Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

magda

Co do karetki zgodzę się z jedną z powyższych opinii, jeśli sytuacja wymaga to jest wzywana, jeśli zdarzy się natomiast jakiś wypadek najczęściej na nitownicy to zawsze wyznaczona osoba odwozi poszkodowanego samochodem do szpitala, kwestia zakazów, ja nie palę więc zakaz palenia jest dla mnie zrozumiały tym bardziej, że niektórzy wymykali się w trakcie pracy a to już niesprawiedliwe, co do telefonów fakt ciężko się przestawić, ale mój narzeczony pracuje w fimrie w Poznaniu i mają dokładnie taki sam zakaz także chyba zaczyna to być normą w polskich firmach

ewa

Nigdy nie chca wezwac karetki,jak ktos dostanie zawal to murowane ze ktos nogi wytknie(pani zadzaca bardzo zla byla przyjazdem karetki) pozatym szlachta wywiesila kartki z zakazem wnoszenia telefonow komorkowych na teren zakladu( chyba nie znaja kodeksu pracy) oraz zakazem palenia,to jedna teza dla zwyklego pracownika bo reszte z wyzszej polki to niedotyczy.Sama praca dobra ...ale atmosfera(usunięte przez administratora) pracownika za najnizsza krajowa to chyba ich zasada.

zatrudniona

Nie jestem wielką fanką firmy, ale pracuję tu już kilka lat i mogę coś powiedzieć na ten temat. Wypłaty zawsze są ostatniego dnia miesiąca nigdy nie zdarzyło się inaczej, teraz w grudniu były dwie wypłaty, bo przed końcem miesiąca poszły nadgodziny. Jeśli chodzi o omdlenia to za moich czasów zdarzyło się to raz i wezwano od razu pogotowie. Co do pieniędzy owszem dostajemy najniższe wynagrodzenie, ale moim zdaniem praca jest prosta i nie jest ciężka fizycznie. I nie ma pracy co 8 godz. złe komentarze pewnie piszą zwolnieni

aaaa

Wszyscy o tym wiedzą ale nikt się nie sprzeciwi bo się boi a najbardziej ci, którzy pracują tam najdłużej . Jak wiadomo w tych czasach ciężko znaleźć pracę, a ta firma to wykorzystuje i wykorzystywać będzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
niki

ej lala nie (usunięte przez administratora) takich głupot bo doskonale wiem jak tam było pracowałam 8 lat tam i po pierwsze dostawałam umowy na 3 miesiące lub na 5 i tak przez 8 lat, podejrzewam że jesteś kimś z firmy i chcesz oczyścić dobre mienie firmy,(usunięte przez administratora) to są ludzie bez serca zwalniaja kiedy im sie podoba i nie dbają o ludzi , jak kontrola przychodzi do nich to w tedy wystawiają wodopój niby ze to dla ludzi a jak tylko odjeżdzają to go chowają spowrotem , tam jest jak u (usunięte przez administratora)nie warto tam iść za żadne skarby , (usunięte przez administratora)

czy idzie tam załatwic robote???

lala

To jest śmieszne co tu jest napisane, pracujje tam od dwóch lat i takie rzeczy się tam nie dzieją pieniadze zawsze sa ostatniego dnia miesiaca na koncie tak jak jest to w umowie a jak komus sie pracowac nie chce to potem ktos glupoty opowiada.Wiec prosze nie słuchac głupot!!!!!

ella

jeśli zaczniesz pracować w tej firmie to musisz jechać na energetykach mało kasy nie więcej niż ok.1300zł za taką robote to śmieszne pieniądze często praca co 8 godz nieraz wypłacają połowę pensji a połowe na koniec mies. trzeba wykonywać pracę za innych często nie należącą do twoich obowiązków bez premii zwolnili mnie i chcą z powrotem przyjąć (podejrzewam że po to żeby nie wypisać mi stałej umowy) a i jeszcze jedno brygadzistki pilnują wejścia do biur tak że nic nie można załatwić z szefem

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca