Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

PIP-a

Znając troszkę tą firmę to na 99% idzie jakiś wa...ek w czym pomoże pseudo-kryzys. Nie wierzę że nagle "upadłość" tylko .....???? A przy okazji można się pozbyć niewygodnych pracowników. Ale zresztą mam to w ..... ????

Jordan

Czy to prawda że tam pozwalniali mnóstwo pracowników nawet w kadrach

Hahaha

Ludzie daliście się zaszczuć jak by ta firma Bogiem była pół rodziny każdy szmera pod nosem a wysłowić się boją jak p. A Kierowniczka z Wrześni... która ludzi nazywa Ta... Ten.. A rozmowa z Brygadzistka to co drugie słowo to yyyyy... Yyyyy... następna P.. Która robi karierę w Słupcy gdy schodzi z gory każdy nogi z waty i sztywny tam robią ludzie bez swojego poszanowania i bez swojego zdania a ludzie pracujący tam zachowują się jak by mieszakli w metropoli W_wa nawet brygdzisci boją się swojego cienia kołchoz nic poza tym! Nie wspomnąć o Panu A. Ktotego wyśmiewali ze żonce okna myje każdy się go bal jak Boga a on śmiał się pod nosem i poszedł gdzie poszedł haha! Śmiech ze po takim traktowaniu ludzie tam pracuja

Adonis
@Hahaha

Można coś więcej dowiedzieć się na temat tej firmy i osób nią zarzadzajacych

@Adonis

Adonis ???????????????? najlepiej popracować tam oczy same się otworzą komu będzie trzeba...... Każdy dba jak ma

@Hahaha

Ci co chcą będą narzekać i robić i użalać się nad sobą i swoją sytuacja.. Każdy ma wybór...

Co to, co to

Uuu, Bartek też poleciał....

Baja
@Co to, co to

Firma straciła wielu dobrych pracowników tylko dlatego że mieli własne zdanie niezgodne z...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Motyl

Ciekawe dlaczego w urlopie nie zaznaczyli od 4 mają i co kombinuja

Xyz

Tośka nie chodzi o to kto tam pracował czy pracuje ale ludzi tak się nie traktuje owszem rynek pracy jest i to duży

Tośka

Zeus-to jak mamy 21 wiek to i szeroki rynek pracy-drzwi otwarte

Zeus

Tośka lecz się jeżeli uważasz że tak ludzi sie traktuje to nie brudy lecz brak poszanowania do człowieka mamy 21 wiek

Tośka

Widzę, ze komuś skończyły się dobre czasy to z żalu piorą brudy ... ?

Zeus

Pani caryca a to dobre ale xyz ma rację cała Słupca mówi o tym jak firma (usunięte przez administratora) zrobiła i (usunięte przez administratora) pracownikow i jeszcze wypuscic ich nie chcieli aż nie podpiszą wypowiedzenia wierzyć się nie chce.

Hehe

(usunięte przez administratora)tych którzy tak traktują ludzi! Żeby zejść z długów zwalniają połowę pracowników w dodatku zabarniając im wyjścia poza miejsce pracy i czekania do 4 godzin za wypowiedzeniem. Gratuluje zarząd firmy Giszter!!! Za szanowanie tak pracowników którzy robili dla waszej firmy tak dużo i stracili tyle zdrowia!!!!!

Sędzia

Opinie teraz sobie firma dopiero wyrobila machloje oszustwa krętactwo z tego tam slyna ludzie na bruk

Jajo

Trzymają ludzi po pracy już 3 godziny i zakazuja wyjscia poza teren firmy dopoki nie podpiszesz wypowiedzenia! Gdzie jest PIP I POLICJA!

Zenek

Obora z dniem dzisiejszym ogłosiła upadłość pseudo umowy się skończyły szkoda troszkę tych naiwnych ludzi którzy poza tą firma świata nie widzieli

Koń

Ludzie to obora, nie miejsce pracy????

Zenek

Gdzie mydło antybakteryjne i ręczniki papierowe żadnych podstawowych środków

Zeus

Co wy tam jeszcze szukacie firma bez żadnych perspektyw do rozwoju tylko wykorzystać pracownika na maxa zero poszanowania dla pracownika

Dawid
@Zeus

Sugerujesz, że firma "wykorzystuje pracownika". Zastanawiam się co tutaj masz na myśli? "Bez perspektyw", czyli nie ma żadnych możliwości rozwoju/awansu?

Xyz

Kiedy ktoś nie może manipulować Tobą, manipuluje innymi, aby źle o Tobie myśleli. O kim mowa.....?

@Xyz

jakaś podpowiedź ?

euklides
@Xyz

Mądre

eukldes

Firma ,lub jak kto woli (usunięte przez administratora),choć nie przymusoowy ma osoby w kadrach ,które śą wyedukowane w prawie pracy,a my szare myszki co możemy zrobić,żeby się przeciwstawić. Zjenoczmy się.Nie bójymy się

revolution
@eukldes

ktoś na forum pisał hyba ze może pomóc?

euklides
@revolution

Jak sobie sami nie pomożecie to ja wam nie pomogę .Nie jestem Lechem Wałęsą.Nie mam takiej charyzmy..Poza tym strajk bez związków zawodowych jest nielegalny

revolution
@euklides

A do PIP nie można zgłosic problem, napisać pisma czy coś takiego? Oni nie powinni zrobić kontroli?

Normalny

Bo u Gisztra To Panie bez inteligencji zarządzają, nie szanują ludzi ale karma lubi wracać to je dopadnie .

@Normalny

Karma zawsze wraca ! Szybko lub późno, ale zawsze wraca ! ZAWSZE !

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca