pracować i zupełnie nie wiem co sądzić? Podpowiedzcie , jak jest aktualnie w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych - Gliwice

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych