Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Lidia

Rozglądając się za ofertami dla mojego partnera napotkałam ogłoszenie na stanowisko Ogrodnika terenów zieleni. ;) Wspomniano m.in. o tym, że pracownik musi być gotowy do pracy w dni wolne oraz na dzienne wydłużenie godzin w celu np. koszenia. Stąd moje pytanie - po ile godzin pracuje się w te dni wolne? I po ile h zazwyczaj są te nadgodziny i jak często się zdarzają? Jak wynagradzane są te dodatkowe godziny i dni?

Lota

Nie polecam Oddziału w Poznaniu. (Wierzenica) Praca przez (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) wymagana, ukrywane karty pracy, oszukiwanie pracy w niedzielę, zmuszanie do pracy po godzinach i nie można się wypowiadać bo Dyrektor (usunięte przez administratora) zabiera premię. Trzeba zgłosić do PIP bo takie traktowanie ludzi nie powinno być w XI wieku. Ale Ł-IMN to państwowa buda i tak się zakończy to niczym.

Pracownik IMN
@Lota

Zdecydowanie nie zgadzam się z ta wypowiedzią to nieprawda ,polecam prace w tym zakladzie praca jest bardzo ciekawa rozwojowa miła atmosfera .Dyrekcja na plus

@Lota

W XI wieku firma nie istniała. Od momentu zmiany kierownictwa warunki pracy i atmosfera zostały polepszone. Polecam

Wieloletni pracownik
@Lota

Bardzo polecam zatrudnienie w odziale w Wierzenicy .Warunki po zwolnieniu byłego kierownika pojawiły się znacznie .Na zakładzie pracy panuje miła atmosfera ,nikt nie boi się wypowiadać swoje zdania, kierownik liczy się z każdym pracownikiem i jest wspaniałym człowiekiem POLECAM

Pracownik Wierzenica
@Lota

Polecam prace w Wierzenicy ,poruszyła mnie opinia ww.są to info nie prawdziwe fałszywe które wg nie maja miejsca tym bardziej od czasu naszego nowego dyrektora oraz kierownika .Polecam prace w naszym zakładzie z całego serca

@Lota

Jestem pracownikiem oddziału Wierzenica od kilku dobrych lat. Atmosfera w pracy od czasu zmiany kierownika i dyrektora jest zdecydowanie na plus. Osobiście bardzo polecam pracę w naszym zespole.

@Lota

Teraz jest zdecydowanie lepiej! Niż za poprzedniego kierownika. Nowy dyrektor i kierownik doceniają ludzi! Potrafią porozmawiać i rozwiązać problem, a nie jeden był. Z poprzednim kierownikiem było bardzo źle! Robił nagonkę na pracowników! Bywał pijany w zakładzie, wyzywał od najgorszych i krzyczał, gdzie to nie powinno mieć miejsca! Ja polecam pracę, i ludzi!!

Bożena

Czy ktoś zgłaszał przełożonym, że kierownik (usunięte przez administratora)podwładnych i pracuje pod wpływem alkoholu?

Grzesiek
@Lota

Widać po komentarzach i polubieniach że nadal klakierzy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)działają. Oni będą bronić tych komunistów do końca życia przestańcie łgać i weźcie się za robotę. W tym zakładzie nigdy nie przestanie być tak jak jest za dobrze jest osobą przy korycie.

Była pracownica

Powiem krótko. Nie polecam,warunki pracy marne. Kasa słaba.

Brzostek J.

Nie polecam pracy w żadnym wypadku, brak rozwoju i perspektyw . Wszystkie pozytywne opinie napisane na zlecenie dyrekcji-propaganda jak w (usunięte przez administratora) zresztą ta tutaj ma się dobrze. Koniec ,paliwo się skończyło..m Jak żyć?! Kredyt zięciowi trza płacić!!! Jak zyc6?

Brałeś udział w rekrutacji do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Danuta

A za co niby? Może trochę przesadzasz, nie wystarczy rozmowa jeśli coś nie pasuje?

Bambi

Masz na myśli Oddział w Legnicy czy ogólnie całą firmę? Po dawnych komunistach nie ma śladu. Kadra kierownicza to ludzie w średnim wieku więc chyba nie mają odwołania do dawnych czasów.

Bibi
@Bambi

Po dawnych komuchach został ślad... Ci nazwijmy to nowi ludzie to namaszczeni kontynuatorzy przyuczeni przy boku towarzyszy. Pamiętacie wszyscy jak biegaliscie za przewodniczącym związków bo obiecywał wam złote góry... A potem wypioł się na wszystkich,dyrekcja jest taka sama jak tamci nic nie lepsza.Zdaje sobie sprawę że każdy walczy o swoje,ale takiegoż dziadostwa to jak żyje nie widziałem. Kombinatoryka stosowana. Szczerze to śmiać mi się chce z tych ogłoszeń o pracę Imn_u.

@Bibi

Najważniejsze, że nowy ład odciął od pępowiny pracownika, który dostawał zlecenia na własną firmę. Dobre zmiany w Głogowie. Teraz gościu chodzi niezadowolony z wszystkiego, ale przegiął.

@Bibi

Taka sama jak tamci? Dziewczyno, co kwartał jest premia, była podwyżka, sprzęt jest wymieniany, są zyski. Złóż wypowiedzenie, jak ci nie pasuje coś.

Beznadziejny zakład,syf wszedzie,zarobki srednie,zmuszaja ludzi do wykonywania nie swoich obowiazkow.

średnie czyli jakie tak w sumarycznym ujęciu? Co z socjalem, bo rok temu pisali, że na świeta 500 można i z urlopów 900, w tym roku jest więcej?

@Ewa

rok temu nic nie dali na swieta i 2 lata temu tez,w socjalu jest lyko urlop pod grusza 1100, zarobki 4300 na umowie po 8 latach pracy

@Ewa

nie dali nic na swieta rok temu ani dwa lata temu,wczasy pod grusza tylko masz 1100, po 10 latach pracy mam 4400

nic nie daja tylko wczasy pod grusza 1100,po 10 latach stawka 4400

czy to jest stawka netto? i jak to rosło przez te 10 lat z roku na rok, o tę samą wartość?

Alicja

4400 brutto? Czemu po 10 latach masz akurat w tej kwocie podwyżkę? Upominałeś się o nią ? Czy szef sam Ci zaproponował?

Czy w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W IMN O/Poznań socjalne płatne po wykorzystaniu 10 dni urlopu na poziomie 700-900 oraz na święta 300-500 w zależności od dochodu za poprzedni rok. (w tym roku za 2020) no i premia od 5% do max 10%

Zgadzam się.

Agata
@Marcin

A jakie są stawki podstawowe?

To będzie opinia o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu. 1. Wynagrodzenie na poziomie wynagrodzeń z Biedronki czy Lidla przy odpowiedzialności dużo większej, 2. Po zmianach organizacyjnych czyli po wejściu do Sieci Badawczej Łukasiewicza brak żadnych oficjalnych podwyżek (chyba że tylko zasłużeni nowego Dyrektora otrzymali) 3. Brak stabilności zatrudnienia mimo, że w ogłoszeniach o pracę jest zapis "stabilne warunki zatrudnienia" 4. Brak możliwości rozwoju mimo, że w że w ogłoszeniach o pracę jest zapis "możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji," 6. Bardzo rzadko przedłużane są umowy dla pracowników zatrudnionych przy projektach unijnych, Wg mojej skromnej opinii Oddział w Poznaniu, nie zapewnia nic co mogłoby przyciągnąć nowych pracowników naukowych przy obecnych zarobkach. W roku 2021r podobno bardzo duża redukcja etatów przez zakończenie się projektów czy też zwolnień pracowników przez wzgląd na bardzo niskie wynagrodzenia.

@Marcin

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Dyrekcja Łukasiewicz – IMN podejmuje wysiłki, aby zapewnić pracownikom komfort pracy i satysfakcjonujące wynagrodzenia. Dba również o rozwój naukowy i zawodowy pracowników, finansując różnego typu studia, kursy i szkolenia. Wejście w strukturę Sieci Badawczej Łukasiewicz spowodowało zmiany organizacyjne, co nie wpłynęło negatywnie na stabilność zatrudnienia. W niektórych przypadkach, gdy pracownicy zatrudniani są wyłącznie do obsługi projektu, po jego zakończeniu (zgodnie z założeniami umowy) stosunek pracy może nie zostać przedłużony.

Zorg
@Marcin

Podobnie wygląda sytuacja w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej.

@Marcin

Były podwyżki od listopada 2021 w Ł-IMN O/Poznań na poziomie 300,00 brutto dla wszystkich pracowników.

Prawda

Justyna
@Sylwia

To nieprawda, nie było żadnych podwyżek a żadna Sylwia nie pracuje i nie pracowała w IMN Poznań

Bibi
@Justyna

Propaganda wewnątrz instytutu działa, zakłamywanie rzeczywistości propaganda sukcesu rodem z (usunięte przez administratora) Tym zakładzie nigdy nic się nie zmieni ponieważ u sterów cały czas są te same osoby przesiąknięte chęcią władzę i pieniądza. Najlepsza decyzja w moim życiu było odejście z tego (usunięte przez administratora)

@Justyna

Czyli twierdzisz, że podwyżek nie było w poprzednim roku w listopadzie 2021?

Artur
@Sylwia

A były? Jak tak to napisz ile procent. Każdy dostał tak samo czy były różnice w zależności od stanowiska?

M.N.
@Artur

Piszemy tutaj o Oddziale w Poznaniu, czy Gliwicach?

L. N.

Złożyłem swoje CV na ogłoszenie "KONKURS NA STANOWISKO PRACOWNIKA TECHNICZNEGO W DZIALE PRODUKCJI SPECJALNEJ", dzwonili do mnie, dam znać po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych prowadzi rekrutację na stanowisko Technik w Gliwice. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Technik pegasus

Dlaczego usuwacie niewygodne dla was opinie? Naprawdę myślicie że co z tym z działacie w taki sposób

Margot

Dzień dobry, Czytając opinie mozna się załamać, (usunięte przez administratora) Jakie są warunki finansowe? Czy są z góry narzucone widełki? Czy w Instytucie prowadzone są projekty unijne, z których pracownik ma dodatkowe wynagrodzenie (nie premie, a zwyczajnie godziny w projekcie, które są płatne)?

@Margot

Dzień dobry, dziękujemy za szereg pytań dotyczących warunków płacowych w Łukasiewicz-IMN. Informujemy, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat podaje swoje oczekiwania płacowe. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia pracowników Instytutu, to jest ona określona w wewnątrzzakładowych regulacjach.

Margot
@Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Dziękuję z odpowiedź. A jak wygląda sytuacja z projektami unijnymi? Jak są one rozliczane? W ramach premii czy pracownik ma rozpisaną ilość godzin w danym projekcie i za te godziny otrzymuje wynagrodzenie z projektu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Warunki dla kandydatów uzależnione są od stanowiska, na jakie kierowana jest aplikacja. Aktualne ogłoszenia o konkursach, gdzie podajemy szczegółowe dane, można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://bip.imn.gliwice.pl/content/65/kariera Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jaka umowa obowiązuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych podczas okresu próbnego?

Dziękujemy za pytanie: pierwsza umowa o pracę zawierana jest najczęściej na okres od 3 do 6 miesięcy, po tym okresie może zostać przedłużona na czas nieokreślony. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie: http://bip.imn.gliwice.pl/content/65/kariera

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 2 sierpnia i zastanawiam się nad złożeniem CV.

MARTA

Umowa o prace, początkowo okres próbny póżniej na nieokreślony.

Black

Używaj sobie ile chcesz. To nie było L4 tylko opieka na chorą umierającą mamę. Ale cóż każdy może sobie dorobić własną opinię, która nie ma nic wspólnego z prawdą. Żal mi was.

@Black

Tak i dlatego żarty o moich urlopach krążyły już od lat po zakładzie

@Beatka

Albo o zmianach statusów na fejsie

Matematyk

Huty geniuszu. Nawet nie wiesz na jakim terenie pracujesz

VoiTech

Nie dziwię się, ze zakład umiera jak pracownicy chodzą na L4 "jak mają ochotę" :)

Aktualność
Zapraszamy do lektury wywiadu z dr inż. Barbarą Juszczyk - Dyrektorem Ł-IMN, który ukazał się w "Magazynie Hutniczym" nr 13 (2020). Czytaj na https://e-mh.eu/

Pracowałem w tym zakładzie i nie polecam szczególnie w kwestii zarobki a warunki pracy. Przy obecnej sytuacji finansowej firmy brak perspektyw. Równia pochyla w dół. Sprywatyzuja i zamkną.

Przyszły pracownik

Czy (usunięte przez administratora)mówił prawdę o tym, ze takie rzeczy dzieją się w hucie i nikt z tym nic nie robi?

Beatka

No taki ten Zbyniu nieporadny...niby po technikum a nie wie, jak sprawdzić poziom oleju bagnetem

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych - Gliwice

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych