Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Giszter Michał Giszter wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Renata Nowy wpis

Pisali parę miesięcy o tym, że firma podobno jest poniżej wszystkich poziomów. Czy na chwilę obecną ktoś jest w stanie podać jakiś solidny argument dlaczego? Z tego co widziałam, ktoś również interesował się rekrutacją do nich. Wiadomo, kiedy były jakiekolwiek ostatnie przyjęcia? Jak praca obecnie w firmie wygląda i na jakie zarobki można liczyć po nowym roku?

ida Nowy wpis
@Renata

Firma od 2021 ma nowych właściciela ale warunki na podobnych zasadach. Wypłata to raczej najniższa krajowa + premie i bonusy

Tosia Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Giszter? Prowadzą aktualnie rekrutację?

Nie polecam

Nie polecam szczególnie młodym osobom, firma dla osób które chcą się wykończyć do emerytury. Nie płacone pieniądze na czas za nadgodziny, już o zmuszaniu do chodzenia po 9 i 10 h nie wspomnę a jak nie chcesz chodzić więcej niż 8h to groźby zwolnieniem wchodzenie na psychikę, (usunięte przez administratora) straszenie ze nie dostanie się urlopu który de facto się należy. Brak warunków sanitarnych śmierdzący kibel a odzież trzeba mieć własna. Tyle w temacie

Jolis
@Nie polecam

Pracuje tam tyle lat i pierwszy raz słyszę takie głupoty co wy za bzdury piszecie polecam tom firme

Nie polecam
@Jolis

Polecam Pani/Panu słownik. Nie tom a tą. Widać ktoś musiał dostać w rączkę ze takie recenzje wystawia bądź ktoś z biura

Sandi
@Nie polecam

Super firma na poziomie też polecam

Pati
@Sandi

Na poziomie naprawdę ale można się uśmiać wiadomo post poszedł z biura jak wszystkie pozytywne i tyle

@Sandi

Na jakim poziomie zerowym czy poniżej zera ?Ta firma to jest poniżej wszystkich poziomów!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wicek

Warunki finansowe poprawione, ale Pani (usunięte przez administratora)główna zarządzająca powinna zostać zwolniona. Okłamywała pracowników że spokojnie mogą pracować a na drugi dzień wręczała wypowiedzenie za porozumieniem stron. (usunięte przez administratora)by utrzymać wysokie stanowisko które pełni do dziś dnia. I dziwię się że jeszcze tam pracuje. Choć powinna być sądzona w sądzie pracy. Nie jest uczciwym człowiekiem w stosunku do pracowników.

Xyz
@Wicek

Kto dostał wypowiedzenie za porozumieniem stron ?nic nie wiem na ten temat Ludzie czy wam ktoś dogodzi ? Do szkoły uczyć się i iść na dyrektora a nie marudzić na produkcji i nic nie robić

Iga

Przecież to piszą te zazdrośnice co wyleciały u gisztera Teraz mamy super ! Super zmiany dzięki Paulinie !

Keyt
@Iga

Super to mało powiedziane zaczął się nowy etap wszystko na plus aż chce się rano wstać do pracy pozdrowienia dla całych kadr gorąco polecam firmę IMS

Keyt
@Keyt

zgadza się ...jest dużo lepiej ..w końcu normalna firma

@Keyt

Normalna firma...dobry żart ...ty chyba nigdy nie pracowałaś w normalnej firmie i nie masz pojęcia co te słowa znaczą !

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Giszter Michał Giszter?

Na żadne,wszystko trzeba mieć swoje .

Renata
@Anna

Skoro tak to co swojego przynosicie? Bo też pewnie nie wszystko ale coś jednak?

@Renata

Wszystko co jest potrzebne to trzeba przynieś swoje zależy na jakim stanowisku się pracuje tak jak np.krawcowa to musi mieć nożyczki,obcinaczki i pięćsetę swoje.

Maniuu

Czas zmienić brygadzistów i panią dyrektor. Brygadziści wulgaryzmami obrzucają pracowników, zero szacunku, żadnej tolerancji dla pracownika zwykłego. Zastraszaja i wyzwiskami rzucają. A Pani Paulina robi z pracownikami co chce, psychoza w firmie panuje przez te babę.

Olek
@Maniuu

Ciagle wam w tych (usunięte przez administratora) złe ! Ciagle narzekanie podejrzewam ze byłych pracowników ! Spotkacie się ponownie (usunięte przez administratora)

ulala
@Maniuu

a jak ci nie pasi to zmień pracę. Nam się teraz podoba. Pozdrowienia dla IMS. My będziemy mieć lepiej a jak ktos marudzi to wynocha !

@Olek

Pewnie,że byłych bo kazdy mądry człowiek który tam przepracuje miesiąc to odchodzi bo nie da się pracować wśród tak popranych osób i w tak chorym zakładzie a właściwie bagnie która zwie się zakładem !!! Jak pracować to godnie !!!

Renata
@Anna

A to ile tu jest "nienormalnych" według Ciebie osób, które pracują dłużej?

Najgorsza firma w Słupcy ,kultura przełożonych a w szczególności brygadzistek i pani technolog na bardzo niskim poziomie a właściwie poniżej poziomu- wydzierają się na pracowników ,przeklinają- porażka !!! Niektóre pracownice a w szczegolności te stare już na emeryturach rąbią (usunięte przez administratora) wszystkim co się da ,donoszą na tych nowych ,dokuczają ,wyśmiewają się - w szczególności taka jedna gruba z Ciążenia pani I....- wsi dechami zabitej ta to ma jęzor niewyparzony na nikim suchej nitki nie zostawi ,nic jej się nie podoba wszyscy i wszysko ją wkurza - totalna masakra po co ta baba jeszcze tam pracuje ,w domu siedzieć na (usunięte przez administratora) !!!Zamknąć ten zakład i tyle w temacie albo opisać do UWAGI !!!

Pracownica z dywanów

Szkoda że z wrześniowych obietnic że napewno będzie lepiej a nie gorzej niewiele wynikło np w okolicznych zakładach pracy pracownicy na urlop dostają pieniądze a tutaj ani widu ani słychu ,naprawdę szkoda.

Beata
@Pracownica z dywanów

A ile obiecywali pieniędzy

Hi

Oszołomy takiej firmy nie ma w Słupcy

Joanna
@Hi

A konkretniej? :D Piszesz jako klient, czy może pracownik?

Jaka umowa obowiązuje w Giszter Michał Giszter podczas okresu próbnego?

Keys

Takiej firmy nie ma w Słupcy

Aaaaa

Żadna. Albo robisz (usunięte przez administratora) albo wcale a i tak nie wiesz czy zobaczysz kase

Łucja
@Aaaaa

Często się zdarza że nie wypłacają kasy? skoro mówisz że nie wiesz czy się zobaczy kasę ... To mnie to zaczęło zastanawiać

Tak
@Łucja

zdarza się że nie wypłacają pieniędzy na czas

Agnieszka
@Tak

Ale nadal nie wiemy czy to są jakieś pojedyncze sytuacje czy zdarza się to często?

On pan arek

Może ta pani o której mówię się odezwie

Keys

Pracuje tam kilka lat od zmiany właściciela następują ogromne zmiany na plus oczywiscie pozdrowienia dla Pani kierownik i kadr zarządzających jestem bardzo zadowolona:)

Yezze

Normy im (usunięte przez administratora) się w głowach(usunięte przez administratora) z braku zajęcia.(usunięte przez administratora)ciągle coś nie pasuje, tylko obserwują kiedy ktoś z biura wyjdzie i nadają i nadają. Boże słuchać się już tego nie chce . Tak niby źle a odejść nie chcą... No bo gdzie

Teddy

Ale wy jesteście beznadziejni. Sami w życiu nic nie osiągnęliście i raczej przyszłości przed wami nie ma..... Tylko użalac się potraficie i bzdury wypisywać. Jedyne co was cieszy to zrobienie przykrości komuś kto jest ambitny i chce dobrych zmian. Zmieńcie pracę od zaraz. (usunięte przez administratora)

gsgsvd

Proszę podać kiedy była spóźniona wypłata bo ja pracuje 20 lat i się nie zdarzyło.Jak wam się pracować nie chce to siedzieć w domu proszę a jak was wywalili to był płacz .....

gzsgv

mówisz o sobie czytając na pewno twój na niskim poziomie komentarz ....

Xyz
@gzsgv

No, to teraz udowodniłaś/łeś kolejny raz, swoją próżność !

Wicek
@gsgsvd

To brygadzista takie bzdury napisać tylko może. Jeszcze taki brygadzista co w chodzi (usunięte przez administratora)

Gocha

To jest (usunięte przez administratora). W kadrach, pod ścianą w koncie, siedzi Pani która bardzo wczuwa się w rolę dyrektora. Dla niej (Katarzyny) wyjście z każdego problemu jest jedno, zwolnić się. Taka tam wprowadza zasadę. Bardzo chamska i wulgarna,bezczelna i zgorzkniała osoba. Pracowników zastrasza rozwiązaniem umowy.

mrówka
@Gocha

Ta kadrowa to już chyba nie pracuje u Gisztra dawno nikt jej nie widzial

euklides
@Gocha

Jest takie powiedzenie{za przeproszeniem}że ,,Pies upodabnia się do swojego pana''

Nuda
@euklides

A Pan umie aportować ? Czy rzucać ?

Jogi
@mrówka

Może awansowała wyżej ?

Agata
@Jogi

A to jest serio możliwe w tej firmie? Pytam zupełnie nieironicznie o to czy można tam w ogóle awansować

Jaki jest wkład kierownictwa Giszter Michał Giszter w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

sfaedef

teraz przynajmniej wiemy, że ktoś kto tak tu wypisuje negatywnie nie pracuje w tej firmie bo nawet nie wie,że ona nie istnieje :))))))))))))

Wacek
@sfaedef

Pracuje tam banda nieudaczników bojących się zmian w swoim życiu co niektórzy odeszli ale wrócili z podkulonymi ogonem przyjdą odpierd... 8 czy 10 godz i wszystko,gdy przychodzi co do czego co niektóre osoby mogą pracować za najniższe wynagrodzenie.Boicie się odezwać a później wylewacie swoje żale na forum,wstyd!

Pati
@sfaedef

Oj nie powiodły się rządy pani P ale to było do przewidzenia a to nie koniec końca

Fafa

Uchuuchu… widzę, że zabolało. Komu będziesz teraz ciągnąć druta, Michael wyleciał z obiegu a niemce raczej nie są zainteresowani takimi usługami. Jest tylko jeden wariant dla ciebie-ulica. Zacznij ćwiczyć.

Fafa

Owsikowy rycerz się odezwał. Cała Słupca i okolice wiedzą jak Michael obsadzał faworytami stanowiska i dlaczego to robił. A nazwałem cię owsikiem tylko dlatego, że siedzisz w wielkiej D głównej faworyty.

xyz

Czy urodził się taki który wam dogodził.....Ciągle marudzenie, ciągle źle. Już żygam tymi komentarzami. zatrudnij się na prezesa w jakieś firmie jak jesteś taki idealny i zarządzaj ludźmi zobaczymy jakim będziesz kozakiem.! Bo do narzekania i marudzenia faktycznie nie trzeba mieć wykształcenia!

Nejsb

W (usunięte przez administratora)ciagle złe Idź do innej pracy i przestań marudzić Widocznie pracować się nie chce !

@Nejsb

Prawda boli, a zwłaszcza nieudaczników takich jak ty. Ten krzak, który omyłkowo nazywany jest „firmą” zdycha. Ty i cała ta banda idiotów w sukienkach zostanie na lodzie. Do pracy nie pójdziecie z prostego względu- nawet do tarcia chrzanu się nie nadajecie, a co dopiero pracować uczciwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca