Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Andrzej Pukar

Jest taki ktoś po zawodówce samochodowej a nie wie, co to bagnet do sprawdzania oleju. Jak myślicie, kto w naszym zakladzie jest takim geniuszem?

Beatka

Czy mozna złozyc cv do biura pana Zbynia? Slyszalam, ze praca lekka i mozna co miesiąc brać l4.

Zbyszek
@Beatka

Wruć do mnie Beatko jestes najlepsza w całym zakladzie. Wyjdz za mnie!

@Beatka

Jaką trzeba być miernotą żeby tak sądzić... Wystarczy na norka popatrzeć jak zbynio go zeszmacił...

@Paluch

Zbyszek to prawdziwy mężczyzna i samiec alfa tej firmy.

Zbynio

Kawalek z ofert pracy w zakładce kariera, dobry żart lekko niesmaczny Istna propaganda sukcesu PZPR. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę w pracy. Z tym ostatnim nie sposób się nie zgodzić HAHA

@Zbynio

Ale to prawda, u mojego kochanego i jedynego Zbyszka swietnie sie pracuje. Ma bardzo dobre podejscie do swoich pracowników i jest wzorcowym liderem.

Paluch

(usunięte przez administratora) I dobrze. Ty mnie nie zayrudniles ty mnie zwalniać nie będziesz... Pozatym musieli by zwolnić połowę zakładu bo tyle osób Ciebie poprostu nietrawi... (usunięte przez administratora) Lepiej zwał sobie Kłecko.

Zbigniew Pukar
@Paluch

Sram na ciebie a ze mam duzy brzuch, to jezd czym (usunięte przez administratora) Zero wdziecznosci ty gupi (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

ryba

Na układy nie ma rady jesteś jego siostra czemu jego nie chwalić a to przekupstwo tylko stare układy pomogły że dostałaś pracę . Nie przyznawaj się że nie masz kwalifikacji bo to wstyd . A p ZP daleko do prawości i zależy co komu się podoba bo on nie należy do przystojnych jak sądzisz przystojniejsi są w zakładzie i inteligentniejsi z kulturą osobista a jem tego brakuje . Punkt widzenia Zależy od punktu siedzenia. Dużo ludzi skrzywdził nie ma przyjaciół a ci którzy się tak nazywają to klakierzy którzy są zalezni od niego i jego hunorów.

Zbigniew Pukar
@ryba

Zgadzam sie jestem najmondrzejszy, siedzenie i pisanie na fejsie caly dzien to wymagajonce zajencie. Byle chłop z łopatom tego nie zrobi. Tak zem rzekł ja Zbigniew monrz Beatki

Beatka

Czy to prawda, ze w Solidarności fajnie sie pracuje? Chciałabym dołączyć bo słyszałam wiele dobrego o tym zakladzie, szczególnie Panu Zbysiu.

@Beatka

A gdzie chcesz pracować czy w imn czy w solidarności a (usunięte przez administratora) nie jest właścicielem zakładu co ty piszesz nie ma stanowiska pracy solidarność i do czego chcesz dołączyć.

Bury
@Beatka

Czy u nas w zakładzie jest stanowisko Solidarność chce je dostać co trzeba zrobić

Jaka jest kultura pracy w Instytut Metali Nieżelaznych? Obowiązuje typowy dress code?

miśka

Nie obowiązuje dress code nikt nie narzuca pracownikom administracyjnym a pracownicy na stanowiskach robotniczych dozorujących mają przypisaną odzież i harmonogram prac .Kultura pracy taka jaką pracownik reprezentuje a z tym bardzo różnie , (usunięte przez administratora) na co dzień.

STAWIAM NA ♡♡♡ ZBYSZKA ♡♡♡

Kochani koledzy i koleżanki w imieniu kościoła katolickiego zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe legnickiej diecezji oraz okręgowego oddziału caritas. Mamy niezwykle poważną sytuację. Brakuje nam na przysłowiowe od pierwszego do ostatniego. Ja jako przykładny i oddany katolik zwracam się o pomoc i apeluję do Was. Za wszelką okazaną pomoc BÓG ZAPŁAĆ ♡♡♡

@STAWIAM NA ♡♡♡ ZBYSZKA ♡♡♡

O ile mi wiadomo to kościół nie jest biedny dostaje dotacje z państwa i z miasta a księża otrzymują pensje mogą zwrócić się jak inni przedsiębiorcy że nie mają na tacę o dotacje .Kościół ma zasoby .Co innego abyś prosił o pomoc dla domów pomocy i osób biednych którym opiekuje się caritas .Ja wysyłam esemesy .I namawiam też innych o taką pomoc.

Pan Zbigniew jest najlepszy

Podobno każdy kto przyjdzie do szefa nszz i pokaże fotkę z głosowania to dostanie jednorazowo po tysiąc zł. Tak dziś słyszałem na 14.

Andrzej Pukar

Podobno na "14" ma stanąć ołtarz , przed rozpoczęciem pracy pracownicy będą się modlić i śpiewać Bogurodzicę . W czasie obrządku podawane będą lecznicze mikstury z np.kurkumy, czosnku i imbiru które naprawdę są w stanie zdziałać CUDA. Żeby nie było - wczasie pandemi covid 19 , ZP będzie transmitowal modlitwę z własnego tabernakulum i obserwował przez monitoring online. Alleluja i do przodu...

@Andrzej Pukar

Czy na tacę będą zbierać?

Biuro detektywistyczne VIRUS

Ten śiwy łeb wielki profesor nadzwyczajny szafarz to zwykły kombinator i donosiciel urzędu bezpieczeństwa w prl ma kartoteke w IPN we Wrocławiu. Wiele osób pisze o dziwnym układzie... To jest dogadany dobrze układ ja wiem a ty milczysz.. Gliwice nic nie zrobią bo jest tam czysciciel zresztą bardzo śmieszny... Przyjaciel ubecki Rysia..

Bigot

Inteligencja pełną klasą elektorat do pana przewodniczącego byłego. Lepiej być leszczem niż kapusiem nie Pozdrawiam a jeżeli już to środkowy palec.

Andrzej Pukar

Polecam ten zakład. Pracuję na 14 i szef Solidarnosci o nas dba. Bede na niego głosował w wyborach.

@Andrzej Pukar

No pewnie że dba największe podwyżki dał pracownikom fizycznym na 14 jak jeszcze mógł sterować starym szefem i jesteście jego klakierami puki będzie waszym szefem to naobiecywał wam złote góry .Jak zmienią się układy to nawet nie wystawi nosa za biurka jeżeli będzie jeszcze je miał bo może zmienić na pryczę.

@miśka

Mówię jak jest, gdyby nie Pan Zbigniew, to zakład zostałby zniszczony juz dawno temu. Tacy jak ty niszczą ten zaklad pogardą wobec ludzi pracy. Nie szkaluj pana Zbysia!

Maria

Jak wygląda teraz sytuacja firmy Instytut Metali Nieżelaznych? Nie jestem pewna, czy warto tam aplikować. Są wypłacalni?

Paleta

Zwykle pomowienia, pan Plukar nie móglby tak zrobic, bo jest na to za dobry i mondry. Zbychu jest przecie do rany przełóż. Podwyzki daje, pomaga biednym i pokrzywdzonym pracownikon. Ten materiał to KLAMSTWO!!!!!

Paleta

Zobaczymy kto się będzie śmiał jak zakład zamknom. Pan Zbigniew ostrzegał przed tym już jakiś czas temu, to ściśle szykowana prowokacja.

Beatata anna
@Paleta

Weź lepiej się Ucisz niech zamkną to (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)na cztery spusty każdy kto ma trochę ambicji znajdzie sobie pracę i umiejętności to jest Enklawa dla gamoni i skończonych gamini o NIEROBÓW takich jak przewodniczący oraz jego poplecznicy. Zamkną teraz na zawsze w (usunięte przez administratora).

ryba

Co ten pan stonogo wie o naszym zakładzie tylko z mediów i plotek. Swoje brudy pierzemy sami kto narozrabiał i czy jest winny to rozpatrzy prokuratura i dyrekcja w Gliwicach .Machina poszła w ruch Jeżeli to co pisze jest prawda to powinien zainteresować się nie tylko prokuratura ale CBŚ.. A pan. ZP sam sobie jest winny , że za swoje wtrącanie i dopuszczanie jego do nie swoich spraw za zgodą dyrektora RCH. //polityczne układanki/ za swoją ignorancje jako związkowca jest na piedestale winnego ,wszędzie chciał wszystko wiedzieć i mieszać podpisywać jaki on ważny prawie dyrektor bez teki ..ZP ma swoje stanowisko i wydział i tym powinien się zajmować .co robią jego pracownicy a są kreatywni / jak z szyn kolejowych skubniętych kolejarzom robił barierki co spowodowało poważny wypadek , dwóch pracowników oddanych do jego dyspozycji. .Swojego podwórka nie pilnował.

Paleta

NSDAP "solidarność" straciła kły. Była potrzebna, aby przywrócić garstkę opasłych panów i miliony parobków. Zobaczcie jakie stanowiska piastują ci "wolnościowi" zbawcy. Przy tym kler się wyżarł. Kunta Kinte zrobił swoje i teraz pozostało zjadać okruchy z biesiadnych stołów. Tak prawica "uszczęśliwia" zawsze motłoch. Od początku było wiadome , o co chodzi. Tylko ogłupieni klakierzy uwierzyli w wilki w baraniej skórze. Tak, tylko właśnie związki się sprawdzają w firmach państwowych zwykle monopolistach, ewentualnie dofinansowywanych z budżetu. Natomiast wiele prywatnych firm padłoby, gdyby mieliby wypłacać takie pensje i dodatki jak w firmach Państwowych. To jest patologia. Związki prowadzą do tej patologi. Przez nich płacimy drogi prąd, wodę, węgiel ....

@Paleta

Co to za polityczny bełkot wyborczy piszmy o naszym zakładzie i ich problemach o ludziach , trzeba zrobić porządek wymienić ludzi na pewnych stanowiskach przyjąć młodych i uleczyć zakład.

Zrzeszenie Radców

Ponoć zarząd regionu na górze NSZZ Solidarność szykuje pozew przeciwko Zbigniewowi P. O wykorzystanie wizerunku zwiazku zawodowego, do czerpania prywatnych korzyści majątkowych oraz innych korupcyjnych działań mających na celu przyswajanie korzyści materialnych lub finansowych. Artykuł 228§1 Kodeksu karnego (k.k.). Mam nadzieję że prawda wyjdzie na jaw jednak ,mam przypuszczenia oraz wątpliwości co do prawdomównośći oraz niewinność pana Zbigniewa.Wedlug mnie Taka osoba nie powinna nigdy więcej zasiadać ani pełnić funkcji publicznej jak również żadnej funkcji kierowniczej w spółce lub w firmie państwowej a tym bardziej piastować funkcji przewodniczącego związków zawodowych. Dodam również że jest możliwe wykluczenie pana Zbigniewa z udziału w wyborach na przewodniczącego z uwagi na toczące się wobec niego dochodzenie z artykułu Kodeksu Karnego.

@Zrzeszenie Radców

Proszę przestać szkalowac wybitnego pracownika tego zakładu. Gdyby nie Zbigniew P to ta firma by upadla. Caly zaklad powinien byc jemu wdzienczny.

Paleta

Chcialbym tylko napisac ze gdyby nie szef nszz, to ten zaklad już od dawna by nie dzialal, wienc nie szkalujcie go...

@Paleta

kto to pisał chyba ktoś kto bardzo wielbił szefa nszz teraz dopiero zaczyna się normalność w zakładzie .i zaczyna się sprzątanie

@misia

Ty nic nie wiesz....gdyby nie szef nszz i jego wrodzona mądrość i wizja to ten zakład by zdehł. Nie masz wstydu czlowieku anonimowy!!!

@Paleta

A cha Ktoś sam siebie wielbi w narcyzm wpadł zakład by nie funkcjonował gdyby nie szef nszz to kpina jego mądrość aby sam sobie dobrze zrobił i nie był stratny dla świętego spokoju pozwalano mu na wszystko dziwny układ a teraz skończyło śię. Trzeba było się uczyć skończyć studia to może byłby dyrektorem ale bazował na polityce a widzimy co się dzieje z krzykaczami w rządzie .Nikt nie wierzy w zakładzie w jego wrodzoną mądrość.

@misia

Z zawisci to mówisz!! Przyznaj sie kim jesteś a wyslę Beatkę i ona z tobą załatwi to jak tsza! Gdyby nie Solidarnosc to huta by UMARŁA!!

bury
@Paleta

Czytam wpisy i śmiech ogarnia kto napuści BEA... na Misię co pisze prawdę .czy to szef nszz sam się gryzie i wychwala co mi wiadomo to BE..puściła go kantem panie Paleta

@bury

Jak smiecie, przecież Beatka go kocha i potrafi docenić jego liczne zalety. Podajcie swoje nazwiska a przekaze je szefowi by mógł was zwolnic.

Bury
@Paleta

BE... go kocha niech dalej marzy a który szef miałby mnie zwolnić naczelny czy sławetny szef nszz który wszystkich zwalnia jak mu coś nie pasuje śmiechu warte

@Bury

No szef solidarnosci najwybitniejszy pracownik w historii tej huty. No poza Beatką bo ona jest lepsza niz on.

bury
@Paleta

trochę ignorancji i pychu i można wyć ze śmiechu przeminęły lata chwały najwybitniejszego pracownika i (usunięte przez administratora)Teraz naszły czasy normalności trzymam kciuki za nowego inteligentnego dyrektora menadżera.Życzę jemu dużo zdrowia ,cierpliwości i dyplomacji większość pracowników jest pracowita uczciwi i lojalni ma dużo pomysłów jak usprawnić firmę.

jolcia

ludzie pracownicy imn pan ZP niema wam nic do zaproponowania jest odcięty od decydowania pieniędzy podwyżek a kilka spraw sądowych i prokuratorskich waży o jego istnieniu w zakładzie próbuje okopać się jako przewodniczący chce mieć ochronę nie walczy o was mało ludziom dopiekł zgnoił upokorzył i poniewierał brońcie się te złe rzeczy co uczynił przeważają nad tymi dobrymi .Przyjaciele jego to ci co są zależni od niego jak zabiorą mu ludzi to przyjaźń się skończy.

Paleta

W końcu przyszedł czas żeby się radować żeby się cieszyć. Odszedł destruktor największy Niszczyciel i psuj w zakładzie wielki profesor radujmy się

Elegant

Dają na święta jakąś kasę?

Drucik

Jasne Przygotuj worek bo możesz nie zmieścić.. Hahaha

Comitam
@Elegant

Dlaczego pytacie na forum?! Zapytajcie przewodniczącego NSZZ. Dlaczego głosu nie zabierze przewodniczący związków zawodowych?! Dlaczego zwiazkowiec nie poinformował pracowników z jakiego powodu nie było tzw"13" pensji pomimo że poprzedni rok rozliczony był bez syraty?!! Okłamuja ludzi i to prosto w oczy. Nic niewiadomo co będzie z zakładem. Chyba trzeba strajk zorganizować!!!!! Ciekawe czy komuchy wigilię sobie organizują?! Bezwstydnicy!!!!

Elegant
@Comitam

Trzeba zacząć chodzić na chorobowe wtedy Nas docenią

docel
@Comitam

A co ma być z zakładem? Przecież stoi i pracuje.

Bohdan
@docel

Albo prowokujesz albo imbecyl z ciebie totalny. Zakład ma być sprywatyzowany i nikt oprocz osób z zaufanego kręgu dyrekcji nic nie powie. Szykujcie się na szukanie nowej pracy. Szkoda... było całkiem nieźle nawet fajnie... robiliśmy swoje i było ok.

Jak mają gest o dają. W 2019 nie dali

Wypłacają dodatkowe nagrody w Instytut Metali Nieżelaznych?

Tak. Ostatnio w 2018

Zostaw merytoryczną opinię o Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych - Gliwice

• Jak się pracuje w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Zobacz opinie na temat firmy Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych