Opinie o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa w Źródła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa w Źródła

już nie pracownik

Spoko firma, fajni ludzie, zarobki średnie i szkoda że poza miastem

Błędy to ty robisz leniu...jak chcesz wiedzieć to dalej tam pracuję i rozglądam się za inna robotą. Bo nie mogę patrzeć na jednego parszywca, który tam pracuje i robi dziwne podchody. A ty lizusie, wchodź każdemu w d...e, bo masz to we krwi. Skoro tam już nie pracujesz to właśnie ciebie wylali za lenistwo i nie wyparzoną jadaczkę. Te twoje cukrowanie i tak nic nie da!!! A nowi, będą omijać tę firmę szerokim łukiem... Cukrować to możesz swoją [usunięte przez administratora] i dać psom do wylizania...:P

armagedon

Widzisz mało wiesz...wcześniej doszło do incydentu po między jednym z pracowników nie będę ujawniać imienia, ponieważ ta osoba może sobie nie życzy. Ten magazynier był bardzo pracowity doszło do naruszenia dobra osobistego po między jego byłą firmą, gdzie wcześniej pracował. Tamta firma dogadała się z szefem z Bafpolu i zwolnili go wymyślając z kapelusza przyczynę. I to nie było zwolnienie za złe wykonywanie pracy! Co do M[usunięte przez administratora] to już przeszłość. W końcu na nią przyjdzie czas...i wyleci z hukiem z firmy. No chyba, że jest tam jakaś miłość itp itd....Także nie [usunięte przez administratora] głupot "anonimowy", jesteś taki wszechwiedzący to podaj swoje imię!!!

tak, po jezyku jakiego używaja osoby krytykujące stwierdzam ze to magazynierzy...niedouczeni, rozgoryczeni i z pretensjami do "systemu" ze nic im w zyciu nie wychodzi...nie wiem jak jest teraz ale powiem ponownie ze za czasow kiedy ja tam pracowalem naprawde nie bylo zle...[usunięte przez administratora] poza okazalymi piersiami jest solidnym pracownikiem i dobrym kolega w pracy...pod warunkiem ze magazynierzy realizuja na biezaco zamowienia. nie mowie ze bylo tam idealnie, bo nagdodziny rzeczywiscie nie byly rozliczane, ale patrzac na to z perspektywy czasu i zdobytego pozniej doswiadczenia -polecam ta firme ludziom ktorzy uczciwie rozpatruja szeroko rozumiane pojecie pracy, nie polecam jej leniom, bo Waldi pozbywa sie ich blyskawicznie ;)...tak to o Was krytykanci z powyższych postów

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
armagedon

To co wypisujesz Bafpol jest ok. To podaj swoje prawdziwe imię to ocenie jeszcze ciebie. A nie owijasz k...a w bawełne - lizusie.

armagedon

anonim - 2011-04-19 02:10:27 firma Bafpol jest ok...problem nadgodzin jest powszechny nie tylko tam...ale nie wypowiadałbym sie az tak krytycznie na ich temat. Za czasow kiedy to ja tam pracowałem panowała rodzinna atmosfera, Waldi zawsze szedl na reke jak byla jakas sprawa ;) dobry i w miare pewny pracodawca..polecam Co za głupoty...bla bla bla...Od kiedy się nachapał kasy pracowników ma w [usunięte przez administratora]. Szedł na rękę ale komu innemu, temu kto lizał [usunięte przez administratora] Niedobry i niepewny pracodawca. Nie polecam A ty co wypisujesz, weź się do roboty a nie bez przerwy siedzisz przy tym komputerze i cukrujesz tą [usunięte przez administratora] firmę.

To co wypisuje Tomek to totalna bzdura!!!! Pracowałem w firmie \\\"Bafpol\\\" jako magazynier przez kilka miesięcy i pracodawca zmuszał do nadgodzin przy rozładunkach towarów, za które nie płacił i nie oddawał dni wolnych. Jak ktoś nie zgadzał się to go zwalniał. Zmuszani wszyscy byli do sprzątania korytarzy i ubikacji. Pracodawca na maxa oszczędzał pieniądze na tego typu przykładach w celu wzbogacania się na ludzkiej krzywdzie. Nie idźcie tam pracować!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa - Źródła

Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa
4.7/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Kwiatowa 35
    55-330 Źródła