Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Paulina

@Tomasz a na jakim stanowisku pracujesz? Jakie widzisz plusy i minusy pracy u tego pracodawcy? Daj znać, jak dokładniej ta sytuacja wyglada w twoim przypadku.

Kinia

Praca Super.Polecam osobom szukającym pracy aby skladaly cv.i czekały na tel.

Tomasz
@Kinia

Bzdety piszesz Kinia , standardy jak za króla ćwieczka. No chyba że w dyrekcji na prominentnym stanowisku w klimatyzowanym biurze 8 godz czytać gazetę i oglądać Facebooka . Można- ano można.

Paulina

Wszystkie komentarze są z ubiegłego roku. A jak Instytut Metali Nieżelaznych prezentuje się w roku 2017?

lkomo

znawca, chybamdrugie i trzecie kryterium spelnia kazdy. warto interesowac sie na biezaco tymi rzeczami np. w instytucie geologicznym.

Brałeś udział w rekrutacji do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

franki

NIK nie ma żadnej możliwości ani ukarania ani też wydania nakazu lub innej formy wymuszenia lub zmuszenia ( sankcji kary ) do usunięcia w/w nieprawidłowości. NIk wyda tylko raport o stanie rzeczy który w dodatku nie jest wiążący ot tak dla wiedzy społeczeństwa . Tą firmą powinno się zainteresować ABW. A pieniądze w tym zakładzie wyprowadza się na różne sposoby i wiem coś o tym.

tomasz

Praca bez perspektyw dla osób szukających ambitnej ścieżki kariery.Brak jakichkolwiek szkoleń lub innych form podnoszenia kwalifikacji pracownika.W tej firmie się tylko możecie uwstecznić i pozbawić motywacji .Stracony czas ,z całegi serca i szczerze nie polecam tam pracować.

Jacek O.

Nie polecam I ODRADZAM !!! nikomu pracy w tym zakładzie wszystkie w/w opinie negatywne to prawda ,zero rozwoju intelektualnego i technologicznego - średniowiecze techniczne, park maszyn kilka starych złomów ledwo kupy się trzymających,w zakładzie wszytko odbywa się pod scenariusz Dyrektora i jego popleczników - zbyt mądrych ludzi się dyskryminuje i odsuwa od koryta, układu jeszcze raz układy no i ciekawostka związki zawodowe działające "niezależnie" nie przystąpisz - nie pracujesz. Ogólnie kombinatorstwo na szeroką skalę a jak by było mało to wszystko finansowane z pieniędzy podatników!!! N I E P O L E C A M !!!!

JANUSZ

WITAM PROSZE O NR TELEFONU DO FIRMY JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ MÓJ NR 8(usunięte przez administratora)0 NADMIENIAM ZE PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I PRACOWAŁO MI SIE BARDZO DOBRZE DZIĘKUJE JANUSZ

PAWEŁ

Nie polecam tego zakładu, (usunięte przez administratora) to Zakompleksiony ICEK- ZJADA GO MANIA WIELKOŚCI ZAKŁAD TRAKTUJE JAK PRYWATNY FOLWARK , NIEWYGODNYCH LUDZI USUWA A TYTUŁY ZDOBYŁ CHYBA PO ZNAJOMOŚCI POWINNO SIĘ CBA ZAJĄĆ TYM ZAKŁADEM ACHA I PRZETARGI I INNE ROBOTY (usunięte przez administratora) ZAŁATWIANE

statement

Praca jak i warunki urągające godności człowieka.Kierownictwo to banda nadętych , zarozumiałych i zasiedziałych tępaków.Pracowałem przy piecach , takiego syfu i łamania BHP JESZCZE NA OCZY NIE WIDZIAŁEM.a płaca no cóż 2000 brutto to tak dużo ? ZDECYDOWANIE ODRADZAM

tak tez uwarzam leserstwo wek

kudłaty

praca w twj firmie jest przyjemna tylko co nie którzy nie chca pracować ogarnelo ich lenistwo powinni sie wrzias za niektorych leserów

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych - Gliwice

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych