Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Widzę, że nikt nie odniósł się do mojego wcześniejszego pytania , może sytuacja się już unormowała? Wobec tego chciałabym dowiedzieć się od Was czegoś na temat procesu rekrutacyjnego do firmy. Czy ktoś posiada wiedzę na ten temat?

Sandi

A ten Przemek ze sizali co o nim sądzicie wybieram się tam do pracy a słyszałam o nim dużo złych opini tylko szczere proszę

@Asia, możesz powiedzieć, jakie dokładnie kroki podjęłaś, by zakończyć działania przeciwko pracownikom? Czy zgłosiłaś to gdzieś na zewnątrz? Mogłabyś powiedzieć więcej o sytuacji, która Cię spotkała?

Eryk

A ten Andrzej z katalogów to za płodu był chyba szpadlem bity

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Asia

Pracowałam tam muszę potwierdzić Q12 ma rację mobing był i jest a właśnie chcąc z tym coś zrobić zostalam zwolniona

@Q12 mobbing to bardzo poważny zarzut, jesteś przekonany, że jest prawdziwy? Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - czy to właśnie miało miejsce w firmie? Jeśli takie działania rzeczywiście występują w Giszter, czy podjąłeś jakieś kroki, by je zatrzymać? Dlaczego Twoim zdaniem nikt nie chce tam pracować? Rozumiem, że obecnie nie jesteś już zatrudniony w tej firmie?

Q12

Zas ue lub giszter nie potrafią napisać w ogloszeniu tylko kadry nikt już nie chce tam pracować

Q12

Z tego co wiem w tej firmie nikt nie chce już pracować zero moźlieosci rozwoju przełożeni też nic nie warci i do tego mobing zastanawia mnie czy szef tej firmy wie jak się pracowników traktuje

PAN ANDZEJ

TO PORZĄDNA FIRMA < WBREW GŁUPICH KOMENTARZY NIEROBÓW I LENI ZAPRASZAM NA SKŁADANIE CV, ATRAKCYJNE ZAROBKI I PEWNA UMOWA O PRACE

@PAN ANDZEJ

Pamiętaj ANDRZEJ karma wraca, prędzej, czy później.

@PAN ANDZEJ

Nierobem to Ty jesteś, zakład to nie ma prawa nazywa ć się firmą, a ty przełożonym, a tym bardziej szefem.

@PAN ANDZEJ

@pan Andrzej, najpierw grozisz pracownikom, a później piszesz ze to porządna firma? Rozdwojenie jaźni? Swoją drogą nie polecam współpracy z Pauliną. Zero kompetencji, a uważa się za ważna. Tragedia

Dawid

Czasami strata pracy w dobrej firmie jest trudnym momentem. Ideałów nie ma!!!

ona_

odp: na @ sorbet. Nie jestem szara mycha ktora siedzi cicho pod miotelka jak 3 razy weszlam do nich na tzw. czerwony dywan wydarlam morde powiedzialam comysle opuscilam stanowisko pracy i odeszlam z tego kolchozu wszystko w temacie. A ci dalej siedza i buzki nie otwietaja daja se po lbie jezdzic jak dojne krowy skoro chca miec mobbing to go maja na wlasne zyczenie . Pozdrawiam

@ona_

Witam, zbieram dowody na Andrzeja, wiem co tam się dzieje i chcę z tym skończyć, dlatego szukam osób, które porozmawiają ze mną, skoro miała Pani odwagę postawić się "władz", to może porozmawia Pani ze mną i opowie co tam się działo?

PAN ANDZEJ

SMIECIE JA SIE DOWIEM KTO CO PISAŁ NA TYM FORUM I W PRACY ZOBACZYMY! CIESZCIE SIĘ WYRZUTKI SPOŁECZNE ZE MACIE PRACE!

@PAN ANDZEJ

andrzej zanieś mi walizki hehe

Pinokio

Pracują jeszcze Polacy, ale są gorzej traktowani od Ukraińców, mniej zarabiają. Za soboty Ukraina ma płacone, my Polacy "NIE". Sobota za dzień wolny. Wypłaty też mają większe od nas. Czyli rodak gorszy od Ukraińca (MASAKRA).

Zenek

A Polacy to tam jeszcze pracują

Ukraina rządzi

Miro

Czy dobra praca jest wytłumaczeniem braku wpisów na forum??

basia34

Bardzo ale to bardzo tajna firma, pracuje chyba dla CIA nie ma żadnego szyldu, żadnego okna na ulice, wszystkie TIRy błądzą, nawet na bramie sąsiednej firmy na bramie powiesili informacje, że ta firma jest obok, tym ewenementem na skale krajową nikt się jeszcze nie zainteresował. Korea Północna?

@Była pracownik bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że Twój wpis może pomóc komuś w podjęciu decyzji o aplikacji do firmy. Piszesz, że jesteś obecnie za granicą. Jak dawno temu pracowałaś w Giszter? Czy w tym czasie zaszły jakieś zmiany? Może @pracownica mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej. Co możesz dodać do opinii @Była pracownik?

Była pracownik

@Marta cieszy mnie Twoje podejście, też uważam, że nie jest to miejsce to wylewania swoich żalów;-) osobiście dobrze wspominam ten czas i myślę, że jeśli kiedyś będę mógł sobie pozwolić na powrót do Polski na stałe to być może zawitam jeszcze do tej firmy. Muszę uczciwie przyznać, że na dziale katalogi niestety Pan A. potrafi nawet nie krzyczeć, a drzeć się - o tempo pracy, jeśli ktoś pracuje dobrze, to naturalnie ten problem go nie dotyczy na innych działach jest chyba lepiej, ale to są mniejsze działy, ludzie są różni, jedni chętnie pomogą inni niestety nie, ale to wiadomo jak wszędzie Warunki - umowa o pracę tymczasową, a później normalna, pomimo różnych umów itp to muszę przyznać, że są tam osoby, które pracują od początku istnienia firmy - także dobrych ludzi nie zwalniają, zarobki - minimalna plus premie, zależy od stanowiska, wiadomo nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze są na czas nigdy nie ma z tym problemu. Ogólnie pracę w skali 1 do 10 oceniam - ale zaznaczam, że ze swojego punktu widzenia na 7

pracownica
@Była pracownik

Zgadzam się z opinią byłego pracownika jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma Giszter Michał Giszter jest pracodawcą. Jednak nie jest to miejsce na obrażanie i komentowanie poszczególnych jej pracowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz przestrzeganie zasad regulaminu. @Były pracownikPiszesz, że praca w firmie nie jest zła. Rozumiem, że dobrze wspominasz czas przepracowany w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o kwestiach, które najbardziej będą interesować osoby, które na wątek trafiają? Na jakie warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie informacje będą bardzo przydatne.

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca