Opinie o Giszter Michał Giszter w Słupca

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giszter Michał Giszter. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giszter Michał Giszter o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giszter Michał Giszter w Słupca

Yuba.

Czy w tej chwili firma szuka nowych pracowników?

Yy
@Yuba.

Szukają

Witold
@Yy

Na jakie stanowiska? Sam pracujesz też w Giszterze? Jak oceniasz pracę pod kątem zarobków? Jakie są ogólnie wymagania względem nowych pracowników?

Fafa
@Witold

Po okresie próbnym dostajesz mercedesa i telefon ajfon z nielimitowanymi minutami do Michaela.

Xyz

Tak jest ! 105 % prawda i jeszcze raz prawda. A, tak na marginesie,to jutro twój post usuną.Zaboli pseudo firmę. Ha ha ha dobrze.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Giszter Michał Giszter? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Falala

Bardzo „ ynteligetne” pytanie. Zapewne napisała je „ pani” z działu zarządzania masą upadłościową Gisztra.

Keyt
@Falala

Możesz to sprostować bo właśnie chciałam składać tam podanie

Gal anonim

do dnia 5go każdego miesiąca jest napisane w umowie więc musi być do tego dnia

@Keyt

Niczego nie muszę „sprostować” stwierdziłem tylko fakt.

Patryk
@Gal anonim

Witam chce złożyć podanie do tej firmy jakie jest tam wynagrodzenie czy są jakies premie za info dziękuję i pozdrawiam

To nie bunia, a "caryca"

Witold
@Gal anonim

Pracujesz w Giszterze? Ile można tam wyciągnąć na start i czy są jakieś dodatki do pensji? Zastanawiam się czy warto tam składać CV a zarobki to zawsze mega ważny czynnik.

Czy ktoś z składających pozew do sądu o wypłatę zaległych świadczeń (odprawa itp) wypowie się, na jakim etapie są wasze sprawy?

xyz

a to wy Firmę Giszter skarżycie??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giszter Michał Giszter? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Andersen

Za górami za lasami i za siedmioma rzekami była firma z wykladzinami działy tam się rzeczy chyba wszystkim znane krasnale tam wykładziny szarpaly i garba się podarabialy żetony na koniec miesiąca odbieraly żeby kolejny miesiąc ledwo przetrwaly choć kasy całej nie odebraly baśń smutna ale prawdziwa CDN.

Paluch

Ta ,,pani,, od naliczania procentów powinna zostawić jak najszybciej pracę biurową, bo nie ma o niej zielonego pojęcia i za sprawą szefa tej firmy p.Giszter zacząć pracować jako pracownik produkcji. W/w pani najpierw powinna odbyć szkolenie jak posługiwać się przyborami szkolnymi, mam tutaj na myśli nożyczki i klej i wtedy dopiero rozpocząć pracę na produkcji.

Jogi
@Paluch

Ta Pani pomylila zawód, sam ubiór o niej świadczy. Po za tym traktuje zwykłych pracowników jak roboli a przecież caly zaklad na tych z biura na nich robi, dzięki tym ludziom mają pracę. Zero tolerancji w tym zakładzie. Nadgodziny wpieraja ze są OBOWIAZKOWE jak to jeden Grzegorz brygadzista powiedział na spotkaniu.

Jesica
@Jogi

Tej pani nie dorownujesz poziomem intelektualnym dlatego szarpiesz na produkcji

Jogi
@Jesica

Ta pani nie umie się posługiwać nożyczkami, więc masz rację, nigdy jej nie dorównam. A dlaczego szarpię na produkcji bo (usunięte przez administratora) swojej nie sprzedałem na to stanowisko.

@Jogi

Trzeba było się uczyć a nie teraz płakać.

Alexis
@Jogi

Widocznie kiepska z ciebie (usunięte przez administratora) może nawet oczu nie ma na czym zawiesić więc tnij tymi nożyczkami widocznie tylko do tego jesteś stworzona

Tellys
@Jogi

Jak patrzę rano na te pi... dy to robić się odechciewa. Zacznijcie dbać o siebie bo tylko (usunięte przez administratora) potraficie. Zmieńcie robotę to zrobicie wszystkim przyjemność. Głupie stare kwoki. A pani od norm niech się idiotami nie przejmuje. (usunięte przez administratora) te babo chłopy i będzie git. Zazdrośnicy do roboty

@Tellys

Ha ha ha dobre ☺️Dobrze określone Nie podoba się proszę iść i złożyć wypowiedzenie Przecież to nie jest aż tak duży wysiłek

Tellys
@Yyy

Dokładnie. Wreszcie ktoś godny uwagi. A wy Klempy drżyjcie (Z, A, T) . Wiecie o kogo chodzi. Zbieram się od dłuższego czasu żeby z kierowniczka porozmawiać . Wstydźcie się. Czego wy chcecie. Babka uśmiechnięta, konkretna,taka jej praca a wy do czego się nadajecie?!!!

Leonidas
@Tellys

Dobre dobre babo chlopy powiedział bym pasztety stare rury przy których brak chęci do pracy dobrze że od czasu do czasu pojawi się kobitka na której oko można zawiesic fajna praca i atmosfera bez zbędnej agresji zlosliwosci a robić trzeba wszedzie pozdrawiam tych bardziej i mniej inteligentnych

Aga
@Tellys

Klempy???No pięknie, przyjrzałeś/as się sobie?Jak mozna się w ten sposób wypowiadać? Wstydź się!

Asia

Witam gdzie można złożyć podanie i czy przyjmują do tej firmy za każde info dziękuję

Lois
@Asia

Jeżeli chcesz a żeby twoja psychika została okaleczona

@Lois

Przyznam, że mocne słowa... Mogłabym się od Ciebie dowiedzieć co dokładnie masz na myśli? Wyjaśnisz?

Słyszałem że szefo was (usunięte przez administratora) z siedziby hahah

Witam gorąco nie polecam firmy Giszter, ludzie są zastraszani, brygadzistki niech się pocałują w(usunięte przez administratora). pracujemy tu za miskę ryzu, zero zachowanych zasad BHP jeszcze trochę będziemy musieli przynosić swój papier toaletowy, kible wyglądają jak w oswiecimiu, herbatę musimy nosić w termosie i w biegu ją pic żeby wyrobić kosmiczna normę a zwłaszcza krawcowe..Zimą zimno ze niedługo w kalesonach będziemy chodzic , latem znów odwrotnie niczym w szklarni, nie życze najgorszemu wrogowi pracy u Gisztra...a i bym zapomniał te osoby co dodają pozytywne opinie to pewno Ci z biura co siedzą pod biurkiem u szefa. Pozdro nie dajcie się babki zróbcie strajk i hałas bo dłużej tak być nie może, chcecie robić jak beduin za miskę ryzu? To (usunięte przez administratora) róbcie

@Anonim

Ludzie ale po co wy pracujecie i narzekacie?? w dobie korona wirusa chcecie korzystać ze stołówki przecież to wbrew bhp!!!!!!!! czy wam ktoś kiedyś dogodzi. Radze zwolnić się i przestać marudzić

Sabrina
@yyy

To napewno pisze jakas stara rura

Hyy
@Sabrina

Dobrze napisalas o sobie ????????????

Keyt
@Hyy

Stare rury weźcie się za prace inteligencją nie możecie nadrobić to wywalacie żale na forum jak wam źle nikt was siła tam nie trzyma prukfy stare

yyy

Jessica dokładnie jak piszesz trzeba ponarzekać :) w domu pewnie też mają dosyć słuchania to chociaż ich gowork wysłucha :D

Falala

Piszesz o „wykształceniu” zdobytym w szkółce niedzielnej? Ha ha ha... Matko brzuch od śmiechu mnie rozbolał.

Łysy to z tapicerni???

Aiko
@Falala

No ten (usunięte przez administratora) z sizali drop czy srop nie wiem jak mu tam jest

...
@Aiko

"Godnie" zastępuje Przemka?

Zastanówcie się dobrze, po co dali w paczce zapałki i zapaliczkę? Zróbmy z tego użytek!!!

ggg
@1234

mam nadzieję, że odpowiednia instytucja zajmie się tym komentarzem !

Gocha

Nie polecam, nic się nie zmieniło w tym zakładzie. Jedyne co sie zmieniło to kadra w biurze, Pani kierownik kadr oraz jej poplecznica robia co chcą i straszą zwolnieniem najlepiej w trybie natychmiastowym.

@Gocha

Tam już nic się nie zmieni. Był (usunięte przez administratora) i tak już zostanie ! Zawsze zarządzali ludzie niekompentni i też tak zawsze będzie ! Uciekajcie z tego kołchozu,gdziekolwiek pójdziecie do pracy, to zawsze, ale to zawsze jest lepiej, a na pewno przyjemniej.

Jołjoł
@Gocha

To trzeba się zwolnić. Lamentowania i trzepanie ze strachu portki tylko ich nakręca. Odwagi, a zobaczycie jak zyskacie. To są intelektualne kocopoły, wy tacy nie jestescie. Odwagi dziewczyny!!!

Dawid
@Jołjoł

Nie tak prosto jest odejść z danego miejsca pracy. To niestety nie jest takie proste. Ja wszedłem do tego wątku, aby ustalić jakie dokładnie wynagrodzenie oferuje ten pracodawca dla nowo zatrudnionych osób. Ktoś z Was mógłby to napisać?

Jołjoł
@Dawid

Przeczytaj wpisy ludzi. Wynagrodzenie- najniższa krajowa i gadki szmatki o większych zarobkach w bliżej nie określonej przyszłości- nigdy. Ten (usunięte przez administratora) dogorywa, jest podczepiony pod jedną firmę, jak ona machnie (ta firma) ręką- to nie ma Michała. I pracy też nie ma. Pandemia ruszyła i od razu Michał się zerał, ludzi pozwalniali. Ja pracuje w firmie gdzie pandemia nie przeszkadza, zatrudniają ludzi. Jeżeli wejdziesz do Gisztra to będziesz żył w niepewności.

M☆
@Dawid

Najnizsze

Konrad

Pozdrawiam dziewczyny z katalogów Pati Keis buziaki

Covid19

O czym my tutaj w ogóle mówimy szkoleń nigdy nie było, premia świąteczna tylko dla wybranych. Umowy śmieciowe przedłużane na miesiąc dwa trzy lub max pół roku. Zarobki najniższa krajowa a nadgodziny za sobotę 15 zł za godzinę wypłacane raz na 2 - 3 miesiące w kopercie która po otwarciu musisz oddać???????? Jesteśmy w dobie pandemii koronawirusa gdzie obowiązuje duży reżim sanitarny a tutaj w Łazienkach nie ma mydła a jeśli już jest (wlane raz w tygodniu) to w butelce po Kubusiu lub rzucone mydło w kostce na papierowym opakowaniu. Dodatkowo płynem do dezynfekcji rąk jest zwykły płyn do mycia szyb typu Ajax, nie pofatygowali się nawet żeby przelać go do innej butelki tylko postawiony jest w butelce ajaxu. Ja się pytam gdzie jest sanepid? Takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem nigdzie!!! Tu liczy się tylko norma, norma która jest wyciągnięta z palca i z dnia na dzień podnoszona!!! Dzięki której mogą wystawić Ci ocenę na koniec miesiąca. Szanowna Pani (usunięte przez administratora) która sprawdza karty i oblicza procenty nie ma pojęcia o produkcji, niech ruszy tyłek i sama spróbuję wyrobić wypisaną przez siebie normę. Poza tym proponuje powrót do szkoły podstawowej w celu powtórnej nauki w obliczaniu % bo nie ma o tym zielonego pojęcia. (usunięte przez administratora)! Nie polecam!!!!

Stwardy
@Covid19

A ta od norm siedzi w kadrach? Co kadrowa robi na produkcji? Jaja

Ha ha
@Covid19

A wy jeszcze tej pracy nie zmieniliście tylko ciagle tu narzekacie i użalacie się ?? Jakie to żałosne

euklides

Drodzy Państwo możemy sobie tutaj pisać jaka ta firma GISZTER jest niedobra i jak wykorzystuje i traktuje pracowników,ale póki będą pracownicy,którzy będą chcieli na takich warunkach pracować,nic się w tej firmie nie zmieni.Nawet jak się znajdzie dwóch,trzech pracowników którzy będą się czegoś domagać to będą na liscie do zwolnienia .Dlatego te umowy są takie krótkie,żeby łatwiej było się z nimi rozstać.Musieli by wszyscy pracownicy domagać się konsekwentnie swoich warunków i nie dać się zastraszyć zwolnieniem z pracy,ale większość pracowników jest z małych wiosek i miasteczek gdzie znalezienie pracy jest znikome.wi pracują w strachu i firma na takich ludziach żeruję i tak kula się od 25lat i pewno się będzie kulać.Chyba,że JAŚNIE SZANOWNY PAN MICHAŁ GISZTER uzna,że jżeli ludzie nie chcą pracować na jego warunkach to firmę sprzeda i na pewno nie będzie patrzył na krzywdę ludzką.Zresztą ludzie nie są od zarabiania pieniędzy tylko od (usunięte przez administratora)a,przecież on też musi mieć jakiś zysk----- itp--- itd CDN

Czy firma Giszter Michał Giszter w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiem

Czy Ty czytasz to forum że zrozumieniem jakie szkolenia o czym marzysz dobra rada przeczytaj te negatywne posty bo są prawdziwe

Fala

Szkolenia dla pracowników? Bardziej głupiego pytania nie widziałem tu od miesięcy. Zapewne napisała to któraś tępa dzida z kadr.

Fala

Aaa... przypomniałam sobie, jest jedno szkolenie za darmo z trzepania dywanów.????????????

euklides

Jaśnie Szanowny pan Michał Giszter tak się boi swojej niepewnej sytuacji,że w porozumieniu ze swoimi nadzorcami po trzymięsiecznym okresie próbnym daje niektórym pracownikom umowy maksymalnie na pół roku a innym nawet krótsze.Taki pracownik boi się o swoją przyszłość i musi być spolegliwy,gdyż musi wykonywać polecenia niezgodne z prawem pracy.PiP powinien tam częsciej wpadać.Następne umowy pewnie nie będą dłuższe

Irena

Czy można tu się załapać na część etatu?

euklides

Poza wyczyszczeniem z kadr,niektórych niewygodnych pracowników nie zmieniło się nic.A nawet smiem twierdzić,że zmieniło się na gorsze.Nie ma żadnych profitów socjalnych gdzie w innnych firmach uznaję się to za podstawę tj jakiej kolwiek godziwej premi motywacyjnej czy frekfencyjnej,żadych dodatkowych premi swiątecznych.Czy nawet wyposażenia pracowników w odzież ochronną.Ne mówiąc już o jej refundacji

Stv

Ciekawe czy będzie taki porządny i wypłaci ludziom odprawy,które będą im się należały

Aga
@Stv

(usunięte przez administratora)Ale... No właśnie ale... Nie z taką pustą kadrową... I wszystkimi hienami co spiskują...

Ps
@Stv

A skąd wiadomo że powinni zapłacić?

Kleks
@Ps

Stąd, że ludzie nie są głupi a na prawników jeszcze ich stać... Takie jest prawo... proszę sb przeczytać trochę o zwolnieniu grupowym... Jak ktoś się nie upomni to nie zapłacą...

@Stv

O ile umowa nie była umowa o pracę tymczasową. W takiej sytuacji z tego co można znaleźć ogólnodostępnie pracownikowi odprawa się nie należy. Tu cytat " Ustawa wyłącza możliwość uzyskania odprawy pieniężnej po wypowiedzeniu umowy o pracę tymczasową". I jak zwykle wyszli na swoje. Można to jednak i tak skonsultować z jakimś prawnikiem, który to potwierdzi bądź zaprzeczy.

Yyy

Jeśli ktoś pracował na umowę o pracę ponad 2 lata to należy mu się odprawa w wysokości 2 miesięcznego wynagrodzenia...A co co mieli tymczasową to niestety ale większość tam długo pracowała!

@Yyy

Oficjalna odpowiedz z Państwowej Inspekcji Pracy: "W odpowiedzi na pismo dot. agencji pracy tymczasowej niestety z przykrością muszę stwierdzić iż w stosunku do osób zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej nie stosuje się ustawy o zwolnieniach grupowych , co oznacza, że pracowników tych nie wlicza się do limitów osób zwolnionych grupowo, a także nie przysługuje tym osobom odprawy pieniężne w związku ze zwolnieniem z pracy z przyczyn leżących po stronie pracodawcy".

Korwin

Ludzie, nie dajcie się zwieść. To, że była to agencja pracy tymczasowej, nie oznacza, że wszyscy pracowali na umowie o pracę tymczasową. Pracownik tymczasowy może wykonywać pracę na rzecz jednego pracodawcy przez 18 miesięcy w okresie obejmującym kolejne 36 miesięcy - a znaczna większość osób w tej firmie pracuje dłużej niż 18 miesięcy. Większość osób posiadało lub posiada standardową umowę o pracę. Droga KOLEŻANKO - próba zmanipulowania pracowników tym komentarzem się nie uda - PIP ma już was na oku

@Korwin

Przeczytaj co było zawarte w komentarzu zawartym ciut wyżej. Zawsze odnoszenie się było tylko do umów o pracę tymczasową zawarta z agencją pracy. Nigdy nie było mowy o normalnej umowie gdzie jak najbardziej należy się odprawa i o nią trzeba walczyć. Ten komentarz był tylko i wyłącznie do osób które mogły mieć wątpliwości czy należy im się odprawa jeżeli umowa zawarta była przez agencję pracy tymczasowej tak jak miało to miejsce u mnie. Bo jak sam zaznaczyłeś nią wszyscy mieli umowę o pracę tymczasową ale część taką umowę zapewne posiadała i została także zwolniona. Więc nie rozumiem agresji jeżeli komentarz nie był ukierunkowany w chęć odciągnięcia osób od walki o swoje a tylko ukazanie smutnej prawdy że część osób zwolnionych nie jest chroniona żadnymi przepisami państwowymi. Taka smutna rzeczywistość.

Yyy

Jeśli ktoś byl na umowie tymczasowej nie dostanie... Jak ktoś miał umowę o pracę normalna to mu się należy tak powiedział mi przynajmniej prawnik... Tylko to też zależy jaki czas był umowy o pracę...

@Yyy

Tak. I o to w mojej wypowiedzi chodziło. Odnosiła się ona tylko do umów o pracę tymczasową zawarta przez agencje. Miała na celu tylko i wyłącznie pomoc ewentualnym osobą, które tak jak ja na początku nie wiedziały czy należy im się czy nie. Nikogo nie miała odwodzić od dochodzenia swoich praw. Bo o swoje trzeba walczyć i dochodzić swoich praw jeżeli są łamane. I mam nadzieję, że osoby którym odprawa się należy bo miały normalna umowę o prace a firma nie chcą im jej wypłacić wywalczą swoje.

Robaczek
@Stv

Pieniędzy jak nie bylo tak nie ma a likwidator ma telefon wylączony.

Alexis

Ja polecam tom firmę miła atmosfera w kadrach pracuja psesympatyczne panie które pomagają w rozwiązaniu każdego problemu polecam tom firmę wszystkim co chce sie rozwijać

Ttkin

Kiepski dodatkowo używał cegówki!

Juhuhu
@Alexis

Haha, czyżby "szef" tej firmy pokusił się o napisanie komentarza? Hahahahaha

Stv
@Alexis

Pisze sie"ta"

Sabrina

Pisze się won (usunięte przez administratora) teraz wiadomo dlaczego tak żale wylewasz

@Juhuhu

Patrząc na błędy ortograficzne,pewnie pisała to pani kadrowa

Noname

Żyje tym czym chce. Ciekawi mnie jedno... ciągniesz MG? Czy aspirujesz. Spiesz się, bo nie wiadomo jak długo pociągnie ta firma????????????

Jesica
@Noname

Zostałeś bardzo skrzywdzony co ciebie tam spotkało

Zostaw merytoryczną opinię o Giszter Michał Giszter - Słupca

• Jak się pracuje w Giszter Michał Giszter?

Zobacz opinie na temat firmy Giszter Michał Giszter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giszter Michał Giszter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giszter Michał Giszter
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 7
    62-400 Słupca