Trans.eu Group S.A,

Opinie o Trans.eu Group S.A,

Urzytkownik

No i niestety wyszło szydło z worka. Giełda trans osiągnęła zamierzony cel - pozycję lidera. I mogą dyktować warunki 1. Zmiana cennika - czytaj podwyżka - wysyłają JEDNEGO maila - nie pirytowego, bez potwierdzenia odbioru - i zaliczają Cię z automatu, szeregują do extra płatnej grupy 2. Płatności - BIEDA, naprawdę irytujące jest jak wysyłają wezwania do zapłacenia - w tym wypadku trzema kanałami gwarantującymi dotarcie do Użytkownika - wezwania do zapłacenia FV które jeszcze nie mają terminu płatności. Bieda, firma Krzak 3. Wprowadzają coraz ulepszenia, system się zawiesza - nie odliczają od abonamentu dni kiedy nie korzystamy bo nie działa. 4. Fałszywe ogłoszenia. Aby zrobić liczbę, zrobić wrażenie, utrzymują na giełdzie terasy WYKASOWANE już przez Zlecających. Szczególnie jak jest zastój. Niby że u nich jest fajnie, że są ładunki. Ściema i kłamstow 5. Język. Czemu ciągle Ich system podkreśla, że robisz błąd ortograficzny ? - bo dedykowany jest dla osób anglojęzycznych ! Przerost ambicji, w Polsce językiem urzędowym jest POLSKI Szkoda, że tak uwierzyliśmy, ze pozwoliliśmy sobie zapomnieć że KONKURENCJA buduje JAKOŚĆ

Przechodzień

Trans jest polski do szpiku kości. Jak już chwyci zębami zdobycz to wyssie z Was wszystko.

Zainteresowana

Czy firma oferuje płatne staże w dziale HR? Warto wysłać CV bez rekrutacji, czy czekać, aż pojawi się oferta pracy?

@Zainteresowana

Jest taka możliwość, warto wysyłać CV bez otwartej rekrutacji :-)

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Trans.eu Group S.A.?

Janusz

Nie ma stylu od lat ;-)

Aga

Dzień dobry. Czy na stanowisko specjalisty ds. windykacji znajomość języka angielskiego jest absolutną koniecznością czy bez znajomości tego języka też mam szanse na zatrudnienie? Czy jeśli sytuacja związana z pandemią nie poprawi się, nowy pracownik też ma szansę na pracę zdalną? Będę wdzięczna na odpowiedź. Pozdrawiam.

@Aga

Dzień dobry, w przypadku tej rekrutacji wymagana jest znajomość języka angielskiego. Spółka TransCards, do której poszukujemy pracownika na to stanowisko pracuje na ten moment z biura, nie przewidujemy możliwości pracy zdalnej również w późniejszym czasie. Pozdrawiamy!

Aga
@Trans.eu Group S.A,

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy przewidujecie Państwo w najbliższym czasie rekrutację do działu windykacji gdzie znajomość języka angielskiego nie będzie jednym z wymogów? Czy pracujecie Państwo w systemie jednozmianowym (nie widziałam chyba informacji na ten temat)? Czy organizujecie Państwo naukę języka obcego dla pracowników? Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Karczmarek.

@Aga

Dzień dobry, proszę śledzić na bieżąco naszą stronę - są Zespoły, w których wymagana jest podstawowa / komunikatywna znajomość języka angielskiego. Pracujemy w systemie jednozmianowym i organizujemy / dofinansowujemy naukę języka angielskiego dla naszych pracowników ;) Pozdrawiamy!

Gosia

Jakie zarobki są konkretnie w firmie? Bo z tego co wywnioskowałam na rozmowie to szału nie ma

@Gosia

Dzień dobry! Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, zależy to od stanowiska oraz innych czynników, które mają wpływ na wysokość wynagrodzenia.

To ja

Dzień dobry, jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na kontakt od momentu wysłania CV? Czy jeśli na tym etapie aplikacja jest odrzucona to również otrzymuje się taką informację? Pozdrawiam

@To ja

Dzień dobry! Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie naszymi ofertami pracy ;) Każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną o zakończonym procesie rekrutacyjnym. Jeśli pojawiają się jakieś pytania dotyczące statusu aplikacji w trakcie trwania rekrutacji to zapraszamy do kontaktu z rekruterem odpowiedzialnym za dany proces. Jego dane zawsze są w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy!

To ja
@Trans.eu Group S.A,

Dzień dobry, czy trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. Operacyjnych? Nie dostałam żadnej informacji o jej zakończeniu.

@To ja

Dzień dobry! Po zakończeniu rekrutacji wysyłamy wiadomość mailową do wszystkich kandydatów. Niektóre procesy trwają dłużej niż inne, ze względu na bardzo dużą liczbę osób zainteresowanych. Informacja zwrotna na pewno będzie jak tylko rekrutacja się zakończy ;) Pozdrawiamy!

Boguśka

Dzień dobry, od wczoraj jestem użytkownikiem nowej platformy trans. na starej formie pracowałam 10 lat. Było ok. Nowy system nie wiem co ma lepszego - według mnie nic NIESTETY. System jest nieczytelny. Niestety też pracuje wolno. Zacina się. Okan się zlewają. Każda operacja wymaga ok 4 x więcej kliknięć. To bardzo utrudnia pracę. ZASTANAWIAM SIE. Każda firma stara się zaspokoić oczekiwania swoich klientów. Klientami Państwa firmy sa małe firmy "dzaiad transy" takie jak moja firma. Abonament płaca ci co maja 2 spedytorów i ci co maja 200. jest on takie sam. Dziwi mnie i chyba nie przestanie dziwić , że utrudniacie właśnie tym małym funkcjonowanie. Przecież to z tych "dziad firm" żyjecie? Poprzednia platforma była przyjazna firmom handlującym drobiną : nawozy, toraf, stal, cegła ... mam dziennie ok 100 takie ładunków mogła je sobie dodać, skasować i sprzedać 10-15 sztuk po 50 zł. to mi gwarantowało pensję. Obecnie,żeby dodać 100 sztuk musze robi to 3 godziny. Okna sie zawieszaja, zawijają... giną. NIe da sie pracować w tym trybie. Nie mma z czego Państwu płaciać kojejnej kasy za dodanie ładunku. A nawet jeśli to też muszę to dodać.... wiec koło się zamyka. Zastanawiam się - czy to celowe? Jaki w tym widzicie biznes? Czy to jest ta konkurencja dla ubera? Czy to czekanie na nową lepszą platformę, bo większość ludzi juz myśli co dalej? Co Wam po tym,że dowiecie się więcej o zawodowcach i przewoźnikach? i tak nie dacie rady tego ugryźć? i tak każdy lubi z kimś współpracować a z innym nie. Z tego powodu jest tyle spedycji, przewoźników. Dlaczego dobrego narzędzia jakim była poprzednia wersja nie chcieliście udoskonalić. Zrobić dobrej apki. Usprawnić. Poszukać rozwiać. Dodać tych niepotrzebnych paneli? Pewnie nikt tego nie weźmie poważnie, ale jestem waszym bardzo rozczarowanym klientem. Jeśli tylko będę miała wyjście pracować inaczej to to zrobię. Może jakiś SZEF to przeczyta. BARDZO MI PRZYKRO. Pozdrawiam,

@Boguśka

Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do grupy https://www.facebook.com/groups/jakzmieniasietrans.eu gdzie zbieramy sugestie i uwagii dotyczące produktu oraz informujemy o tym co jest w najbliższych planach, co będziemy usprawniać. Jest to miejsce, do którego zapraszamy osoby zainteresowane zmianami w platformie. Wiele rzeczy i usprawnień zrealizowanych jest z inicjatywy członków tej grupy. Miłego dnia!

Jak pracuje się w handlu? Czy przełożeni są ok?

@Zainteresowany

Mamy kilka działów handlowych, z chęcią opowiemy o nich wszystkie szczegóły. Jeśli interesuje Cię konkretne ogłoszenie to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z rekruterem. Jego dane kontaktowe zawsze są w ogłoszeniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego ;) Miłego dnia!

Molinezja411@wp.pl

Stara wersja działała. Nowa wersja ma non stop problemy. Często jest problem z logowaniem, zacina się, pokazuje, że oferty nieaktualne. To ci ulepszenie...

@Molinezja411@wp.pl

Dziękujemy za opinię, niestety nie dotyczy ona Trans.eu Group SA jako pracodawcy.

boguśka
@Molinezja411@wp.pl

nowa giełda tragedia, mam nadzieję, że uber lub ktoś inny wejdzie i zmiażdży ta giełdę

Boguśka

dzwonie, zgłaszam uwagi, nic się nie dzieje . nowa giełaga do bani

Ciekawy

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie? Na jakie zarobki może liczyć nowo zatrudniony pracownik np. na dział obsługi klienta w Transie? A potem np po 5 latach czy jest widoczna różnica w zarobkach? Jakieś benefity? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Nieciekawy pracownik
@Ciekawy

Od rana do nocy dzwonia niezadowoleni klienci, kłótnie, wyzwiska. Swietna atmosfera.

Robert

Atmosfera w firmie tragiczna

Michal
@Ciekawy

Chłopie odpusc sobie prace, bo ta firma zbankrutuje i to lada chwila. Wprowadziła system z ktorego wszyscy uciekają do konkurencji.

@Ciekawy

Ciekawy, dziękujemy za komentarz, po szczegóły dotyczące wybranego stanowiska zapraszamy do kontaktu z rekruterem odpowiedzialnym za proces, udzieli Ci potrzebnych informacji odnośnie wynagrodzeń. Benefity w firmie to między innymi: multsport, opieka medyczna, firmowe śniadania, masaże, programy rozwojowe. Pozwolę sobie zaznaczyć, że niektóre z nich ze względu na pandemię są wstrzymane. Energia w firmie jest niesamowita, odwiedź nasze media społecznościowe i zobacz jak bawimy się w trakcie imprez firmowych :) Miłego dnia!

boguśka
@Nieciekawy pracownik

pewnie , sama wydzwaniam po klika razy dziennie, bo nowa giełda jest do(usunięte przez administratora)

Z Wysoki

To nie jest Wysoka koło Zawiercia na Śląsku

@Z Wysoki

Zgodnie z danymi na naszej stronie głównej to jest Wysoka pod Wrocławiem ;)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Trans.eu Group S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Cześć! Dziękujemy za pytanie :) Jeżeli stanowisko, na które aplikujesz wymaga pracy w języku angielskim to rozmowa kwalifikacyjna może być w całości lub w części (w ramach weryfikacji) przeprowadzona po angielsku. Zdarzają się także sytuację, w których jest przeprowadzana osobno weryfikacja języka i osobno rozmowa już po polsku :) Miłego dnia!

Jaka umowa obowiązuje w Trans.eu Group S.A. podczas okresu próbnego?

Cześć! Przez cały okres zatrudnienia obowiązuje umowa o pracę :)

Alina

Straszne bzdury ludzie tu piszą. Przyjdźcie, sprawdźcie sami. Zostaniecie :)

@Alina

Dziękujemy za podzielenie się opinią! Zapraszamy do współpracy :)

Martyna

Brawo dla Transa za świadomość i szybką reakcję na okoliczności związane z epidemią koronawirusa. Na przejście na tryb pracy zdalnej firma była gotowa jeszcze przed ogłoszeniem epidemii. To duże wyzwanie wysłać na HO 600 osób! Prezes powiedział, że na stanowiska wrócimy dopiero wtedy, kiedy będziemy bezpieczni. Dziękuję za taką możliwość, za zaufanie i za świadomość, że mam gdzie wracać, bo nie jest to takie oczywiste w obecnej sytuacji.

Krzysztof
@Martyna

Niestety nie jest takie oczywiste ze będziemy mieli gdzie wracac☹️

Zawiedziony transem
@Krzysztof

i bardzo dobrze,

Krzysztof
@Zawiedziony transem

Co jest dobrego w tym ze ludzie mogą stracić pracę???

@Martyna

Cześć, dziękujemy za podzielenie się opinią! Jak tylko zamknięto placówki oświatowe Zarząd podjął decyzję o przejściu na homeoffice, robiliśmy to stopniowo, tak, żeby każdy był zaopiekowany, wiedział jak rozwiązać problemy związane ze sprzętem. Pracownicy na wewnętrznej platformie dzielili się dobrymi praktykami pracy z domu. Na chwilę obecną powoli wracamy do biur zgodnie z ustalonymi zasadami bezpieczeństwa. Nasi pracownicy, którzy ze względu na swój charakter pracy stracili możliwość wykonywania obowiązków dostawali inne zadania, żeby zapewnić ciągłość pracy i zatrudnienia. Firma ma się dobrze :) Miłego dnia!

Pracownik obsługi klienta

Firma jest naprawdę fajna. Pracuje się inaczej niż w innych firmach - jeśli nie przychodzisz do pracy tylko po to, żeby swoje odbębnić, to się tu odnajdziesz - ciągle coś się dzieje, ciągle coś się zmienia :) Bywa różnie - są lepsze i gorsze momenty, ale to normalne. Pracy jest dużo, ale przy tym bardzo dba się o pracowników. Przyszłam z korpo i trochę ciężko się odnaleźć na początku, bo tu wszystko działa inaczej - bez zbędnych procedur. Dla pracownika z obsługi klienta to naprawdę duża zmiana. Ja polecam!

@Pracownik obsługi klienta

Dziękujemy za Twoją opinię, jest nam bardzo miło, że zechciałaś się nią podzielić. Miłego dnia!

Arek

Naprawdę nie ma na co narzekać! Fajna firma!

@Arek

Arek, dziękujemy za Twoją opinię! Życzymy dnia pełnego uśmiechu!

Jak długo czekaliście na odzew z Logintrans Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pracownica

Czy wszystkim to nie wiem. Pewnie zależy od działu. Ja miałam swoją odpowiedź bardzo szybko, chyba już na następny dzień.

Każdy z naszych kandydatów otrzymuje odpowiedź - zarówno pozytywną jak i negatywną. Staramy się kontaktować z kandydatami najszybciej jak to możliwe. W przypadku braku odpowiedzi, bądź chęci kontaktu zapraszamy do skontaktowania się z rekruterem odpowiedzialnym za dany proces. Miłego dnia!

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A, - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A,?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A, tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A,?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A,?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A, napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A,