Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

ttewfgmrjjk

Prawda o tej firmie jest nieciekawa. Praca nie jest szczególnie ciężka ale często monotonna.Organizacja pracy słaba.Za nadgodziny nie płacą tylko dają wolne. .Płaca najniższa krajowa.Ale da się wytrzymać i nie jest tu aż tak źle.Ludzie z Ukrainy są wkurzający .Nieraz stoją i nie mają co robić,są przemądrzali i nie wykonują zadanej im pracy.Jest i parę plusów tej pracy.Każdego dnia widzi się parę naprawdę pięknych kobiet.Szczególnie jedna z szali jest ładna chyba Karolina ma na imię ;).

Andrzej to kupa

Ta firma to po prostu Stolec. Jak widzę takich dwóch osobników z stoperem a jeden cwaniak chodzi z swoim wielkim klocem pewnie z plusa za 1 zł i świruje pawiania że im wolno mieć Tele na zakładzie bo ma takom odpowiedzialną prace mierzenie ludziom czasu i poganianie ich.

novak98

Mam 16 lat czy moge sie tam zatrudnic na wakacje ?

bardzo smutne, kontroling, stoja nad toba ze stoperem, krzycza, jak pracujesz nie patrzysz sie na kierownika bo przerywasz prace jestes niewydajny, masz robic caly czas, kazde nadgodziny musisz byc, zadnych zwolnien lekarskich, 10godzin stania, przesuwajace ie urlopy co tydzien, po 40 stopni przy maszynach, czlowiek sie gotuje, bez iatrakow, bo wszystkie zajete. ponadto umowy smieciowe albo ich brak calkowity, a w okresie ferii letnich niepelnoletni pracownicy typu dziewczęta ze szkół średnich. NIE POLECAM!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lordodgisztra

Powiem wam tak robię tam jakiś czas i mam robotę akurat dobra-podoba mnie się fakt faktem jak widzę niektórych brygadzistów i brygadzistki jak krzyczą na normalnych ludzi co im coś nie wyjdzie albo zapyta się kogoś jak to zrobić to już źle bo gada to najchętniej wyciągnął bym pistolet i zastrzelił taka prawda;d ale też ludzie sami sobie winni boją się odezwać najczęściej z powodu bo mnie wyleją śmiech na sali ja sobie robię jak chce i mam to głęboko w zadzie jeśli mi nie przedłużą następnej umowy albo mnie wyleją to ich wyśmieje i pójdę do domu i poszukam sobie innej pracy nie widzę z tym problemu .ludzie nie możecie się przywiązywać do pracy bo wam to na dobre nie wyjdzie .pozdrawiam.HG.

doświadczona

MAm doświadczenie w pracy na produkcji w kilku firmach w tym tych naprawdę dużych, wierzcie mi nie jest tu aż tak strasznie jak niektórzy opisują, płaca jak wszędzie na okolicy, że trzeba dawać z siebe dużo to fakt, ale moi drodzy poszukajcie mi firmę, w której jest inaczej. Zakazy z tel. i palenia to nic, ja pracowałam też w firmie, w której nie mozna było nic wnieść (dosłownie!!) czyli zero jakiś tam podręcznych rzeczy typu chusteczki. Oceny są w większości dużych firm, spotkałam się też z ocenami kwartalnymi, rocznymi itp. Może dlatego, ze miałam już takie doświadczenia to podchodzę inaczej do tych wszystkich nowości. Myślę, że gdyby był tu taki wyzysk to większość by już dawno odeszła (tłumaczeniia, że nie ma pracy są marne, bo ok przez rok można szukać ale niektórzy pracują tu kilka lat więc spokojnie by coś snaleźli). Opinię każdy może mieć inną, jednemu spodobają się osoby w pracy i stwierdzi, że jest ok, innego bolą plecy czy nogi i stwierdzi, że jest beznadziejnie. Mam nadzieję, że nie znajdzie sie zaraz jakaś osoba która mnie skrytykuje, wyrażam oczywiście tylko swoje zdanie. Tak naprawdę, żeby się wypowiedzieć każdy musi sam trochę popracować najlepiej w kilku firmach i wtedy ma jakieś porównanie.

pracownica

Najlepiej opisac ten zakład kilkoma słowami wyzysk !!!(płaca 1300zł nadgodziny nie płatne a jest ich mnóstwo)praca na obrotach 150% bo się gapią na ręce i szukają kozła ofiarnego aby tylko wywalić same zakazy(używania telefonu,palenia,spytania się czegoś koleżance,głupie oceny itp)człowiek nie ma tu nic do powiedzenia bo jak się odezwiesz to już wylatujesz,Naprawde nie polecam tego zakładu nikomu

racja

coz moge powiedziec..praca w sobie nie jest zla.nie przemecza sie czlowiek..jak sie stoi 8godz to faktycznie kregoslup pod koniec tygodnia daje sie we znaki... ale co zrobic? nadgodziny obowiazkowe-to fakt.. pierwszy miesiac jedynie jest bez nadgodzin i pracujacych dni jakie sa w soboty. Brak organizacji w zarzadzaniu. momentami jest jeden wielki chaos

kloi

8na8 jak przyjdziesz naszustą rano to pracujesz do czternastej a od czternastej do dwudziestej drugiej masz przymusowe 8 nadgodzin za które Ci zapłacą być może kiedyś. A co do "zatrudniona" nie dziwię się że jeszcze Ci się podoba, popracujesz dłużej to Ci się odechce.

zatrudniona

A ja zatrudniłam się w tej firmie miesiąc temu, jestem zatem świeża w tej firmie. I jestem szczęśliwa, że wogóle mam pracę, wcześniej szukałam jej kilka lat i wszędzie praca na miesiąc...umowy śmieciowe? tu przynajmniej mam umowe o pracę a nie zlecenie czy dzieło jak wcześniej. Jeśli komus naprawdę tak ciężko to ja naprawdę nie rozumiem po co nadal pracuje, niech znajdzie lepszą firmę albo posiedzi trochę na bezrobociu i zobaczy jak to jest

sylwek

kołchoz! smieszne przerwy miedzy 22 a 24 tylko masz 5 min na odpoczynek.. łazi pies i patrzy ci na rece, najlepiej jak bd robil wiele rzeczy na raz i od razu wszystko musisz umiec..kazda brygadzistka rzadzi inaczej, jedna powie zrob to tak a inna zrob inaczej. praca jest lekka fizycznie i bardzo monotonna ale nogi po 8h pracy odpadaja a po 12 to juz nie mowie..za taka kase stracic sb palec lub inne problemy zdrowotne to naprawde ..(usunięte przez administratora)szczerze odradzam! nie bd robil nadgodzin to zwalniaja bo malo wydajny jestes a przyjdzie inny głupek i bd robil. (usunięte przez administratora)!!!

:-(:-(:-(:-(:-(

Popieram nic " żal "to wszystko prawda osiem na osiem nadgodziny zostajesz albo koniec twojej kariery w tej firmie umowy śmieciowe nadgodziny płacone jak już masz ponad ich 500 bo wtedy na odsiadkach to z pół roku by się siedziało

żal

To masz kiepską pamięć i dlatego tam pracujesz

Wiki2015
@żal

Hej. A ktoś mógł by podać kontakt telefoniczny bezbośrednio do własćiciela lub dyrektora? vika.lupenko@.mail.ru

Jakie 8 na 8? Bo ja tu pracuje i jakoś sobie nie przypominam. Ja osobiście nie narzekam, pracowałam w innych zakładach i tu praca to wręcz cudowna jest (w porównaniu do moich poprzednich doświadczeń), w kwestii kadry to są osoby, które są ogarnięte i sensowne, a że też muszą wykonywać swoje obowiązki...cóż każdy ma inną pracę. Oczywiście jak wszędzie są też osoby, które faktycznie wymyślają, ale serio w każdym zakładzie jest taka osoba. Myślę, że należy się pogodzić z tym, że pracy idealnej raczej nie ma

sama praca ok ale reszta czyli organizacja, kierownictwo to porażka!!!pracownik jest nikim dla nich ... jeszcze trochę będzie jak w chinach za miskę zupy będzie się pracować albo woreczek ryżu....

:-(

Przykre ale jednak prawdziwe i zaczęło się osiem na osiem (usunięte przez administratora) szkoda tych co tam pracują

xxx 2014-02-15

Praca nie jest zla. Za to ludzie kierujacy firma sa podli.Wyprano im muzgi.Firma Giszter zyskala miano"obozu pracy"przez zachowania kadry zarzadzajacej.cdn.

ŻAL

Szczerze nie polecam (usunięte przez administratora) szkoda tylko tych co tam pracują.

żal 2
@ŻAL

Nie polecam i zgadzam sie w 100% z nickiem "żal"

obiektywna
@żal 2

Cóż czy nie polecam? Praca z pewnością nie jest dla każdego, ale znam gorsze miejsca w Słupcy (nie będę używać nazwy, ale pewnie większość będzie wiedziała o jakim zakładzie pisze)ja pracuje tu jakiś czas i nie powiem, różowo nie jest, ale jak się chce pracować to myślę, że każdy spokojnie sobie poradzi. Są tacy, którzy narzekają i mówią same złe rzeczy, inni będą chwalić...generalnie każdy powinien sam sprawdzić i alo mu sie spodoba albo nie, praca jak wszędzie u prywaciarza

kk

Jak się czyta takie opinie (nie tylko na temat tej firmy, ale też innych) to ręce opadają...ludzie skoro wam tak źle, tak was tam dręczą i męczą to ja się pytam co wy tam jeszcze robicie???Do pracy nikt was nie zmusza, siłą przywiązani nie jesteście zawsze możecie pracę zmienić ta lepszą. Skoro czujecie się tak pokrzywdzeni to zmieńcie pracę...a tak na marginesie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...narzekać każdy potrafi, a czasem wystarczy spojrzeć na wszystko z dystansu...masz pracę idziesz zrobisz swoje i tyle, myślę, że to plus w dzisiejszych czasach, że macie wogóle jakąkolwiek pracę

xxx

Na facebooku to chyba w biurach siedza a nie na produkcji a podobno zakaz telefonow jest przez to zeby ktos czegos nie nagral i do sadu nie poszedl a odnosnie wezwania karetki osobiscie to chyba sam(a)osobiscie niewiesz co piszesz przeciez jest zakaz.W biurach powinni postawic czlowieka(psa)do pilnowania a nie na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca