Trans.eu Group S.A,

Opinie o Trans.eu Group S.A,

Jak szefostwo w Logintrans Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Cześć, dziękujemy, że odwiedziłeś profil naszego pracodawcy. Staramy się być fair w stosunku do naszych pracowników, jeżeli coś budzi niepokój zawsze może zgłosić problem do odpowiedniego działu, który zajmie się jego rozwiązaniem. Wiemy, że nie ma ludzi idealnych, ale dążymy do tego, żeby każdy czuł się w naszej firmie jak najlepiej.

Pracuję w Transie ponad 3 lata - jak wszędzie bywa lepiej i gorzej, ale z pewnością jest to firma wyjątkowa. Bardzo dba się o pracownika, jest masa fajnych benefitów, a w dodatku bardzo fajna atmosfera, dużo możliwości rozwoju - wystarczy chcieć. Produkt jest nowy, budzi wiele strachu i emocji, ale ciągle jest też dopracowywany. Jestem pewny, że niedługo wszyscy się przyzwyczaimy do zmian :)

Ania R.

A jak z rozwojem? Faktycznie o to dbają czy jest tak jak wszędzie (dużo się o tym mówi, niewiele robi)?

Pracownik 2
@Ania R.

Jest wiele szkoleń - wewnętrznych i zewnętrznych. Możesz dołączać do różnych projektów lub sam wychodzić z inicjatywą - wszystko zależy od Ciebie. Masz też 4800zł rocznie na swój rozwój (70% pracodawca + 30% z własnej kieszeni) - możesz uczyć isę języków lub rozwijać w tym, w czym masz potrzebę.

Dziękujemy za Wasze opinie. W naszej firmie funkcjonują programy rozwojowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne (część z nich ze względu na pandemię jest wstrzymana). Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania bądź spostrzeżenia - zapraszamy do kontaktu na opinie@trans.eu. Życzymy miłego dnia!

Magda

Nawet jeśli teraz firma przechodzi przez trudny czas i nie jest łatwo, bo wdrażamy nowy produkt, do którego wszyscy muszą się przyzwyczaić, komentarze w stylu, że mamy skostniałe struktury albo że nie dba się tu o pracowników, albo że tylko kasa się tu liczy, może napisać tylko ktoś, kto w Transie w ogóle nie pracował. Bywały łatwiejsze i przyjemniejsze czasy, ale w dalszym ciągu w życiu nie powiedziałabym, ze Trans to zły pracodawca. Wystarczy mieć porównanie z kilkoma innymi firmami, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma!

@Magda

Cześć Magda, dziękujemy za Twoją opinię. Jeżeli chcesz się podzielić z nami innymi spostrzeżeniami - zapraszamy do przesłania ich na opinie@trans.eu.

Anonimka

Cześć, chcialabym sie dowiedziec wiecej nt. Stanowska specjalista ds. Marketingu i eventow. Czy jest szansa na wlasne dzialanie i inicjatywy, czy trzeba robic tylko to, co szef zaplanuje? Czy jest mozliwosc podszkolenia w firmie umiejetnosci języka niemieckiego? Piszecie tylko o angielskim, a na tym mi akurat nie zalezy :) Pozdrawiam

Kamil
@Anonimka

Własne dzialania i incjatywy jak najbardziej mile widziane, pod warunkiem ze zgodne z tym co zaplanuje szef

Olka
@Anonimka

Jest płaska struktura, dlatego sama jesteś sobie szefem. Oznacza to, że możesz (a nawet powinnaś) wychodzić z własną inicjatywą i pomysłami. Im ich więcej, tym lepiej :) Jeśli chodzi o język niemiecki, to na pewno będziesz mogła skorzystać z dofinansowania. Jest to całkiem opłacalne, bo 70% za Twój kurs zapłaci Trans. Do tego sama wybierasz sobie nauczyciela.

@Olka

Jaka płaska struktura??? W niektórych zespołach jest tylko samoorganizacja która działa nieudolnie bo i tak wszystkie decyzje są podporzadkowane pod wizje prezesa z którym nie ma dyakuacji ze cos mogłoby wygladac inaczej. W pozostałych zeapolach są kierownicy, których decyzje sa również uzaleznione tylko i wyłącznie od Prezesa

@Olka

Dofinasowania do szkoleń oczywiście są, tak jak inne swiadczenia typu darmowe sniadania, eventy, masaze i inne wodotryski. Do tego wysokie wynagrodzenia. Poimmo tego wstępuje ponadprzeciętna rotacja, rowniez w takich kluczowych zespołach jak HR i IT odpowiadającym za rozwój core biznesu. Nie jest to zjawisko normalne i oznacza ze w firmie nie dzieje sie dobrze.

@Olka

Widzę ze Trans.eu już usunal moja jedną odpowiedź skierowana do Oli. Nie była obraźliwa ani nie naruszla regulaminu. Uderz w stół a nożyce się odezwa. Bardzo dziwne zachowanie ze strony firmy.

Pracownik 2
@Beata

Beata, nadzwyczajna rotacja? A to dobre :) Może pomyliłaś firmy? Pracuję tu od kilku lat i patrząc na specyfikę firmy i różnorodość obszarów, rotacji to tu prawie nie ma. Zanim zasugerujecie się tymi opiniami, przyjdźcie na rozmowę, porozmawiajcie z kimś "ze środka". GoWork to niestety (usunięte przez administratora) - nie znajdziecie tu nic wartościowego.

@Pracownik 2

Tak, nadzywczajna rotacja. I nie pomyliłam firm. Nawet HR o tym mowi w transie. Oczywiście po cichu na korytarzach. Oficjalnie wszyscy szczęśliwi, nikt się nie zwalnia a trawa niezmiennie malowana jest na zielono.

Filip
@Beata

To nie wiem, gdzie Ty pracujesz. Jakoś nie zauważyłem żadnej rotacji. Na korytarzach też się o tym nie mówi, a ludzie jak tu przychodzą to siedzą i pną się w górę.

@Filip

W Transie pracuje. I juz nie przesadzajmy z tym pieciem się. Rotacja jest. Najwyraźniej chodzisz innymj korytarzami albo nie widzisz otaczajacej cię rzeczywistości

Ropucha
@Beata

ja trochę nie rozumiem - jeżeli tak Ci się nie podoba, to czemu tam jesteś? Dlaczego nie zmienisz pracy na miejsce, w którym nie ma rotacji, jest cudownie, prezes się nie wtrąca, zarabia się grube pieniądze, a przy tym nie przemęcza? Może po prostu jesteś w niewłaściwym dla Ciebie miejscu. Pomyśl o zmianie, zanim praca stanie się dla Ciebie smutnym obowiązkiem.

@Ropucha

Szukam pracy jesli o to chodzi. I jak tylko nadazy się dobra okazja to ja zmienię. Czasami robimy coś co nam sie nie podoba, pracujemy w zlej atmosferze dlatego ze potrzebujemy środków do życia, mamy kredyt i dzieci na utrzymaniu. I naprawdę takie zlote rady jak Twoja nie sa mi potrzebne.

@Anonimka

Cześć! Serdecznie dziękujemy wszystkim za podzielenie się opinią o Trans.eu. Zapraszamy do kontaktu z rekruterem, który jest odpowiedzialny za daną rekrutację aby dowiedzieć się szczegółów, z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Zatrudniając do nas chcemy, żeby kandydat poznał firmę najbardziej jak to możliwe na tym etapie. Kto pyta, nie błądzi ;) Jeżeli chodzi o dofinansowania do języków, posiadamy dwa programy rozwojowe (tymczasowo zawieszone), jeżeli niemiecki jest konieczny do Twojego stanowiska - na pewno znajdą się środki na dofinansowanie (gdy sytuacja związana z pandemią wróci do normy). Wszelkie inicjatywy i działania, pomysły pracowników są brane pod uwagę w trakcie tworzenia nowych projektów i procesów. Nie zmienia to faktu, że nie mogą odbiegać od całości wizji firmy, zarządu czy lidera zespołu. Oczywiście, jak w każdej firmie zdarzają się zwolnienia zarówno ze strony pracownika, jak i pracodawcy, są to działania nieuniknione prowadzące do rozwoju zarówno danego pracownika jak i firmy. Staramy się, żeby ta rotacja była jak najniższa, prowadzimy programy rozwojowe, które pomagają poznać pracownikowi ścieżkę, jaką może podążać, szukamy możliwości rozwoju wewnątrz firmy. Mamy dużo pracowników, którzy awansują wewnętrznie zdobywając nowe kompetencje. Zapraszamy do podzielenia się opinią na opinie@trans.eu, życzymy wszystkim miłego dnia!

Onaion

Nie polecam pracy w transie, ani w spolkach transa. Po niedlugim stażu czuje sie wykorzystany przez firme, obietnice vs. Rzeczywistosc calkiem odmienne. Fajne masaze i sniadania, ale dla mnie praca ma sprawiac satysfakcje i to jest glowny problem transa, brak satysfakcji, brak problemow do rozwiazania, codziennie trn sam dzien jak rytuał. Praca bardzo odtwórcza, idea Prezesa jest najwazniejsza - bardzo shmpatyczny czlowiek swoja droga. Polecam osobom wygodnym, nie polecam ambitnym, troche szkoda czasu.

Robert

Dlaczego zakładasz ze pisala to konkurencja? Ja jako pracownik Transa moge potwierdzic te słowa, wlacznie z tym ze prezes sympatyczny, tyle ze jego idee najważniejsze.

Ropucha
@Robert

Prezes jak prezes - z reguły idee prezesa są najważniejsze, bo ma takie prawo :D :D Ale też możesz mieć swój wkład, jeśli jest zgodny ze strategią :)

Mateusz
@Onaion

Opinia w sumie bez sensu. Jest super, ale ponarzekam ;) Mi akurat śniadanka i masaże pasują. A wizje prezesa należy spełniać, w końcu to on tu rządzi. Od przeszło roku pracuje i mogę się rozwijać w tej firmie. Także dla mnie spoko

@Onaion

Dziękujemy za podzielenie się opinią, zależy nam, żeby wyjaśnić sytuację - zapraszamy do kontaktu na opinie@trans.eu.

Anoda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko sprzedażowe. Naprawdę nieźle to wygląda. Już sama rozmowa jest zaskoczeniem - miła atmosfera, kultura i brak niepotrzebnej spiny. Zobaczymy, co będzie dalej :)

Anastazja
@Anoda

Dalej będzie tak samo dobrze. Pracuję tu już jakiś czas i panuje tu przyjazna atmosfera. W firmie też można się rozwijać i realizować własne pomysły co jest dla mnie dużym plusem :)

Emilia
@Anastazja

@Anastazja, może od Ciebie dowiem się w jakim systemie wynagradzani są specjaliści ds. sprzedaży? Podstawa plus premie, inaczej? Warto wiedzieć, zanim wyśle się CV.

Anoda
@Emilia

Na rozmowie powiedziano mi, że podstawa i premia. Całkiem spoko to wygląda. Z tego co ludzie mówią sporo oszczędza się też na benefitach darmowych (darmowy luxmed, multisport i jakieś tam inne) i bonach okolicznościowych.

Tom
@Anoda

Uwazajcie na te benefity i inne obiecanki. Firma jest w trudnej sytuacji, ma problemy z płynnością. Lada moment zaczną się cięcia benefitow i wynagrodzeń

@Tom

No niestety - nie zgadzam się z opinią :) Sytuacja finansowa jest płynna, natomiast zostaliśmy poinformowani, iż na czas pracy w systemach HO i obostrzeniach rządowych, nie będzie w tym okresie benefitów typu multisport, lunchpass, karty paliwowe etc - w zależnosci od stanowiska; uważam, że ta opinia jest krzywdząca, gdyż jako firma technologiczna - ma się całkiem dobrze :)

Tom
@pracownik

Nie ma znaczenia że firma jest technologiczna tylko komu dostarcza swoje rozwiązania. Klientami są firmy transportowe i gdy one będą miały trudna sytuacje to po prostu przestana płacić. Trans nie ma i nie miał sensownej polityki zarządzania ryzkiem. A jeśli chodzi o płynność to już przed kryzysem były z tym problemy

Zalamany
@pracownik

Za chwilę wszyscy będziemy pracować za najniższa krajowa☹️

@Anoda

Staramy się, żeby nasze rozmowy rekrutacyjne były jak opisałaś ""Anoda"". Jeżeli masz ochotę się podzielić szerzej swoimi spostrzeżeniami to możesz wysłać nam wiadomość na opinie@trans.eu, będziemy wdzięczni za każdą!

Niezadowolony

Nie sposób słowami wyrazić faktu jak bardzo nowa giełda jest tragiczna... Ludzie czas się obudzić z tego koszmaru...

Leszek
@Niezadowolony

Jak na razie może jest słabo, ale w sumie cały czas coś z tym robią także powinno być lepiej. Było dobrze, więc jak na razie dam im kredyt zaufania i niech poprawiają nową wersję

boniek

Można już wykluczyć PL z wyszukiwania coś się zaczyna pojawiać.. Mam nadzieję że jeszcze misiąc max i apka bedzie chodzić bez zarzutu dobrze by było.

Dumny pracownik :)

Atmosfera w firmie jest wyjątkowa. Po prostu :) Trans wspiera rozwój pracownika, wręcz wyciąga go za uszy coraz wyżej. Daje przestrzeń i możliwości do tworzenia nowych, niesamowitych rzeczy, dba o jego zdrowie w pracy jak i poza nią. Kto z Was nie chciałby pracować w miejscu, w którym szef rozumie (i słucha) ludzi? Czuje atmosferę w firmie? Dba o nią i pielęgnuje wartości? Polecam całym sercem! Tu jest na prawdę mega :)

@Dumny pracownik :)

Szef który slucha i rozumie ludzi, czuje atmosferę w firmie, pielęgnuje wartości - naprawde dobry zart. Top managment promuje wartości na scianach, w realu trakuja cię tak jak akurat mają ochotę. Jeśli nie masz własnego zdania, przytakujesz, slepo podążasz za wszystkimi nietrafionymi pomysłami kierownictwa i umiesz się promowac to masz szansę na awnas w tej firmie i uznanie w oczach szefa. Jeśli znasz się na swojej pracy i chcesz ją wykonywac rzetelnie to lepiej idz do innej firmy. Tak wiem ze wykasujecie ta wypowiedz, ale moze ktos zdąży ją przeczytać.

Kaśka
@Upokorzony pracownik

ee.. brzmi, jakbyś napisał o innej firmie. "Jeśli nie masz własnego zdania, przytakujesz, slepo podążasz za wszystkimi nietrafionymi pomysłami kierownictwa i umiesz się promowac to masz szansę na awnas w tej firmie " przecież u nas jest płaska hierarchia.. Jeśli nie czujesz się dobrze w zespole, w którym jesteś, możesz aplikować o pracę w innym miejscu. Można też skorzystać z dofinansowania do programów rozwojowych, jeśli nie masz doświadczenia w pracy na innym stanowisku. Czy Ty na pewno u nas pracowałeś? :)

@Kaśka

Plaska hierarchia tylko w niektórych działach. A i tak wiadomo kto pociąga za sznurki. Góra mówi jak twoja praca ma wyglądać i nawet jeśli podlegasz tylko pod sam zarzad to nie masz nic do powiedzenia. A co jeśli szkolenia i inne aspekty rozwojowe nic tu nie pomogą bo jesteś kompetentny w tym co robisz a akurat towj szef jest niekompetentny?

Ariel
@Upokorzony pracownik

Pewnie wszystko zależy od zespołu, w którym się pracuje. Zawsze znajdzie się coś, na co można ponarzekać, szczególnie jeśli nie pracowało sie w żadnej innej firmie i nie ma sie porównania. Akurat do Transa przychodziłem bez stresu i z przyjemnością - pracują tam bardzo fajni ludzie.

@Ariel

Akurat Ty moze tak, a ja nie, bo jak zauważyłeś zalezy to od zespołu. I w niektórych stres jest przeogromny. I akurat mam porównanie jak to wyglada w innych firmach. I nawet mam porównanie jak to wcześniej wygladalo w Transie.

@Upokorzony pracownik

I z tym się niestety zgadzam

Renata

Niestety strona jest zarzucona komentarzami od Klientów, a nie pracowników. Szkoda, bo traci przez to swoją przejrzystość i wiarygodność :(

@Renata

Moze lepiej ze jest zarzucona opiniami klientów. Przynajmniej te nieprzychylne od pracownikow sa mniej widoczne

Renata

Przekopałam się przez spam od klientów i widzialam wiecej pozytywów niz negatywów. Jednak musialam na to poświęcić kupe czasu. A przecież Go Work powinien być od oceniania firm jako pracodawcy. Odechciewa sie tu zaglądać.

@Renata

Niestety nie zgodzę sie z teoria ze zle opinie pochodzą tylko od pracownikow

Grzegorz

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Rozumiem, że pracowalas/pracujesz w firmie? W jakim sensie brak szacunku do pracownika i uczciwość?

Grzegorz

Serio? Raczej słyszałem z rynku pozytywne opinie o pracy w firmie i samej firmie? W jakim obszarze w firmie takie rzeczy się dzieją, jeżeli to nie tajemnica?

Aga

Komentarz napisany zeby przekazac opinie. Kazdy ma swoją. Wszystko zależy od działu i przelozonego. Masz szczęście ze dobrze trafilas. Ja trafilam zupełnie odwrotnie i mam bardzo negatywnie doświadczenia zwiazne z firma. I z tego co wiem nie tylko ja. Dobrze zeby zarówno pozytywne jak i negatywne opinie mogly wyrazane publicznie

Teresa
@Aga

Atmosfera w firmie jest OK, Trans.eu jako pracodawca bardzo dba o swoich pracowników! Te opinie tutaj to chyba konkurencja, która korzysta z okazji, iż klienci robią spamerskie ataki na tej stronie (oceniając produkt, a nie Transa jako pracodawce!) i wypisuje takie brednie jak te powyżej.

NIEZADOWOLONY

Odradzam ,narzuca system ,który wymaga duuuuużo więcej pracy,Nie liczą się z opinią wieloletnich użytkowników.Jast to system do Bani,jak mozna wypuścić na rynek i nakazać pracować na tym ,co każdy niezadowolony.

Jak można wprowadzić taki gniot jak nowa wersja trans.eu? Mało tego oni jeszcze się tym chwalą i próbują wmówić wszystkim że to jakiś przełom technologiczny. W 2020 roku nagle cofnęli mnie o dobre 15-20 lat. Musiałem zainstalować gadu-gadu żeby móc w miarę normalnie pracować.

Aga

Nowa wersja to porażka. Wiadomości nie dochodzą, problemy z odszukaniem wcześniejszych rozmów zakończonych tego samego dnia. Nieprzejrzyste i napaćkane wszystkiego. Od klikania palce bolą. I dopuszczają do giełdy firmy krzaki, które nabiorą ladonkow posprzedają dalej i się zawijają nie płacąc za wykonanie uslugi- oby płacili tylko za dostęp do platformy. Na jakiej podstawie robicie u siebie weryfikacje firm?! Stanowczo odradzam

Damian

Byłem bardzo zadowolony, do czasu wprowadzenia nowej wersji na której nie da się normalnie pracować.

Firma

Tragedia nowa wersja nie da się pracować

Trans

Dramat, l klienta traktu (usunięte przez administratora).odpowiedziec taka sama regulka co reszcie, zero pomocy to jeszcze wciskanie ludziom tego nowego syfu na siłę bez pozostawienia wyboru.Porazka

przewoźnik

nie dla nowego transa. Monopolisci wypuszczają bubel i nie licza sie ze zdaniem użytkowników

Bartek

Nowa platforma nieczytelna, trudna w obsłudze.(usunięte przez administratora)

Kamil

Nowy trans to tragedia. Zarząd ma klientów w 4 literach. Strach pomyśleć jak mają przewalone pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A, - Wrocław

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A,?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A, tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A,?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans.eu Group S.A,?

Kandydaci do pracy w Trans.eu Group S.A, napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans.eu Group S.A,