Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Kik

Zenek masz w sumie racje ! Ludzie ogranijcie się dobra pensja nam nie psuje ale praca jest fajna ! Jakie narzędzia macie na myśli bo pracuje na produkcji ale żadnych narzędzi nigdy nie kupowałam... Mamy rozmawiać o pracy ale faktycznie komuś żyłka pęka z zazdrości przecież my na produkcji tez możemy się ładnie ubrać nikt nam nigdy nie zabronił .

Fiona
@Kik

Noo fakt ładnie się ubrać do tego syfu! Powodzenia... Kiedyś tam pracowałam to kurz i (usunięte przez administratora) jakby całe wieki sprzątane nie było... ... Sprzątają na (usunięte przez administratora) bo przecież za długo sprzątanie trwało pod koniec pracy... I wiele rzeczy ciągle brakowało... Ale można się było upominać... I dostało się po roku czasu... Karty pracy pisać na każdą minutę pracy z czego nawet zegarka nie było... Wymagania jak nie wiem gdzie... Wieczne zastraszanie i gnębienie...

Krakers

I co, firma tak porządna jak niektórzy tu piszą i wypłaciła Wam odprawy?

Xxx
@Krakers

Myślę, że bez odpowiedniego pisma albo wezwania do zapłaty nie zapłacą... A przy takim grupowym zwolnieniu należy się każdemu odprawa... Także walczcie o swoje! Bo chcą ludzi okrasc i zrobić z nich wszystkich głupków... A kadrowa to chyba do wymiany na niczym ten hipopotam sie nie zna!!!

Kukła

Na produkcji odwalają największą robotę i gorzej traktowani niż psy... Tylko starszyc potrafią i pieniądze zabierać za wszystko... Ale oczywiście najważniejszy to ubiór dla szczurów z biura... Śmiech na sali jak traktują tam ludzi... Powinna inspekcja im się porządnie dobrać Gisztrowi (usunięte przez administratora)..Bo to (usunięte przez administratora) Cała ta firma to przekręt Ale niestety jaki kanał takie szczury...

Sowa
@Kukła

A ile tam w tych biurach zarabiają????Że tak tam chodzą ubrani???

Zenek

No panie z biura się ubierają a pracownicy z produkcji to jakimi autami przyjeżdzają????Na parkingu od wyboru do koloru, jedni wolą ubrania drudzy wolą auta,jak już tu piszecie to piszcie konkrety. Osobiście nie znam firm w których kobiety w biurach chodzą w workach,to jest jakiś absurd.

Zenek
@Kukła

A tak na marginesie to widać że niektórym paniom z zazdrości żyłka pęka i wylewają żale modowe na go worku,mamy pisać o pracy i warunkach czy o modzie???

@Zenek

Mądrze napisane co fakt to fakt

@Zenek

Marginesem są ludzie co tam (usunięte przez administratora)i nic nie mają... (usunięte przez administratora) Trzeba swoje mieć nawet narzędzia bo ich nie stać... A maszyny tam to chyba za czasów dinozaurów...ubiór nie ma nic tu do rzeczy ale rozum owszem... Ubiorem rozumu się nie nadrobi niestety... A ludzie mają dobre samochody to na pewno nie z ich pensji... Bo tam na dobry samochód człowiek musiałby (usunięte przez administratora)całe życie...

X
@Zenek

No, ale panie z biura, nie wiem do dzíś dlaczego ? Ale prawie każda jeżdzi służbowym autem ! Nie musi kupować ! A niestety na te ich auta i na utrzymanie tych że aut muszą zarobić pracownicy produkcyjni za 1930 netto.

Tom

Dla mnie zaklad na wysokim poziomie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Filip

Żeby rządzić to są mądre głowy potrzebne A nie banda kretynek bez mózgu zakład powinien być zamknięty gdzie inspekcja pracy nawet stołówki nie ma bo to co jest to świnie w kortach mają lepiej bo Unia nakazuje żeby zwierzęta miały godne warunki

@Filip

A łazienki... Sory żeby to nazwać wgl łazienka... To wołają o pomstę do nieba... Jak korona to wszystko było... A tak to nawet papieru brakowało... Smoród, bród i ubustwo.... A jak inspekcja to wszystko posprzątane... Każdy fartuszek.... Śmiech na sali...

Xxy

Ludzie po co wy tam do cholery pracujecie i wiecznie narzekacie już czytać tego nie można. Proszę szukać lepszej pracy jeśli tyle jest ofert. Ciekawe kto będzie odważny i zapyta się o co chodzi z tym wynagrodzeniem. Wszyscy będę szemrać między sobą !

Esmeralda

Możecie więcej opowiedzieć o tym co się dzieje w tej firmie kto w niej zarządza jak jesteście traktowani jakie są warunki pracy jak wygląda wynagrodzenie czy traktują tam pracownika z szacunkiem pomocną!!!!!!?????

Stv

No w koncu kros sie odważył i napisal co tam sie wyrabia, a brygadzistka pobiekad sie należało, przynajmiej niektórym-bo tez traktiwaly ludzi jak zera,a w d...,do gory by wlazly bez wazeliny

Pork

Co wy ludziska poważnie jest tak jak piszecie nie chce aż się wierzyc

MałyCzłowieczek

Jeśli taki jest plan na najbliższe miesiące, a może i lata. To powiem, że ta firma zniknie z Słupcy prędzej niż Wam się wydaję. Pani kadrowa idealno-oszczędna doprowadzi do takiego kryzysu jakiego jeszcze w tej firmie nie było. Na początku zacznie się bunt brygadzistow, w międzyczasie pracownicy zaczną odchodzić. Pewnie kilku brygadzistow zostanie zwolnionych dyscyplinarnie, w sumie to będzie miało sens, bo i tak nie byłoby ludzi, którymi mogliby zarządzać. Jedyna szansa tej firmy to wysłać Panią oszczedno-idealną do pracy, niech zobaczy czy to wszystko warte jest 1 930 pln. Pani nic nie wie o naszej pracy, a strzyże wszystkich równo jak barany. Zapraszamy po jednym dniu na każdy dział. Może w końcu Pani zrozumie, że tutaj się pracuje i zarabia na np. Pani pensję.

Jesica

Ja miałam okazję tam pracować i uwarzam że firma na wysokim poziomie

@Jesica

Chyba w biurze pracowałaś bo nie na produkcji

@Baja

Właśnie że na produkcji praca czysta i w miłej atmosferze a pracować trzeba za stanie nikt nam płacił nie bedzie

@Jesica

Skoro tak cudownie było to dlaczego nie pracujesz ja pracuje i mam odmienne zdanie

@Baja

To się zwolnij jak się nie podoba

Racjonalista
@Jesica

Wysoki poziom tam będzie jak wejdziesz na dach i z niego będziesz patrzyła na firmę. Nie gadaj głupot biurowo

zwykły człek

ludzie podziwiam Ws że dacie się tak wykorzystywać to jest Polska nie niemcy a te ukryte donosicielki za szyby tylko obserwują nic nie robiąc ale nie każdy prostatę masuje

normalny człek

ta osoba siedząca obecnie w kadrach nadaje się tylko na likwidacje stanowisk i nic więcej nie radzi sobie z obsługą pracowników tylko paznokcie obcinać wiadomo trzeba dbać o chigienę ale w domu a nie z zarazkami po firmie latać jeszcze nigdy tak nie było żeby takie zaległości były kadrowe chyba ktoś myśli tylko o swoich interesach ludzi mają głęboko gdzieś ale okaże się to już w najbliższym czasie jak ludzie pójdą na ten przymusowy urlop opieprzają nas na wypłacie ciągną tylko dla siebie i jeszcze obwiniają innych o tą sytuację to są chorzy ludzi bo inaczej nie można ich nazwać wyzyskowacze ludzie na urlopy lub chorobowe

Wypłaty zamiast iść w górę w tej firmie idą w dół o takim czymś powinno się poinformować pracowników napewno Ci w biurze wiedzieli (usunięte przez administratora)

Keyt

Polecam tom firme

Xyz

Nikt nikogo sila nie trzyma a ci co zostali zwolnieni widocznie nie posiadali odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia lub kultury osobistej przynajmniej po tym co tu czytam

Stv

Trzymanie ludzi po godzinach pracy jak bydlo,praca bez umow na czarno poniektkrych co zostali ,zwolnienie tych kturzy sa niewygodni i robienie przewalu ,to robienie porzadku ???Cos Ci sie chyba popi-lilo

Nicola

Wkoncu szef tej firmy zaczął wprowadzać porządek i jakieś zmiany brawa się należą

@Nicola

Zrobił zmiany nic tylko boki zrywac i kto to pisze ale zawsze można sie oszukiwać

Luna

Panie Krych Karma Wraca. Władza biła ci do głowy. Wykanczałeś ludzi fizycznie i psychicznie. Życzę panu dalszych sukcesów zawodowych ale nie w Powiecie Słupeckim bo tu cie Ludzie ZNISZCZĄ .

Sabrina
@Luna

Nie wierze to prawda

Jaka atmosfera panuje w firmie Giszter Michał Giszter? Widziałam kolejne ogłoszenia na Gratka.pl, jakie umieścili 2 maja. Duża jest tam rotacja?

Hmm

Dziwne skoro tyle ludzi zwolnili i jeszcze wielu ma wypowiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca