Opinie o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Sudo

Słabo strasznie jest w bdn

B musisz zadzwonic i sie zapytac ja zadzwoniłam i na drugi dzień kazali mi przyjechać praca fajna tylko ludzie wkurzający i nie radze brać 1 zmian bo zostaniesz zmiażdzony przez tłum kobiet ;) na 2zmianie i nocce jest spokojnie.

Gajdan

Nie bo z Pieńska chyba z tego co wiem dziewczyna przeciętna i też nieśmiała wiem która to nie sposób nie zauważyć Nie wnikajcie w ich życie tu sa opinie o pracy a nie prywatne życie "Trudne sprawy" zgadzam sie z jednym Pan G jest Ok :P

Simona
@Gajdan

czy wy myslicie ze taki nadzorca pan G zwróciłby uwage na zwykła dziewczyne ?? nie realne wiec nie gadajcie głupot

Szmelc
@Simona

I tu sie zgodzę niech sie trzyma swoich koleżanek a takie dziewczyny niech zostawi ZWYKŁYM chłopakom tylko żeby nie były to dziewczyny z gimnazjum ;D bo co że ładna fajna jak 16- stka a tak poza tym to która to dziewczyna? Ja chętny jestem

Arek

Wszyscy mówią o brunetce bardzo ładnej z okolic Bolesławca. Czy to prawda? że nasz Nadzorca sie zakochał? W końcu Bardzo go lubimy i życzymy jak najlepiej. A co do nieśmiałości cicha woda brzegi rwie (jak to sie mówi) Panie G. Szacunek i powodzenia :-)

Prawda

co wy z tym Panem G.? jest nieśmiały ale bardzo dobry pomaga jak trzeba krzyknie, od niedawna zauważyłem że chyba ma jedną panią na oku (to widać) więc dajcie spokój a panu G życzę śmiałości więcej. Pan G robi więcej na swojej zmianie niż te wszystkie wredne baby (chodzi mi o nadzór) .

Fajna

A Grzesiu ma fajną dupcie

gosc

a ile zarabia sie w BDN w biurze? ma ktos jakies informacje?

Awatar

Pracowałem w tym zakładzie na dziale Rotacji i powiem wam że wynagrodzenie zależy od stanowiska np operator wykładania 2000zł na ręke ,drukarz 3000zł a maszynista 4500zł morze nie jest tam za fajnie ale to nie przedszkole.Najlepiej strugać wariata i mieć na wszystko wy..bane :) niestety za dużo tam karierowiczów i dla tego już tam nie pracuje.

Niezadowolona

Burdel na kółkach,kłamstwo chamstwo chamstwem chamstwo pogania, walka o wszystko-wyścig szczurów.

pracujaca

Pracują studenci na wakacje, nie wiem ile zarabiaja, ale na pewno mają odciagany mniejszy podatek. Dużo uczcniów pracuje na weekendy, srednio wyciagaja 800 zl za 6 dni.

@pracujaca

Ile tam w ogóle można zarobić? Te 800 to stawka aktualna? To dużo. A każdy pisze, że w BDN tyle jest ale za miesiąc.

@pracujaca

no i mam nadzieję że to nie jest 800 zł brutto :)

siwy

Czy w BDN studenci pracowali dorywczo, na wakacje? Ile można było zarobić?

Seba

Czemu się nie zwalniacie z tego BDN-u pracy jest masa naprawdę , pracodawcy pomału przemijają widzą że już jest ciężko znaleźć pracownika postawcie na swoim ile można pracować na umowę zlecenie ?

Iris Mork

Powiem tak...zależy jaka idzie gazeta. Raz możesz zarobić 100 zł innym razem nie wyrobisz dniówki. Średnio trzeba mieć te 10 dni przepracowanych żeby dostać 500 zł przy średnim tempie pracy.

bubblejack

skoro tak wam źle to po co tam siedzicie?? ja pracuję od lutego i ani razu nie spotkałem się z mobingowaniem ludzi

gość

Tak da się zarobić na akordzie zwłaszcza po ostatnich obniżkach cen za zrobione gazety. jako kilkuletni pracownik nie mogę zarobić 40,00zł w 8/h. Nowi pracownicy zarabiają 15-20zł oczywiście brutto gorąco polecam

@gość

Przecież to absurd, za godzinę pracy można zarobić więcej xD

B

Pracuje w bdn jestem zadowolony :-) juz miesiąc . Bylem na maszynach i na magazynie. Na magazynie jest akord ale jest pięknie aż chce się pracować a co do maszynistów nie dajcie sobie wejść na glowe . Dla maszynistów jesteśmy nie wolnikami . Zarobki nie są wielkie ale posadzic (usunięte przez administratora) w fotelu wsiąść pilot w rękę za to pieniędzy tb nie dadzą umisz robić szybko idź na akord . Da się tam zarobić

R

nic tylko jęczycie na forum, znacie powiedzenie ludzie ludziom zgotowali ten los....dajecie się gnoić wasza sprawa brak szacunku dla samych siebie=brak szacunku u innych polactwo zniesie każdy gnój...

Studentka

Witam,wszystkich pracujacych na strefie ekonomicznej w wykrotach prosze o wypełnienie ankiety , to zaledwie 6 krótkich pytan, nie zajmuja duza czasu a są potrzebne mi do pracy dyplomowej. z gory bardzo dziekuje . (usunięte przez administratora)

iza

o tej nadzorujacej to prawda sama jak pracowalam na maszynach to sie klaniala a teraz glowa w gore i pania udaje jej matka to samo dupe wiedza jak obrobic wszystkim

Łukasz

Masakra jakaś ! kiedyś też nie było rewelacji, ale nie było takiego syfu jak teraz . Nadzór to jakaś kpina a te chude szczudło to już całkowicie nie ma szacunku do ludzi !! kiedyś sama kleiła gazety i smarowała wszystkim dupę a teraz lizus konkretny, ma się za Bóg wie kogo. kiedys ktoś powiedział i słusznie, że jak by mogła to nawet temu kotu co koło zakładu się kręcił w dupe by weszła.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty - Wykroty

• Jak się pracuje w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Kandydaci do pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty