Opinie o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa w Źródła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa w Źródła

Czy można w Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa liczyć na jakieś dodatki?

Kolorowa Nowy wpis

Brak jakichkolwiek dodatkowych świadczeń. Żenada.....

Basia Nowy wpis

Wiecie coś o pracy w firmie? Warto składać dokumenty? Jaką umowę proponują?

justyna85 Nowy wpis

ta firma to jest coś tragicznego... nie pilnują terminów. zamówienia nie są kompletne. dla mnie dramat. więcej nie chce z nimi współpracować.

Wiki

Praca to nie przedszkole. Trzeba myśleć i pytać a nie oskarżanie firmy na forum

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)firmy bardzo kapryśni, przekazują rozbieżne informacje, polecenia, zadania do wykonania, a później zganiają winę na pracownika ,że nie wykonał swoich obowiązków. Nie przedłużają umowy pracownikom bez uprzednio poinformowania go o tym fakcie. Atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia...

trep

skoro firma wie czym jest odpowiedni marketing, to także wie, jak dobrze płacić @fabian.

john rambo

ma ktoś aktualny cennik i katalog bafpolu na kompa ??

były

Tam już nikt nie pracuje ze starych pracowników, pozwalniali się bo przekonali się do czego prowadzący jest zdolny.Pozatrudniał z okolic Środy Śląskiej.Same negatywy mogę pisać o tym samuraju...

kilak

Baf pol jest hurtownia pansmanteryją i nie tylko. Interesuje mnie zaopatrzenie mnie jako pasjonatki takiego małego dziergania, czy jest możliwość zamawiania małych ilości włóczek bezpośredni do domu. czy zajmuje się ta firma tylko większymi zamówieniami, myślę o otworzeniu sklepu z takimi artykułami ale najpierw chciałabym to sama sprawdzić

dzikus

co do tej oceny to aż podejrzanie wysoko , chyba , ze rzeczywiście w firmie panuje tak świetna atmosfera , że nie ma im co zarzucić. Byłby to idealny pracodawca na rynku ;) w związku z tym chyba nie mam co pytać nawet o możliwość zatrudnienia tutaj prawda ? pewnie ludzie pchają drzwiami i oknami ;) .

PH

a jak wygląda praca jako handlowiec? Wie ktoś?

bobik56

Po co się wypowiadac? Wystarczy policzyć ilu jest wypowiadających się i widać co to za pracodawca i jak płaci i traktuje ludzi.

batman

Jeżeli ktoś potrzebuje świadka przeciwko Bafpolowi to dajcie znać. Podajcie maila to się z wami skontaktuje.

tak
@batman

nie płacił za rozładunki tirów i kontenerów

obecny pracownik

ja k sie spytasz czy za Tira zapłacą To [usunięte przez administratora] odpowie za co coś Tobie niepasuje swego czasu była zgrana ekipa ale przydubas wprowadził swojego czlowieka i ten chodził ...i przez niego ludzie się zwolnili lub SZEf zwolnij : wymuślając jakis powód . ale jest takie stare powiedzenie wyrządzając komus zło ono powróci do Ciebie z podwójna siła i chyba borsuk czytając to sie smieje ale to jest prawda ..wyrzadził juz ludziom krzywde zatrudniaja c i obiecuja c kokosy na wierzbie a pózniej traktował ludzi jak smiecia .srzatnei toalet co tydzien ja jak nie to nie ma wylaty.........moi koledzy ,kolezanki z firmy wiedza o tym

fred

Gdy znajdą na kogoś haka szybko zwalniają, to jest po prostu zabawa ze strony szefa lubi się mścić i jego to rajcuje. Za plecami obgaduje a tego ci nie powie bo się boi prawdy. Nadgodziny nie płacą a jak się postawisz to wiooo z firmy. Ogólnie chora atmosfera. Niech jego synalek pracuje jako magazynier za 1800-2000 zł netto.

klan

tak...tak [usunięte przez administratora] na maxa i nic poza tym. Nie ma co się pchać do tej śmiesznej firmy...

Obecny pracownik

Ten kto tutaj pracował i nadal pracuje wie jak naprawdę w tej Firmie jest.Prawda moi koledzy i koleżanki

kandydat

Po tym co tu przeczytałem, stwierdzam że szkoda marnować czas na wysyłanie CV do tej marnej firemki. Oczywiście nie mam 15 lat, kręconych włosków i na imię NAIWNY, nawet dzieląc przez 10 to co tutaj piszą uważam, że szkoda czasu

gra

[usunięte przez administratora] nie firma szkoda czasu i nerwów ......walić ich

ładny

W firmie Bafpol pracuje mi się dobrze, fajna atmosfera,trochę słabo płacą dlatego trzeba spadać w najbliższym czasie.Jakby nie cycata o której widzę we wcześniejszych wpisach różne opinie i której cyce pchają się na mojego ......i niedługo się wepchają, to już bym tam nie wracał.Zgadzam się że nie jest rewelacyjną współpracowiczką ale blond i wielkie cyce to na mnie działa.Pozdrawim i polecam firmę Bafpol-zwłaszcza panom

Zostaw merytoryczną opinię o Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa - Źródła

Lilianna Bartczak Bafpol Firma Handlowa
4.7/5 Na podstawie 133 ocen.
  • Kwiatowa 35
    55-330 Źródła